Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Samoubistva
Samoubistva




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 1 | 17.01.2011 , 8:28 PM

Sta mislite o tome?
Ja sam upravo saznala da se nas kucni prijatelj obesio i veoma sam se razocarala... imao je zenu, sina od 15god i cerkicu od 3god... Zena mu nije radila, njegovi je ne podnose... Ja sam odmah mojim roditeljima rekla ako bi oni kojim slucajem tako nesto uradili, sto se mene ti neka se okrecu u grobu, a da ih ja u tom slucaju ne bih sahranila...

Mislim da niko i nista nije vredno toga ma koliko tesko nesto bilo, da sebi oduzmes zivot...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 17.01.2011 , 8:31 PM

joj
najcrnja tema za pisanje
emosi to rade...
sto dalje od mene!

Ko si ti?







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 17.01.2011 , 8:38 PM

Strasno nesto.. kol'ko god da je neizbezna i teska situacija, uvek postoji neko resenje..zivot nije vredan tako neceg :/









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 17.01.2011 , 9:26 PM

ja iako slusam tu malo ubilacku muziku ( ludi stihovi )
nemam razlog da se ubijem! biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 18.01.2011 , 6:11 AM

Quote (MarijanaBK1)
meni kad su javili samo mi je kroz glavu prosla zena i deca.

i najzalosnije sto niko nije srecan
taj pokojnik...
on je jedini koji je ucinio neki korak u krizi...
nije razmisljao o svovoj deci...

pa da se moj otac ubije ( ne daj Boze )
ja bih pomislila da me cak mozda ni ne voli


Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 19.01.2011 , 3:08 AM

Ne mozemo o tome razmisljati na takav nacin.... Emocionalno nestabilne licnosti i nezrele osobe cesto u periodima zivota dizu ruku na sebe jer NISU SPOSOBNI da sagledaju posledice.... Cesto se desava da ljudi koji sticu saznanje o neizlecivoj bolesti dizu ruke na sebe jer nemaju u svojeim vizijama drugi izlaz.... u ratu se desava isto,npr decko od 20 godina pored mene je sedeo u jednoj kuci,ubio se jer smo bili u bezizlaznoj situaciji,samo deset minuta kasnije nasa vojska je procistila okolinu i mirno smo izasli iy okruzenja,al njega vise nema.... sta reci? :'( sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 19.01.2011 , 6:10 AM

Quote (badule)
Ne mozemo o tome razmisljati na takav nacin.... Emocionalno nestabilne licnosti i nezrele osobe cesto u periodima zivota dizu ruku na sebe jer NISU SPOSOBNI da sagledaju posledice.... Cesto se desava da ljudi koji sticu saznanje o neizlecivoj bolesti dizu ruke na sebe jer nemaju u svojeim vizijama drugi izlaz.... u ratu se desava isto,npr decko od 20 godina pored mene je sedeo u jednoj kuci,ubio se jer smo bili u bezizlaznoj situaciji,samo deset minuta kasnije nasa vojska je procistila okolinu i mirno smo izasli iy okruzenja,al njega vise nema.... sta reci? :'(

za sekundu se moze promeniti zivot...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 19.01.2011 , 8:28 PM

ja sam veliki emotivac...
i mogu da zaplacem za kucetom i macetom koji nemaju dom
ali kad je u pitanju ubistvo
nema sanse!

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 19.01.2011 , 9:35 PM

Quote (badule)
Slabost ili sredina,okruzenje u kojem zivi i koje mu ne dozvoljava bilo kakav razvoj niti napredak.... Razmisli koliko treba biti hrabar da dignes ruku na sebe

ja sam po tom pitanju kukavica... meni moj zivot drag... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 19.01.2011 , 10:20 PM

Quote (MarijanaBK1)
meni moj zivot drag...


da
i...
ma...
kad bih krenula da pisem...
evo zakljucka
zivot kakav je takav je, moramo se truditi da se cuvamo od losih stvari....

Ko si ti?









2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 11 | 20.01.2011 , 5:12 PM

Nikada ne bih uradio samoubistvo smile











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 10.02.2011 , 9:30 AM

1. kada znate da cete umreti ili da bolujete od neke bolesti, sigurno biste stavili pistolj u usta ili skocili sa zgrade
2. to nije razlog
moj deda ( pokojni ) je imao rak..
i izlecio se...
samo...

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 10.02.2011 , 9:33 AM

Nije tema da ti poželim dobrodošlicu,ali eto DOBRO NAM SE VRATILA,MNOGO NAM JE NEDOSTAJAO TVOJ RAZUM I TVOJA LOGIKA... Volimo te smile A u vezi teme,najveći razlog suicida je usamljenost i otudjenost. Medju nama je malo topline i ljudskosti,a i ljubav je pretočena u materijalizam i pure sex. sad .

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









904
poruka na forumu
96 378



post # 14 | 13.02.2011 , 0:51 AM

Quote (badule)
Nije tema da ti poželim dobrodošlicu,ali eto DOBRO NAM SE VRATILA,MNOGO NAM JE NEDOSTAJAO TVOJ RAZUM I TVOJA LOGIKA... Volimo te

Hvala seceru moj biggrin

Quote (badule)
A u vezi teme,najveći razlog suicida je usamljenost i otudjenost. Medju nama je malo topline i ljudskosti,a i ljubav je pretočena u materijalizam i pure sex. .

Nema tog uzivanja u zivotu i kao nekad. Neki problem se pojavio, nevidljiv, neka tenzija je u vazduhu i ljudi su jako nezadovolji, evo prekljuce je covek umro u 30-oj godini od srcanog udara jer je dugovao pare i stalno se sekirao a verovatno je i imao neke neprijatne situacije tipa uterivanja dugova i sl.

A i obratite paznju, skoro svaka 5-6 trudnica izgubi dete.... ZASTO? ja nemam pojma. Neko zlo se svilo na nama












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 15 | 13.02.2011 , 12:40 PM

Quote (badule)
On nije sigurno.... Na neki nacin svi smo pomalo krivi,ili bar nismo pravi,zato sto ljude odbacujemo kao stare krpe... A ljudi to nisu... Nikako....

ali takav je princip ove glupe zemlje!
ne treba to raditi, ali covece penzioneri prepunili bus ( dzaba mesecne ), eto jedna zena svako jutro ide jednu stanicu
a to je 400. m
pa zar i to???
pa mislim stvarno, ja sam protiv odbacivanja ljudi iz drustva ako su ne znam koje rase ili vere
ali samoubistvo???
ne, smrt nikada nije bila resenje
covek treba se radovati svakom danu zivota, jer kazaljka nikada se nece vratiti ( tj. proslost )
ali ako je neko u dugovima do guse..
pa covece svi mi barem u sebi imamo malo morala i ljudskosti da bi pomogli jedno drugome
npr. ja dam 100. dinara ( sto je veoma mala cifra ) ti das i svi pomalo
i doniramo coveku to smile
mozda nece biti dovoljno, ali on ce se snaci za taj ostatak duga
ako se ljudi ne slazu u ovom svetu, ko ce onda? biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 16.02.2011 , 3:33 PM

U ovom sistemu,tih 100 din bi otišle u dzepove onih čija deca voze porše,ferari,dzipove... Ma muka mi je od njih i onih koji bi za sitnicu prodali i rodjenu majku,a kamoli prijatelja ... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 16.02.2011 , 3:38 PM

Quote (badule)
U ovom sistemu,tih 100 din bi otišle u dzepove onih čija deca voze porše,ferari,dzipove...

zalosno
svi za jednog, jedan za sve
taj princip treba koristiti
al dzaba, nema ko sad

Ko si ti?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 18 | 26.03.2011 , 7:51 AM

samo onaj ko to uradi vjerovatno zna zasto je tako bolje, na samoubistvo te ne nateraju problemi koji su danas tu a sutra ih vec nema . natjeraju te oni problemi koju su tu stalno iz dana u dan i prate te kao neka senka i onda valjda dodje i ti pet minuta kad covek shvati da mu jedino samoubistvo moze pomoci da se resi svega i ode tamo negde gde ti problema nema.zalosno ali istinito sad


Poruku je menjao/la sladja1 - Subota, 26.03.2011, 8:24 AM











117
poruka na forumu
7 66



post # 19 | 28.04.2011 , 9:36 PM

covek nema potrebe za ubistvom kad dodje vreme tako je po meni najbolje od starosti

Sve sto vas zanima ili vam treba pitajte me nacicu bilo sta ako je to naravno moguce sve za www.Extra Cafe.rs









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 07.06.2011 , 2:48 PM

Ako primetite drugare koji se povlace u sebe,imaju neke neresive probleme,pridjite im,razgovarajte sa njima... Ulijte im nadu toplinom Vaseg razgovora,otrgnite ga od crnih misli...
Malo ce te vremena izgubiti,ali mozete spasiti jedan ljudski zivot...
A to je sve sto imamo,zar ne...
Reprize nema...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Samoubistva
Search: