Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Vuk Brankovic - izdajica ili...
Vuk Brankovic - izdajica ili...






33
poruka na forumu
2 0



post # 21 | 11.05.2012 , 3:50 PM

izdajica ili ne srbin je !

4 SkillArena









547
poruka na forumu
46 1072



post # 22 | 11.05.2012 , 5:18 PM

Slazem se u ovome sa Jerinom u potpunosti...
Mi smo nasu istoriju vremenom poceli da "krivimo"...tako sto samo je prepricavali i svako je nesto oduzimao i dodavao...ne bih mogao sa sigurnoscu da kazem nista o coveku
U svetskoj istoriji i Kosovskoj bitci pise da je Vuk Brankovic predvodio Srpsku vojsku na bojnom polju tako da LICNO moje misljenje je da kad je izveo pred toliku tursku vojsku...tako malo Srpske vojske i bio spreman da se bori u takvim uslovima jedan veoma hrabar i castan covek sto je u potpunosti kontradiktorno sa "izdajicom"


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 11.05.2012, 5:18 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









162
poruka na forumu
231 973



post # 23 | 10.06.2012 , 4:25 PM

Po narodu izdajica, po istoriji heroj....

http://u.to/D91fAg









56
poruka na forumu
2 7



post # 24 | 11.06.2012 , 10:16 PM

vuk nije bio izdajica bio je jedan od najboljih

i'm The Lord of the Rings.









75
poruka na forumu
12 -4



post # 25 | 11.06.2012 , 10:54 PM

Brankovic kurva izdajnicka pa ta dzukela je saradjivala za ugarima,a drolja Milica je saradjivala sa Turcima...Ucite realnu istoriju a ne patriotska sranja iz glave..

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









790
poruka na forumu
58 477



post # 26 | 11.06.2012 , 11:09 PM

Quote (coyote666)
Brankovic kurva izdajnicka pa ta dzukela je saradjivala za ugarima,a drolja Milica je saradjivala sa Turcima...Ucite realnu istoriju a ne patriotska sranja iz glave..

Ko je pisao tu istoriju? daj mi leba ti da je procitam, da se informisem dezinformacijama. Svi su oni sa nekim saradjivali.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










75
poruka na forumu
12 -4



post # 27 | 12.06.2012 , 7:27 PM

U skoli,a imam dobro poznavanje istorije...Pitam se dali ste svi procitali knjige Dejana Lucica ili govorite tek tako...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









56
poruka na forumu
2 7



post # 28 | 12.06.2012 , 7:55 PM

Slazem se sa Ognjenom,a bas ne verujem da znas istoriju bolje od mene

i'm The Lord of the Rings.









27
poruka na forumu
0 5



post # 29 | 12.06.2012 , 8:15 PM

Vuk Brankovic nije izdajica on je osudjen zato sto je jedini vojkovodja koji je preziveo boj.












56
poruka na forumu
2 7



post # 30 | 12.06.2012 , 8:45 PM

znaci samo kojot cita pravu istoriju a svi ostali na svetu losu

i'm The Lord of the Rings.









75
poruka na forumu
12 -4



post # 31 | 12.06.2012 , 9:22 PM

Vi citate laznu istoriju,u toj sveri najvise ima manipulacije...Kada neko povuce vojsku i boja a posle trazi presto,zna se sta je...Da nije izdao Srbe dobili bi pobedu,kao sto smo sve ostale bez njega dobijali...Govorite dokaze i cinjenicne zapise.

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









7
poruka na forumu
0 0



post # 32 | 12.06.2012 , 9:28 PM

Vuk Brankovic - IZDAJICA!Sto bi se reklo,jer kada brod tone uvek prvo pale misevi - a kapetani iskusni na druge ce misliti.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 33 | 12.06.2012 , 10:40 PM

Oko cega li se vi preprete, oko istorije, neceg sto je apsolutno nebitno za buducnost.
Nece vam niti jedna istorijska licnost za pet godina kad vam i ako vam bude potreban kredit biti zirant.
Stoga, predjite na temu ljubav i seks, pametnije je. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










56
poruka na forumu
2 7



post # 34 | 12.06.2012 , 10:49 PM

u pravu je leksi odoh ja tamo,i leksi jos uvek koristis vibrator pred muzem ;)

i'm The Lord of the Rings.









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 35 | 14.06.2012 , 10:29 AM

Na kraju ovog izlaganja mozete dobiti odgovor o eventualnom "nazovi" izdajstvu Vuka Brankovica :


Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









9
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 04.07.2012 , 1:15 AM

Kojot prvo tebi da odgovorim..
Ti si toliko zaslepljen da ne znas nista o pravoj istoriji.Skola nijedna ne moze da pruzi znanje za istoriju jer su mnoge cinjenice i stvari navedene u knjigama za skolu netacne..Tek kad dodjes na fakultet saznaces sta je prava istorija..
Leksi svako ima svoje interese nekome je to moda i buducnost, nekome sport, a nekom istorija i njene pomocne nauke:)
A sto se tice Vuka nije bio izdajica nego je uz Lazara bio najhrabriji..Po meni jedan od nasih najboljih vojskovodja..
A to da se povukao nije tacno, niti je trazio posle boja presto.








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 37 | 04.07.2012 , 1:30 AM

coyote666, ccc....koju lli ti istoriju ucis
i prestani da se izraazavas ko da si siso s nekog brda....

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










188
poruka na forumu
15 170



post # 38 | 04.07.2012 , 1:45 AM

Tanja91, po istoriji kakvu sam ja ucio u skoli on je po meni izdajica. Jer pazi sad. Svi su oni znali da ne mogu da pobede. To je vise bilo pitanje casti kao sto su se spartanci borili protiv persijanaca. Svi su oni znali da ce da poginu ali ipak su casno odlucili da podju u bitku. Tako da on je po meni izdajica. Nema nikakvo opravdanje.

ProkletaJerina, Pa i da su svi junaci ubijeni ostali su njihovi sinovi. Eto ciji smo mi naslednici... :D








190
poruka na forumu
13 216



post # 39 | 04.07.2012 , 11:55 AM

Vuk Branković nije izdaica!!








16
poruka na forumu
0 0



post # 40 | 19.08.2012 , 1:59 PM

Као 1.Србија је у боју победила турска војска се са Бајазитом Повукла са Места битке
Као 2.Мурат није убијен на превару него је Милош Обелић Са још 12 Витеза насао слабу тачку где мозе да удари на Мурата који је био на коњу и око њега је била лака коњица и Курири.Милош је ударио на њега и убио га а Милоша су успели да скину са коња и он није успео да побегне.
Као 3.Вук Бранковић није издајица он је успео да порази лево крило Турске војске и ту је већ био скоро крај битке.

ВАТИКАН ЈЕ ВУКА БРАНКОВИЋА ПРОГЛАСИЛА ЗА ИЗДАЈНИКА ЗАТО ШТО ИМ НИЈЕ ИШЛО У КОРИСТ ДА ЈЕ ПРАВОСЛАВНА ВОЈСКА ХРАБРА И ДА ЈЕ ПОРАЗИЛА 2 пута ВЕЋУ ВОЈСКУ :) :) :)


Forum » Obrazovanje » Istorija » Vuk Brankovic - izdajica ili...
Search: