Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Rasizam






3239
poruka na forumu
372 2298



post # 21 | 07.03.2011 , 0:58 AM

hm a sta je razlog tima sto tebe mrze? Pa ti njih i tako u krug, razlog je neupucenost i da kazemo zivot u proslosti ( ne sposobnost da se razvijaju kao licnosti ) a ove klince sto se vidjaju po ulici i na svakom sra*u koje se desava sto brane svoja prava a neznaju kad su gladni necu ni da komentarisem. Kao sto rekoh nezrelost kao licnosti i neobrazovanje ili ti po nasem zatucanost ( inace mislim na ceo svet koji ima te probleme ne iskljucivo na nas ) wink

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









904
poruka na forumu
96 378



post # 22 | 07.03.2011 , 2:54 AM

Quote (voja79)
Nisi upravu...nema to veze sa obazovanoscu i sa psihom, to je cista logika ko tebe kamenom ti njega ciglom...

a sto se tice rasizma ja sam samo rasista za homoseksualce to nikako ne podrzavam sto se tice ljudi i nacionalnosti ne diram nikoga dok oni ne pocnu

Kao da sam ja rekla, u potpunosti se slazem. Volim i postujem sve ko voli i postuje mene. Dokle god si covek prema meni bicu i ja prema tebi, ja sam takva, kad me neko ne ujete, ja rastgnem, kad omrznem tu je kraj pa makar to bio i brat rodjeni. Drug mi je musliman i obozavam ga jer je divan covek, posten, vredan, odan, ma sve. Drugarica mi je ciganka ona je extra mama, divna i postena zena, odlicna domacica i... nevidim zasto bi mrzela cinage ili mislimane, hrvate, ljudi ko ljudi, ali nekazu dzabe " sto ljudi ,sto cudi ", Svi smo mi razliciti. A homosexualce nevarim to se zna.

Quote (Anubis)
Svaki oblik rasne ili nacionalne netrpeljivosti je posledica nerazvijene psihe i neobrazovanosti coveka ko god on bio...

Anubise... veoma si pametan, namazan i dobro citas izmedju redova sto mi se bas svidja kod tebe, ali ovo gresis... Mozes da budes najveci Srbin ako si dzukela i tvoji najblizi ce te tretirati kao dzukelu. A ako si bilo ko i imas lepu i toplu rec volece te ko Boga, nevezano dal si crn, beo, zut, pravoslavac, katolik, jevrej... nebitno je. Ali ako me neko povredi i izda me, tu je kraj. Tako da je glupo da kazes da svaki oblik mrznje i netrpeljivosti je posledica nerazvijene psihe i neobrazovanosti. Ali da je glupo reci " Ja mrzim crnogorce zato sto su crnogorci ili mrcim hrvate i bosance zato sto su hrvati i bosanci" glupo je. Sutra mozes nekog od njih da upoznas i zavolis ko nikog, nikad se nezna. wink












159
poruka na forumu
12 117



post # 23 | 07.03.2011 , 5:27 AM

Bravo sandra objasnila si... a sto se tice rasizma kao sto rekoh ja jesam SRBIN ali imam rodbine u bosni, dva brata hrvata dve kumice hrvatice itd... kao sto rekoh ako me niko ne dira po rasnoj ili nacionalnoj osnovi ja kuliram... ali ako meni neko majku srpsku...ja cu njemu celu familiju smile








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 24 | 07.03.2011 , 5:36 AM

Mislim da niste svatili tu izjavu u globalu kako je namenjena vec mislite da se odnosi na individualce. Naravno da ko mene dirne da cu da vratim al mislio sam u globalu nemogu ja npr. Srbin da mrzim sve Hrvate, Rome il Albance ili obrnuto kao narod zbog dela pojedinaca. Tako da se ta izjava odnosi na one koji zadrto napadaju i mrze one koje ni ne poznaju a nazalost ima ih mnogo ne samo kod nas vec na svim stranama... wink

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 25 | 07.03.2011 , 9:17 AM

Quote (sandra1000)
Kao da sam ja rekla, u potpunosti se slazem. Volim i postujem sve ko voli i postuje mene. Dokle god si covek prema meni bicu i ja prema tebi, ja sam takva, kad me neko ne ujete, ja rastgnem, kad omrznem tu je kraj pa makar to bio i brat rodjeni. Drug mi je musliman i obozavam ga jer je divan covek, posten, vredan, odan, ma sve. Drugarica mi je ciganka ona je extra mama, divna i postena zena, odlicna domacica i... nevidim zasto bi mrzela cinage ili mislimane, hrvate, ljudi ko ljudi, ali nekazu dzabe " sto ljudi ,sto cudi ", Svi smo mi razliciti

notworthy notworthy notworthy notworthy notworthy

Ko si ti?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 26 | 15.04.2011 , 7:01 AM

za mene su svi ljudi jednaki











1065
poruka na forumu
225 1145



post # 27 | 15.04.2011 , 10:21 AM

Ja ljude odvajam na dobre i lose,tako da mi je nebitno da li je neko recimo crn ako je dobar covek i ima dobre osobine,ali vreme je takvo da sve manje ima dobrih postenih ljudi a sve vise pakosnih i zavidnih...


Poruku je menjao/la suzana85 - Ponedeljak, 18.04.2011, 4:22 PM











861
poruka na forumu
42 212



post # 28 | 15.04.2011 , 12:43 PM

[color=blue] svi smo mi isti od krvi i mesa al mene nerviraju siptari njih ne volim kad vidim sta rade na kosovu i sta su n am radili amerikanci

nidzaa :D









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 29 | 15.04.2011 , 12:45 PM

ma sve se vraca Nikola..
tako da uzivaj... biggrin
znam iz licnog iskustva..
njima ce se vratiti smile

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 30 | 17.04.2011 , 2:45 AM

Vec se vraca.... i vracalo se... koliko se moglo... A moze i jos... MAC IMA DVIJE OSTRICE-JEDNOM STRANOM SECES TI-DRUGA STRANA SECE TEBE.... Tako da... DxD je u pravu...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









59
poruka na forumu
4 12



post # 31 | 27.04.2011 , 9:02 AM

Ne mrzim nikoga, al kud svi tu i ja nmg ako njih 10 bije jednog shta cu ja ja trebam da branim tog jednog ja cu se lepo odvojiti ili pobeci.Ali onoga ko mi je nesto uradio tesko njemu da je meni neki rom nesto uradio sta bi ja njemu radio.

BuM I ProBudih SE mrTav











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 32 | 30.04.2011 , 10:31 PM

Meni je svejedno ako mi lose radi Rom,Srbin,Shiptar,Kinez,Ugandjanin... U stanju sam da ubijem i sebe i njega.... Rasa,pol,godine,boja-nije vazna.Zlo je univerzalno i nevezano za naciju ili rasu.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 33 | 30.04.2011 , 10:45 PM

Quote (badule)
Meni je svejedno ako mi lose radi Rom,Srbin,Shiptar,Kinez,Ugandjanin... U stanju sam da ubijem i sebe i njega.... Rasa,pol,godine,boja-nije vazna.Zlo je univerzalno i nevezano za naciju ili rasu.

respect


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 34 | 24.05.2011 , 11:13 AM

Jedino ne volem Amazonke jer one mrzidu muške,majke im ga lezbejske...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 35 | 24.05.2011 , 12:40 PM

badule, ahahhaha biggrin
ne moras ni da ih voles respect biggrin

Ko si ti?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 36 | 31.05.2011 , 7:27 PM

Ne mrzim nikoga i nisam rasista!
Sve dok me niko ne dira prvi ili jos gore porodicu, onda ne gledam ko je ko!
Ovi što stalno traže razlog da bi počeli svađe i pljuvanje na rasnoj, verskoj ili nacionalnoj osnovi, nemaju pametnija posla i mrze sami sebe a kamoli druge!








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 37 | 17.06.2011 , 11:07 AM

Postovanje za prethodni post...
MRZNJA RADJA MRZNJU!
LJUBAV JE ONO STO NAM TREBA!

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3
poruka na forumu
0 0



post # 38 | 17.06.2011 , 8:01 PM

Mocnici stvaraju mrznju.Mi smo samo pijuni.








135
poruka na forumu
10 43



post # 39 | 17.06.2011 , 8:23 PM

a ne kontam u cemu je fora mrzeti nekog samo ako ima drugu boju kože,veru,nacionalnost,obicaje............iskreno mene to nezanima,ne mrzim nikog....sto bih ga mrzeo?
jel on mrzi mene
NE!
...sto bi ja reko: JEBEŠ NACIONALIZAM,NEMA LEBA OD TOGA......








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 40 | 18.06.2011 , 11:27 PM

Ljudi su budale kada dozvole da im drugi ukazuju na put. Cemu mrznja prema bilo kome?
Zar ovaj zivot nije dovoljno tezak i bez mrznje?

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Search: