Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Libija - desavanje pre i posle sukoba (recite svoje misljenje)
Libija - desavanje pre i posle sukoba




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 41 | 01.03.2012 , 11:27 PM

Mislim da smo suvise glupi da bi mogli da komentarisemo na ovu temu :) Mozemo samo da nadadjamo, mozda je ovo, mozda je ono.. Ja mislim da je zbog, a ja da je zbog tog :D Suvise ozbiljna tema :) 1000 misli, a ni jedna tacna.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









213
poruka na forumu
5 74



post # 42 | 01.03.2012 , 11:55 PM

Žao mi je Gadafija, jer je bio jedan od rijetkih vladara koji je dobrobit naroda stavljao ispred lične koristi.Omogućio im je besplatno zdravsto, školstvo i mnoge druge povlastice o kojima mi na Balkanu možemo samo sanjati.








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 43 | 02.03.2012 , 11:00 PM

Quote (Mortal)
Sad covek ladi jaj* u bazenu i smeje se onima koji su poverovali u njegovu smrt


Ovo je jedina istina po meni.... Covjek koji je imao 1 tonu zlata i vise nzm koliko milijardi dolara sto su nasli amerikanci i covjek sa tolikim bogastvom ubijen na ulici u nekom propustu sta vec stvarno smijesno....








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 44 | 08.03.2012 , 8:49 PM

Nisam mnogo upućena u to sve,ali moje mišljenje je da je Amerika jedna prljava zemlja koje je puna laži,prevare i koristi. Ameriku zanimaju samo bogatstvo,moć i ništa više.
Gadafi je po meni bio čovjek koji je svim Libijcima trebao biti uzor jer im je omogućio prelijep i predobar život.Život o kome mi ovdje na Balakanu možemo samo da sanjamo. Imali su sve. Dok je Amerika Libiji bila dužna svote i svote novca za naftu. Nisam sigurna,ali mislim da sam čitala tako. Libijci su imali previše povlastica. Nisu plaćali vodu,struju itd. Savršen život.
Žao mi je što je ubijen. A sada da diskutujemo o tome da li je ubijen ili ne je apsurdno jer takve stvari mi obični ljudi teško možemo saznati. I ono što saznamo preko medija u većini slučaja nije tačno.
Uglavnom Gadafija sam poštovala i žao mi je što je tako završilo. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 08.03.2012, 8:51 PM








2
poruka na forumu
2 4



post # 45 | 08.03.2012 , 10:47 PM

ma sta ti pricas od socijalne pomoci tamo su socijalne pomoci velike covek ti da pomoc ako nemozes da nadjes posao imas izvoz imas dobro finansiranje svoje zemlje kao i svedska ako nema posla imas socijalnu pomoc ali moras biti aktivan u drustvu ides na lekarske preglede kad ti oni zakazu sve je to dobro sta je sa nasom zemljom ovi na vlasti samo kradu nikom ne daju i neki ljudi sto imaju sto ih ja znam 3 dece dobijaju 4 hiljade za mesec dana sta ti je to kad pogledas pelene struja hrana voda
ja sam inace rodjen u benghaziju pa znam sta pricam zivio sam tamo znam kako je bilo sta mislis zasto je bio 40 godina na vlasti zato sto je ljudima bilo dobro imali su sve a ne ko ovi nasi samo kradu nikom nista ne daju i jos uvek su na vlasti niko nema muda da povede da ih skine kao milosevica mada sam bio protiv toga on je krao ali je i davao

mi imamos mnogos problemos.i lutamo svetos bez kintos....



Forum » Obrazovanje » Istorija » Libija - desavanje pre i posle sukoba (recite svoje misljenje)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: