Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Parada (2011)







poruka na forumu
REP OFF



post # 41 | 19.12.2011 , 4:36 PM

Cim bude imao film da se kupi na dvd kupujem odma uradim convert na avi i saljem zbog vas na net :)))








77
poruka na forumu
6 32



post # 42 | 19.12.2011 , 5:04 PM

Quote
Cim bude imao film da se kupi na dvd kupujem odma uradim convert na avi i saljem zbog vas na net :)))


I stavi odmah lisice na ruke.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 43 | 19.12.2011 , 5:11 PM

lol kada bude da se kupi bice i na netu bez problema :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1888
poruka na forumu
73 477



post # 44 | 19.12.2011 , 5:11 PM

Ima vec na netu link,ali ne zelim da okacim,da ne bi bilo posle problema..

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










77
poruka na forumu
6 32



post # 45 | 19.12.2011 , 6:24 PM

Quote
Ima vec na netu link,ali ne zelim da okacim,da ne bi bilo posle problema..


Fake-ova ima koliko hoćeš.








2
poruka na forumu
0 0



post # 46 | 19.12.2011 , 9:04 PM

Ja ljudi ne mogu da verujem da je u vama toliko mrznje. Prvo pola vas film nije ni odgledalo tako da ne mozete da sudite , film pokazuje samo realnu sliku stanja u Srbiji , a uz to je i komedija :) .. .. Drugo svi vi mrzite pedere , cigane , jevreje pa cemu to?? Nesto su vam uradili?? Ne , nisu apsolutno nista ,a vi se tako ponasate oni su ljudi koliko i vi .. .. I to da li su ove ili one vere , boje koze , seksualnosti ili cega vec ne pokazuje da li su oni dobri ili losi ljudi .. .. O tome film i govori nije mi samo jasno zasto toliko vas to ne moze da shvati .. ..








20
poruka na forumu
0 0



post # 47 | 19.12.2011 , 9:33 PM

ma lože se ljudi na mržnju, tako im je rečeno, a sad ih pola ne zna što mrzi jevreje, cigane, pa i pedere....ne mrzim nikoga i nikad neću hitlera nikad neću staviti u bilo kakav kontekst već jebeni bolesnik, zlikovac, antihirst lično, ovi klinci štto se lože na kukaste krstove, samo ih onako balave pitam jesu li svjesni da je gotovo 2 miliona srba dalo živote u borbi protiv tog simbola zla, i da je taj simbol imao u planu pobiti sve jevreje, cigane i srbe, a mozgovi???
paradu ne podržavam jer je to čisto terorisanje manjne većinom, ako već imaju sva prava šta će im parada, nek se j.ebe ko se jebe sa kim hoće i kad hoće, to mene ne ugrožava, ali nema niko pravo da to, da taj svoj lični izbor nameća nama i kraj priče....








2
poruka na forumu
0 0



post # 48 | 19.12.2011 , 10:11 PM

U tome je i fora , sto ne znaju ni zasto nekog mrze .. .. 5x bi lepse ziveli da nikoga ne mrze..takodje verovatno niko od njih ne zna pola istorije srbije , a pricaju tako nesto .. .. ali da ne skrecemo sa teme sto se tice pedera prica je slicna ljudi im nista nisu nista uradili , sto je najgore oni se vade na decu kako idu tamo lome sve i ponasaju se kako se ponasaju da deca to ne bi gledala , a sto gledaju nasilje to nema veze?? -.- -.-








263
poruka na forumu
3 59



post # 49 | 03.01.2012 , 8:20 PM

bajka ...












324
poruka na forumu
95 1937



post # 50 | 03.01.2012 , 8:40 PM

nisam ga jos gledao ali prema treileru ja bih reko da je dobar....

Mess with the best,die like the rest!!!









1
poruka na forumu
0 0



post # 51 | 03.01.2012 , 8:47 PM

Film i Nije nesto od prodati karata neka suma ide gey organizaciji tako svi koji smo gledali smo dali pare za pedere

Kidam Igrice









77
poruka na forumu
6 32



post # 52 | 03.01.2012 , 8:50 PM

Quote
Parada – ne, uvažavanje homoseksualnih osoba – da

Homoseksualnost je stara koliko i ljudska seksualnost uopšte.

U nekim civilizacijama je bila potpuno javna i legalna stvar.
Npr. U staroj Grčkoj, pa i u Rimu.

Ali ni tada se nije time paradiralo.
Prosto se znalo da postoji i nije se dramilo oko toga, ni u negativnom, ni u pozitivnom smislu.


Paušalan, površan, a pogotovo agresivan stav u odnosu na homoseksualce, po tvrdnji mnogih psihologa, zapravo ukazuje na prisustvo potisnute homoseksualnosti kod tih ostrašćenih protivnika.

Poenta je sledeća: parada – ne, uvažavanje homoseksualnih osoba – da.

Paradiranje je pokušaj da se na agresivan način nametne svoj lični stav.

Ja lično se ne osećam uznemirenim postojanjem homoseksualaca.

Pokušaj ove „države“ da, u ime ljudskih prava, homoseksualce uzdigne, štetan je i za većinu tako opredeljenih.

Zato ta parada nije ni u čijem interesu.

Lične stvari i izbori nisu za paradiranje.


Poruku je menjao/la diablo06 - Utorak, 03.01.2012, 8:51 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 53 | 03.01.2012 , 10:07 PM

vas dusebriznika mi je pun q...
ovde bi valjda trebalo komentarisati film, a ne promovisati vase stavove o homosexualnosti i gej paradama
ali kad vec hocete, homoseksualci ne paradiraju zato sto zele promovisati svoju seksualnu opredeljenost, vec da iskzu protest protiv njihovog polozaja u drustvu, diskriminacije itd itd, prema tome dusebriznici jedite ...
a sad, jel izasao negde na mrezi, voleo bi da ga pogledam?








1
poruka na forumu
0 0



post # 54 | 03.01.2012 , 10:33 PM

porodica ,a ne pederi
toliko su pojedini zatrovani nekim glupostima
ako ih branite evo prilike da to i pokazete
dovedite kuci onog malog pedera valjda iz kursumlije
pomozite coveku lol

i sad hocu film









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 55 | 03.01.2012 , 10:45 PM

VRANJANAC, ne smej se tudjoj nesreci ili sreci da te ista ne zadesi. Danas sutra mozes imati dete vlastito koje bude tako orjentisano. Kako ces se ponasati? Hoces isto misljenje imati?

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










263
poruka na forumu
3 59



post # 56 | 03.01.2012 , 10:52 PM

Quote (Brank22)
Film i Nije nesto od prodati karata neka suma ide gey organizaciji tako svi koji smo gledali smo dali pare za pedere


uzid uzid












77
poruka na forumu
6 32



post # 57 | 03.01.2012 , 11:30 PM

Quote
vas dusebriznika mi je pun q...
ovde bi valjda trebalo komentarisati film, a ne promovisati vase stavove o homosexualnosti i gej paradama
ali kad vec hocete, homoseksualci ne paradiraju zato sto zele promovisati svoju seksualnu opredeljenost, vec da iskzu protest protiv njihovog polozaja u drustvu, diskriminacije itd itd, prema tome dusebriznici jedite ...
a sad, jel izasao negde na mrezi, voleo bi da ga pogledam?


Evo ga jedan, javio se.

A i meni je vas takvih kakvi ste pun q... A to što vi jedete, ostavite samo za sebe.








1069
poruka na forumu
17 283



post # 58 | 04.01.2012 , 0:32 AM

joj odavno ga cekam da stigne pirat pa makar bila i najgora slika :D








2
poruka na forumu
0 0



post # 59 | 06.01.2012 , 10:47 AM

Odlicni glumci, po traileru vrijedi pogledati film ali nazalost jos ga nema nigdje za download ili on-line gledanje sve je fake!!!! :(








3460
poruka na forumu
141 1063



post # 60 | 14.01.2012 , 11:13 AM

Nisam gledao propustio sam kad je bio u bioskop :( ali prema trileru extra je :)

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥



Forum » Film & TV » Film » Parada (2011) (Komentarišite film)
Search: