Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Moja kosa
Moja kosa






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 26.11.2010 , 8:48 PM

FRIZURE, KOZMETIKA, TRIKOVI I SVASTA JOS...















8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 26.11.2010 , 8:50 PM

ma spalis kosu i neces se opterecivati tim xD

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 3 | 26.11.2010 , 11:25 PM

Quote (MarijanaBK1)
i sad imam dugu kosu... negde do pola ledja je...

Ti to zoves dugom kosom? Draga moja, moja je do pola zadnjice satirana plava.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 4 | 27.11.2010 , 0:41 AM

Quote (sandra1000)
Ti to zoves dugom kosom? Draga moja, moja je do pola zadnjice satirana plava.

pa bila je duza... isto do kraja ledja nego sam je skratila da je malo osvezim, a i malo promene ne moze da skodi... porasce opet... ali to spada u dugu kosu... pitaj bilo kog frizera...
ja ne volim predugacku kosu, sve preko zadnjice mi je odvratno jer sa tim iskreno nista pametno ne mozes da uradis...
ako ti je kosa ocuvana, i nemas izraske od 5 i vise cm, i ako ti stoji ja podrzavam onda to... ali kad vidim ''plavuse'' sa izrascima, pa ono da je zuto a ne plavo i jos da joj ne stoji ubila bi je...



Poruku je menjao/la MarijanaBK1 - Subota, 27.11.2010, 1:12 AM

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 27.11.2010 , 1:17 AM

Quote (sandra1000)
Ma i meni je ocajno kad vidim izrastak, nemam, redovno se satiram, a i sad cu i ja da se sisnem malo, moram, postalo mi je opterecenje, premorim se dok je opere i tesko se susi. Kao sto kazes...porasce opet

tacno da je teze za odrzavanje...ali opet nisu mi ni jasne zene, pogotovo one sto se porode pa se osisaju skroz na kratko i onda kad ih pitas sto, one kazu pa nemam kad da je odrzavam, vodim brigu o bebi... pa to mogu da urade dok beba spava i gotovo... ma da poraste u svakom slucaju, a sto se vise sisa brze raste... ja kad skratim kosu prva tri dana zalim i bude mi krivo a posle kao da nista nije bilo... biggrin

Quote (dragan_93)
eeee...pa sto se vi zene jednostavno ne sisate kao i mi muskarci i nema brige kako ce da izgleda kosa..dobro ima malo..ali mnogo manje u odnosu na vas,,M;D.;P

zato sto vi muskarci uglavnom volite zene sa dugom kosom... ustalom radimo ono sto nama prija pa makar bilo i komplikovano... :P ipak smo mi zene biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 6 | 27.11.2010 , 1:21 AM

Quote (dragan_93)
eeee...pa sto se vi zene jednostavno ne sisate kao i mi muskarci i nema brige kako ce da izgleda kosa..dobro ima malo..ali mnogo manje u odnosu na vas

Pa ja sam se u petom osnovne osisala na keca.... "izvini bato koliko ima sati" STRASNO! bila sam bata sve dok mi kosa nije porasla. wacko

Added (27 Nov 2010, 1:21 Am)
---------------------------------------------

Quote (MarijanaBK1)
tacno da je teze za odrzavanje...ali opet nisu mi ni jasne zene, pogotovo one sto se porode pa se osisaju skroz na kratko i onda kad ih pitas sto, one kazu pa nemam kad da je odrzavam, vodim brigu o bebi... pa to mogu da urade dok beba spava i gotovo... ma da poraste u svakom slucaju, a sto se vise sisa brze raste... ja kad skratim kosu prva tri dana zalim i bude mi krivo a posle kao da nista nije bilo...

Ubode ovo svaka cast. Ni meni to nije jasno, pretvore se u idiote kad se porode, a tad treba da budu naj lepse, jer tad ih muzevi najvise varaju, jbg. ali je tako.












6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 7 | 27.11.2010 , 1:28 AM

Quote (MarijanaBK1)
zato sto vi muskarci uglavnom volite zene sa dugom kosom... ustalom radimo ono sto nama prija pa makar bilo i komplikovano... :P ipak smo mi zene

naravno..ja kad vidim zensko sa kratkom kosom...ma ne volim jednostavno..nije moj tip makar da je boginja lepote..;)







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 8 | 27.11.2010 , 1:39 AM

Quote (sandra1000)
Ubode ovo svaka cast. Ni meni to nije jasno, pretvore se u idiote kad se porode, a tad treba da budu naj lepse, jer tad ih muzevi najvise varaju, jbg. ali je tako.

pa ne znam nikad mi to nije bilo jasno porodile su se isad mogu da se zapuste, da se osisaju, ugoje, ofucaju...ne znam... ne ulazi mi u glavu...

Quote (dragan_93)
naravno..ja kad vidim zensko sa kratkom kosom...ma ne volim jednostavno..nije moj tip makar da je boginja lepote..;)

kad je moja mama pre 3-4god se osilala na kratko, ja i brat smo je toliko smarali da je to tad uradila i vise joj ne pada napamet... izadjemo na ulicu, vice moj brat ,vidi kako ona zena ima lepu kosu a ne ko ti, osisala si se kratko, kaze duzu kosu imaju moji drugovi nego ti...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 9 | 27.11.2010 , 8:11 AM

Quote (sandra1000)
Pa ja sam se u petom osnovne osisala na keca.... "izvini bato koliko ima sati" STRASNO! bila sam bata sve dok mi kosa nije porasla.


batoo xD
salim se, sta je tebi palo na pamet kada si se sisala?

ja eto imam svoju frizuru paz i zadovoljna sam smile


Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 10 | 27.11.2010 , 4:08 PM

Quote (DxD)
batoo xD
salim se, sta je tebi palo na pamet kada si se sisala?
ja eto imam svoju frizuru paz i zadovoljna sam

Iz zezanja, skroz kratko skoro celava.... sad se cudim kad vidi neku ribu tako osisanu i pitam se sta mi bi.












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 27.11.2010 , 4:39 PM

jao
pa ti si hemicar ( za kosu )

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 12 | 28.11.2010 , 0:41 AM















904
poruka na forumu
96 378



post # 13 | 28.11.2010 , 11:48 PM

Slatka si ko secer, misica mala... Frizura ti je super i ja sam tako nesto htela, ali svi su hteli da pustim kosu, zato sto sam bila metalka 6 i 7 razred, a posle sam "naprasno" pocela da licim na zensko... Bila sam sva u belom i svi su se odusevili, najvise decaci biggrin











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 29.11.2010 , 11:46 AM

takodje
ja sam sada neka "sektasica"
ali ne mozes ljudima objasniti da ako slusas hevi metal ili sonfonik metal nisi neki narkoman....

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 15 | 29.11.2010 , 11:53 PM

Quote (DxD)
takodje
ja sam sada neka "sektasica"
ali ne mozes ljudima objasniti da ako slusas hevi metal ili sonfonik metal nisi neki narkoman....
<3 RACUNAR <3

Ma to su predrasude, moja Marina koja me je navukla na tu muziku i oblacenje je imala kosu do du*eta, prirodna plavusa, bavila se manekenstvom, ma ko barbika, i odjednom dosla u skolu osisana do glave sa neka cetiri repa koja vise... mada ima i lepih frizura


Proslo ju je to, sad je istao kao i pre... ima decka, ozbilju vezu, nije narkoman biggrin
tako izmisljaju gluposti pa tu osobu odbace ko da je sugava, ni krivu ni duznu.
Samo je furala neki svoj fazon.



Fajlovi: 3037132.jpg (34.6 Kb) · 0704359.jpeg (39.9 Kb)










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 30.11.2010 , 1:58 PM

Quote (sandra1000)
Samo je furala neki svoj fazon.


e to
sta tebe briga da li sam ja "sektas" ili ne...
eto moje neke drugarice zvale duhove ( spiritizam) i ispade da ja znam vise od tih "pravoslavaca"
da furam black stil, ali to je moj problem
iako slusam tu punk wow muziku, idem na veronauku
e to mrzim
PREDRASUDE!

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 17 | 01.12.2010 , 0:22 AM

Quote (DxD)
e to
sta tebe briga da li sam ja "sektas" ili ne...
eto moje neke drugarice zvale duhove ( spiritizam) i ispade da ja znam vise od tih "pravoslavaca"
da furam black stil, ali to je moj problem
iako slusam tu punk wow muziku, idem na veronauku
e to mrzim
PREDRASUDE!

Cist idiotizam i zadiranje u privatnost. Doduse to prizivanje duhova i tih gluposti se plasim. Cula sam neke stvari vezano za to i nepada mi na pamet da razmisljam o tome. Sacuvaj Boze. Tako da to neodobravam, a ovo muzika i oblacenje sta koga bre zanima. Ako sam ja covek prema tebi budi i ti prema meni.

A ne, danas mi se nesvidja tvoja frizura i sad cu da te satirem.












4290
poruka na forumu
228 2087



post # 18 | 05.10.2011 , 2:53 PM

Ova devojka je super stvarno. smile
Ovo izgleda tako lako kad ona pokazuje, a meni nešto baš i ne uspeva. smile ž
Moram više pokušavati.
Sve mi je zanimljivo. smile
Moja je duga, prirodno ravna, pa mi dosadi nekada. smile








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 19 | 08.10.2011 , 0:25 AM

Otkada sam obrijao glavu, više se ne opterećujem frizurom. smile

Pozitivne strane: Ne koristim fen, automatski manje trošim struju;
Ne idem kod frizera, automatski više para u novčaniku;
Ne treba mi šampon, automatski više para u novčaniku;
Ne treba mi gel, ulje i ostala pomagala za frizure, automatski više para u novčaniku;
Lako održavanje i uvijek u modi. wink

Negativne strane:Obavezno nabaviti kapu, kačket, šešir. Nabaviti u većoj količini sa različitim materijalima i različitim bojama. Potrebni su zbog hladnoće, zbog zaštite od sunca. U suprotnom, čeka vas izgorjela glava, upala mozga, konstantne prehlade.
Kada se ošišate na ćelu, malo ste ružniji nego obično, ali se brzo naviknete! Ne dajte da vam pucaju čvoke i da vam udaraju pucke po ušima, jer one tada postaju laka meta!
U ljetnjem periodu, izbjegavajte sumrak, jer u to doba lete noćni leptiri i od vaše glave misle da je ulična svjetiljka. cool
biggrin













372
poruka na forumu
60 249



post # 20 | 08.10.2011 , 0:35 AM

Quote (luka83)
Otkada sam obrijao glavu, više se ne opterećujem frizurom.


poslusacu tvoj savet....sutra se sisam na celavo......bicu milioner,kad ustedim pare od svih preparata koje koristim...ahahahaaah

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija



Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Moja kosa
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: