Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Draga, hajde da probamo ovo? (Koliko ste smele?)
Draga, hajde da probamo ovo?






352
poruka na forumu
57 512



post # 1 | 16.02.2012 , 3:15 AM

Kazu da muskarci imaju 'uvrnutiju' mastu od nas zena,ili mozda nije tako?Neke od nas ispunjavaju njihove fantazije da bi dokazale da ne postoji stvar koju oni mogu a mi ne,neke da bi na taj nacin zadrzale muskarca pored sebe,a neke jer uzivaju u novinama.
Da li mislite da treba ugadjati muskarcima?I do koje granice treba ici?
I da li mislite da zena koja otvoreno pokazuje svoju 'spretnost' i otvorenost za eksperimentisanje moze uplasiti muskarca?Ipak su oni ti koji zele da vode igru u svakoj situaciji... ;) Da vas cujem... :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









279
poruka na forumu
69 637



post # 2 | 16.02.2012 , 2:23 PM

Quote (ImFamous)
Da li mislite da treba ugadjati muskarcima?I do koje granice treba ici?
I da li mislite da zena koja otvoreno pokazuje svoju 'spretnost' i otvorenost za eksperimentisanje moze uplasiti muskarca?Ipak su oni ti koji zele da vode igru u svakoj situaciji... Da vas cujem...


Pretpostavljam da se pitanje odnosi na muskarca do koga vam je stalo i sa kojim ste u vezi.PA evo ovako: Ko ne voli da mu se ugadja.Ako ugadja on vama normalno je i da vi ugadjate njemu.To je stvar kompromisa,ljubavi i zelje da se ugodi nekome koga volite.A granica je tamo gde vi prestajete da uzivate i pocinje da vam bude neprijatno,nelagodno,preterano...Svaka zena koja je jaka,pametna i stoji iza svojih reci i dela najcesce plasi muskarce.To je njima izgleda genetski usadjeno.Ali ogradjujem se da nisu bas svi takvi.Ima i onih koji vole ravnopravnost i tako se i ponasaju.

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










352
poruka na forumu
57 512



post # 3 | 16.02.2012 , 3:52 PM

Quote (Tugomirka)
A granica je tamo gde vi prestajete da uzivate i pocinje da vam bude neprijatno,nelagodno,preterano...Svaka zena koja je jaka,pametna i stoji iza svojih reci i dela najcesce plasi muskarce.

Delimo misljenje :) Izuzetaka ima,ali su u znatnoj manjini. Muskarci vole ono 'da se zna ko kosi,a ko vodu nosi' :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









279
poruka na forumu
69 637



post # 4 | 19.02.2012 , 6:06 PM

Quote (ImFamous)
da se zna ko kosi,a ko vodu nosi'


I kosim i vodu nosim i time se ja ponosim....sta cu vaspitao me cale bajker

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










352
poruka na forumu
57 512



post # 5 | 19.02.2012 , 6:34 PM

Quote (Tugomirka)
sta cu vaspitao me cale bajker

E onda si zena-zmaj :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









279
poruka na forumu
69 637



post # 6 | 20.02.2012 , 11:27 PM

Quote (ImFamous)
E onda si zena-zmaj


I zmaj i lav...Sto bi rekli Montenigersi : Car,kralj, prvak skoka u dalj....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










904
poruka na forumu
96 378



post # 7 | 22.02.2012 , 2:17 AM

Quote (ImFamous)
Kazu da muskarci imaju 'uvrnutiju' mastu od nas zena,ili mozda nije tako?Neke od nas ispunjavaju njihove fantazije da bi dokazale da ne postoji stvar koju oni mogu a mi ne,neke da bi na taj nacin zadrzale muskarca pored sebe,a neke jer uzivaju u novinama.
Da li mislite da treba ugadjati muskarcima?I do koje granice treba ici?
I da li mislite da zena koja otvoreno pokazuje svoju 'spretnost' i otvorenost za eksperimentisanje moze uplasiti muskarca?Ipak su oni ti koji zele da vode igru u svakoj situaciji... Da vas cujem...


Zene su perverznije od muskaraca. Ako je veza duga i treba da ugadjaju jedno drugom. Svako voli da mu je lepo, kako god on to lepo dozivljavao.

Quote
Neke od nas ispunjavaju njihove fantazije da bi dokazale da ne postoji stvar koju oni mogu a mi ne


Kompleksi

Quote
neke da bi na taj nacin zadrzale muskarca pored sebe


Nesigurnost.

Nijedan pravi muskarac nece traziti gadosti, a ima i bolesnika koji izmisljaju koje kakve uzase kako bi se izivljavali i ponizavali zene. Aj to i zene i ne dozvoljavaju toliko, starije su, ozbiljnije koliko napaljene klinke, sponzoruse i tako te "fine" koje bi radile svasta samo da se docepaju zacrtanog cilja.

Quote
Da li mislite da treba ugadjati muskarcima?I do koje granice treba ici?


Ako je veza ozbiljna onda treba da se devojka opusti i prepusti mastarijama, jer u toj vezi uzivaju oboje. Nijedan pravi momak koji voli svoju devojku nece traziti da se ta na na u grupnom sexu, vec je zeli i cuva samo za sebe. Moj odg. je DA. treba da im ugadjaju. Do granice koja tebe kao zenu nece poniziti.

Quote
I da li mislite da zena koja otvoreno pokazuje svoju 'spretnost' i otvorenost za eksperimentisanje moze uplasiti muskarca?Ipak su oni ti koji zele da vode igru u svakoj situaciji...


To ima sve svoj tok. Malo po malo se treba otkrivati. Svaki muskarac ce se prepasti zene koja je odmah prvo vece izela da ga spopada. Svaki put nesto novo ( nesto sto se njemu dopada i sto zeli ) Muskarac ce biti opusteniji i nece ga biti strah da trazi sta zeli, dok kod zena koje su napadne muskarci imaju zent jer misle da su manje muskarci i glupo im je da bilo sta traze da ne ispadnu smesni. A i treba pustiti muskarca da bude kolovodja :)


Poruku je menjao/la sandra1000 - Sreda, 22.02.2012, 2:17 AM











279
poruka na forumu
69 637



post # 8 | 29.02.2012 , 11:02 PM

Quote (sandra1000)
A i treba pustiti muskarca da bude kolovodja :)


Samo ako vidim da zna da igra to kolo....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 05.03.2012 , 7:06 PM

Nikada nisam htela ono sto su oni hteli, ali su zato oni hteli sve sto sam ja htela.
A moja masta granica nema, osim sam mi anus forbiden garden :) ahahhahhah
To mi je svetinja, a svetinja se ne dira. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










834
poruka na forumu
212 1454



post # 10 | 05.03.2012 , 9:26 PM

evo da se i musko javi na ovu temu, sa bivsom devojkom reci nam uopste nisu bile potrebne...kao da citamo misli jedno drugom...sto se tice spretnosti,cega se imam plasiti ...upravo je u tome i draz,da se menjaju uloge da zena nekada vodi igru a nekada muskarac :D








279
poruka na forumu
69 637



post # 11 | 07.03.2012 , 6:26 PM

Quote (vuk-samotnjak)
da se menjaju uloge da zena nekada vodi igru a nekada muskarac


To se zove jednakost polova....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










834
poruka na forumu
212 1454



post # 12 | 07.03.2012 , 6:40 PM

Arslana..to sew zove jednakost u krevetu i tu ne vidim nista lose.. :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 07.03.2012 , 7:15 PM

Muskarac i zensko nikad ne mogu biti ravnopravni.
Zena nije ravna jer ima sise, cast izuzecima..
Niti fizicki niti psihicki.
Prema tome kompromis je najveca zajednicka stvar izmedju muskarca i zene. :)
haha

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










279
poruka na forumu
69 637



post # 14 | 08.03.2012 , 10:28 PM

Quote (vuk-samotnjak)
Arslana..to sew zove jednakost u krevetu i tu ne vidim nista lose..


Ja nisam ni rekla da je loce cak naprotiv meni se to svidja....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 16.09.2012 , 9:57 PM

Ako se usturcava, tu seksa nema ni na vidiku. :) A o uzivanju ne treba ni pricati.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










577
poruka na forumu
548 3795



post # 16 | 20.09.2012 , 1:00 AM

ZA muškarca kojeg volim apsolutno SVE .......

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Draga, hajde da probamo ovo? (Koliko ste smele?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: