Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Smrtna kazna






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 04.12.2010 , 11:49 PM

DA LI JE UKIDANJE SMRTNE KAZNE DOPRINELO VECEM NASILJU U DRUSTVU?
DA LI SU PEDOFILI, CEDOMORCI, SILOVATELJI MANJE KAZNJENI U NASOJ ZEMLJI?
KOJA KAZNA JE NAJIDEALNIJA ZA TE PRESTUPNIKE?











6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 2 | 05.12.2010 , 0:56 AM

da...trebalo bi je opet uvesti...smirili bi se koliko-toliko wink








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 05.12.2010 , 0:57 AM

Znaci... JA SAM ZA SMRTNU KAZNU ZA TAKVE OSOBE... NEKA DEBILCINA JE ISEKLA DETENCE I DETETOVOG UJAKA NA KOMADE I BACILA IH U DUNAV!!!! SAD JE NA LECENJU U LUDARI!? PA NE MOZE!!! ONAJ SILOVAO DETE OD TRI GODINE PA GA UBIO>>>!!! U ZATVORU JE!? NE SME BITI ZIV!!! JA SE DOBROVOLJNO JAVLJAM DA IM BUDEM DZELAT.... MRZIM SVAKOG KO ZIVI DA BI POVREDIO NEDUZNU OSOBU.... ZA TAKVE JE SMRT> DA NE TROSE KISEONIK I PARE PORESKIH OBVEZNIKA.... E ZEMLJO MOJA TUZNA.... angry sad cry angry

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 4 | 05.12.2010 , 1:00 AM

svaka cast badule, odlicno receno...i ja te podrzavam u tome...i ja bih mu odmah odredio smrtnu a ne ludaru jer ni to nije zasluzio..;)) angry








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 05.12.2010 , 1:34 AM

Moze da se zivi u svim vremenima... ZIVI CASNO I POSTENO,NE POZELI TUDJE,POSTUJ BLIZNJEG SVOGA I VOLI ZIVOT.... NA SEBE I SVOJE PAZI I NE DAJ.... LJUBI VAS BADULE... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 05.12.2010 , 8:43 AM

ovako, citajuci ove postove videla sam da ovi "ludaci" ( blag izraz sam upotrebila ) sa osecanjem uzivanja, muce i ubijaju
dovoljno nam je sto su kucetu odsekli sape, a kamoli dete ubili i isekli
ja licno sam za te smrtne kazne
koja ludara ili 1. mesec zatvora
ma 1001. godina
pa neka trune ( ako nema vec zakona )
sandra1000, svaka tebi cast kako izlazis sa tim lopovima smile
a ti iskomplekirani "supci" i "papucari" nemaju sta da rade, vec se deru na decu
pa sta? deca su ukras sveta ( kao sto napisa badule ) i treba da ih ima sto vise, a tih debila ce biti uvek

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 05.12.2010 , 11:31 AM

Quote (sandra1000)
kad sam besna

adrenalin cini cuda smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 8 | 05.12.2010 , 12:44 PM

Quote (MarijanaBK1)
to sve treba ubiti na licu mesta.... za takve budale mi nije zao...
evo bas pre par nedelja sta se dogodilo:
ispred zgrade imamo igraliste... i sad tu svake godine deca koja se igraju na njemu skupe pare, ociste ga, promene mrezice na golovima, na kosu, iscrtaju ponovo linije na terenu... i sad letos se nadje neka politicka stranka da pere pare i kao da nam urade ogradice oko igralista... urade oni to i oboje ogradice u zeleno... i deca posto svi navijaju za zvezdu odu u gradsko zelenilo i pitaju da li mogu da ofarbaju u boje koji oni zele... i oni im kazu mi smo uradili smoj posao a vi radite dalje sta hocete... skupe oni pare i kupe farbu, ofarbaju u crveno belo, i stvarno je lepo izgledalo. i nadju se 4 dokone osobe i prijave policiji... i dodje prvo jedan policajac, i onda drug i ja ga videli i napali, i on pozove pojacanje i dodju jos dvojica... i naravno ceo komsiluk izadje napolje... i mi kao pa recite ko je prijavio oni kao ne smeju da kazu, ali 4 osobe su prijavile... i sad mi napadnemo na njih kao nek se pojave te osobe ovde ako smeju kako ih nije sramota... i kaze policija ako uhvate ko je farbao morace da im otvore dosije... i oni odu...dobro ruku na srce nije policija kriva oni rade svoj posao tako da oni nemaju nista sa ovim, ali naravno klinci se poplasili i sutradan kupili farbu da prefarbaju ponovo u zeleno... i drug i ja otisli da prosetamo njegovo kuce, kad vidimo njih, i oni nam kazu da oce da prefarbaju i mi im prospemo farbu... ja krenemo da se deremo na sred igralista kome bre smeta neka dodje i kaze mi u lice, kako vas nije sramota, svasta smo rekli... i od tada niko nista ne spominje ogradice i dalje crveno bele... pa kako ih nije sramota, deca skupljala pare sami farbali, sredjuju to j***** igraliste, dok matorci prstom ne macinju i onda da ih prijave, umesto da kazu hvala bogu sto oce nesto da rade...ma samo da se sazna koje, a uvek se sve sazna, nagrabusice...

Maki pa najveci kriminalci i narko bosovi su ti policajci, dosli iz pi*de materine i zavode red u nasem kraju. Izivljavaju se kako znaju i umeju.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 05.12.2010 , 1:20 PM

Quote (sandra1000)
Maki pa najveci kriminalci i narko bosovi su ti policajci, dosli iz pi*de materine i zavode red u nasem kraju. Izivljavaju se kako znaju i umeju.

pa uglavnom si u pravu, ali ne svi policajci, moj tata je policajac, i ja planiram da upisem za pandura posle srednje, ali iskreno da ti kazem ponekad se stidimo kad vidimo sta sve policajci rade... ima dosta njih koji se izivljavaju, kao npr oni policajci sto su prebili par njih u kaficu bez razloga... uzas, ali zaista ovi momci sto su dosli oni nisu krivi, oni su morali da izadju inace ako ne izadju po pozivu mogu da dobiju otkaz, a to nijedna osoba koja radi bilo koji posao ne zeli, pogotovo sada kad je tesko dobiti posao... ovo sto se desilo ubedjena sam da su neke dokone babe prijavile koje nemaju pametnija posla...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 05.12.2010 , 1:43 PM

Quote (MarijanaBK1)
dokone babe prijavile koje nemaju pametnija posla...


sto prezirem takve ljude
nista ne rade i nesto s**u
Quote (MarijanaBK1)
mogu da dobiju otkaz, a to nijedna osoba koja radi bilo koji posao ne zeli, pogotovo sada kad je tesko dobiti posao...

istina

vidi se da ces biti dobar policajac ( ono kao vadite licne karte i to ) smile


Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 11 | 05.12.2010 , 2:18 PM

Quote (DxD)
vidi se da ces biti dobar policajac ( ono kao vadite licne karte i to )

hahah, nikad se ne zna...ali zaista mrzim korumpirane policajce...sve bih ih pobila... ja necu budem tipicni policajac, ja cu budem forenzicar... biggrin


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 05.12.2010 , 2:20 PM

Quote (MarijanaBK1)
ja cu budem forenzicar...

onda ce da bude pokazuj kosti biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 05.12.2010 , 2:31 PM

Naravno da prvo mora da se utvrdi krivica pa da ga onda utepamo ki brus li oni mangupi smile . Imam i ja dosta drugara u policiji i uglavnom su svi posteni ljudi koji su malo placeni za posao koji obsavljaju. Ipak treba razumeti ljude koje se bore protiv raznih debila da bi svi mi imali kakav takav mir. A ti Marijana,zagrej stolicu i uci ako hoces da bidnes forenzicar. Tu je hemija veoma bitna.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 05.12.2010 , 2:58 PM

Quote (badule)
A ti Marijana,zagrej stolicu i uci ako hoces da bidnes forenzicar.

uci. a ne da blesis na tracari xD :P smile

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 15 | 05.12.2010 , 10:38 PM

Da budes forenzicar, ti si luda skroz.

"Maratonci trce pocasni krug" - smrt je prelazna bolest












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 16 | 06.12.2010 , 12:48 PM

Quote (sandra1000)
Da budes forenzicar, ti si luda skroz.

meni dosta kada vidim mrtvu muvu, a kamoli coveka...

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 07.12.2010 , 7:04 PM

pa smrtna za prave krivicnike
a za one koji nisu pocinili delo nista!

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 18 | 09.12.2010 , 2:06 AM

Jeste li gledali film " Zelena milja" ?

Neverovatno dobar film, ali jako tuzan. Radi se o coveku koji je ubijen ni kriv ni duzan.



Poruku je menjao/la sandra1000 - Cetvrtak, 09.12.2010, 2:07 AM











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 19 | 09.12.2010 , 8:09 AM

znam, gledala sam
najbolje je ono sa misom...

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 20 | 09.12.2010 , 10:52 AM

Quote (badule)
Imam i ja dosta drugara u policiji i uglavnom su svi posteni ljudi koji su malo placeni za posao koji obsavljaju. Ipak treba razumeti ljude koje se bore protiv raznih debila da bi svi mi imali kakav takav mir. A ti Marijana,zagrej stolicu i uci ako hoces da bidnes forenzicar. Tu je hemija veoma bitna.

bas to, glava im je stalno u torbi, a dobijaju bednu sicu za to... hehehe badule ja idem u hemijsku skolu biggrin

Quote (sandra1000)
Da budes forenzicar, ti si luda skroz

mesate pojmove..
forenzicar ispituje dokaze a sudski vestaci rade obdukcije.....


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''




Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Smrtna kazna
Search: