Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...
Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...






51
poruka na forumu
3 24



post # 41 | 16.09.2011 , 10:04 AM

gde ode ova omladina majko mila...








749
poruka na forumu
12 67



post # 42 | 24.09.2011 , 9:42 AM

to treba samo 1 casa piva kad tad ali droga i ostalo ma nek ide u 3 lepe











378
poruka na forumu
19 49



post # 43 | 24.09.2011 , 9:50 AM

Ja ne konzumiram ta sranja od kojis pola ljudi umiru tongue tongue tongue tongue tongue

https://www.facebook.com/sanjin.voli.puno.ivonu
http://www.youtube.com/user/JustinBieberVEVO
http://ask.fm/EvCox










428
poruka na forumu
70 648



post # 44 | 25.09.2011 , 8:54 PM

Ja sam isao jednog dana u skolu i jeo sam sendvic.Jeo ga ja i odjednom dodje neki osmak i uzeo mi sendvic. angry angry angry angry angry angry angry angry What the fuck,bio sam jako gladan i nisam znao sta da radim











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 45 | 18.09.2012 , 3:41 PM

Istina je da roditelji nemaju vise vremena za dete, kao sto su imali pre.
Zivot je tezak i to shavatam, ali da nema vremena za dete, i to svoje to ne shavatam.
Moja majka je radila i otac je radio, pa su opet znali svaki nas pokret, ko, gde, s kim i kako.
Na faci nam je znala da li sve bilo ok, jer uvek je govorila i govori: Ja vas najbolje znam.

Sve to sto se desava u skolama, nista me ne iznenadjuje, jer i moj brat je ubijen. I to bas
od srednjoskolskih geliptera. Ali ok i oni su necija deca, od kojih su roditelji davno digli ruke.
Ne mrzim nikoga, pa ni njih..

Drzava je u samom rasulu, pa tako i svi otali. Nema autoriteta, s profesorima se manipulise,
policajci ne smju da pipnu nekoga, osim ako ga ne ubije, a to sto preti, tuce i ostalo samo dobije
jednu noc. I kako onda da funkcionisu i skole.

Da bi dete se kontrolisano ponasalo, mora da ima i takav zivot kuci, a ne prezivljavanje.
Jer ako roditelj ne radi s detotm, nece ni porofesor, jer profesor ne moze da se posveti svakom
detetu ponaosob.
Ali tu nekulturu, i nepostovanje pripisujem roditeljima. Jer to je osnova.

Ako odete u srednju skolu, videcete decu koja su neobrazovana i nedostojna da upisu 1 razred srednje skole,
jer 90% njih tecno ne zna ni da cita, a tek da pise. Ali dok para ima, bice i budala.

Ja sam imala profesore koji su bili strogi, i hvala im na tome, sto se znalo ko je profesor a ko je djak.
I imali su apsolutno pravo da vas odvedu u kabinet i porazgovaraju s vama ako uoce problem, a danas to se ne radi.
Jer ako profesor vidi da je roditelja briga za to dete, zasto onda ona da polaze nade u njega. Moze reci par puta, ali
ako to ne pije vode, ne vidim ni razlog da nastavlja, jer to nece nista promeniti.
Znam da ce mnogi reci ali to je njena duznost, e pa nije nego duznost roditelja.
Njena duznost je da prenese znanje, ali ako nece dzaba mu pricati i o kamenu u Grkoj, kad od toga nece biti vajde.

Danas je cool, biti propalitet, nepismen, nekulturan, tuci se, piti sto vise, a to sto se ne znaju osnove, i sto
su vecina njih nesposobna za zivot i nakon te srednje skole to nikom nista.
Mene bi bilo sramota!

Znam mnogo dece koja su odrasla u siromastvu, ali sad imaju fakultet, jer su dobili stipendije svojim radom i trudom.
I ponosim se na takve ljude koji znaju da se bore za svoje bolje sutra.

Lako je napiti se, porazbijati prozore na skoli, ili nekom kaficu, ali kakav si ti onda primer sebi?

A za maltretiranja u skoli pa i ja sam ih prozivela. Ali sam znala da ostanem mirna.
Jer su me omalovazavali jer nisam cista srpkinja, pa neka nisam. I ponosim se sto nisam.
Jer sam bogatija od svih onih sto su samo jedne vere. Nisam nacionalista i volim ama bas sve vere ali nisam vernik. :)
Ali su mi dragi ti obicaji (da budem precizna ljudi koji se okupe na tim proslavama)!

Za sve je kriv roditelj, sto ne vodi interesa sta njegovo dete radi, s kim se druzi, i kako napreduje u skoli.
Da su roditelji vise angazovani manje bi bilo nasilja i svega.

Ah, da, citala sam, pre neki dan, da se devojcica prostituisala, jer joj majka nije dala za Luj Viton torbu, pa je tako htela doci do para. E to je grehota.


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 18.09.2012, 3:42 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 46 | 18.09.2012 , 3:58 PM

za sve je kriv porast nasilja u prostituciji koji proistice iz tog asto ej naglo povecan procenat droge u alkoholu pa se djeca tako lakse igraju odraslih osoba i poistovecuju sa tamo nekim junacima iz rialiti zivota

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









896
poruka na forumu
89 981



post # 47 | 18.09.2012 , 4:07 PM

O svemu tome mislim da je vec prirodna pojava samo ovde u nasoj srbiji je "Mrtvo more"-To kod nas ne moze da bude...ne dozvoljavaju Srbiji da se razvije kao ostale zemlje...nego svi kao da su sisli sa neke planine... yes yes yes yes
Prostitucija je podeljena na prisiljenu prostituciju,na prostituciju kao svrha prezivljavanja.......

Drogiranje po skolama nemam nista da kazem osim da je za sve krivo drustvo...kao i za nasilje takodje i kucno vaspitanje..... :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 48 | 18.09.2012 , 4:07 PM

intimenfrizuren, bravo Intimenu! Za sve je kriv Grand, Farma, Big Brother!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










51
poruka na forumu
3 210



post # 49 | 19.09.2012 , 1:19 AM

Za sve to je kriv Pink TV


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Alkohol, droga, nasilje i prostitucija u skolama...
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: