Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » RFID CHIP - da li bi ste pristali na cipovanje? (Mikročipovanje čovečanstva 'Radio Frequency Identification')
RFID CHIP - da li bi ste pristali na cipovanje?






82
poruka na forumu
8 87



post # 1 | 01.06.2012 , 1:45 PM


[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Brisel / Vašington – Globalna elita pokušava malim koracima da uveri stanovništvo da je mikročipovanje za njih “dobra stvar”. U poslednjih nedelju dana po tom pitanju pojavile su se nove neosporive informacije, a koje razotkrivaju neke od načina na koje će pokušati da nas uvere da je mikročipovanje nužno. Ružna “teorija zavere” koja se graniči s iluzijama iz SF filmova, polako i sigurno pokazuje se kao gorka istina.

Mikročipovanje novorođenčadi

Promoter opasnosti od globalnog zagrevanja Elizabet Mun pozvala je da se sve novorođene bebe prisilno mikročipuju kako bi se osiguralo da „anonimnost bude nemoguća“, prenosi PrisonPlanet.com.

„Kada bih ja bila kraljica Svemira insistirala bih na tome da svaki pojedinac ima jedinstveni identifikacioni kod (ID) – bar kod ako hoćete; implantirani čip koji bi pružio lagan, brz i jeftin način da se identifikuje neka osoba“, izjavila je Mun za BBC Future.

„To bi bilo postavljeno na svakog pri rođenju. Usmerite skener prema nekoj osobi i imate sve informacije o nekome“, rekla je Mun i dodala da bi uklanjanje anonimnosti omogućilo identifikaciju ljudi u borbenim i ne-borbenim operacijama.

Moramo priznati da ovaj predlog zvuči kao nešto iz nacističkih koncentracionih logora, gde su zatvorenici tetovirani sa pet cifara Holerit brojeva da bi ih mogli identifikovati pomoću sistema bušenih kartica razvijenih od strane IBM-a.

Treba istaći da je Elizabet Mun ne samo promoter globalnog zagrevanja, već je takođe i zagovornik kontrole globalne populacije. Prema njenoj proceni, ali i prema proceni mnogih top političara, na planeti trenutno ima 5 milijardi ljudi viška.

Krajnja želja Elizabet Mun, kao što je i dokumentovano, jeste videti sve ljude mikročipovane i stavljene u ogromne planski sagrađene gradove – scenario iz noćne more koji pokušavaju da realizuju njeni saveznici u promoterskom pokretu globalnog zagrevanja. U takvom bi sistemu skeptici klimatskih promena bili proglašeni psihičkim bolesnicima, prema profesoru Kari Norgard iz Oregona.

I zaista, već smo mogli prisustvovati sličnim pokušajima „proširivanja liste“ psihičkih bolesti. Nedavno je pisano o Japanu gde su vlasti u nastojanjima da prikriju pravo stanje situacije u Fukušimi proglasile strah od radijacije psihičkom bolesti, dok je istovremeno i u našim medijima nedavno objavljeno „istraživanje“ koje indirektno ukazuje na to da je želja za čistom organskom hranom psihički poremećaj. Tačnije, verovali ili ne, objavljeni članci u nekim hrvatskim medijima govore o tome da ukoliko se protivite veštačkoj hrani, GMO-u i raznim hemijskim sredstvima u njoj, postoje velike šanse da ste kreten (Naslov članka s veb portala Dnevnik.hr: „Konzumacija organske hrane može čoveka pretvoriti u kretena?!“).

Ali, tu nije kraj „eko-fašizmu“.

U 2010. godini promoterska grupa sponzorisana od Vlade Velike Britanije proizvela je šokantnu reklamu u kojoj deca i odrasli koji odbijaju da smanje svoje emisije ugljenika, eksplodiraju. Nakon velikog pritiska javnosti reklama je naposletku morala biti uklonjena s njihove veb stranice i objavljeno je izvinjenje. Reklamu možete pogledati u videu:


Ovo su samo neki od primera “eko-fašizma” dokumentovanog kroz poslednjih nekoliko godina.

Ovaj najnoviji primer pozivanja promotera globalnog otopljavanja na čipovanje novorođenčadi dokazuje ono što “teoretičari” zavera govore već godinama – eko pokret je otet od strane nemilosrdnih autoritativnih divljaka koji pokušavaju da nametnu tiraniju koju smo imali prilike videti u Nacističkoj Nemačkoj i Sovjetskom savezu, ali na globalnom nivou, s tehnokratskom elitom na vrhu strukture moći.

Ukoliko mislite da je sve ovo vrlo daleko od nas, moraćemo Vas razočarati:

EU zahteva izdavanje ID čipa za sve građane Evropske unije

Evropska unija kreće se prema obaveznom elektronskom ID sistemu za sve građane EU – a u svrhu standardizacije ličnog i online poslovanja preko „jedinstvenog elektronskog potpisa“. Prema Evropskoj komisiji, jedinstveni ID zaštitio bi pristup internetu, online podacima i u trgovini. Ovaj predlog je ništa manje nego uvod u obavezno čipovanje građana, a iza ovog plana stoji istaknuta učesnica sastanaka Grupe Bilderberg – Neli Kroes, Komesarka EU – a za digitalni program.

Nelie Kroes dugoročna je učesnica Bilderberg sastanaka – prisustvovala je svake godine od 2005. Bila je prisutna na službenom popisu na sastancima 2006. godine u Otavi, Kanada, zatim 2007. na sastanku u Istanbulu, Turska, 2008. u Čantili, Virdžinija, 2009. u Vouligameni, Grčka i 2010. u Stigesu, Španija kao zvanični delegat Evropske komisije.

U 2011. na sastanku Bilderberga u St. Moricu, u Švajcarskoj, prisustvovala je s novom titulom – Komesar EU za digitalni program, tako da trenutni razvoj planiranog čipovanja ljudi nije neočekivan. Njeni dalji napori po tom pitanju sigurno će biti vidljivi na sledećem sastanku Bilderberg grupe koji se održava za nedelju dana.

Ovaj ‘Veliki brat’ sistem će biti implementiran prvo u Evropi, a kasnije u Severnoj Americi, te potom i u ostatku sveta, pogotovo što svet korak po korak ulazi prema postavljanju bezgotovinske kontrolne mreže, naravno u ime „bezbednosti“ i „ekonomske stabilnosti“.

Added (01 Jun 2012, 1:45 PM)
---------------------------------------------


I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovima, da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njezina. Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovjekov i broj njezin šest stotina i šezdeset i šest." Otkrivenje Sv. Jovana Bogoslova


Poruku je menjao/la cvele2012 - Petak, 01.06.2012, 1:54 PM








765
poruka na forumu
88 1029



post # 2 | 01.06.2012 , 1:50 PM

kad nesto objavljujes daj nek to lici na nesto pola teksta na cirilici a pola na latinici :D

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 01.06.2012 , 2:08 PM

ne smeta mi uopste samo nek oni daju mogucnosti za posten rad i zivot pa nek me prate kako im zelja, puno imamo od ove nase "slobode" :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









978
poruka na forumu
107 1318



post # 4 | 01.06.2012 , 2:54 PM

To cipiranje bi rijesilo mnoge stvari, a ne samo to, sjetite se guzvi za licnu, pasos, vozacku, zdravstvenu itd, itd. Mada to bi ostavilo i mogucnosti za velike manipulacije, vece vjerovatno sto su sad u mogucnostima sa falsifikovanjem papira... Nezz sta da kazem!

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










545
poruka na forumu
58 414



post # 5 | 01.06.2012 , 2:58 PM

Nikad, nikad !!!!!!!
Radije bi umro nego dopustio da mene ili moje dijete neko cipira, imamo pravo na privatnost i slobodu, nece nas ljude niko kontrolisati, mnogi su i u proslosti pokusavali, ali narod uvijek na kraju pobjedi.

<3 Bancy <3









978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 01.06.2012 , 3:00 PM

lemedragon, Cipiranje znaci da se u tebi nalaze tvoji podatci, jesi ikad cuo za cipiranje psa? A cipiranje ne znaci da ce ugrade GPS u tebe i kameru u oci pa da prate sta radis i gdje se nalazis! ;)

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










82
poruka na forumu
8 87



post # 7 | 01.06.2012 , 3:21 PM

Quote (IgorPhotography)
lemedragon, Cipiranje znaci da se u tebi nalaze tvoji podatci, jesi ikad cuo za cipiranje psa? A cipiranje ne znaci da ce ugrade GPS u tebe i kameru u oci pa da prate sta radis i gdje se nalazis!


Kada zakonski bude bilo obavezno čipovanje stanovništva, onda će rfid čip očitavati tačnu lokaciju čoveka koji ima u sebi čip i pri skeniranju takvog čoveka određene institucije će imati ceo njegov život ispisan na ekranu (gde živi, gde radi, na kojoj poziciji, kolika su mu primanja, stanje na računu, bolesti od kojih boluje, bračno stanje, broj dece...) Tada će se papirni novac povući iz upotrebe i čovek će kupovati tako što će mu se pri očitavanju čipa automatski sa računa skinuti iznos kupljenih proizvoda. Takođe će zdravstvene knjižice nestati, pasoši, vozačke dozvole itd. Svi ti podaci će se očitavati preko čipa.

Svet se polako priprema za to. Prvo će čipovanje biti dobrovoljlno i zakonski obavezno za kriminalce i ljude po zatvorima a kasnije posle trećeg svetskog rata kada se pojavi vrhovni vladar sveta (''mirotvorac'' koji će kao da donese mir svetu) čipovanje će biti obavezno za sve. Ljudi koji odbiju čipovanje će biti progonjeni.








545
poruka na forumu
58 414



post # 8 | 01.06.2012 , 3:24 PM

Aha obavezno, mozda na zapadu ali na Balkanu to nikad nece proci, radije bi bio cijeli zivot pobunjenik nego na to pristao !

<3 Bancy <3









978
poruka na forumu
107 1318



post # 9 | 01.06.2012 , 3:24 PM

cvele2012, Izivni al jel ti to nama turas pod nos neku sektu? Samo pitam? Bez uvrede! :o

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










82
poruka na forumu
8 87



post # 10 | 01.06.2012 , 3:42 PM

IgorPhotography
Ne vređam se. Sto bih?. Nije nikakva sekta u pitanju. Da se čipovanje ljudi detaljno priprema nije nikakva tajna. Obama je javno to saopštio. Samo oni to lukavo pripremaju navodeći (lažući) sasvim suprotne razloge za čipovanje od onih koji ustvari jesu stvarni.



Ako znaš dobro engleski pogledaj i sam.



A to što verujem u Boga i pravoslavni sam hrišćanin nije razlog da pomisliš da sam sektaš. U našoj veri je zapisano šta će se desiti sa čovečanstvom do kraja sveta. Bog nam je otkrio. Ukoliko ne veruješ u Boga, onda budi tolerantan i suzdrži se tog dela koji se vere i Boga tiče. Možemo razmenjivati stavove o čipovanju ljudi, da l' ga smatraš korisnim ili ne.


Poruku je menjao/la cvele2012 - Petak, 01.06.2012, 3:43 PM








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 11 | 01.06.2012 , 3:42 PM

Druze gledas mnogo filmova :D

al ne kazem da ne bi bilo bolje ako ne pravis sranja sto smeta ako znaju gde si, a ovo da su sve informacije na 1 mestu je samo plus :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 01.06.2012 , 9:36 PM

Ja licno nisam za.
A svakako o tome nece moci za mene da odluci ni Obama ni Putin,a pogotovo ne ovi nasi.
Vise volim svoju slobodu.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 13 | 03.06.2012 , 1:10 PM

NE!
Sta ima koju qurac bilo ko da me prati.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









219
poruka na forumu
57 643



post # 14 | 03.06.2012 , 1:51 PM

mnogi govorite da na to ne biste nikada pristali... a šta ako vas čipuju bez vašeg znanja... postoji bezbroj načina za to.. pa uzmite za primjer brzu hranu... nećete otvarati hamburger da vidite šta je unutra... ;)



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 15 | 03.06.2012 , 2:11 PM

neeeeemaaa sanse angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 da ce mene ili moje djete cipovati,pa ako bi prisilno uzeo bi ak47 prislionio onom sto ga je ugradio na galvu i da ga vadi sto je bezbolnije moguce...jel ako pecne pecnuce ga metak po sred celenke (ima srece ako ne i raketa)
majku im vavilonsku jbm nes moci ni u wc otici kako bog zapovjeda a zamisli tek sjesti negdje u park sa ekipom cugati,vam/tam,gotiviti se...
a zamislite izvedete djevojku,taman negdje se ustekate pocnete radnju kda ide drot,specijala banava okolo,odozgo helikopter....pfff zamislite se u takvoj situaciji!? angry2 angry2 angry2
bem mu sve nek raste poglase za teroriste al protiv toga cu se boriti dok sam ziv.....burn di babylon down
djavo djavo puska vitez

Be my love?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 16 | 03.06.2012 , 2:20 PM

Quote (JahRastafarI93)
pfff zamislite se u takvoj situaciji!?


da, da, bas ce da cekaju da ti pocnes jeba*ati pa da ti upadnu spejijalci samoubistvo

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









455
poruka na forumu
98 1163



post # 17 | 03.06.2012 , 2:30 PM

Quote (IgorPhotography)
To cipiranje bi rijesilo mnoge stvari, a ne samo to, sjetite se guzvi za licnu, pasos, vozacku, zdravstvenu itd, itd. Mada to bi ostavilo i mogucnosti za velike manipulacije, vece vjerovatno sto su sad u mogucnostima sa falsifikovanjem papira... Nezz sta da kazem!

Quote (Davor)
ne smeta mi uopste samo nek oni daju mogucnosti za posten rad i zivot pa nek me prate kako im zelja, puno imamo od ove nase "slobode"

Quote (Vagabond83)
NE!
Sta ima koju qurac bilo ko da me prati.

Ponajviše Se Slažem Sa Ovim Momcima :D

Life is Like a Box of Ammo...








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 18 | 04.06.2012 , 10:05 PM

Quote (Davor)
da, da, bas ce da cekaju da ti pocnes jeba*ati pa da ti upadnu spejijalci


pa znaju oni kad treba lol
kolko ono bi kazna ako te uvate na javnom mjestu?

Be my love?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 19 | 04.06.2012 , 10:12 PM

Apsolutno sam protiv toga. Volim svoju anonimnost i privatnost i ne bi mi bilo prijatno da razne majmune i debile deli samo jedan skener od moje anonimnosti.

PS: Pogledajte film Digitalni Andjeo (ima na YT)


Poruku je menjao/la jaobrate - Ponedeljak, 04.06.2012, 10:13 PM

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









3
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 04.06.2012 , 10:23 PM

Taj PrisonPlanet vodi Alex Jones...
Ovako, ne zelim da verujem da je konacan cilj ''svetske elite'' da prati i kontrolise stanovnistvo... Ali sve ukazuje na to..
Samim tim sto se ujedinjuju drzave na kontinentu (EU i pravi Severno atlantska unija od SAd-a, Kanade i Meksika)
Ne znam stvarno sta, ali mislim da je krajnji cilj da mi obicni zivimo i radimo kako nam se kaze, jedemo kako nam se kaze, oblacimo kako nam se kaze, gledamo sta nam se kaze.... Dok bi elita i bogatasi i vlasnici korporacija ziveli bukvalno u raju..


Forum » Obrazovanje » Nauka » RFID CHIP - da li bi ste pristali na cipovanje? (Mikročipovanje čovečanstva 'Radio Frequency Identification')
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: