Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li ste nekada udarile dečka?
Da li ste nekada udarile dečka?






408
poruka na forumu
12 196



post # 41 | 09.09.2012 , 10:25 AM

ja sam dobio samar od jedne drugarice, naljutila se jer sam je uvatio za guzicu :D

http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM









86
poruka na forumu
11 73



post # 42 | 09.09.2012 , 11:55 AM

Da,osamarila sam bivseg decka puno puta,ali nikad ono ozbiljno vec iz sale.ali iz sale sam ga ubijala :D :D :D ...i bas sam volela da ga mucim,msm nisam sadomazo,ali sam volela da ga mucim :D :D

Katicaaa









211
poruka na forumu
175 866



post # 43 | 14.09.2012 , 1:41 AM

Quote (KataMarov)
Da,osamarila sam bivseg decka puno puta,ali nikad ono ozbiljno vec iz sale.ali iz sale sam ga ubijala ...i bas sam volela da ga mucim,msm nisam sadomazo,ali sam volela da ga mucim

Potisujem ovo.
A kad smo vec kod toga nikad nisam udarila muskarca mislim na samar, nekako mi je to previse ponizno za muskarce, a niko me nije izvervirao toliko. I sa deckom sam bas vezbala ono kao u fazonu ajde da ja tebe osamarim al nemoj da se ljutis al nemgu nema sanse...bas nema sanse.

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










8
poruka na forumu
1 14



post # 44 | 27.09.2012 , 8:44 PM

Sutnula nogom iz skoka u mesto ispod ledja jesam...
Pesnicama uzvratila udarac njegovih pesnica s ledja jesam...
Jednom kada mi je pukao film nakon sto sam godinu dana pokusavala da ne reagujem na napade doticnog momka...


Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li ste nekada udarile dečka?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: