Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Nastanak coveka? (Covek nastao od majmuna ili ga je Bog stvorio?)
Nastanak coveka?






159
poruka na forumu
14 78



post # 41 | 12.12.2011 , 11:25 PM

čovjek nije nastao od majmna, već je MAJMUN nastao od čovjeka ! :D

Tišu mišu :D







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 42 | 17.12.2011 , 3:04 PM

covjek je nastao prirodnim putem vantjelesne oplodnje covjecije ribice i borisa tadica u pubertetskom dobu akni i nedeljnog zabavnika nedeljom akd mama i tata odu na posao kod bake i dede na selo,a njih dovje se zavuku u tamu akvarijuma i tu rade sve one bludej radnje od kojim puca covjecijom ribici peraje a tadicu guzica

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 43 | 17.12.2011 , 4:34 PM

Evolucija....
Samo neka mi neko objasni gde su kosti prelaznog perioda svih tih zivotinja a i coveka.
Po teoriji evolucije potrebno je generacija i generacija da se postigne odredjeni oblik.
PA GDE su onda ti prelazi?
Jedina evolucija je evolucija uma.

Da li nas je bog stvorio ili ne.Niko nemoze 100% da tvrdi.Ali evolucija... ma daj....

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 44 | 17.12.2011 , 4:37 PM

Quote (Vagabond83)
Da li nas je bog stvorio ili ne.Niko nemoze 100% da tvrdi.Ali evolucija... ma daj....


o jbt pa ako cemo tako logicnije je onda da su nas doneli vanzemaljci nego ova prica o teologiji... yes

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 45 | 17.12.2011 , 4:42 PM

Ljudi su nastali seksualnim putem. Pricao mi tata. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 46 | 17.12.2011 , 5:23 PM

nekad adavno u dubini sume na pocetku prve prapraprivatizacije pocela je sa radom prva bioaktivna farma ljudi na kojoj su primjenjivali nove metode u stocarstvu,posle u narodu djelatnost poznata kao ljudogojstvo,obucavane su prvoklasne mangulice svinje u prestiznim edukativnim centrima,te su tako svinje uzgajale jaja i njih sadili u saksije,redovnim procesom zaljevanja kap po kap,gnojivo obavezno,onda su sunce i vjetrovi ucinili svoje i tako su jaja dobijala na snazi i razvijala svoj fetus unutra ljuske i jednog dana puce jaje kvrc i izadje covjek,odmah podj ed aplace,nauci d ahoda,podje u skolu,iamisli struju i radiaktivnu vodu,nabavi zeljezo,zasadi ljutu papriku i kupus kiseli,izmisli pusku i noz,zakla svinju i od tada mu se gubi svaki razum,neki kazu da ima jos ljudi tamo negdje daleko,ali to ej vec druga prica i utopija ima svoje kljuceve

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 47 | 10.07.2012 , 11:06 AM

Ako nas Bog nije stvorio, ko nam je dao osecanja, osecaj krivice, suze ? Razmislite malo. :) Kakav si bio na zemlji, tako ce ti se suditi na nebu.


Poruku je menjao/la Marko - Utorak, 10.07.2012, 12:09 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 48 | 22.07.2012 , 7:44 PM

ajoj belaj je to...sve neka nauka vezzee kaze sve nastalo od bljeska...kako je bljesak nasto?
ja vjerujem da je covjek oduvjek bio covjek samo u razlicitim oblicima,i evolucijom doso do ovog oblika..
mozda za 100 godina ljudi evoluiraju pa budu imali krila posto repove i rogove mnogi vec sad imaju lol

Be my love?









61
poruka na forumu
5 72



post # 49 | 01.08.2012 , 3:00 AM

da smo nastali od majmuna i danas bi se majmuni evolucijom pretvarali u covjeka zar nije tako aaa











2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 50 | 02.08.2012 , 5:39 PM

Bog je stvorio coveka.

To sto ima mnogo majmuna sta imaju formu na ljudi... ako me razumete :D :P, ne znaci da smo nastali od majmune!


Poruku je menjao/la GHosT_R1DeR - Cetvrtak, 02.08.2012, 5:39 PM








239
poruka na forumu
37 796



post # 51 | 02.08.2012 , 5:47 PM

Jbg zajebano pitanje,da je nasto od majmuna kako je nasto majmun a da je nasto od boga kako je nasto bog?! :D

My Facebook









253
poruka na forumu
25 197



post # 52 | 06.08.2012 , 0:41 AM

Quote (susheTZ)
Puno pitanja, odgovora nema.

R€$P€CT ;)

My Life my Rules !









792
poruka na forumu
183 1143



post # 53 | 06.08.2012 , 0:50 AM

Od kad sam pogledao ancienc aliens nista mi nije jasno...ali Bog nas je stvorio...i verujem u boga :D

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 54 | 06.08.2012 , 0:54 AM

Quote (Davor)
Misilim da ni jedna teorija nije tacna al ako biram izmedju teologije i evolucije biram evoluciju ( mozda gresim ko ce ga znati vreme ce pokazati )...

Apsolutno se slazem sa tobom... Evolucija je cudo... B)

:P









792
poruka na forumu
183 1143



post # 55 | 06.08.2012 , 1:00 AM

Quote (Deki87)
Apsolutno se slazem sa tobom... Evolucija je cudo...

Ako si gledao onu epizodu dolazak vanzemaljaca u aciencs aliens bice ti jasno...sta jos nece da izmisle..ali bili su ubedjeni 100%.. lol

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










39
poruka na forumu
4 -26



post # 56 | 06.08.2012 , 1:20 AM

Bog ne postoji makar taj vas u koga verujete ti kuriri i lazni proroci su samo obicni ljudi koji nasli nacin da kontrolisu velike mase to znaci da su ustvari sekte
Quote (Almir)
ali ako je to već napisano, onda zašto je i napisano u tim istim svetim knjigama da smo nastali od Adama i Eve (Biblija) - Adem i Hava (Kur'an).
kao sto vidite sve je to isto sranje "Svete knjige" Isus od Mojsia Muhamed od Isusa i Mojsia, Mojsije prepisao od Grka, Grci od Vavilonaca i tako u nedogled! Bog nije stvorio coveka niti je covek nastao od majmuna vec on jedne vrste covekolikog majmuna koji vise lici na lemura! To je moje misljenje i ja bih pre voleo da sam nastao od majmuna nego da budem neki experiment nekog tamo uobrazenog narcistickog kretena koji ako stvarno postoji a siguran sam 100% da ne postoji! Razmislite malo to gde je taj vas Bog ko ga je video Vi Vas otac majka baba deda ili bilo ko na ovom svetu celom dajte mi samo jedan dokaz! A ako verujete samo slepo bez cvrstih dokaza onda niste ni trebali da evoluirate nego da ostanete majmuni!!!!








105
poruka na forumu
2 22



post # 57 | 09.08.2012 , 10:37 PM

alo ti necro ne provociraj.
vernik sam , i verujem da nas je bog stvorio.

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









119
poruka na forumu
8 190



post # 58 | 09.08.2012 , 10:49 PM

Mislim da nas je bog stvorio.

Iron_Man









119
poruka na forumu
2 44



post # 59 | 09.08.2012 , 11:15 PM

Bog nas je stvorio ili smo mi stvorili Boga?
Gledajući naučne činjenice mislim da smo nastali od jednoćelijskog organizma i bla bla vremenom je nastao homo sapiens vrsti kojoj i mi sada pripadamo :D
Religijsko mišljenje: Bog stvorio Adema a.s (Adama) i Hava a.s (Ava) i istjerao ih iz Raja i sada mi živimo naš život kao neki test i kaznu u isto vrijeme,
ukratko napisano








547
poruka na forumu
46 1072



post # 60 | 09.08.2012 , 11:15 PM

Quote (luka83)
Cio univerzum je spoj materije i energije, kako nas uči fizika. Mi smo tvorevina materije i energije nastala mikrokosmičkim spajanjem. Neko će sigurno pitati kako su nastale materija i energija. Fizika će reći materija se ne može uništiti, niti ni iz čega stvoriti, ona može samo da se menja i da prelazi iz jednog u drugi oblik, dok energija u zatvorenom sistemu mora biti konstantna.

Ovo je meni nekako najbolji odgovor...verovatno zato sto i ja mislim slicno...
Evolucija?Kada majmun pojede Bananu u ZOO vrtu koju mu mi damo (uz dopustenje onih sto nadgledaju) svi mi srecni...a kada ubaci Kockicu nakon 2-3 godine pokusavanja u onu posudu neznam ime...ali ima oznaceno gde bi trebao koji predmet ici...oni naucnici lude od srece i traze dodatne pare za vise istrazivanja...Nekako mi to ne pije vodu...uz svu ovu nasu tehnologiju cak sta vise i kloniranje ljudskih celija...pa nemogu od majmuna napravit nesto ni priblizno coveku i sad bi mi nekako trebali da predpostavimo da je majmun evoluirao u coveka za svoj zivotni vek onako sam po sebi(nije majmunov zivotni vek 1000 godina)
Stvorio nas Bog?Ovo je mnogo logicnije objasnjenje od Evolucije a i nemora da se objasnjava...evo i zasto
Bog je svemoguc sveopsti i postoji od uvek...uvek je u pravu i takve stvari...uglavnom kada postavimo pitanje dobijemo samo mnogo velicanja Boga sto u stvari ne dokazuje mnogo a evo i zasto
Ako nas je stvorio Bog...zasto onda svi ne veruju u njega?Zasto nisu ostavljeni Dokazi da nas je stvorio?Zasto nam nije ostavio samo jednu veru?Zasto nam svima nisu ostavljena ista pravila?A po meni najvaznije pitanje...Ako nas je Bog stvorio i ako je tamo negde gore(onda bi bio on nas Stvoritelj i na neki nacin otac)Zasto se onda ne brine o nama?Zasto je dozvolio toliko genocida i ubijanja(toliko smrti dece i nevinih u zadnjih 200 godina)Ni ova teorija po meni nije dobra...iako je mnogo bolja od evolucije to se mora priznati

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"



Forum » Obrazovanje » Nauka » Nastanak coveka? (Covek nastao od majmuna ili ga je Bog stvorio?)
Search: