Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Imunitet
Imunitet




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 21 | 16.12.2010 , 9:19 PM

Quote (sandra1000)
Upravu si Marijana, nama doduse ne ulaze baksuzi u kuci jer odlicno znaju kakva sam ja, pa i tata koji je za*eban ponekad cvika od mene.

mi smo svasta nalazili, i kad smo nasli na primer pesak u kuci kod babe i dede, baba je po celom selu ispricala... ja reko baba dal si normalna ...kaze neka znaju bre da mi ne moze niko nista, da me Bog cuva, da me ne cuva ja ne bi nista nasla... ja tome ne pridajem znacaj, ali ima stvarno ljudi koji su opsednuti time i svasta rade... npr. citala sam u Trecem oku, kako je neka maceha poklonila muzevljevoj cerki cvet, a u saksiji bila zemlja sa groblja, i cerka pocela da ludi...

jedino cudo u koje ja verujem je Bog, i imam razloga da verujem ali mislim da smo otisli sa teme... evo otvaram novi post pa cemo tamo da pisemo o tome...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 22 | 16.12.2010 , 11:17 PM

Sa tom zemljom sa groblje, katancima, svecama zapaljenim naopko se takvo zlo pravi da nemam reci.

Nama se desilo pre jedno, hm... pa ima 7-8 godina, na nasu adresu su stigle slike moje, mog brata, svi ukucani, poslato je iz poste iz Bulevara, a te slike nikom nisu date. To nas je na nekin nacin uplasilo pa sam ja bacila u Dunav da ode ako je nesto uuradjeno, mada bila mi je bliza wc solja kako god opet bih zavrsilo u Dunavu biggrin Tako ti je kod nas, sva kanalizacija je povezana sa rekom iz koje se uzima voda za pice... wacko " kao " preradjuju je.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 23 | 17.12.2010 , 12:44 PM

Quote (MarijanaBK1)
kako je neka maceha poklonila muzevljevoj cerki cvet, a u saksiji bila zemlja sa groblja, i cerka pocela da ludi...

to ,,Trece oko" nisam ni citala
tek sada vidim...
sta su ljudi sve spremni da urade zbog prezira ili sujete
o moj Boze...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 24 | 17.12.2010 , 11:47 PM

Quote (sandra1000)
A nemam pojma od ceka moze to tako da se pogorsa.

ma vazno je da tebi bude dobro, a sta ces piti i jesti to je manje vazno biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 25 | 18.12.2010 , 9:49 AM

Quote (sandra1000)
Pa cveklu nevolim, smrdi na blato, al kad se mora, mora se wacko

sto se mora nije tesko
inace ja preferiram banane i mandarine.... smile

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 26 | 18.12.2010 , 12:39 PM

Quote (sandra1000)
Ali nisu sve macehe takve, doduse, ima onih nenormalnih, ali ima jedna zena koja se udala za coveka kome je umrla zena, on je imao tri devojcice, sve tri su imale tretman kod te zene kao vile, sve i svasta im je dala, srce iz grudi na dlan im stavila. A ona nikad nije mogla da ima decu, pa je zatrudnela sa tim covekom i rodila sina, divota jedna, jeko lepa porodica.

Slazem se... Moji su razvedeni, moj tata se ozenio posle dve godine, i njegova zena uvek se prema nama super ponasala, i brat i ja je mnogo volimo. Nikad nije pokusala da menja nasu mamu, ali nikad se nije ruzno ni ponela prema nama. Pre tri godine dobila sam sestru (po caletu) i volim je isto kao i brata... Kad god odem kod tate ona se super ponasa prema meni i iskreno nemam razloga da je mrzim, zato sto ona nije rastavila moje roditelje, a i ne ponasa se lose prema nama, dok smo bili manji cesto je sakrivala sve sto ja i brat uradimo a nismo trebali... pa je potpuno zadobila nase poverenje... Pa cak i moja mama sa njom se cuje i pije kafu... A moja sestra takodje obozava moju mamu... smile Eto luda porodica, ali se svi volimo... biggrin

Quote (sandra1000)
Bila sam kod lekara i doktorka mi je rekla da sam malokrva, da moram da jedem sto vise cvekle i pijem sokove od borovnice i visnje, a da u apoteci kupim ampuje gvozdja i beviplex, daje mi nedelju dana da se preporodim, Kada mi je videla krvnu sliku cudila se kako u nesvest nisam pala koliko je losa, jbg. A nemam pojma od ceka moze to tako da se pogorsa.

Jao tako sam i ja pre godinu dana... predpostavila sam da je sve to u pitanju... ma samo tuci po vocu i povrcu, meso i sokovi ali ne bilo koji nego tipa cedjenja pomorandze ili limunada... e sad ne znam koliko za nedelju dana moze da ti se popravi krvna slika, ali za 2-3 meseca ces biti ko nova... ja meso volim, ali ne volim da ga jedem svaki dan, meni je se meso bilo smucilo... zamislite da svaki dan jedete meso... strasno... ali prezivela sam biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 27 | 18.12.2010 , 12:47 PM

Quote (MarijanaBK1)
Eto luda porodica, ali se svi volimo...

moram malo narodnjaka da citiram
ne moze nam niko nista
jaci smo od sudbine
mogu samo da nas mrze
oni sto nas ne vole biggrin biggrin biggrin
Quote (MarijanaBK1)
zamislite da svaki dan jedete meso.

bljak!

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 28 | 18.12.2010 , 12:59 PM

Quote (DxD)
moram malo narodnjaka da citiram
ne moze nam niko nista
jaci smo od sudbine
mogu samo da nas mrze
oni sto nas ne vole

Bas to! biggrin

Quote (DxD)
bljak!

ma bre smucilo mi se... i sad radije bih pojela brokoli nego meso... smile


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 29 | 18.12.2010 , 1:19 PM

Quote (MarijanaBK1)
i sad radije bih pojela brokoli nego meso...

vala ja bih radije jela sveklu ( iako nisam je porbala, ili se ne secam ukusa )
nego svaki dan cveklu

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 30 | 20.12.2010 , 2:09 PM

Ja meso nevolim sad nesto preterano, mogu rostilj i pile peceno ali da sad svaki dan jedem meso nemogu stvarno, meni ionako ako se potrefi da se jedan rucak ponovi dva puta u nedelji-dve bude mucno, a kamoli svaki dan. Ranije sam imala naviku dok sa zivela sa babom da svaki dan popijem oko litar limunade, nikad nisam bila bolesna i nista mi nije falilo, a sad nabila se u kucu ko zenturaca neka pa sve lancano "zakazuje" cas stomak, cas glavobolje, cas nesanica, prehlade. Joj a kad imam zenske tegobe, to ko da se djavo budi u meni koliko mi je lose, ujedam od nervoze i nespavam po 2-3 dana od bolova wacko

Moguce je da mi je krvna slika jako losa, jer ja se uzasno bojim igle, znaci to nedaj Boze, dobijem napad i pocnem da se tresem i da pokusavam nesto da kazem a nemogu, katastrofa. A i imam veoma dugu kosu, poslednjih mesec dva mi opada znaci jos malo pa cu da postanem celava kako je nastavilo, to kazu zbog manjka gvozdja u organizmu i vitamina B, pa cu to sad da konzumiram da se povratim malo i da skratim kosu, mozda je ovo vreme ludo, temperatura ima nenormalne prelaze, od + 20 do -7... malo je ludacki, inace sam zdrava, treniram, ne pusim, nepijem, ma sve kako treba. samo me jako deprimira kada mi nesto fali. Moram da smognem snage i prevazidjem strah i prekontrolisem se skroz. A i mozda je to od stresa, ja se uzasno nerviram...












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 31 | 20.12.2010 , 5:59 PM

ja imam samo uzasnu glavobolju
juce me ceo dan glava bolele wacko

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 32 | 21.12.2010 , 1:16 AM

Quote (DxD)
ja imam samo uzasnu glavobolju
juce me ceo dan glava bolele wacko

Za glavobolju nemoj nista da brigas to je zbog ovog ludackog vremena, nemoj samo da kad te glava boli pijes stalno lekove, istrpi bolje je tako.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 33 | 21.12.2010 , 2:04 PM

Quote (sandra1000)
Za glavobolju nemoj nista da brigas to je zbog ovog ludackog vremena, nemoj samo da kad te glava boli pijes stalno lekove, istrpi bolje je tako.


ma svi skoro znaju ovde moj problem
mozda ti ne znas, ali ja imam problem sa racunarom
previse provodim oko njega i bleda sam kao krpa
ali ipak polako se odvajamo od racunara
i eto zato me boli glava
u nedelju me ceo blagovetni dan bolela glava :S

medjutim i dalje boli...
ali ne pijem lekove, jer imam svoj lek-metal muziku ( sinfonic preciznije biggrin )


Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 34 | 22.12.2010 , 2:26 PM

Quote (DxD)
ma svi skoro znaju ovde moj problem
mozda ti ne znas, ali ja imam problem sa racunarom
previse provodim oko njega i bleda sam kao krpa
ali ipak polako se odvajamo od racunara
i eto zato me boli glava
u nedelju me ceo blagovetni dan bolela glava :S

medjutim i dalje boli...
ali ne pijem lekove, jer imam svoj lek-metal muziku ( sinfonic preciznije biggrin )

ZNAM DA SI STALNO ZA KOMPOM, I JA SAM U POSLEDNJE VREME, ZIMI STALNO JER JE HLANO I NEIDE MI SE NAPOLJE, A ZALUDJENIK SAM MUZIKOM I IGRICAMA. DESAVA MI SE TO DA MI ZUJI U USIMA KAD SE SKLONIM OD KOMPA, TO NAJVISE PRIMETIM NOCU KAD JE TISINA, JER SAM DO KASNO ZA KOMPOM ALI... JEDNOM MI SE I DESILO, PROSLE GODINE, IMALA SAM MONITOR KOJI SAM OBOZAVALA, ALI STVARNO, IZGLEDAO JE KO ARTUDITU, LUDACKI SKROZ, NESTO MU SE SA GRAFIKOM POKVARILO, NEMAM POJMA STA MU JE BILO, ZNAM SAMO DA SAM SE UJUTRU PROBUDILA KRVAVIH OCIJU I TO MI JE TAKO BILO NEDELJU DANA, PEKLE SU ME OCI I JEDVA DA SAM MOGLA DA TREPNEM KOLIKO ME JE GREBALO. LEKOVE NE PIJEM JER MI JE GADNO, I SVAKI BOL TRPIM. ALI TO STO SI STALNO ZA KOMPOM I STO SI BLEDA NEVALJA, SAD JE I SKOLA PA SI POLA DANA U SKOLI, ALI STA CES KAD DODJE RASPUST, JASTUK NA STO I SPAVAJ ISPRED KOMPA. A METAL SAM I JA SLUSALA, I SAD GA SLUSAM ALI NE U ONOJ MERI KAO NEKAD. INACE SAM SMORILA SAMU SEBE GOVORECI OVO, JA ZNAM DA CE TE TO PROCI, DA CES DA SE SMEJES SAMOJ SEBI KAD VIDIS SLIKE NA KOJIMA SI METALKA, JA SAD NEBI UMELA DA HODAM U MARTINKAMA I SIROKIM PANTALONAMA, A KAMOLI ZIHERNADLE POBODENE PO ODECI... IJU... BILA BIH U TRIPU DA CU ZIVA DA SE IZBODEM biggrin












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 35 | 24.12.2010 , 10:04 AM

Quote (sandra1000)
JASTUK NA STO I SPAVAJ ISPRED KOMPA

hahahhaha
bas si me slatko nasmejala biggrin
pa ja sam po ceo dan na racunaru bila i uvece malo odmorim pa opet od 21 h do h ujutru
znaci skoro 15 h sati sam pored kompa wacko
ali mislim ok, tada sam bila krpa...
a sada trcim, kao sportski, ali kao jer ne zbog svoje volje vec sto me drugi jure biggrin

a inace kada slusam muziku radosnija sam, veselija i osecam se jacom biggrin


Ko si ti?









3460
poruka na forumu
141 1063



post # 36 | 17.01.2011 , 11:07 AM

JA MOZDA JESAM MRSAV ALI IMUNITET MI JE 100%.... biggrin

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 37 | 08.02.2011 , 10:08 PM

Quote (rIzLa98)
JA MOZDA JESAM MRSAV ALI IMUNITET MI JE 100%....

biggrin









poruka na forumu
REP OFF



post # 38 | 10.02.2011 , 8:59 PM

ja nisam mrsav bas ali imam imunitet cool








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 39 | 24.02.2011 , 1:24 PM

Quote (sandra1000)
za nedelju dana sam se ugojila 4 kg, za mrsave dusu dalo.

hvala na savetu
ali se drzim ja mrsavosti i odrzavam..
jer teze je smrsati nego odrzavati kilazu smile

Ko si ti?










poruka na forumu
REP OFF



post # 40 | 17.03.2011 , 6:53 AM

Ljubav je lek za sve tegobe! biggrin


Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Imunitet
Search: