Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Dali ste ikad prizivali duhove? (Dali ste ikad prizivali duhove? Dali je bilo postignuca?)
Dali ste ikad prizivali duhove?






9
poruka na forumu
5 53



post # 1 | 08.09.2012 , 1:36 PM

dali ste nekad kad ste ostajali sami u kuci,prizivali duhove ili kad bi ste nedje isli? ispricajte svoj dogadjaj, dali ste ih prizivali? dali verujete u njih? dali ste ih videli? yes

Aleksandra:)









896
poruka na forumu
89 981



post # 2 | 08.09.2012 , 2:02 PM

Jesam ali ne sam nego sa drugaricom.......to je bilo pre dve godine yes yes yes yes kada smo nasli mantru za prizivanje duhova...seli smo na pod i nacrtali krug od 6 inca...mac sa imenom boga,kandilo za kadjenje...ulje i voda...............
Mantra je dosta dugacka a ja znam napamet samo prvi deo:"Prizivam tebe koji si stvorio prah i kosti telo i duh,koji si osnovao more sto potresa nebesa tebe vladajuca silo koja svim raspolaze oko sveta boze bogova gospodaru duhova gromoviti zevse!!Oooooo duse zar se ti ne oglusujes o herbejsko pozivanje jer ja sam....itd"

Veoma je vazno da prizivanju pristupite hrabri i odlucni,nikako ne izlazite iz kruga dok ne zavrsite prizivanje i pustite duhove da odu....
Quote (OnceUponTime)
dali verujete u njih? dali ste ih videli?


Naravno da verujem kao sto verujem da covekova dusa odlazi negde i rastaje se od tela...... :) :) :) Aham....duhovi ne izgledaju kao beo carsav i ona velika kosa niti zubi.....ustvari oni nemaju lice a ni telo im se ne vidi...samo zuta svetlost i obrisi....nista vise yes yes yes








400
poruka na forumu
56 795



post # 3 | 08.09.2012 , 2:03 PM

da, pre nekih 3 godina, meni i drugarici bilo dosadno, i ajde kao, zapravo sa iglom i crvenim koncem i onda dozivas svog andjela, posle vise pokusaja nesto se desi, izgleda uspeli smo, rekao on (andjeo/duh) da ce da se uda ona u 22 god i da ce da ima zensko dete, dok se to zbivalo mi se uplasili strasno, ja sam se tresao kao lud kad se setim, sutra dan kad smo razmisljali o tome, smejali smo se, msm ona da se uda :) nema sanse.
Kad evo ti danas, udata je i ima zensko dete i ima 22 god.
Mada joj danas nikad ne pominjem to dozivanje duhova, nekako mi je mnogo morbidno.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









195
poruka na forumu
25 852



post # 4 | 08.09.2012 , 3:20 PM

Nisam nikada prizivao duhove,ali voleo bih ;)











2670
poruka na forumu
288 3086



post # 5 | 08.09.2012 , 3:31 PM

jesam, ali nista se nije dogodilo!











61
poruka na forumu
5 72



post # 6 | 08.09.2012 , 4:24 PM

ja i raja smo to radili mnogo puta ali se nista nije desilo





Forum » Obrazovanje » Nauka » Dali ste ikad prizivali duhove? (Dali ste ikad prizivali duhove? Dali je bilo postignuca?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: