Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Rasizam






381
poruka na forumu
24 281



post # 41 | 19.06.2011 , 1:43 AM

tako je :d

SrB-IjA-KiNg*









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 42 | 08.07.2011 , 4:18 AM

Rasizam je u sustini smesan,posto niko ne moze da bira kakav ce se roditi....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 43 | 08.07.2011 , 12:46 PM

Nikog ne mrzim, to što se pojedinci izdvajaju iz rase i naroda, ne znači da su svi takvi.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 44 | 09.07.2011 , 10:55 PM

Svako treba da sebe ceni,a druge da postuje....
Ljudi smo svi,a sve razlike nas u stvari i cine vecim ljudima...sto je tolerancija u drustvu veca-drustvo bolje prosperira

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 45 | 09.07.2011 , 11:22 PM

najsmješnije je što se dosta forumaša koji su postali u ovoj temi, nafuralo kad je pogledalo film Šišanje, ili se nafuralo na utakmice repke, pa onda u jednoj temi vrše prozivke i vrijeđanja, a u drugoj lafo svi smo isti. wink

lijepo bi bilo da smo svi isti i da nema rasizma među ljudima.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 46 | 11.07.2011 , 1:25 AM

Quote (Almir_)
najsmješnije je što se dosta forumaša koji su postali u ovoj temi, nafuralo kad je pogledalo film Šišanje, ili se nafuralo na utakmice repke, pa onda u jednoj temi vrše prozivke i vrijeđanja, a u drugoj lafo svi smo isti. wink

lijepo bi bilo da smo svi isti i da nema rasizma među ljudima.


Nije to dragi Almire najsmesnije...to je najtuznije...
Onaj ko vredja,malo toga ima u glavi...
Onaj ko tvrdi da smo svi mi isti,sustinski je u pravu...
Isti smo,crni ,beli,zuti,crveni,bilo kakvi....
Samo sto neki ne zele to da shvate....Zato sto ne zele da budu isti...
A tesko da zla nece biti medju ljudima....Ali se zato moramo boriti da medju nama bude i dobra,da zlo ponovo ne nadvlada...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2
poruka na forumu
1 0



post # 47 | 11.07.2011 , 2:37 AM

Da li postiji razlika izmedju NACIZMA i NACIONALIZMA , sta mislite ? bangin

Added (11 Jul 2011, 2:37 Am)
---------------------------------------------
Da li postiji razlika izmedju NACIZMA i NACIONALIZMA , sta mislite ? bangin









3
poruka na forumu
0 0



post # 48 | 11.07.2011 , 7:21 AM

NEPODRZAVAM EXTREMNE VIDOVE RASIZMA TIPA UBIJANJA CIGANA OD 12 GOD. I SL. ALI.....SVI SMO MI USTVARI,NEKO MANJE NEKO VISE,RASISTI.ZAPITAJTE SE,ALI ISKRENO,DA LI VAM NEBI SMETALO DA SE VASE DETE UDA,OZENI ZA CIGANA,CRNCA I SL. !?...SAD NEMOJTE SAMO SVI KAO FOL "MENI NESMETA" I SL.ONDA LAZETE NE SAMO DRUGE NEGO I SAMI SEBE..ZNATE VRLO DOBRO STA JE PRAVA ISTINA!!JA LICNO DOZVOLJAVAM MOJOJ CERKI DA SE DRUZI SA JEDNIM CIGANOM IZ RAZREDA ALI BIH JOJ GLAVU ODKINUO,BUKVALNO,AKO BI SE TO PRETVORILO U NESTO VISE!!SVI VI STE KAO PROTIV RASIZMA DOK PITANJE RASA NEZAKUCA NA VASA VRATA.E ONDA LJUDI POKAZUJU SVOJE PRAVO LICE!!

mladennebrigic









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 49 | 11.07.2011 , 3:11 PM

Pa slagao bih te kad bih ti rekao da mislim da si u pravu...
JA SAM ODRASTAO U MESOVITOJ SREDINI,IMAO SAM BAR DESET DRUGARA CIGANA,JEO SA NJIMA,DRUZILI SE,IMAO SAM DEVOJKU CIGANKU I ZABAVLJALI SMO SE SUPER. VOLEO BIH DA SAM IMAO DETE SA NJOM,JER JE BILA PRELEPA,ALI NISAM .... Moji bratanci se druze sa Ciganima,Slovacima,Hrvatima...
Kao uostalom i ja....
Naglasio sam puno puta ovde da su mi Cigani bili vise od pomoci nego moji Srbi...Ali,valjda sam tako i zasluzio... Upamti,neces ti detetu moci da zabranis nista takvim stavom,samo ce steci misljenje da je njen tata zaostao...
E ,sad,kod nas su CIGANI gotovo svi kucevni ljudi i veoma posteni,a gde ti zivis-ne znam kakvi su....
DA LI BI BIO SRECAN DA SE UDA ZA NEKOG ENGLEZA ILI AMERIKANCA?
E PA VIDIS,GORIH LJUDI NEMA OD TIH KOJI SU NAS BOMBARDOVALI...
A JA BI VOLEO DA MOJA DECA BUDU SLOBODOUMNA I DA UZ MOJU PODRSKU SAMA SEBI STVARAJU PUT I BORE SE ZA PRODUZETAK VRSTE.
A DANAS ,VERUJ,NIJEDNA DEVOJKA SE NECE UDATI TAMO GDE POSTOJI SANSA DA BUDE NIZA KASTA,ROB ILI DA JOJ NEKO BRANI NORMALAN ZIVOT I UVODI SANKCIJE. TAKO DA CE ONA SAMA SEBI UZ ,NARAVNO TVOJU PODRSKU BITI VODIC U SVET. SAD,SA KIM CE ZIVETI,TO JE IPAK NJEN IZBOR.
A ovaj stav koji zauzimas,uvesce te polako u svet mrznje.
Izvini ako sam bio direktan.


Poruku je menjao/la badule - Ponedeljak, 11.07.2011, 3:11 PM

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









240
poruka na forumu
160 1322



post # 50 | 20.08.2011 , 12:37 PM

rasiza, mrznja, pohlepa....
sve to pocinje sa velikim JA, i ne vodi nikamo...


Poruku je menjao/la vladogrozni - Subota, 20.08.2011, 12:38 PM






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 51 | 20.08.2011 , 3:01 PM

badule, bas tako badule...

nemam nista protiv drugih dok ne krenu oni na mene... dok oni mene postuju postovacu i ja njih...
kekedolovac, da ti ja dam cist primer... da li bi voleo da ti sutra cerka se uda za nekog srbina (ili koje si vec nacionalnost, tj za nekog ko ce tebi odgovarati) a nakon nekog vremena da uzme da je maltretira, dok bi mozda sa nekim crncem ili ciganinom uzivala i gledao je kao malo vode na dlanu? zar ne mislis da je ipak vaznija njena sreca nego nacionalnost i sl?
ja kazem imam srece sto moji roditelji imaju dosta razumevanja, da ih nazovem modernim do granica normalnosti, pa su mi rekli, budi s kim hoces, ali ne dozvoli da te ponizava... nadji nekog ko ce te ceniti i voleti... i cesto se se nasmejemo, kad tata kaze ako ti dlaka s glave bude falila ja cu mu presuditi... biggrin mada s obzirom kakvog sam ja karaktera, ja uvek teram po svom, na bilo koji nacin isteram sta zelim, moji su ukapirali da mogu samo da me posavetuju, i da budu uz mene...
iskreno, sutra da upoznam nekoga, a da se mojoj porodici ne svidi, pa ja ako hocu mogu da teram do te granice, da pobegnem sa njim, a da zaboravim da moji postoje... ti mozes samo da je posavetujes da zabranis ne mozes, cak mozes da dovedes do te granice da te samo zamrzi...
i to sto se tice cigana, imala sam ih u starom komsiluku, i iskreno bolje sam se slagala sa njima nego sa tako reci nasim srbima... uvek su se nasli kad je pomoc trebala... a naravno ima i onih bezobraznih do te mere da ti dodje da ih bijes, ali ima takvih i srba, tako da o tome ne zelim vise da diskutujem...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 52 | 20.08.2011 , 3:49 PM

svaku podjelu osudjujem osim na dobro i lose !!!!!


Poruku je menjao/la susheTZ - Subota, 20.08.2011, 3:49 PM








361
poruka na forumu
20 115



post # 53 | 20.08.2011 , 4:01 PM

Quote (badule)
Ne smeta mi niko osim onih kojima ja smetam....

dobro receno!

ne zanima me ko je koje boje, za te stvari sam daltonista!











507
poruka na forumu
25 327



post # 54 | 20.08.2011 , 8:34 PM

Sto se mene tice ljude delim na dobre i lose......nikako na bele,crne,zute...






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 55 | 20.08.2011 , 10:03 PM



pesma ima lepu poruku... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










717
poruka na forumu
38 281



post # 56 | 20.08.2011 , 11:26 PM

Quote (kekedolovac)
NEPODRZAVAM EXTREMNE VIDOVE RASIZMA TIPA UBIJANJA CIGANA OD 12 GOD. I SL. ALI.....SVI SMO MI USTVARI,NEKO MANJE NEKO VISE,RASISTI.ZAPITAJTE SE,ALI ISKRENO,DA LI VAM NEBI SMETALO DA SE VASE DETE UDA,OZENI ZA CIGANA,CRNCA I SL. !?...SAD NEMOJTE SAMO SVI KAO FOL "MENI NESMETA" I SL.ONDA LAZETE NE SAMO DRUGE NEGO I SAMI SEBE..ZNATE VRLO DOBRO STA JE PRAVA ISTINA!!JA LICNO DOZVOLJAVAM MOJOJ CERKI DA SE DRUZI SA JEDNIM CIGANOM IZ RAZREDA ALI BIH JOJ GLAVU ODKINUO,BUKVALNO,AKO BI SE TO PRETVORILO U NESTO VISE!!SVI VI STE KAO PROTIV RASIZMA DOK PITANJE RASA NEZAKUCA NA VASA VRATA.E ONDA LJUDI POKAZUJU SVOJE PRAVO LICE!!

a ne, ja bih dozvolio to...mislim nije pitanje je li cigan ili nešto drugu pitanje je kakav je čovjek...











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 57 | 21.08.2011 , 8:10 PM

MarijanaBK1, pesma je EXTRA.... smile respect

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 58 | 23.08.2011 , 2:38 AM

Quote (badule)
MarijanaBK1, pesma je EXTRA...


aha, i meni se svidja... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 59 | 23.08.2011 , 1:50 PM

Mrzim rasiste... i crnce cool











389
poruka na forumu
28 101



post # 60 | 23.08.2011 , 2:07 PM

sad sad sad sad sad sad cry cry cry cry cry

Samo Da Se Sredim,Nisam Ja Navucen:)



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Search: