Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Parada (2011)






9
poruka na forumu
0 0



post # 61 | 22.01.2012 , 2:12 AM

Quote (voja79)
Par ljudi koji su gledali film rekil su mi da je krs i totalno gubljenje vremena...

A ja mislim dati mislis Suprotno od toga XD
samo se pravis!











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 62 | 12.02.2012 , 8:16 PM

Procitao sam komentare pojedinaca i zgadilo mi se... Ne mogu verovati koliko mrznje su pojedinci ovde akumulirali u sebi, a tako mladi. Odakle?! Ko ste vi da sudite da li nekome treba oduzeti zivot?!

U Americi je dijagnoza homoseksualnost 1973. godine uklonjena iz vazecih psihijatrijskih dijagnostickih prirucnika. U svetu je tek 1995. godine doneto resenje po kome je homoseksualnost uklonjena iz Medjunarodne klasifikacije mentalnih bolesti i poremecaja.

Da li ste pomislili na to da je mozda bas vas brat/sestra, najbolji prijatelj/ca gay? I kada biste to saznali vi biste im oduzeli zivot? Pomislite da na to da ce mozda bas vase dete biti gay. Oduzecete mu zivot ili ga poslati na elektrosokove?

I oni su ljudi kao i svi mi i prosto su rodjeni takvi, nisu to birali.

Sto se tice parade ponosa, ne podrzavam bilo kakav vid napadnog promovisanja, ali opet ih i razumem zasto to rade. To rade zbog afirmacije u drustvu. Kada bi ih drustvo prihvatilo, ne bi ni oni demonstrirali po ulicama. A, svakako ne podrzavam nasilje onih huligana. Da li razmisljaju da ce neko tako isto da maltretira njihovu decu, rodjake, prijatelje?! Ne!

Kazu da se iza svakog homofoba krije latentni gay. I to je vrlo moguce. Znate da sve ono od cega bezis na kraju te uvek stigne.

Inace nisu mi prijatne pojave tipa: transvestit, izfeminiziran momak, devojka koja je sva kao musko i bilo sta sto vodi u extreme. Ali ipak ih ne mrzim i nemam prava da im ja oduzimam zivot, pa tako ni drugi ljudi.

Sto se tice filma "Parada" nisam ga gledao i ne znam da li cu... Sto se tice filma "Sisanje" gledao sam ga i film je jako poucan. E, sad druga je stvar sto maloumnici usvajaju lose obrasce ponasanja ne bi li bili "face" ili da bi ispratili trend ili prekrili svoje nedostatke.

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










843
poruka na forumu
234 2303



post # 63 | 12.02.2012 , 9:03 PM

Nisam gledao... kada i ako bude na net-u pogledacu...








1069
poruka na forumu
17 283



post # 64 | 12.02.2012 , 9:45 PM

meni je sestra gledala i kaze da je film fantastican samo nmg da razumem sto ljudi imaju tolko protiv gej-a i parada msm ni ja ono nisam gey ili tako nesto daleko bilo ali sta imate tolko da se drndate oko toga nije zarazno nista nek oni rade sta oce a mi cemo se drzati nase strane ali nzm sto tolko krvi oko toga ?








263
poruka na forumu
3 59



post # 65 | 12.02.2012 , 10:24 PM

ne svidja mi je jer je film bajka, jer to nikad nece moci da saradjuju zajedno Srbin, Hrvat, Musliman i Siptar, i ne svidja mi se kad god su bacili neku zajebanciju na racun Srba, Kojo im nije odgovorio, tako da su samo srali po Srbima..












760
poruka na forumu
23 295



post # 66 | 13.02.2012 , 11:55 AM

Quote
ne svidja mi je jer je film bajka, jer to nikad nece moci da saradjuju zajedno Srbin, Hrvat, Musliman i Siptar, i ne svidja mi se kad god su bacili neku zajebanciju na racun Srba, Kojo im nije odgovorio, tako da su samo srali po Srbima..


U potpunosti se slazem....





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










265
poruka na forumu
47 378



post # 67 | 16.02.2012 , 9:26 PM

gledala sam ga u bioskopu i... definitivno je, pored 'Srpskog filma', nesto najbolje sto su nasi ljudi snimili.

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









576
poruka na forumu
34 295



post # 68 | 15.03.2012 , 10:46 PM

Gledao bih rado cuo sam dosta komentara ali svoj cu staviti tek posto odgledam. Moze link za download?

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 69 | 07.03.2013 , 5:36 PM

Dobra komedija i dobra film...

Da mi je nekako doci do onog govora onog pedera na kraju... "Ovo su dve Srbije, ovo ono..." u pisanoj formi.
Mnogo dobre recenice!

Added (07.03.2013, 4:36 PM)
---------------------------------------------

Quote (Mallena♥)
Da mi je nekako doci do onog govora onog pedera na kraju... "Ovo su dve Srbije, ovo ono..." u pisanoj formi. Mnogo dobre recenice!


Jos uvijek trazim

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









112
poruka na forumu
3 63



post # 70 | 08.01.2014 , 11:52 PM

Film je dobar.Moze da prodje. :D Mada kad je bio izasao svi smo bili ocekivali nesto vise. :)



http://www.youtube.com/channel/UCdQSEbFho_nk2WIhtykP8jw




Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Search: