Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Smrtna kazna






2427
poruka na forumu
345 2552



post # 61 | 02.08.2011 , 1:13 AM

Ja bi to sve kastriro, i muško i žensko + odsjekao obje ruke. to bi im bilo dovoljno.

p.s. možda čak i noge.








1948
poruka na forumu
188 1476



post # 62 | 02.08.2011 , 3:04 AM

ja sam za uvodjenje smrtne kazne a ne covjek ubije 3 ljudi i dobije 20 godina kao sto je kod nas bio slucaj to je presmjesno ali eto ... sad angry








159
poruka na forumu
14 78



post # 63 | 20.11.2011 , 0:42 AM

Zavisi od težine zločina. Npr ako neko opljačka banku , pumpu, ukrade auto , a takva djela ne bi trebala smrtna kazna. Ali ako ubije 50 ljudi kao onaj norvežanin brejvik takve treba streljati odma. čovjek je ubio preko 50 ljudi i još proces nije počeo. ukucajte na youtubeo brejvik masaqr Norway i vidjećete.

Tišu mišu :D







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 64 | 20.11.2011 , 2:32 AM

Svi smo ljudi, i bilo koliko da je tezak nas zlocin, niko ne zasluzuje smrtnu kaznu... ;)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









843
poruka na forumu
234 2303



post # 65 | 20.11.2011 , 5:39 AM

Sto se mog misljenja tice, nisu trebali ni da je ukidaju...








70
poruka na forumu
31 371



post # 66 | 20.11.2011 , 3:21 PM

ha pa kad bi se vratila smrtna kazna ja bi bio prvi na spisku :D

$V@LER









843
poruka na forumu
234 2303



post # 67 | 20.11.2011 , 4:04 PM

Quote (sandra1000)
DA LI JE UKIDANJE SMRTNE KAZNE DOPRINELO VECEM NASILJU U DRUSTVU?


Verovatno,ali ne mogu da tvrdim...
Quote (sandra1000)
DA LI SU PEDOFILI, CEDOMORCI, SILOVATELJI MANJE KAZNJENI U NASOJ ZEMLJI?


Manje?Sa obzirom na dela koja cine, kao da nisu ni kaznjeni nego sklonjeni od osvete...

Quote (sandra1000)
KOJA KAZNA JE NAJIDEALNIJA ZA TE PRESTUPNIKE?


Smrt,ali pre izvrsenja da se muce godinama,jer metak u celo je preblaga kazna ako se prethodno ne izmuce do te mere da svaki dan mole da dobiju taj metak...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 68 | 13.12.2011 , 12:28 PM

Quote (Marko27)

Smrt,ali pre izvrsenja da se muce godinama,jer metak u celo je preblaga kazna ako se prethodno ne izmuce do te mere da svaki dan mole da dobiju taj metak...

Slazem se yes

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 69 | 13.12.2011 , 2:34 PM

Delim ja vasa misljenja.
Svet se izopacio i time se dici i ponosi.
Vrednost je sada reciprocna od one nekada. Sada je kvantitet merilo svega.

Za sve koji pocine zlocin kao je cedomorstvo, pedofilija, ubistvo gde je vlastiti roditelj ubio i silovao dete, pa tu bih licno presudila, a kad bih vam pocela pisati na koje nacine, mislim da bi povracali tako da je bolje da ne napisem, jer lep je kisni dan, steta ga kvariti.

Ovih dana procitala sam knjigu Zarka Lausevica. Istina je ubio je dva coveka, treceg je ranio.
Njegova jedina istina je ta sto nije mogao i nije imao srca da gleda kako mu neko na njegove oci ubija brata rodjenog.
Pa ne bih ni ja to mogla, jer ga imam, i znam na sta sam spremna samo da on dise.
Kriv je, ubio je dva coveka, a i treceg ranio, sebi je oduzeo pravo da ikad vise u zivotu bude slobodan covek, jer ne spava mirno.
Opet, povlaci se pitanje, zasto je imao pistolj? Eto imao ga je i neka je pucao i ja bih pucala.
Ali isto tako ti momci su imali po 19 i 20 godina koliko vec, pa neka su, da ih je majka validno odgojila ne bi oni napadali ljude koji udju u kafic. I sad bi bili zivi. To je samo jedan od primera, ali ja bih ubila i onog treceg, da mi neko pipne u familiju.

Do nedavno, sam vodila brige o svojim komsijama (njih 10 dece, svako jutro sam im obezbedila mleko i hleb bar to da imaju), dok sam zivela u njihovoj zgradi.
Bracni par (oboje po 30g.) imaju desetero dece. Ne vode o njima ni brige ni racuna. Seksaju se u prisutnosti dece, i psihicki i fizicki ih terorisu. Licno sam vise puta istukla im majku jer je na moje oci tukla dete od godinu dana bez povoda. Samo zato sto se ukakilo. I tata moj me odvajao da je ne ubijem. Koji normalan mozak ce tuci dete od godinu dana zato sto nije samo u stanju da se obrise? Idiotkinja.
U 21. veku ona ne zna sta je kondom. Strasno.
Nedugo nakon tog incidenta, to isto jadno malo dete zavrsilo u bolnici od neuhranjenosti i dehidriranosti, da bi mene pop pravoslavni zaustavi i rekao mi sledece: KOMSINKA TI IMAS, STO IM NE DAS MALO.
Nasmejala sam se i odgovorila: KRETENU JEDAN MALOUMNI, STA TI URADIO ZA NJIH OVIH GODINA? NISTA. BITNO DA NOSIS TU MANTIJETINU I DA VOZAS AUDIJA NAJNOVIJEG A TO STO SU ONI GLADNI I ZEDNI TO NIKOM NISTA. (Taj isti pop zivi preko puta njihove zgrade, tj moje bivse zgrade). On je nakon mog odgovora otisao tati da me cinkari naravno moj cale mu je odgovorio isto.
I onda mi neko kaze veruj u Boga MA NECU I NE ZELIM, jer dok coveku ne pomogne covek, nece niko.

Sandra slicna si meni po razmisljanju, da je takvih vise i svet bi pravicniji bio.

Ako sam bila vulgarna izvinjavam se drugacije ne mogu.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1289
poruka na forumu
165 539



post # 70 | 13.12.2011 , 3:12 PM

Quote (badule)
. MRZIM SVAKOG KO ZIVI DA BI POVREDIO NEDUZNU OSOBU.... ZA TAKVE JE SMRT> DA NE TROSE KISEONIK I PARE PORESKIH OBVEZNIKA.... E ZEMLJO MOJA TUZNA....

slazem se u potpunosti yes











717
poruka na forumu
38 281



post # 71 | 13.12.2011 , 6:35 PM

Quote (Mortal)
Svi smo ljudi, i bilo koliko da je tezak nas zlocin, niko ne zasluzuje smrtnu kaznu...

niko nema pravo da uzima život osim našeg Stvoritelja...
ali osoba koja uzme život drugoj osobi...zaslužuje smrtnu kaznu...
i bilo koji drugi zločin da napravi zaslužuje istom mjerom da mu se vrati...

Quote (Marko27)
Smrt,ali pre izvrsenja da se muce godinama,jer metak u celo je preblaga kazna ako se prethodno ne izmuce do te mere da svaki dan mole da dobiju taj metak...

to je previše...nije ljudski...
ogroman je pritisak na čovjeka kad zna da će biti ubijen...i ćeka taj dan...
Dostojevski je to najbolje objasnio...Zločin i kazna...
gore je osuđeniku nego žrtvi....
on zna da će umrijeti...
dovoljna je smrtna kazna...


Poruku je menjao/la @Assassin@ - Utorak, 13.12.2011, 6:37 PM











310
poruka na forumu
34 246



post # 72 | 13.12.2011 , 6:51 PM

za silovatelje i pedofile imam kaznu predlazem da im se odsee "neki deo tela"
za cedomorce - smrt
i ostale kazniti po dusanovom zakoniku








275
poruka na forumu
487 4191



post # 73 | 13.12.2011 , 8:10 PM

Pa ja sam za ono sto je bilo u Dusanovom zakoniku...znaci oko za oko,zub za zub,sto znaci samo bih im vratio istom meromi ubio :)

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









760
poruka na forumu
23 295



post # 74 | 21.01.2012 , 10:59 PM

Veoma pametna tema.

Ali smrtna kazna,nece ga nauciti nicemu,
sta ubio si ga i kraj,jeste da je to najbolji nacin...
Ali ja bi vise voleo da pati i greh da plati...
Jer svaki svoj greh ima cenu
dozivotno bi ga mucio na najgore moguce nacine :)
Ko u ono vreme u onim zamkovima
Stave ga u zatvor i nedaju mu da pije vodu dok se ne izvine mali milion puta
posle deset dana mu bacis koru hleba i to jedno parce
ajde bez vode se ne moze(da bi opstao u zivotu)

Jednostavno moje misljenje bolje ga naterati sam da se ubije(To je isto greh)
Bolje nego ja da ga ubijem pa da budem gresan zbog debila :)
To je to :)!





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!










377
poruka na forumu
54 303



post # 75 | 21.01.2012 , 11:10 PM

DA LI JE UKIDANJE SMRTNE KAZNE DOPRINELO VECEM NASILJU U DRUSTVU?
- Normalno da je doprinjelo vecem nasilju, da nekog ubiju na el. stolici zapitali bi se oni o sebi ;)

DA LI SU PEDOFILI, CEDOMORCI, SILOVATELJI MANJE KAZNJENI U NASOJ ZEMLJI?
- Itekako

KOJA KAZNA JE NAJIDEALNIJA ZA TE PRESTUPNIKE?
-Nisu trebali ukinuti smrtnu, trebali si ukinuti uvjetnu, najtezi zolicn - dozivotna, a ako neko pretjera - smrtna i 1 mje. zatvora za najmanji zlocin ;)












317
poruka na forumu
25 328



post # 76 | 21.01.2012 , 11:16 PM

Ja i bas nisam za smrtnu kaznu......ali sam protiv njih!!!! i poslala bi ih dozivotno na robiju!!!! -.-

madness.....










poruka na forumu
REP OFF



post # 77 | 22.01.2012 , 11:17 AM

Pa moze se da ni krivog ni duznog ubiju pa zato je u nekim zemljama ukinuta...

Added (22 Jan 2012, 10:17 AM)
---------------------------------------------
Sto je bilo mnogo slucajeva...









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 78 | 25.01.2012 , 12:24 PM

Quote (badule)
Znaci... JA SAM ZA SMRTNU KAZNU ZA TAKVE OSOBE... NEKA DEBILCINA JE ISEKLA DETENCE I DETETOVOG UJAKA NA KOMADE I BACILA IH U DUNAV!!!! SAD JE NA LECENJU U LUDARI!? PA NE MOZE!!! ONAJ SILOVAO DETE OD TRI GODINE PA GA UBIO>>>!!! U ZATVORU JE!? NE SME BITI ZIV!!! JA SE DOBROVOLJNO JAVLJAM DA IM BUDEM DZELAT.... MRZIM SVAKOG KO ZIVI DA BI POVREDIO NEDUZNU OSOBU.... ZA TAKVE JE SMRT> DA NE TROSE KISEONIK I PARE PORESKIH OBVEZNIKA.... E ZEMLJO MOJA TUZNA....


BURAZ, JA SAM NA TVOJOJ STRANI U POTPUNOSTI!
ZA NAS, NORMALNE, TO JE SVE NORMALNO STO SI TI REKAO!
I JA BIH SE DOBROVOLJNO JAVIO ZA DZELATA, PA BISMO IH TI I JA
ZAJEDNO KLALI I ROKALI,MAMU IM SELJACKU!
JA SAM ODUVEK BIO ZA, POCINIS UBISTVO JEDNAKO JE I KAO DA SI SAM SEBI PRESUDIO...
TACNIJE,ONAJ KO UBIJE NEKOG,NE ZALSUZUJE DA ZIVI!
STA JE SAD NEKO BOLJI OD ONOGA KO JE POSTRADAO?
LUDARA ZA LIKA KOJI JE SILOVAO DETE I UBIO GA/JE?!!?
ZATVOR ZA VISESTRUKO UBISTVO?!?!
JA BI TO SVE PO KRATKOM POSTUPKU, STO KAZE SELJAK IZ SERIJE
`SELO GORI A BABA SE CESLJA`:

FIK, I GOTOVO! angry2 angry2 angry2

:P









564
poruka na forumu
128 1154



post # 79 | 25.01.2012 , 10:59 PM

El.Stolica zakon pa da vidim bil se onda pederisali.. lol pa trebalo bi neku disciplinsku meru...












3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 80 | 25.01.2012 , 11:02 PM

Quote (GOGI96)
JA BIH SVAKOM KO UDARI ZENU OSEKO PRVO MU*A......PA BIH ODSEKAO JEZIK...PA BIH IZVADIO MU OKO....I NAKRAJU BIH GA NABIO NA KOLAC......


Hahaha pa bre razumem ja da neke ljude treba kazniti za njihove lose postupke, ali ovo je surovo :D


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Search: