Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Šale na muski racun... (Neka se ne nađu uvrijeđeni..samo sala ;))
Šale na muski racun...






486
poruka na forumu
673 4564



post # 1 | 03.05.2012 , 1:09 PM

1. Nemoj se zanositi da nešto možeš promjeniti na muškarcu, osim ako nosi pelene. : - )

2. Što trebaš napraviti kad ti muškarac zalupi vrata s vanjske strane? Zaključaj ih iznutra.

3. Ako su već jednog muškarca poslali na Mjesec, trebalo bi biti izvedivo da ih sve pošalju!

4. Ne dopusti da misli tvog muškarca lutaju. Premale su da bi bile same vani.

5. Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikad ne sazru.

6. Muškarci su svi isti - imaju različite face samo da bismo ih mogle raspoznati.

7. Definicija neženje: muškarac koji je propustio priliku da unesreći neku ženu.

8. Nije istina da žene prave kretene od muškaraca. Većina muškaraca se diči motom "Uradi sam!"

9. Jedini način da muškarca navedeš da nešto uradi je da mu kažeš da je prestar za to.

10. Ljubav je slijepa, ali brak je iskustvo koje otvara oči.

11. Ako baš želiš muškarca koji će biti vezan za tebe, potraži ga u bolnici za duševne bolesti.

12. Sinovi Izraela lutali su pustinjom 40 godina. Eto, i u drevna vremena je muškarcima bilo ispod časti putovati putem.

13. Ako te pita voliš li kartanje, reci "da, ali samo kreditnim karticama".

14. Zapamti da imati smisao za humor njemu ne znači pričati viceve, nego se smijati njegovim.

15. Svi su ljudi stvoreni jednaki. Na nesreću, to se odnosi i na muškarce.


Poruku je menjao/la desert_rose - Cetvrtak, 03.05.2012, 2:36 PM

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










25
poruka na forumu
3 0



post # 2 | 03.05.2012 , 1:44 PM

Šta je ovdje korisno i mudro samo ti meni objasni ? :D

Ovo meni govori samo da onaj ko je ovo rekao/napisao nije proživio apsolutno ništa i ostavio je jedan i počela pametovat. Prava veza je ona u kojoj se jedno drugom prilagođavaju, a ne da traže mane, koje nažalost danas svako traži govorio ili ne govorio, tako je. Svi su ljubomorni, glume nešto, djeca prava. Ako vam je tako stalo do nekog muškarca pokušajte se prilagoditi, jedno drugo mijenjajte, a ovo što čitam na netu, sve gluplje i gluplje. Vole se, al' se "*ebu" riječima. Ljubav 21. veka. Gdje je poštovanje prema osobi suprotnog spola i ta prava ljubav? Svi pate nešto, za starim simpatijama, djevojkama, momcima. Ništa ovdje barem meni nije mudro.

Toliko o tome koliko neki znaju da žive. Totalno izgubljen minut čitanja :D Nisam dugo pročitao veće gluposti , al' hajd :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 03.05.2012 , 2:16 PM

eldarribic ja se slažem s tobom. Meni ovdje nije ništa mudro,ali je onako pomalo smiješno. Danas većina mladih kao i većina odraslih ljudi koji su patili u ljubavi imaju nekakve svoje određene osobine za svaki spol. Pretežno je to suprotni spol. Ja gledam ko je kakva osoba,a ne šta on to ima "dole". To "dole" nikada neće određivati ko je ko i kakva je osoba. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 03.05.2012, 2:16 PM








486
poruka na forumu
673 4564



post # 4 | 03.05.2012 , 2:21 PM

Quote (By_The_Way_)
Meni ovdje nije ništa mudro,ali je onako pomalo smiješno.

Pa i meni je smijesno...zato sam i napisala lol lol lol lol sta ste se smrkli...

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 5 | 03.05.2012 , 2:31 PM

Quote (desert_rose)
sta ste se smrkli...

Nismo,nismo. Samo komentarišemo. :D








486
poruka na forumu
673 4564



post # 6 | 03.05.2012 , 2:36 PM

Quote (eldarribic)
Šta je ovdje korisno i mudro samo ti meni objasni ?

Ovo meni govori samo da onaj ko je ovo rekao/napisao nije proživio apsolutno ništa i ostavio je jedan i počela pametovat. Prava veza je ona u kojoj se jedno drugom prilagođavaju, a ne da traže mane, koje nažalost danas svako traži govorio ili ne govorio, tako je. Svi su ljubomorni, glume nešto, djeca prava. Ako vam je tako stalo do nekog muškarca pokušajte se prilagoditi, jedno drugo mijenjajte, a ovo što čitam na netu, sve gluplje i gluplje. Vole se, al' se "*ebu" riječima. Ljubav 21. veka. Gdje je poštovanje prema osobi suprotnog spola i ta prava ljubav? Svi pate nešto, za starim simpatijama, djevojkama, momcima. Ništa ovdje barem meni nije mudro.

Toliko o tome koliko neki znaju da žive. Totalno izgubljen minut čitanja Nisam dugo pročitao veće gluposti , al' hajd


Quote (By_The_Way_)
eldarribic ja se slažem s tobom. Meni ovdje nije ništa mudro,ali je onako pomalo smiješno. Danas većina mladih kao i većina odraslih ljudi koji su patili u ljubavi imaju nekakve svoje određene osobine za svaki spol. Pretežno je to suprotni spol. Ja gledam ko je kakva osoba,a ne šta on to ima "dole". To "dole" nikada neće određivati ko je ko i kakva je osoba.


Eto neka se sada niko ne ljuti ;) ;) ;) ;)


Poruku je menjao/la desert_rose - Cetvrtak, 03.05.2012, 2:37 PM

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










547
poruka na forumu
46 1072



post # 7 | 03.05.2012 , 2:43 PM

Meni je ovo ono fora...zezanje...ipak sve zavisi do smisla za humor...ovaj bih specijalno izdvojio :D

Quote (desert_rose)
11. Ako baš želiš muškarca koji će biti vezan za tebe, potraži ga u bolnici za duševne bolesti.

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









25
poruka na forumu
3 0



post # 8 | 03.05.2012 , 4:53 PM

Ma samo komentarišemo. Umjesto da se ljudi malo potrude, izmišljaju neke "mudre" izreke, a ustvari ne znaju ni sami šta hoće.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 9 | 27.12.2012 , 12:54 PM

Kako muskarci rade gimnastiku na plazi?
Uvuku trbuh unutra svaki put kad vide zensku u bikiniju.

Kako muskarci pokazuju brigu za buducnost?
Umjesto jedne kupe dvije gajbe pive.

Zasto muskarci imaju veliki trbuh od ispijanja piva?
Zato da alat koji ne upotrebljavaju stoji pod krovom. :D lol :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Šale na muski racun... (Neka se ne nađu uvrijeđeni..samo sala ;))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: