Magazin

Početna » Magazin » 2013 » August » 23

Legendarni Raul se oprostio u stilu:Petarda Kraljeva i ''poslednji'' poljubac prstena
Večeras je na stadionu Santjago Bernabeu u čast legendarnog kapitena kraljevskog kluba Raula Gonzaleza odigran prijateljski meč između Real Madrida i Al-Sadda.
Iako je rezultat bio u drugom planu, Los Blancosi su slavili ubjedljivo sa 5:0, a čovek u čiju je čast i igrat meč odigrao je po poluvreme za oba tima.

Meč je započeo na načina da je Iker Kasiljas uručio kapitensku traku Raulu, a prepune tribine Santjago Bernabeu bile su ekstazu kada se legendarna ''sedmica'' sa oprosti u stilu, svojevremeno jedan od najboljih napadača sveta je u 23. minuti izvrsnim volejom pogodio mrežu svog sadašnjeg kluba.

Pred sami kraj prvog dela Raul je svoju ''sedmicu'' uručio nasledniku famoznog broja Kristijanu Ronaldu.

U drugom poluvremenu su viđena još četiri gola, a redom su pogađali Isco, Benzema, te mladi Jesse Rodriguez koji je postigao dva gola.

Lep gest je Ronaldo uradio, i na večerašnjoj utakmici nosio je dres sa brojem 11. kako bi Legendarni Raul po poslednji put nosio "sedmicu"

Ceremonija pre utakmice, i uručivanje kapitenske trake Legendarnom Raulu.