Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li su ljudi zaista bili na Mesecu? (Velika misterija.)
Da li su ljudi zaista bili na Mesecu?






125
poruka na forumu
17 184



post # 1 | 14.04.2012 , 9:13 AM

MISLIM DA JE OVO NAJVECA PREVARA U ISTORIJI COVECANSTVA!

Procitajte i zasto.

Vec nekoliko godina me je kopkalo, da li su ljudi zaista bili na Mesec? Pa sam i istraživao ovo podrucje.

Prvo što sam pomislio jeste to da Amerika danas ima mnogo vecu tehnologiju nego kada je misija Apollo "uspešno" odradjena, pa... Zašto danas (Sa daleko daleko boljom tehnologijom) ne odu na Mesec?

Mislim da ovu temu je najbolje poceti sa izjavom jednog NASA-inog coveka, kada su ga nedavno pitali kada ce ponovo na Mesec.Njegov odgovor bio je, 'Kada ovladamo tehnologijom, ponovo cemo tamo...'.
Da li je greškom nacinio lapsus ili je samo bio iskren, ali ovo je prilicno cudno. Pre 40 godina, pomocu štapa i kanapa ladno su u konzervi išli na Mesec, a danas sa ovakvom tehnologijom, još cekaju...

Ima još jedna zanimljiva cinjenica.Kada je novinar Bart Sibrel prišao jednom prilikom Armstrongu, ovaj mu je odgovorio 'Nemojte me ništa pitati i ja vam necu ništa slagati'. Da li bi Armstrong rekao ovako nešto da nema ništa da sakrije? Inace, Nil Armstrong se danas suocava sa mentalnom bolešcu.Da li je to rezultat povezivanja njegovog imena sa najvecom prevarom u istoriji ili mu je jednostavno proradila savest.
Uverenje da je covek krocio na Mesec, odnosno da su poduhvati misije Apolo bili uspešni, toliko je cvrsto ukorenjeno u našoj svesti da tvrdnja da to nije istina deluje prilicno smešno svakome.To je prihvaceno kao svojevrsna dogma. Pa ipak, ima mnogo ozbiljnih dokaza u prilog tvrdnji da je celo covecanstvo žrtva jedne od najvecih podvala u režiji Amerike, to jest NASA-e, (Americka agencija za svemirska istraživanja).

Sredinom septembra 2002., u jednom hotelu na Beverli Hilsu u Kaliforniji, izvesni Bart Sibrel sreo je kosmonatuta Apola 11, Edvina Oldrina (tada 72 godine) i tražio mu da stavi ruku na Bibliju i zakune se da je bio na Mesecu. Oldrin se razbesneo i udario ga pesnicom, nakon čega je morala da interveniše policija.

Lokalne novine "Huntsville Times" od 9. septembra 2002., incident su komentarisale time da je Oldrinu dosadilo da objašnjava "neukim američkim skepticima", kojih je sve više, da odlazak na Mesec nije bio laž. I ne samo to. Novina tvrdi da su isti ti skeptici naklonjeni i teorijama zavere, veruju u medijske manipulacije, unapred pripremana dogadajnja, i ubedjeni su da je holokaust napravljen od strane samih Jevreja samo radi stvaranja kulta i sl.
Hantsvil je, inače, mesto gde su konstruisane sve kosmičke rakete, pa i Saturn V, koji je nosio kapsule programa Apolo.

Pronašao sam i neke slike sa misije koje jasno ukazuju na to da su fejk, pa hajde i da ih vidimo:

1.
Ovde je jedna od najcešce spominjanih cinjenica. Kako zastava vijori kada na Mesecu nema atmosfere? I kako da se ni na jednoj slici nevide zvezde, mada bi zbog nedostatka atmosfere trebalo da se vide mnogo bolje nego sa Zemlje prilikom najvederijeg neba? Scenaristi i režiseri o ovome nisu vodili racuna.

2.
Samo pogledajte senke. lol

3.
Misija Apolo 16. Potpuno osvetljena prednja strana astronauta, koja bi trebalo da je osencena, jer je on okrenut ledima 'Suncu'.

4.
Na mesecu nema vode, sa samim tim nema ni vlage, pa kako je ostao ovako jasan trag.
Otisci stopa nastaju zbog istiskivanja vlage iz tla, a pošto je na Mesecu nema, nisu ni mogli nastati otisci idenični onima koji su snimljeni prilikom proba šetnje na Zemlji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Želeo bih da cujem vaša mišljenja na ovo.

Da li su ljudi zaista bili na Mesecu?


Ili možda:


Poruku je menjao/la Puss - Subota, 14.04.2012, 9:15 AM












275
poruka na forumu
487 4191



post # 2 | 14.04.2012 , 10:15 AM

MA kako nisu bili,ja znam par momaka koji tvrde kada se napiju da su bili na Mesecu a da ne precimo o Amerikancima ...jbt :D

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 14.04.2012 , 11:41 AM

Nikada nisam baš razmišljala o ovome tako da i ne mogu nešto mnogo reći. :)

Uglavnom dosta toga se danas skriva i dosta toga je izmjenjeno tako da nikada se ne zna. Možda jesu,a možda čak i nisu. :)








526
poruka na forumu
339 4044



post # 4 | 14.04.2012 , 11:48 AM

Quote
MISLIM DA JE OVO NAJVECA PREVARA U ISTORIJI COVECANSTVA!
Da i ja to mislim .. vise mi posataje muka od ovih prica lol








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 5 | 14.04.2012 , 12:02 PM

Gledao sam prije



u jednoj epizodi su pricali o ovome i radili su mnoge eksperimente i na kraju su rekli da je najvjerovatnije laz da su ljudi bili na mjesecu, zato sto je nemoguce da trag stopala ostane vidljiv na povrsini i da se zastave netreba vijoriti vec da treba stojati mirno bilo je jos razloga ali se nesjecam


Fajlovi: 0765957.jpg (91.9 Kb)






CheateR
672
poruka na forumu
20 424



post # 6 | 14.04.2012 , 12:23 PM

Mislim da je istina.


Poruku je menjao/la Bricka_1 - Utorak, 17.04.2012, 11:04 PM

NEMA PARE!









3
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 14.04.2012 , 12:43 PM

teško da je prevara zbog prostog razloga,u to vrijeme rusi i ameri su bili praktički u nekoj vrsti rata i da ima imalo šanse da je to neka prevara rusi bi im to nabili na nos u slast ali možda bi bilo bolje pitanje zašto su ameri tako jednostavno odustali od odlazaka na mjesec da li je u pitanju ekonomija ili nešto drugo








78
poruka na forumu
3 11



post # 8 | 14.04.2012 , 2:01 PM

u to vreme SSSR je poslao coveka u svemir,a posto su Ameri morali da budu uvek napredniji,morali su da idu dalje,tj.na mesec,i bavili se malo snimanjem :D da ne bi ispali slepci pred drugim zemljama i tako je nastalo ovo delo americke kinematografije.
da su stvarno bili tamo,bili bi jos koji put,mozda bi nasli tamo naftu,pa ne bi osiromasili pola sveta da bi njima bilo lepo!!!!!!!








125
poruka na forumu
17 184



post # 9 | 14.04.2012 , 2:05 PM

Quote (aljuka)
teško da je prevara zbog prostog razloga,u to vrijeme rusi i ameri su bili praktički u nekoj vrsti rata i da ima imalo šanse

Ali zasto sada ne odu? :) Bolja je tehnologija i sve... ???

Quote (gmitarpetar)
da su stvarno bili tamo,bili bi jos koji put

Potpuno se slazem sa tobom... :)












162
poruka na forumu
6 52



post # 10 | 14.04.2012 , 2:33 PM

Za one senke znam da je zbog peska,a za ostalo se ne secam.>:D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 11 | 14.04.2012 , 4:15 PM

Istomisljenik sam sa autorom teme.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









19
poruka na forumu
1 7



post # 12 | 14.04.2012 , 4:55 PM

Ma nisu bili.Rusi su poslali lajku i na mjesecu se tempratura mijenja sad 300 spepeni gore sad 300 dolje a i oni su ubili 40 ljudi ali se jedan sakrio u bure i nakon 40 godina napisao knjigu.

Added (14 Apr 2012, 4:55 PM)
---------------------------------------------
Ma nisu bili.Rusi su poslali lajku i na mjesecu se tempratura mijenja sad 300 spepeni gore sad 300 dolje a i oni su ubili 40 ljudi ali se jedan sakrio u bure i nakon 40 godina napisao knjigu.


SRBIN









1005
poruka na forumu
49 230



post # 13 | 14.04.2012 , 5:41 PM

Mozemo lako da proverimo...
Kazu da su tamo ostavili zastavu, neka se sad posalje jedna raketa i ako ima zastave bili su, ako nema zastave ... tad ce da izmisle vanzemaljce!

Twitter: https://twitter.com/marestrpc







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 14 | 14.04.2012 , 5:43 PM

Quote (jaobrate)
ako nema zastave ... tad ce da izmisle vanzemaljce!

A to nas dovodi do jednog zakljucka, posto su vanzemaljce vec izmislili lol

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









17
poruka na forumu
3 2



post # 15 | 18.04.2012 , 6:33 AM

MISLIM DA JE OVO NAJVECA PREVARA U ISTORIJI COVECANSTVA!

Zukson









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 16 | 18.04.2012 , 7:23 AM

Pa Amerikanci su skloni tome da manipulisu svetom i dokazu da su oni “najrazvijeniji“, a mi ostatak sveta samo pratimo njihove reci, kao reci nekog mudraca....
A uzmimo u obzir to kada je otkrivena Amerika.....neverujem bas u taj put na mesec....

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










72
poruka na forumu
15 194



post # 17 | 18.04.2012 , 9:43 PM

sram vas bilo kako mozete da sumnjate da su sanjali da idu na mesec lol








686
poruka na forumu
9 38



post # 18 | 24.04.2012 , 11:14 PM

sta mene zanima jesu li bili ili nisu B)

Call Me Black









35
poruka na forumu
4 20



post # 19 | 24.04.2012 , 11:20 PM

Bio je Chuck Noriss!!






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 20 | 14.05.2012 , 1:59 PM

moji su bili na medenom mesecu,mada sumnjam i u tu varijantu:)...

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li su ljudi zaista bili na Mesecu? (Velika misterija.)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: