Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Imunitet
Imunitet






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 09.12.2010 , 2:01 AM

Ja muku mucim sa imunitetom, sta god da jedem ili pijem to nedaje nikakvo poboljsanje. U poslednje dve godine sam postala toliko osetljiva da kako izadjem na hlano mene stomak zaboli, ako se neko razboli i ja se razbolim i to deset puta gore, pila sam sve moguce vitamine i jela voce i povrce i nista, a ma bas se nista ne desava. Pre jedno mesec dana kad sam ujutru sutala sva super i vec oko 12-13 h mi se slosilo i eto temperatura 41. I niko nije znao sta mi bi. Nezmam sta da radim wacko









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 09.12.2010 , 10:55 AM

Quote (sandra1000)
jedno mesec dana kad sam ujutru sutala sva super i vec oko 12-13 h mi se slosilo i eto temperatura 41. I niko nije znao sta mi bi.

pa idi kod doktora uradi nalaze pa vidi sta ti fali... npr meni kad sam se razbolela i onesvestila bilo opalo gvozde i onda doktorka rekla da jedem mesu i pijem neke tablete... i onda me mama kljukala tri meseca mesom , da sad kad ga vidim nekad mi bude muka, ali zato sad ni nista ne fali... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 09.12.2010 , 12:14 PM

pa...
i moja profesorka je tako bila bolesna
i gojila se i antibiotici
ma sve

http://rs.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=15388

ovo probaj, jeste skupo ali mozda pomogne biggrin


Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 09.12.2010 , 5:39 PM

Quote (dragan_93)
sem na laz

na to niko nije imun smile

Ko si ti?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 5 | 09.12.2010 , 5:42 PM

Quote (DxD)
na to niko nije imun

ali ja pogotovo...;/









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 09.12.2010 , 5:44 PM

ja sam odbojna prema tome, trudim se da ih ne cujem ( iako cujem )

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 7 | 11.12.2010 , 0:55 AM

Ma pila sam sta sam stigla i jedem sve. Neznam sta moze da mi se desava. I vezbam, nisam zardjala biggrin











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 11.12.2010 , 0:56 AM

mozda vreme biggrin

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 9 | 13.12.2010 , 11:47 PM

Quote (sandra1000)
Ma pila sam sta sam stigla i jedem sve. Neznam sta moze da mi se desava. I vezbam, nisam zardjala

od kada ti se pocelo desavati-milim pre koliko vremena ili oduvek tako cry cry cry cry

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 10 | 14.12.2010 , 2:22 AM

To znaci da ti mislis da je meni neko nesto wacko navracao. I iskreno nesumnjam u to, i stric mi je umro u 41 godini kada mu je neka zena koja zivi u pecini a proterana je iz Ostroga rekla da nece preziveti 41 godinu, ubio se i sahranjen je na 41 rodjendan. A i moja keva je nesto petljala sa njenom ludom sestrom kada se nisu slagali sa mojom vezom, ma da ti nepricam kroz kakav sam pakao prosla, mozda su ovo sve posledice sekiracije i stresa











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 14.12.2010 , 4:08 PM

Quote (sandra1000)
MA BRE TOTALNO JE SVE BILO OK DO PRE JEDNO GODINU IPO, ETO TOLIKO TRAJE. STOMAK ME BOLI NA SVAKI DASAK VETRA, KAD DOBIJEM TRESEM SE OD BOLOVA I NEMOGU DA GOVORIM, A RANIJE ME NISTA NIJE BOLELO.
PILA SAM I ZELENI CAJ
OLIGOVIT
OLIGOGAL-SE
SANTEGAL ( VITAMIN E )
JELA VOOOOOOOOCE I POVRECE U OGROMNIM KOLICINAMA
NEPIJEM NISTA GAZIRANO
NEJEDEM MASNO
NE JEDEM MNOGO HLEBA
NE PIJEM LEKOVE NIKAKVE
VEZBAM
JA KUVAM I ZNAM DA JE SVE ZDRAVO
NE JEDEM BRZU HRANU
SPAVAM NORMALNO I OPET MI NESTO FALI... VISE MI SE SMUCILO TAKO.
NEZNAM DAL DA IZLAZIM DA SETAM, MOZDA MI KRETANJE TREBA, JA SAM STALNO KUCI, MOZDA MI JE ORGANIZAM NAVIKAO NA TOPLO PA ME PRESECE HLADNO KAD IZADJEM NEMAM POJMA...

pa ti ces ukoro postiti na vazduhu...
znaci shok!
sada shvatam koliko sam srecna sto imam zdrav zivot...


Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 12 | 14.12.2010 , 6:20 PM

Quote (DxD)
pa ti ces ukoro postiti na vazduhu...
znaci shok!
sada shvatam koliko sam srecna sto imam zdrav zivot...

nece postiti, ona radi sve sto treba, to je zaista zdraviji nacin zivota, i ja tako jedem, naravno nekad dam sebi oduska ali to nije cesto... jednostavno desi se jedan period u zivotu i kad ne mozes da nateras organizam da te slusa... mada moguce je da zbog toga sto si stalno u kuci pa te zato tako to preseca...ali ja ti ipak savetujem idi kod lekara i vidi...

a ovo sto prica scorpio978, ima istine, ali samo meni to uvek poslednje pada napamet, ja se uzdam u boga i hvala bogu te madjije slabo na mene deluju... a da ih bacaju na moju porodicu - bacaju ih, sto puta smo svasta nesto nalazili i to najcesce po kuci i dvoristu... sto znaci da mi radi neko ko dolazi mi u kucu... ali ja to uvek kazem - bog vidi sve onaj ko meni to radio dva puta gore mu se vratilo...
Ja znam na cemu sam, mirno spavam... mali milion smo zaspali sa otkljucanim vratima, i hvala bogu nista... evo i nocas smo smo zaboravili da zakljucamo vrata... moja savest cista...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 14.12.2010 , 6:37 PM

Quote (MarijanaBK1)
ja se uzdam u boga i hvala bogu te madjije slabo na mene deluju... a da ih bacaju na moju porodicu - bacaju ih, sto puta smo svasta nesto nalazili i to najcesce po kuci i dvoristu... sto znaci da mi radi neko ko dolazi mi u kucu... ali ja to uvek kazem - bog vidi sve onaj ko meni to radio dva puta gore mu se vratilo...

da, vidi sve Bog i vraca...
medjutim za to gatanje...
svi znate za prevrtanje kafe?
e sada...
nije poenta da vam kazem nesto u vezi toga... ( mislim recicu ali kada pogodite smile )
ajd ko zna nek posalje mi pm u vezi ovoga smile


Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 14 | 14.12.2010 , 9:33 PM

Quote (scorpio978)
Ok nemoj da se ljtis--necu te vise smarati ovakvim stvarima


Ja se nikad neljutim biggrin Moras mnoooooooooooog da me ujedes da bih se naljutila. Ovo sto pricas je jako bitno i zanima me , tako da, ave sto mislis ti kazi happy

Added (14 Dec 2010, 9:33 PM)
---------------------------------------------
Upravu si Marijana, nama doduse ne ulaze baksuzi u kuci jer odlicno znaju kakva sam ja, pa i tata koji je za*eban ponekad cvika od mene. Ja drzim beli luk u sobi, neznam to ja tako oduvek i nemam problema. Rekla sam moja majka koja naseda na svacije price je isla kod koje koga na predlog njene glupe sestre koja je totalno odsecena od civilizacije, znaci zatucana do besvesti, koja je rodjenoj deci zivote unistila, umesala se u moj, pa sam joj rekla da se vestice pale na lomaci i ubadaju kolcem pa nek me se cuva, nikad vise mi nije usla u kucu niti ce, a ja od ta kad su prestale da petljaju, a znam jer mi je tata najbolji drug i sve mi prica, mirno spavam, a ja se inace potresam kada mi je kuca u pitanju, ma sta god da je.

Ko se cuva i Bog ga cuva, zivim mirno, ciste duse, volim i voljena sam i zato me boli du*e za sve dusmane.

biggrin












1449
poruka na forumu
105 688



post # 15 | 14.12.2010 , 11:31 PM

Quote (DxD)
svi znate za prevrtanje kafe?

ja gledam u solju (OD KAFE) happy happy happy happy

NAUCILA ME JE TO JEDNA CIGANKA PRE OKO 10 GODINA

ako te interesuje sta ti kaze solja posalji mi sliku sa fotoaparata na post i ja cu ti kazem sve so te zanima

doduse magijom se nebavim--razne stvari sam u mladosti radijo ali to je sad iza mene-- wink wink wink wink


!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 16 | 15.12.2010 , 8:56 AM

A HA HA HA biggrin

STVAAAAAAAAAARNO ZNAS DA GLEDAS U SOLJU, ALO KAO KAD JA PIJEM KAFU SA MLEKOM???

Added (15 Dec 2010, 8:56 Am)
---------------------------------------------
SCORPIO OBOZAVAM TE !!!












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 15.12.2010 , 12:53 PM

e ovako...
ja kafu ne pijem, nadam se da necu
medjutim svi znate da prasad ( svinje ) okrecu svoju hranu pa jedu
pa zar covek to da radi????
NE!
ja licno sam verovala u te gluposti, ali ipak...
sada u 1. srednjoj imam dobru profesorku koja sve prica...
inace niko ne zna sta ce vam se sutra desiti
zamislite da covek zna kada ce da umre?
pa on ne bi mogao da zivi normalno
tako da se tog gatanja i vracanja manite
ako je vec neko bolestan imaju prirodni lekovi biggrin

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 18 | 15.12.2010 , 1:22 PM

vai lepi vazi KAKO TI KAZES

a sto se tvojih prasica tice(pretpostavljam da su tvoji)kada vec sve o njima znas hranu okrecu ZATO ALI PONAVJAM ZATO!!!!! STO NE MA JU RUKE wacko wacko wacko wacko wacko

nemaju razvijen mozak kao coveka pa da znaju sa jedu pa zato hranu njiskama okrecu jer njihova vizualna precepcija vise daje informacija mozgu???nego pamcenje koga nemaju a takva navika se prenosi od davnina i urodjena je tako da je automatsko izvrsenje radnje tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

kao sto su nasi pretci evolucijom hodali uspravno i prnelo se sve do danas tako i ti ne mozes birati da li ces ici uspravno ili povijeno wacko wacko wacko po svojoj sopstvenoj zelji wacko wacko wacko jer je tvoj kicmeni stub a samim tim i celokupan skelet sacinijen tako da ti to da i ako hoces ne mozes PRO ME NI TI

kafu nemoj nikako piti-ne zajebajem se-onna je blago karijasnog dejstva i strasno lose utice na zubnu gledj jos pogotovu kod ljudi koima su problemi sa losim zubima genetsko nasledje

pij laVItu mineralnnu vodu cesmovacu itd...tu nece biti frke a zbog mene nemoras brinuti ja u sokice negledam--a i onako ti znas da su to0 gluposti i da svaka i malo bolje opremljena apoteka ima lekove za sve postojece bolesti-
jos i da verujes u ove mambo-dzambo gluposti i a tvoja profesorica-sveznalica ako kaze da je nesto tako onda je tako--pa zar bi ti u tvoju dragu profesoricu gubila poverenje--pr.--crno je belo belo jecrno-ovo postoi(iako ne postoi)ovo nepostoji(iako)i ostalo

niko nije posisao svo znanje sveta DIDI pa samim tim ni tvoja draga profesorica koja nije profesorica svega na ovome svetu pa da se u sve perfektno razume i time puni glave lakovernim pojedincima--vec opna predaje samo jedan predmeti u njega moze reci da se perfektno razume--NI U STA OSTALO pa da time neznanjem punni vase male pametne glavice surprised surprised surprised surprised

jer vam je ona ono i za svinje rekla ili je to cisto nekakva tvoja teorija mmm


!!!









1449
poruka na forumu
105 688



post # 19 | 15.12.2010 , 1:24 PM

BRACA PO MATERI biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin



Fajlovi: 9557849.jpg (13.5 Kb)
!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 20 | 15.12.2010 , 1:29 PM

Quote (scorpio978)
jer vam je ona ono i za svinje

ona je...

Ko si ti?



Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Imunitet
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: