Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Da li ste bili operisani?
Da li ste bili operisani?






1520
poruka na forumu
180 1265



post # 21 | 27.01.2012 , 10:25 PM

Quote (TheBad)
sad je za vjezbe kasno, jer je iskrivljenje preveliko (kisma mi je bukvalno kao latinicno slovo S


Nije kasno za vezbe nikada! Svakako da nece imati efekat kao sto bi imale kada je stepen zakrivljenosti kicme bio manji, ali BAR ce sprecavati dalje krivljenje kicme. Trebas samo naci kvalitetnog fizioterapeuta i da budes uporan i bice pozitivnih rezultata. Ovo ti govorim kao terapeut! Razmisli malo o tome...

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 22 | 27.01.2012 , 10:42 PM

the bed: 6 Ipo satiiiiiiiiiiiiiiiii??? (trebalo je da mi vidite facu kad sam ovo procitao) cekaj ti si bio pod anestezijom toliko dugo? a a a ja sam shokiran pa kako su ti doktori izdrzali toliko dugo ja bi se onesvestio posle 15min. . . jel su se doktori smenjivali? jel si naucio malo francuski? pa jel te bilo strah pred operaciju, ja bih se slogirao ne bih ni docekao oper. ! jel te bolele grudi nakon operacije? a jel imas neke smetnje uopste msm na, srce konkretno? neki koji imaju dekstrokardiju se brzo umaraju, ili otezano disu ili telesna temperatura im je ispod proseka, jel imas ti takvih problema?
, jao od metala, jos malo pa ko pancir, nije ni cudo sto nisi hteo da nosish. . . bas mi je zao, jbg. samo operacijom mozes to da sredis ali ne smes jer ti je srce slabo, bas bedak pa jel postoji mogucnost da zbog kicme u starosti imas problema sa tim? ja ti se zaista divim!

Added (27 Jan 2012, 9:42 PM)
---------------------------------------------
Hvala Bobi na info, tek sam sad provalio tvoj post. . jao ja se uzasno plasim krive kicme, jer znam da ljudi koji imaju taj problem u mladosti, ako ne isprave na vreme, u starosti ce imati velikih problema!












882
poruka na forumu
27 382



post # 23 | 27.01.2012 , 10:46 PM

da ja sam 2 puta prvi put sam se opersiao jer sam imao nesto na glavi ka bubuljica i drugi put sam vadio krajnike













403
poruka na forumu
72 625



post # 24 | 27.01.2012 , 11:28 PM

E ovako... Bio sam svo vrijeme pod anestezijom, plus 7 dana u šok sobi (takodje pod konstantnom anestezijom, da bi rana zarasla, i da ne bih osjećao bolove ) ne znam da Li su se dr. mijenjali... Strah me bilo, ali ne mnogo... Posle operacije me boljela grudna kost jer su morali da je otvore da bi došli do srca... Imam problema, jako brzo se zamaran, teško dišem, brzo me zabole noge kad hodam....., slaba mi je cirkulacija krvi a temperatura je ok.... A da Li ću imati problema zbog kicme kad ostarim... To ne znam, nadam se da ne... Izvinjavam se što odg. kasni, kuckam sa telefona jer je komp zauzet...









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 25 | 27.01.2012 , 11:41 PM

MolderFBI, hahah ja se tebi divim na ovolikim pitanjima... bas si ko neko dete radoznalo, ali ja volim takve osobe... :D
thebad, i ja ti zelim sve najbolje i nadam se da ce se sve srediti...
ja sam operisala tri puta krajnike, prvi put kao beba treci, pa sam onda sa tri godine operisala druga dva, a sa sedam ponovo treci posto se vratio... imala sam uzasnih problema zbog njih nabijali su mi temp i do 40° , nisam mogla da disem, nocu sam se gusila... sad je sve hvala bogu ok, jedino mi ostalo kao posledica sto kad spavam ne mogu da disem na usta, pa me brat zeza kao da sam zombi sa otvorenim ustima... :D imala sam cak i situaciju da su hteli da mi vade slepo crevo iako nisam imala problema sa njim... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










17
poruka na forumu
0 5



post # 26 | 28.01.2012 , 0:27 AM

Ene, ja sam operisao polni organ. I to mi je bilo od životne važnosti, a operisao samj se na jednoj privatnoj klinici, operacija je plaćena novcem iz donacija... igrice

Tko što zna? Nitko ništa ne zna! Krhko je znanje!









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 27 | 28.01.2012 , 2:37 AM

@Somebody74 , znaci tranvestit? nego ti si sad man ili woman?
@Marija, ti znas da ja tebe volim, :D bas kao sto kaze poslovica "Radoznalost je ubila misa" uzgred nisam dete, nego grof :p jel ti jasno bre :D mene je nauka, tehnologija, nlo i kako ja to volim da kazem "čovekologija" tj. anatomija coveka oduvek zanimala tako da mogu satima i satima da citam o tome i nikad da mi ne dosadi :D ali zato znam da budem dosadan sa pitanjima :p

@theBed dakle da nastavim sa pitanjima :D (tek sad FBI u mom nicku dobija znacenje)
Elem 7Dana a a a a pa jel to ona totalna ili lokalna, anestezija, . . . u shok sobi? niko nije smeo da te poseti? a kako si uopste isao u wc? guska a? kako si jeo? infuzija a? witamini? jao pa ti mora da si mrsav? a cekaj, cekaj jel si bio svestan ili si samo spavao u toj sobi?jao, jao, boze sta si ti proziveo, tvoja porodica se nasikirala sigurno, bas ti je detinjstvo unisteno :( mora da si bio pod stresovima stalno. . . ? jel a rekao si da treba da imas jos jednu operaciju uskoro? kad, gde? jel se bojis? jaoo e ja ti se divim stw. . !











403
poruka na forumu
72 625



post # 28 | 28.01.2012 , 8:54 AM

da 7 dana, nie to bas anestezija, vise su to sedativi (i tablete za spavanje).... mogli su da me posjete, ali su mogli samo da me gledaju kroz prozor od sobe (posto je ulaz dozvoljen samo medicinskom osoblju, i soba mora da bude sterilna).. sto se tice odlaska u wc, pa postoji brate katetar (to je jedna cjevcica koju ti ubace u ''najboljeg druga''... i preko nje automatski izbacujes tecnost... sto se tice hrane, tu uskace infuzija (tako da i nema potrebe za odlaskom u wc).. mrsav, pa moglo bi se reci (imam 53 kilograma).. u toj sobi sam samo spavao, znaci od tih 7 dana ne sjecam se ama bas nicega... sto se tice moje porodice, jesu se nasjekirali, a sto se tice djetinstva, pa ne bih rekao da je unisteno, jer jednostavno kako vrijeme prolazi naviknes se i pomiris sa stvarima koje ti se desavaju... stresova je bilo, ne stalno, ranije mnogo vise.. zadnjih godina nije...... sto se tice sledece operacije, jos uvijek ne znam kad ce da bude, za sad znam samo da postoje dvije opcije... prva opcija je da mi u Beogradu ugrade defibrilator (to je aparat koji prepoznaje nepravilan rad srca, i salje male elektrosokove u srce, da bi se puls vratio u normalu).. druga opcija je kompletna transplatacija srca, koja bi se radila u Rusiji... treba prvo da u Beogradu odradim kompletne analize i testove, pa ce prema njima doktori da zakljuce sto je najbolje....strah me nije (bar za sad), vjerovatno ce me biti strah pred samu operaciju, kad do nje dodje (kad kazem pred samu operaciju, mislim na trenutke prije davanja anestezije :D ) :)











564
poruka na forumu
128 1154



post # 29 | 28.01.2012 , 1:02 PM

jesam.. dal je nazalost ili na srecu nzm lol :)












49
poruka na forumu
3 7



post # 30 | 28.01.2012 , 1:36 PM

nisam imao nikakvu operaciju, niti bih voleo da je imam











2670
poruka na forumu
288 3086



post # 31 | 28.01.2012 , 10:21 PM

TheBad, hvala na informacijama, necu te vise smarati :P











403
poruka na forumu
72 625



post # 32 | 28.01.2012 , 11:12 PM

Nema na čemu, ne smaras me bre... Opušteno ;)











790
poruka na forumu
58 477



post # 33 | 28.01.2012 , 11:15 PM

Operisao sam nos, nimalo naivno i umalo da ima smrtne posledice po mene.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 34 | 29.01.2012 , 2:44 PM

Da, krajcini sa 6 godina.. Zamalo i koljeno pre 3 godine, ali srecom nisam.








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 35 | 29.01.2012 , 10:14 PM

Bruh, kad sam bio beba :(






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 36 | 29.01.2012 , 10:24 PM

Hvala Bogu nisam... Zdrav kao dren i sutra na trening :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









263
poruka na forumu
3 59



post # 37 | 29.01.2012 , 10:36 PM

slepo crevo i krajnike :)












265
poruka na forumu
10 131



post # 38 | 29.01.2012 , 10:53 PM

da jesam iz uveta m ise pojavila bubuljica i ja sam je cmeljio i inficiro i morao sam na itervenciju jer mi je nastao Apces gnojna fistula ali to je sad sanirano i sve ok osim ovog nisam nikad bio pod noz a nadam se da necu u buducnosti:D :D :D

pozdrav svima









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 39 | 03.02.2012 , 2:35 PM

TheBad, Srecno!

Jesam, imala sam tri operacije.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










717
poruka na forumu
38 281



post # 40 | 03.02.2012 , 3:01 PM

da...oko...





Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Da li ste bili operisani?
Search: