Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li su ljudi zaista bili na Mesecu? (Velika misterija.)
Da li su ljudi zaista bili na Mesecu?






373
poruka na forumu
11 216



post # 21 | 30.05.2012 , 1:55 PM

Quote (intimenfrizuren)
moji su bili na medenom mesecu,mada sumnjam i u tu varijantu:)...

haha :p
Ja mislim da jesu :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









349
poruka na forumu
53 753



post # 22 | 03.06.2012 , 6:19 PM

eeeeeeeeee Puss svaka cast sa ovim se slazem da je ovo najveca prevara od kada je sveta i veka
sa danasnjom tehnologijom ne mogu da lete na mesec a oni kao isli na mesec pre 50 godina

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









2
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 03.06.2012 , 7:46 PM

E pa bratac... lepo si se izlupetao al nema veze... oprosteno! Sav ovaj trud oko pisanja teksta si mogao da ustedis da si samo malo razmislio i recimo setio se da odes u Beogradsku observatoriju i zvirnes kroz teleskop prema mesecu i vidis cinjenicu u koju mnogi sumnjaju ali iz neznanja! Mogao bi lepo (kao na dlanu) da vidis dokaz da je covek bio na mesecu! neverovatno je da onaj koji nije bio na istom, kao recimo Ti iJa moze da prica o efektima i desavanjima na tom istom mesecu zato sto u takvim uslovima mnogi zakoni ne vaze a koji inace vaze na zemlji. Zar mislis da bi se bas toliko zajebali pa da naprave propuste koje si ti istrazivao iz svoje sobe!? Uzaludan posao radis a dokaz ti je ispred nosa! Kroz teleskop se lepo visi nosac od Apola koji je ostao na mesecu kao i ta zastava koja ne vijori, vac se u bezvazdusnom stanju drugacije ponasa! Osim toga, zastava nije od obicne krpe, vec od specijalnog veoma izdrzljivog polu krutog materijala, ali ti to nisi znao. Mad kad bolje razmislim, mozda su amerikanci mislili da ce nas ove 2012-te godine stvarno zadesiti smak sveta pa niko u daljoj buducnosti nece moci da dokaze da su prevarili ceo svet. lol Osim toga ma sta mi mislili, dosad bi velike svetska sile vec objavile da je iskrcavanje na mesec prevara, ali kao sto znamo to nisu uradile. Toliko o tome.








10
poruka na forumu
0 0



post # 24 | 03.06.2012 , 8:43 PM

http://www.youtube.com/watch?v=2z2l123FM3Q

Mythbusters-Apollo / NASA Moon Landing Hoax
:)








56
poruka na forumu
2 7



post # 25 | 13.06.2012 , 6:17 PM

retko kod sam mislio o ovome,to jest nikada :D ,ali sam kada sam video ovo neverujem da su stvarno bili na mesecu,sram da ih bude angry2

i'm The Lord of the Rings.









978
poruka na forumu
107 1318



post # 26 | 13.06.2012 , 6:57 PM

Quote (Dejan)
u jednoj epizodi su pricali o ovome i radili su mnoge eksperimente i na kraju su rekli da je najvjerovatnije laz da su ljudi bili na mjesecu, zato sto je nemoguce da trag stopala ostane vidljiv na povrsini i da se zastave netreba vijoriti vec da treba stojati mirno bilo je jos razloga ali se nesjecam


Hajde molim te pogledaj ovu emisiju ponovo, gledao sam je i ja i lijepo su razbili sve teorije zavjere i potvrdili da covjek jeste bio na mjesecu. Meni je svejedno da li jesu ili nisu! Ali cinjenica da se tad zurilo na mjesec po svaku cijenu u dokazivanju moci i da su se lupale milijarde u to, bez da iko pita odakle su te pare, danas su stvari mnogo drugacije i putovanje na mjesec sada bi bilo cisto bacanje para, jer na mjesecu nema nista sto je potrebno na zemlji?

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










39
poruka na forumu
1 5



post # 27 | 24.06.2012 , 5:35 PM

Ja ne verujem..jer kao sto i na pocetku pise zasto sad ameri ne odu na mesecu sa ovom tehnologijom danasnjice








205
poruka na forumu
6 144



post # 28 | 24.06.2012 , 5:57 PM

Ja ipak mislim da je to laž ,pogotovo nakon što sam pročitao sve ovo što si pisao i objasnio za par ovih slika ,od malih nogu učimo kako su bili i ko je bio ...Sada interesantno je to što su uvijek amerikanci u centru pažnje ,sjetite se koliko puta je bilo da su oni vidjeli NLO ,niko drugi nije ali su oni ...tako nekako ..Nije da ne postoji mogućnost da su bili ,ali ,ipak vjerujem da nisu ,jer sa tadašnjom tehnologijom teško izvodivo,kada sa današnjom ne mogu ..











547
poruka na forumu
46 1072



post # 29 | 24.06.2012 , 6:33 PM

Quote (luka0797)
Ja ne verujem..jer kao sto i na pocetku pise zasto sad ameri ne odu na mesecu sa ovom tehnologijom danasnjice


Pa koliko ja znam...istrazivanja koja su se trebala napraviti su napravljena...po tvojem oni bi sad trebali svaku godinu bacit milione dolara da bi cisto "Otisli malo na mesec" koji je ionako mrtav za zivot...
Snimci sa Satelita zemlje vremenske prognoze od po 2-3 meseca unapred Sta mislite odakle to dolazi?
Takodje imaju snimci ljudi u pojedinim Ekspedicijama i popravljanja satelita...jel i to moze neko od ovih sto tvrde da nije tacno da mi pojasni?
I evo jos jedno pitanje onako...Ljudi koji su gledali ulazak Pilota u Satl i isti taj Satl kako polece i izlazi van Atmosfere sta se desava s njima?Zar van Atmosfere bese da nema gravitacije?(Dokazano da nema) Pa kako se onda taj Satl vratio na zemlju s ljudima koji su bili u njemu?Ako je Satl uspeo da bude van Atmosfere i bio u mogucnosti da se krece i dalje sta navodi da mislite da nije mogao da dodje do Meseca?

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









119
poruka na forumu
8 190



post # 30 | 10.07.2012 , 10:43 PM

Mislim da je istina.

Iron_Man









117
poruka na forumu
1 11



post # 31 | 12.07.2012 , 9:03 PM

Nisu... :) da jesu sto danas ne odu sa ovoliko boljom tehnologijom








86
poruka na forumu
11 73



post # 32 | 30.07.2012 , 11:17 AM

Po mom misljenju msm da jesu...sudeci po tome da sam cula niz velikih glasina o tome,a kasnije i gledala neke dokumentarce,onda naucne emisije i ostalo..samo sam ikazala svoje misljenje sto ne znaci da sam upravu !!!

Katicaaa









1
poruka na forumu
0 0



post # 33 | 30.07.2012 , 11:25 AM

Bili su :)

[ExtraCaffe]-Public-193.104.68.8:27028
[ExtraCaffe]-DeathRun-193.104.68.8:27040
[ExtraCaffe]-ClanWar-193.104.68.8:27076










125
poruka na forumu
17 184



post # 34 | 30.07.2012 , 11:40 AM

Quote (spartacus64)
Hajde molim te pogledaj ovu emisiju ponovo, gledao sam je i ja i lijepo su razbili sve teorije zavjere i potvrdili da covjek jeste bio na mjesecu

Pa do kada ce da vas manipulise televizija i medijske kuce ? ? ? To je sve potplaceno i napravljeno, jer je narod poceo da konta da nisu bili....












1176
poruka na forumu
102 1216



post # 35 | 30.07.2012 , 12:50 PM

Naravno da nisu. Jer da su bili tada,a svi znamo koliko je tehnologija napredovala od tada.Sada bi isli na dnevnom nivou tamo.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









400
poruka na forumu
56 795



post # 36 | 30.07.2012 , 1:20 PM

Evo jos neceg zanimljivog:

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









261
poruka na forumu
14 548



post # 37 | 30.07.2012 , 2:09 PM

Ne znam sta da mislim sve je moguce, ali kao sto je i autor teme rekao zasto i danas ne odu uz svu bolju opremu, mada nzm ipak mislim da nisu bili na Mesecu ... cao











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 38 | 30.07.2012 , 3:17 PM

Ja iskreno,ne zanima me dali je neko bio ili ne :D Dok ja ne odletim da vidim i da licno zastanem na mesec sve mi je ravno :D .











792
poruka na forumu
183 1143



post # 39 | 30.07.2012 , 4:49 PM

Nama sanse da su bili :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 40 | 30.07.2012 , 9:02 PM

nemam pojma :D lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li su ljudi zaista bili na Mesecu? (Velika misterija.)
Search: