Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Samoubistva
Samoubistva






41
poruka na forumu
1 13



post # 61 | 19.12.2011 , 11:00 PM

ja mislim da cu izvrsiti samoubistvo.....................cim popijem krv vampira 3:)








564
poruka na forumu
128 1154



post # 62 | 26.01.2012 , 10:54 PM

suicidi su obicno ljudi loseg ekonomskog stanja neshvaceni na bilo koji nacin pa misle da se samoubistvom sve resiti varaju se.. B)












148
poruka na forumu
7 108



post # 63 | 26.01.2012 , 11:25 PM

od moje stare ujak se pre 3 godine isto objesio na selu pred kucom na sljivi i to dan pre svadbe njegovog sina(da bi mu pokvario svadbu)kojeg nije on odhranio nego njegova sestra tj moja baba od kada se rodio ona ga odgajala.. cudni su to ljudi

"Dođe vrijeme kad pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"









47
poruka na forumu
2 11



post # 64 | 26.01.2012 , 11:32 PM

Evo da ja postavim samo jedno pod pitanje:
Da li su oni koji izvrse samoubistvo kukavice ili hrabri ljudi???
Istina je da vecina ljudi izvrse samoubistvo zato sto su u losem finansiskom stanju ili u bas velikim problemima.Moje misljenje je da se treba boriti sa problemima u zivotu,nikad popustati i biti uporan.....:)








148
poruka na forumu
7 108



post # 65 | 26.01.2012 , 11:34 PM

kukavice cim neki problem iskrsne one se vjesaju bacaju sa mostova kuca itd... umjesto da se suoce sa tim problemom

"Dođe vrijeme kad pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 66 | 27.01.2012 , 2:38 AM

Lako je nama da pricamo kako su oni kukavice, labilne osobe... Covek je sam sebi najveci i prijatelj i neprijatelj. Mi ne znamo sta su te osobe, koje su izvrsile suicid, imale u svojim glavama, sta su dozivele, prezivele, da li su psihicki bolesne itd. Suicid mozda nije resenje, ali je izlaz za neke osobe, u odredjenim situacijama.
Nemojte me pogresno shvatiti, ne podrzavam sucid, vec samo razumem povod za isti.

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 67 | 27.02.2012 , 10:16 PM

Ja sam protiv,ali ljudi danas misle da je kraj kraj. Kraj ne postoji. Uvijek postoji bar nešto malo što će ih izvući. Samo treba otvoriti dovoljno oči.
Ali eto ko voli neka izvoli. Za mene su takvi ljudi malo budalasti. Ne razmišljaju o drugima. Samo o sebi. :)








211
poruka na forumu
175 866



post # 68 | 28.06.2012 , 0:37 AM

Ja sam takođe protiv, previse je egoisticno. Ja nikad ne bih pomislila da se ubijem ma sta da mi se desi...nekako bih prezivela. Nznm o cemu razmisljaju takvi ljudi, ja to prvo ne bih mogla uraditi zbog osoba kao sto su moja porodica, i moji najbolji prijatelji, prvenstveno ne bih mogla njima tako nesto uraditi...da mi se nznm ti sta desi. Opet osobe koje su ostale bez igdje ikoga....sta znam....oni nemaju sta izgubiti

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










363
poruka na forumu
65 485



post # 69 | 28.06.2012 , 1:29 AM

Kukavice,hrabri? Pa ljudi postoji u zivotu trenutak kada udaris glavom o zid i ne znas vise gde ces i sta ces, kada ti je dosta svega i jedino sto hoces je malo mira i mozda necije razumevanje, da odes od svega na dug odmor, i tada neki ljudi puknu i ubiju se.

Emotivan=kukavica nono








87
poruka na forumu
24 343



post # 70 | 28.06.2012 , 1:30 AM

Cist horor.

Dzodrz









547
poruka na forumu
46 1072



post # 71 | 28.06.2012 , 2:56 AM

Mnogi od vas su jako mladi...zivite s roditeljima i jos uvek vam je najveci problem u zivotu "Joj danas Skola" ili "Gde cu veceras da izadjem" ...ima i onih malo starijih ali u manjem broju
Ljudska psiha je jako komplikovano i mracno mesto...Sto je nekima tesko nekima je lako i slicno...tako da ne resavaju svi probleme na isti nacin a i ne prihvataju ih isto...
Zalosno je kad neko oduzme sebi zivot...ali mi nismo oni koji mogu i trebaju tu da sude...jer mi neznamo njihove probleme niti sta se mota njima po glavi...kao ni sta su pojedini ljudi prosli...
Nemojte nazivat "Vec mrtve" ljude kukavicama jer cak i da to jesu bili...o mrtvima treba s postovanjem govorit ma kakvi oni bili...a i da vam kazem da ljudi koji izvrse Samoubistvo nisu Kukavice...mnogo veca hrabrost ti treba za Samoubistvo nego za Ubistvo (sta mislite zasto se pojedini ljude "Zamrznu" u situacijama u kojima im je zivot ugrozen)...Covek ima urodjeni nagon kao i svako zivot bice a to je nagon za prezivljavanje i moras biti ili Lud ili jako jako hrabar da dignes ruku na sebe
Naravno da sam protiv...mislim da covek moze svaki problem da resi...i da nada u zivot treba da bude jaka ali kako sam vec rekao...nismo svi isti i ne razmisljamo isto...


Poruku je menjao/la Hectore - Cetvrtak, 28.06.2012, 3:11 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 72 | 28.06.2012 , 3:10 AM

Dugo sam razmisljao o tome. DA li su te osoe previse vezane za ovaj zivot ili ih nista ne veze...i zakljucio...
da jesu vezani.

-Da nisu,nebi imali tolike zelje vezane za zivot(koje se nisu ostvarile) Pa ih je to nateralo da dignu ruku na sebe.
--osoba koja nije snazno vezana,ona samo gura napred i ne osvrce se.
---Izucavajuci ove slucajeve sam naisao na mnogo zanimljivih podataka.Izmedju ostalog,jedan od podataka je da najvise zabelezenih samoubistava su izvrsili ljudi u horoskopskom znaku ''Ribe'' slede ''Rakovi''...
Ali nisam se duboko ''zadubljivao'' u to.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









188
poruka na forumu
15 170



post # 73 | 28.06.2012 , 4:51 AM

Samo pickice vrse samoubistva...kolko god da sam u teskoj situaciji znaci nikad ne bih odustao...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 74 | 28.06.2012 , 7:03 PM

Citam jutros u nekim novinama, dete (devojcica) izvrsila samoubistvo gutanjem tableta, jer se bojala roditelja. Tacnije da im kaze kako je pala jedan predmet.

Roditelji koji svoju decu odgajaju na taj nacin da ih se boje, bolje da su bili sterilni i nikad da se nisu reprodukovali.
Nisam ni za onaj odnos s roditeljima kao s prijateljima, jer granica se mora znati. Ali preterivanje je preterivanje.

Ako iko moze da utice na rast i razvoj i psihu deteta je roditelj, i ako ono samo se boji resiti neki problem, odmah ce shvatiti da je najbolje da digne ruku na sebe. Te boli ne bih pozelela nikome. Meni su brata ubili i znam kako je gledati majku mesecima kako bulji u neku tacku njoj poznatu ne progovarajuci ni reci. Bol je isti digao ti ruku na sebe, ili to neko drugi da uradi.

Bitno je znati:
Mrtva glava ne resava probleme. A za svaki problem ima resenje.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










75
poruka na forumu
12 -4



post # 75 | 29.06.2012 , 0:15 AM

To su kreteni NE TREBA PRIHVATATI REALNOST ONA JE PROMENLJIVA...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









317
poruka na forumu
25 328



post # 76 | 29.06.2012 , 0:37 AM

Quote (Unique)
Strasno nesto.. kol'ko god da je neizbezna i teska situacija, uvek postoji neko resenje..zivot nije vredan tako neceg

I ja mislim tako...
Ali recimo kad im sekte sve napricaju i utuve glavu da se zrtvuju za svog "gosposara" oni ce se ubiti... stvarno nekontam kako mogu biti tako naivni...

Added (29 Jun 2012, 0:37 AM)
---------------------------------------------

Quote (sladja1)
samo onaj ko to uradi vjerovatno zna zasto je tako bolje, na samoubistvo te ne nateraju problemi koji su danas tu a sutra ih vec nema . natjeraju te oni problemi koju su tu stalno iz dana u dan i prate te kao neka senka i onda valjda dodje i ti pet minuta kad covek shvati da mu jedino samoubistvo moze pomoci da se resi svega i ode tamo negde gde ti problema nema.zalosno ali istinito

ObjasnilaAaaAAaa! ali ipak sve je bolje nego da se ubiju....

madness.....









153
poruka na forumu
3 34



post # 77 | 19.07.2012 , 6:02 AM

ja sam pomislio par puta na samoubistvo :S

Nemam potpis :D xD









165
poruka na forumu
14 281



post # 78 | 02.08.2012 , 9:17 AM

Cin na koji se tesko odluciti, ponekad jedini izlaz iz situacije ali mnogo cesce odraz sebicnosti.

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.










63
poruka na forumu
80 537



post # 79 | 02.08.2012 , 11:37 AM

Evo ja sam sebi napravila nesto sto sebi sama necu nikad oprostit jer nije bilo vrijedno nicega,rezala sam se ziletima,bila sam jako lose,plakala sam puno,to mi je bio najtezi period,dovodila sam sebe do te situacije da malo fali da dobijem slom zivaca i onda bi samo uzela zilete i rezala se po tijelu,da bi mi bilo lakse,ali nije bilo mi je samo teze.To sebi nikad oprostit necu.Nista nije vrijedno da te kosta zivota kakva god to situacija bila.Zivot kakav god da je,mi ga moramo preziviti iako nam se to cini nemoguce,al sve prodje,pa i lose stvari.Nikad nemojte odustati od zivota jer ima mnogo dobrih stvari koje vam se mogu desiti u zivotu samo ako zelite.Ja sam poslije toga nastavila da zivim,iako sam opet imala nekoliko losih situacija samo sam sebi govorila bit ce bolje,ti to mozes ako zelis.I to je zaista tako.Samo trebate izvuci iz sebe svoj stav i drzati se njega i sve mozete proci.Samoubistvo je cin kukavice,znajte to.

'' Dan bez smijeha je izgubljen dan ''









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 80 | 04.08.2012 , 0:29 AM

Nikad ne bi mogao da budem u stanju da uradim to.
Ne mozem da razumem ljudi koi bi mogli to ://
Neznam kako uopste neko moze da razmislja da se samoubie.
Bog daje zivot i samo on smije da ga uzme.


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Samoubistva
Search: