Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Parada (2011)




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 21 | 12.11.2011 , 2:35 AM

Quote (Almir_)
koju poruku nam šalje/poslao film Šišanje ?

Ne moze da selje nista pametno... Govori o tome kakvi smo nacionalisti i kako je politika umesana u sva ta sranj* i bole ih brige sta se desava na Kosovu.... Samo da uzmu pare i jeb* napaceni narod... Nego nije sad i pitanj Sisanje :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 22 | 12.11.2011 , 2:44 AM

Mortal, Znam da nije pitanje Šišanja, ali kad smo se već doknuli toga koju poruku film šalje.. ili npr Rane, pa su se dječaci nafurali na Pinkija i Švabu do nemogućeg, eto sad na hool i skinse, poslije Parade na pedere hahaha :D samo će imati još veću želju da ganjaju te homiće lol






Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 23 | 12.11.2011 , 3:20 AM

Nisam gledao film, tako da ne mogu komentarisati o njemu, ali mislim da je pun promašaj.








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 24 | 12.11.2011 , 3:55 AM

Glup je film po onome sto sam video :D








159
poruka na forumu
12 117



post # 25 | 12.11.2011 , 11:05 AM

Quote (Almir_)
koju poruku nam šalje/poslao film Šišanje ?


Da treba pobiti sve cigane, pedere i jevreje... Sto ja podrzavam Hitler je bio mnogo pametan covek eh da nam se vrati :)

A sto se tice Rana - filma... pa moras da se vratis u proslost da se rodis 79` ili 80` godine da bi shvatio i preziveo 90-te i film...


Poruku je menjao/la voja79 - Subota, 12.11.2011, 11:10 AM








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 26 | 12.11.2011 , 3:47 PM

voja79, nemoj se naći uvrijeđen, ali kako sam ja čitao i učio u školi, koliko je Srba zajedno sa jevrejima protjerano i ubijeno za vrijeme II SR. Da ne skrenemo sa teme, baš me zanima kako izgleda film u kojem su svi narodi Jug. opet zajj :D








159
poruka na forumu
12 117



post # 27 | 12.11.2011 , 4:46 PM

Nisam ja uvredjen :) film parada je uvreda za ceo svet... svi koji podrzavaju bolest zvanu homoseksualizam i misle da je to ok i da nasa deca treba da gledaju i da zive sa tim kao da je to nesto normalno i njih treba lincovati zajedno sa ... da ih fino nazovem homoseksualcima... Vidis tu nalazim povezanost filma sisanje i parade... zapravo ti huligani uopste nisu losi ponekad :) i u potpunosti ih podrzavam kad prekinu ili naprave neko sranje na dogadjaju kao sto je parada ponosa...

Meni iskreno ne smetaju svi ti silni pederi i lezbejke dok se drze po strani...nek rade sta hoce nek zive kako hoce al da izadju na ulicu i da deca gledaju to kao da je to nesto normalno... za to vec nisam :)
To vec vredja moj intelekt lol :D :)








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 28 | 12.11.2011 , 5:43 PM

Quote (voja79)
Meni iskreno ne smetaju svi ti silni pederi i lezbejke dok se drze po strani...nek rade sta hoce nek zive kako hoce al da izadju na ulicu i da deca gledaju to kao da je to nesto normalno... za to vec nisam
To vec vredja moj intelekt

dijelimo mišljenje :)








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 29 | 12.11.2011 , 8:34 PM

Nisam gledala.
Ako bude ovde za download ili na tv-u onda ću gledati. :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 30 | 12.11.2011 , 9:02 PM

Quote (cp6uja)
Nisam gledao film, tako da ne mogu komentarisati o njemu, ali mislim da je pun promašaj.


Ako nisi gledao film, kako uopste mozes i znati da li je promasaj dok ga ne pogledas?

Quote (voja79)
Da treba pobiti sve cigane, pedere i jevreje... Sto ja podrzavam Hitler je bio mnogo pametan covek eh da nam se vrati


Toliko mrznje u jednom mladom coveku je bolest a ne njihovo postojanje. Nemoj se uvrediti ali je tako. Zemlja kao planeta nije privatizovana, svi imamo jednaka prava, ali bas svi. Danas sutra, moze se desiti da tvoje dete bude sklono tome, ili moje, i sta bi trebali da uradimo, da ih POBIJEMO kako ti kazes???

Quote (voja79)
To vec vredja moj intelekt


Kakve veze ima intelekt s homoseksualizmom? Bas naprotiv nema nikakve. Tebi je data sansa da zivis, i da oblikujes sebe kao coveka, i nista vise ne treba da te zanima. Jer ako tvoje dvoriste nije sredjeno ne treba ni da zabadas nos kod komsije.
I kad bi ljudi manje osvrtali se oko sebe i gledali kakav je ko, i samo gledali svoja posla, bilo bi mnogo bolje. Ali sto bi, kad je tudji zivot mnogo zanimljiviji, a znate sto? Zato sto taj neko se trudi da mu bude zanimljivo.

Dno dna svakog filma je film SRPSKI FILM. Zeludac mi se okretao. A koliko vidim iz ovoj isecka, to je mala beba za Srpski film.

Ali naravno misljenja su razlicita, u tome je i car postojanja, jos da nisu bolesne misli imali bi lepsi zivot, jer kakve su ti misli takav ti je i zivot, rekose neki pametni ljudi.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










964
poruka na forumu
406 3430



post # 31 | 25.11.2011 , 8:28 PM

Ja sam cuo da su na taj film zakaceni najvise virusa gde god da je postavljen na biko kojem sajtu. .








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 32 | 25.11.2011 , 8:50 PM

Quote (Leksi)
Toliko mrznje u jednom mladom coveku je bolest a ne njihovo postojanje. Nemoj se uvrediti ali je tako. Zemlja kao planeta nije privatizovana, svi imamo jednaka prava, ali bas svi. Danas sutra, moze se desiti da tvoje dete bude sklono tome, ili moje, i sta bi trebali da uradimo, da ih POBIJEMO kako ti kazes???


pametno zbobris curo ja sam to vise puta rekao al mi kao narod zivimo za to da zabadamo nos u tudja posla, licno ih ne podrzavam al boli me dok me ne diraju meni ne smetaju :)

a film ko film mi se bas gleda izgleda kao dobra komedija, a sto se tice da li je promasaj pa koliko znam film je veliki hit i uvek se trazi karta vise :)

Quote (voja79)
zapravo ti huligani uopste nisu losi ponekad


e sto se njih tice e tu sam za ono udri, udri pa udri jos malo... angry2

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 33 | 25.11.2011 , 9:12 PM

Quote (G_A_R_I)
Ja sam cuo da su na taj film zakaceni najvise virusa gde god da je postavljen na biko kojem sajtu. .

Nevjerujem da ima negdje na netu, možda u cam verziji, a i to teško (zbog autorskih prava, kao i ostali noviji filmovi), tako da je sve lakrdija gdje god je postavljeno.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 34 | 25.11.2011 , 10:42 PM

Quote (Davor)
pametno zbobris curo ja sam to vise puta rekao al mi kao narod zivimo za to da zabadamo nos u tudja posla, licno ih ne podrzavam al boli me dok me ne diraju meni ne smetaju


Hvala. I ja ne podrzavam mnogo toga u zivotu ali postujem. Jer ono cemu se najvise rugas, od cega najvise bezis to te nekako i dostigne ako ne pre onda kasnije. Znam to iz iskustva.
Pre nisam htela decu (mladost ludost) a sad kad zelim ne mogu da imam. Iz te zivotne nesrece sam samo izvukla pouku, da sve treba postovati, ne mora se klimati glava na sve, ali nesto treba ostati i u kuci izmedju cetri zida.

A film jos nisam imala prilike gledati ali potrudicu se da pogledam u skorije vreme.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1888
poruka na forumu
73 477



post # 35 | 18.12.2011 , 8:12 PM

Film nije los , al uopste ga ne razumem.

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










790
poruka na forumu
58 477



post # 36 | 18.12.2011 , 8:43 PM

Quote (voja79)
Nisam ja uvredjen film parada je uvreda za ceo svet... svi koji podrzavaju bolest zvanu homoseksualizam i misle da je to ok i da nasa deca treba da gledaju i da zive sa tim kao da je to nesto normalno i njih treba lincovati zajedno sa ... da ih fino nazovem homoseksualcima... Vidis tu nalazim povezanost filma sisanje i parade... zapravo ti huligani uopste nisu losi ponekad i u potpunosti ih podrzavam kad prekinu ili naprave neko sranje na dogadjaju kao sto je parada ponosa...


Prvo, homoseksualizam nije bolest, ne volim sto taj egzibicionizam prelazi granice pristojnog i teror manjine nad vecinom, a Hitler jeste bio Ingeniozni um, samo sto je imao jednu falinku, a to je sadisticki stav, koji je izgradio jer ga je otac maltretirao.
Drugo, nemoj tako da pricas, da treba pobiti sve Jevreje, Cigane i ostale, Poruka Shishanja je mnogo dublja, tj. kako te pogresna odluka moze upropastiti, da jedan genijalac padne na dno, a osrednji lik prodje u zivotu.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










363
poruka na forumu
29 337



post # 37 | 18.12.2011 , 11:47 PM

Ne moze nam niko nista.... hahah jedva cekam film... Ja se nisam sisao na celavo :D


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 38 | 19.12.2011 , 0:53 AM

Nisam gledao film a i neznam sto je tolika frka oko njemu?Izaci ce kad tad do tada imate oko 10000 filmove na ec-u :)











1174
poruka na forumu
60 419



post # 39 | 19.12.2011 , 1:57 AM

nisam gledao ni ovaj film a ni sisanje !
sisanje necu gledati,a paradu mozda mada ne verujem !

ExtraCafe Public -----> 193.104.68.8:27028
ExtraCafe Deathrun -----> 193.104.68.8:27074










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 40 | 19.12.2011 , 9:45 AM

neka kaze ko sta misli,ja samo znam da bih voleo da odgledam ovaj film...pa kako mi bude... :D

:P



Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Search: