Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Smrtna kazna






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 41 | 13.03.2011 , 2:06 PM

Quote (MarijanaBK1)
hahaha... veruj mi da necu stediti tu stoku...


ovo sam cula od druga..
Avlije, avlije, pune zandara
Dobices batine preko rebara xD

Smrtna kazna nije dovoljna...
Treba da se vrati onako kako je on cinio drugima..
To je nehumano za njega/nju, ali to je jednino kako moze istom merom da se vrati...


Ko si ti?









336
poruka na forumu
14 114



post # 42 | 13.03.2011 , 2:39 PM

JA BIH SVAKOM KO UDARI ZENU OSEKO PRVO MU*A......PA BIH ODSEKAO JEZIK...PA BIH IZVADIO MU OKO....I NAKRAJU BIH GA NABIO NA KOLAC...... biggrin








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 43 | 14.03.2011 , 1:30 PM

badule, da...
istom merom smile

Ko si ti?









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 44 | 29.04.2011 , 4:15 AM

Ja sam protiv smrtne kazne, ali kako kazniti one koji pobiju celu porodicu, ili siluju rodjenu cerku ili tome sl. slazem se da nasilje radja nasilje....? Pa msm da je sasvim moguce da od kad je ukinuta smrtna kazna nasilje u porastu, danas u zatvoru imas smestaj redovne obroke, krevet ... A oni koji jedva sastavljaju kraj sa krajem, bolje im je da opljackaju nesto pa ako ih ne uhvate srecni su, a ako ih uhvate opet imaju smestaj i opet im dobro! tongue











1065
poruka na forumu
225 1145



post # 45 | 29.04.2011 , 9:36 AM

Onima koji nekom oduzmu zivot sa namerom naravno oduzeti mu ga...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 46 | 30.04.2011 , 10:20 PM

i to tako tiho,lagano,da se ne dize puno prasine,a da te mrcine znaju sta im se sprema.....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









159
poruka na forumu
12 117



post # 47 | 01.05.2011 , 1:57 AM

Ja mislim da svi vi preterujete ... ko ste vi da sudite drugima ? Zapitajte se jer to vas ili boziji posao... a svaka osuda koju kazete veci je greh nego zlocin koji je neko pocinio... ni ja ovo do skoro nisam znao...








192
poruka na forumu
46 491



post # 48 | 09.05.2011 , 9:55 PM

Quote (voja79)
a mislim da svi vi preterujete ... ko ste vi da sudite drugima ? Zapitajte se jer to vas ili boziji posao... a svaka osuda koju kazete veci je greh nego zlocin koji je neko pocinio... ni ja ovo do skoro nisam znao...

Nisi u pravu, ne preteruju... smrtna kazna treba da postoji i da se primenjuje.To je jedini nacin da se monstrumima stane na put.Uostalom sto bi od mojih, tvojih ili bilo cijih para hranili takve ludake i brinuli se o njima..sto ih manje ima to je bolje za sve!


Poruku je menjao/la bmaksimovic - Ponedeljak, 09.05.2011, 9:56 PM

promeni me









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 49 | 10.05.2011 , 8:57 AM

Vojo,ja cvrsto stojim iza svojih reči. Svakog ko digne ruku na nejakog ili na ženu,dete,starca. Svakog ko ubije iz koristoljublja. Svakog pedofila i silovatelja. TREBA UBITI. Ne izvršiti smrtnu kaznu,već jednostavno UBITI. A tu ne prizivaj Boga,jer je to licemerje. Prastanje je jedno,ako se odnosi na manje grehe. Za ove,gore nabrojane,OPROSTA NEMA.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









144
poruka na forumu
10 18



post # 50 | 10.05.2011 , 9:41 AM

Quote (MarijanaBK1)
evo bas pre par nedelja sta se dogodilo:
ispred zgrade imamo igraliste... i sad tu svake godine deca koja se igraju na njemu skupe pare, ociste ga, promene mrezice na golovima, na kosu, iscrtaju ponovo linije na terenu... i sad letos se nadje neka politicka stranka da pere pare i kao da nam urade ogradice oko igralista... urade oni to i oboje ogradice u zeleno... i deca posto svi navijaju za zvezdu odu u gradsko zelenilo i pitaju da li mogu da ofarbaju u boje koji oni zele... i oni im kazu mi smo uradili smoj posao a vi radite dalje sta hocete... skupe oni pare i kupe farbu, ofarbaju u crveno belo, i stvarno je lepo izgledalo. i nadju se 4 dokone osobe i prijave policiji... i dodje prvo jedan policajac, i onda drug i ja ga videli i napali, i on pozove pojacanje i dodju jos dvojica... i naravno ceo komsiluk izadje napolje... i mi kao pa recite ko je prijavio oni kao ne smeju da kazu, ali 4 osobe su prijavile... i sad mi napadnemo na njih kao nek se pojave te osobe ovde ako smeju kako ih nije sramota... i kaze policija ako uhvate ko je farbao morace da im otvore dosije... i oni odu...dobro ruku na srce nije policija kriva oni rade svoj posao tako da oni nemaju nista sa ovim, ali naravno klinci se poplasili i sutradan kupili farbu da prefarbaju ponovo u zeleno... i drug i ja otisli da prosetamo njegovo kuce, kad vidimo njih, i oni nam kazu da oce da prefarbaju i mi im prospemo farbu... ja krenemo da se deremo na sred igralista kome bre smeta neka dodje i kaze mi u lice, kako vas nije sramota, svasta smo rekli... i od tada niko nista ne spominje ogradice i dalje crveno bele... pa kako ih nije sramota, deca skupljala pare sami farbali, sredjuju to j***** igraliste, dok matorci prstom ne macinju i onda da ih prijave, umesto da kazu hvala bogu sto oce nesto da rade...ma samo da se sazna koje, a uvek se sve sazna, nagrabusice...

ovo je žalosno, umjesto da djeci daju podršku zbog složnosti i daju im pohvale za rad oni prijavljuju policiji...

a što se tiče pedofila... svakom treba da bude suđeno smrtnom kaznom pa da vidimo dokle bi dogurali, tako da smatram da zakon ima veliki udio u tome, da su kazne veće vjerovatno ne bi bilo ovo što se događa danas












2477
poruka na forumu
63 201



post # 51 | 10.05.2011 , 8:17 PM

smrtna kazna za ludake angry











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 52 | 08.07.2011 , 4:27 AM

naravno...to su ludaci,chim mogu da bez ikakvog povoda povrede nekog ili chak i ubiju...
ZA SMRTNU KAZNU!!!

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









717
poruka na forumu
38 281



post # 53 | 08.07.2011 , 4:50 AM

Smrtna kazna je gora od toga da te neko ono ubije...Dostojevski je to savršeno objasnio u "Zločin i kazna" ali sam za da se vrati smrtna kazna, jer je to izgleda jedini način da se umanje ubistva i sl. Kakva uživanja danas imaju teški zločinci to je nevjerovatno...zato SMRTNA KAZNA treba ponovo da se uvede...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 54 | 08.07.2011 , 4:58 AM

Slazem se,ustanoviti krivicu i resavati po kratkom postupku...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









717
poruka na forumu
38 281



post # 55 | 08.07.2011 , 5:07 AM

pa mislim da je žalosno to što su kazne tako male...to je jadno..."oko za oko, zub za zub" nije to bezveze rečeno biggrin









Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 56 | 08.07.2011 , 12:23 PM

Mislim da bi trebalo da vrate načelo oko za oko, zub za zub.








717
poruka na forumu
38 281



post # 57 | 08.07.2011 , 12:27 PM

Quote (cp6uja)
Mislim da bi trebalo da vrate načelo oko za oko, zub za zub.

100%











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 58 | 09.07.2011 , 11:01 PM

A zasto da ne?
Ni oni nisu imali milosti kada su vrsili zlocin...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









240
poruka na forumu
160 1322



post # 59 | 01.08.2011 , 11:41 PM

Quote (badule)
Nemam šta dodati. Nasilje radja nasilje. Kada prvi pedofil bude kamenovan na Terazijama,ostali će oladiti kapislu...


ova recenica ti je malo kontradiktorna...

Smatram da nasilje nije idealno rijesenje ali ponekad nema boljeg nacina...

kamenovanje???

kamenovanje nije samo nacin izvrsenja smrtne kazne, kamenovanje je strasnije i dugotrajnije onome tko ga vidi nego onome koga kamenuju...
kamenovanje je nacin utjerivanja straha...

kriminalaca i prijestupnika bilo je od pocetka svijeta, kao i kazni... nazalost uvijek ce ih i biti...
najzalosnije je sto ta"gospoda" imaju svu zastitu od drzava...
u hrvatskoj postoji kazneno djelo koje je definirano kao "spocitavanje kaznenog djela", ukratko, lopovu koji je odslusio kaznu zatvora nesmijes reci da je lopov jer time radis kazneno djelo, i samo mu cinis uslugu jer ce sigurno dobiti odstetu za dusevne boli... uzasno.. o pedofilima necu ni pocinjati...

kamenovanje nije rjesenje, ali ako ga uvedu biti cu na svakom kamenovanju pedofila... s gustom...








646
poruka na forumu
55 724



post # 60 | 02.08.2011 , 0:57 AM

Bicu kratak da treba biti smrtne kazne





Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Search: