Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Tablete Memoryn (saveti)
Tablete Memoryn




Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 1 | 25.12.2012 , 6:37 PM

ŠTA JE MEMORYN?
MEMORYN je dijetetski suplement koji sadrži pažljivo odabrane komponente koje, zahvaljujući precizno izbalansiranim količinama, poboljšavaju funkcionisanje centralnog nervnog sistema uz podizanje nivoa raspoloženja.

ZAŠTO MEMORYN?
Zato sto je MEMORYN dijetetski suplement koji će povratiti snagu Vašem organizmu, povećati koncentraciju i sigurnost i omogućiti Vam da se lakse nosite sa svakodnevnim životnim izazovima. MEMORYN održava Vaše raspolozenje na zavidnom nivou, smanjuje preteranu razdražljivost i olaksava prevazilazenje različitih stresnih situacija. Potpuno je bezbedan po zdravlje i klinički ispitan. Njegovom upotrebom, dobijate na samopouzdanju i doprinosite znatno kvalitetnijem načinu života.
KAKO MEMORYN DELUJE?
Aktivne komponente preparata ispoljavaju sledeća delovanja:
• antidepresivno
• anksioliticko
• antioksidantno
• povećaju nivo koncentracije
• smanjuju rizik od pojave nervnih i kožnih bolesti
• povećavaju energiju
• rešavaju problem nesanice

E sad moje pitanje,da li ko od vas uzimao ovo i kakva su iskstva ??

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 25.12.2012 , 6:41 PM

(boki1997)
E sad moje pitanje,da li ko od vas uzimao ovo i kakva su iskstva ??

Do sada nisam ni znao da ovako nesto postoji, tako da, sigurno nisam koristio, i neverujem da cu koristiti... tako da, nemam iskustva sa ovime...

:P









400
poruka na forumu
56 795



post # 3 | 25.12.2012 , 7:43 PM

nije lose, ja sam nekada koristio pred ispite, mozda placebo efekat, a mozda i stvarno, bolje sam ucio, ja sam licno ubedjen da je stvarno.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 4 | 25.12.2012 , 8:50 PM



IME: MEMORYN dijetetski dodatk ishrani

FARMACEUTSKI OBLIK: kapsula 500 mg

SASTAV:
• Triptofan……………………………..........................20 mg
• Vitamin B6 …………………………............................4 mg
• Koenzim Q10………………………..........................30 mg
• Pomoćne materije: mikrokristalna celuloza do 500 mg


Cena 750.00 din (uključen PDV)


NAČIN PRIMENE:
Jedna kapsula dnevno.

UPOZORENJA I MERE OPREZA:
Pre upotrebe MEMORYNA, konsultujte se sa svojim lekarom ili farmaceutom.

L-Triptofan, aktivna komponenta MEMORYNA, je prekursor sledecih supstanci: serotonina, melatonina i vitamina PP (niacin).

Serotonin (5-HT, 5-hidroksitriptamin), takodje je poznat kao "hormon dobrog raspoloženja" i zajedno sa serotoninskim receptorima igra zančajnu ulogu u mehanizmu nastanka, ali i lečenja depresivnih stanja. Nastankom serotonina iz aminokiseline L-Triptofana, povećava se intrasinapticki nivo serotonina što dovodi do nishodne regulacije 5-HT receptora. Povoljan efekat (blagi antidepresivni efekat) vremenski se poklapa sa procesom smanjenja broja receptora.

Melatonin je odgovoran za regulaciju odnosa budnog stanja i spavanja. On popravlja nastupanje sna, njegovo trajanje i kvalitet.

Vitamin PP (niacin), sastavni je deo dva koenzima: NAD-a (nikotinamid-adenindinukleotid) i NADP-a (nikotinamid-adenindinukleotidfosfat), koji ucestviju u mnogim enzimskim reakcijama u organizmu.

Vitamin B6 (piridoksin) je vazan za očuvanje zdravlja kože i nervnog sistema (njegov nedostatak se manifestuje primarno pojavom dermatitisa i konvulzijama). Značajna je njegova uloga kao kofaktora u dekarboksilaciji glutaminske kiseline pri čemu nastaje GABA (gama-aminobuterna kiselina) koja je inhibitorni neurotransmiter u centralnom nervnom sistemu. Ovim se objašnjava njegova uloga u prevazilaženju stresnih situacija i stišavanju simptoma anksioznih stanja. Takođe, piridoksin je značajan za konverziju triptofana u serotonin.

Koenzim Q10 ima ulogu u produkciji ATP-a (adenozin-trifosfat), osnovnog energetskog jedinjenja u organizmu. Takođe ima izrazito veliki antioksidativni potencijal (tj. njegov redukovani oblik- ubihinol). Zahvaljujući ovim osobinama, povećava telesnu izdržljivost i štiti ćelije organizma od štetnog delovanja slobodnih radikala (otuda je poznat kao "koenzim mladosti"). Takođe, sprečava oksidaciju LDL-cestica (mnogo efikasnije od vitamina E) čime značajno doprinosi očuvanju krvnih sudova i smanjuje rizik od pojave ateroskleroze.


Malo sam dopunio temu
:D


Fajlovi: 2399132.jpg (19.3 Kb)

Poruku je menjao/la Deki87 - Utorak, 25.12.2012, 9:00 PM

:P







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 5 | 25.12.2012 , 9:10 PM

Deki87, svaka cast :D

Takodje prvi put cujem za ove tablete.. :) Nisam ih koristila niti imam namjeru . :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 6 | 25.12.2012 , 9:12 PM

(Bosankaaa)
Deki87, svaka cast

pa bilo mi glupo da spamam i ispitujem oko cene, pa sam sam pronasao sve sto mi treba...
Kad malo bolje razmislim, mozda cu ih i uzeti jednom, cisto da vidim da li deluju... imam jedan diplomski da sredim, pa zbog toga... hehe :D

:P







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 7 | 25.12.2012 , 9:43 PM

(ure3808)
nije lose, ja sam nekada koristio pred ispite, mozda placebo efekat, a mozda i stvarno, bolje sam ucio, ja sam licno ubedjen da je stvarno.


hteo sam da probam jel radi,pa da vidim sta kazete vi :)
znaci ima efekat a? :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









101
poruka na forumu
218 546



post # 8 | 25.12.2012 , 10:20 PM

Samo nemoj da se navučeš :D

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










400
poruka na forumu
56 795



post # 9 | 25.12.2012 , 11:33 PM

veruj da radi, ali nedelju dana moras prvo da ih uzimas da bi upotpunile efekat, pa posle samo redovno odrzavanje, meni su dosta pomogle, tako da verujem u njih. A koristio sam i MEMO ACTIV isto je dobar, pomaze mi da lako pamtim

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 10 | 26.12.2012 , 0:36 AM

(BojanMLD)
Samo nemoj da se navučeš

a prvo cu da se savetujem sa lekarom ili farmaceutom :D

(ure3808)
veruj da radi, ali nedelju dana moras prvo da ih uzimas da bi upotpunile efekat, pa posle samo redovno odrzavanje, meni su dosta pomogle, tako da verujem u njih. A koristio sam i MEMO ACTIV isto je dobar, pomaze mi da lako pamtim


hm videcu al mi nes od ovoga treba ja dobro pamtim al mi koncentracija losa

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









400
poruka na forumu
56 795



post # 11 | 26.12.2012 , 11:41 PM

(boki1997)
hteo sam da probam jel radi,pa da vidim sta kazete vi
znaci ima efekat a?

ima efekat i ne mozes da se navuces. pa bolje pamtis jer prvenstveno poboljsavaju kocentraciju.


Poruku je menjao/la ure3808 - Sreda, 26.12.2012, 11:42 PM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 12 | 27.12.2012 , 0:02 AM

(ure3808)
ima efekat i ne mozes da se navuces. pa bolje pamtis jer prvenstveno poboljsavaju kocentraciju.

e to,bas to mi treba :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 13 | 27.12.2012 , 5:09 AM

boki1997, probaj pa nam javi vredi li kupovati ovako nesto ;)

:P







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 14 | 27.12.2012 , 7:16 AM

(Deki87)
boki1997, probaj pa nam javi vredi li kupovati ovako nesto

sta sam ja bre ovde neka lutka za testiranje :D

ma salim se ...ako bude imalo efekta javljam (al' ce te morati da pricekate sledece odgovaranje ovo sam sad zavrsio :D )

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 15 | 27.12.2012 , 7:27 AM

boki1997, ce sacekamo, nije problem :p

:P









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 16 | 27.12.2012 , 12:57 PM

boki1997, Samo to probaj i meni bi trebalo ovako nesto za jacu koncentraciju, za jedno 2 nedelje pisi jel radi ovo... Da ne bacamo pare za dzabe... :D






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 17 | 27.12.2012 , 1:07 PM

Ako bude djelovalo uzimam i ja sebi :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 18 | 27.12.2012 , 2:28 PM

hohoho ja cu da pokrenem biznis sa ovim :D

ok javljam al morecete da cekate sledece ispitivanje kazem ja :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !



Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Tablete Memoryn (saveti)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: