Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Rasizam






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 61 | 05.09.2011 , 2:14 PM

Rasizam u jednoj drzavi pokrecu ljudi koji bi zeleli da skrenu paznju stanovnistva sa realnih problema drzave....
Stvaraju svakojake frakcije novcem pokradenim od naroda ili koji potice od svakojakih kriminalnih radnji formirajuci tako svoj krug poslusnika koji ce sutra donositi glasove i bez pogovora izvrsavati i najbestijalnija naredjenja poslodavaca....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









202
poruka na forumu
11 38



post # 62 | 05.09.2011 , 4:27 PM

Za mene je to najweca glupost swi smo mii isti








51
poruka na forumu
3 24



post # 63 | 16.09.2011 , 9:58 AM

nisam rasista,covek je covek i on se deli na dobre i lose








749
poruka na forumu
12 67



post # 64 | 24.09.2011 , 9:09 AM

Ja mislim da je to bas glupo sto ima ljudi sto ne vole crne ljude ili bele...
Svi bi trebali da smo na istoj strani...
Bio je jedan covek koji je ubio 30 crnih deteta,pa taj covek je rasista preko neba... sad











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 65 | 07.01.2012 , 11:22 PM

Pametan, dobar, inteligentan covek ne moze da bude rasista.
Kao prvo, pamet mu ne dozvoljava da mrzi narod radi boje koze.
Kao drugo, dobrota mu ne dozvoljava da ih ne voli.
Kao trece, inteligencija mu ne dozvoljava da bude primitivan!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 66 | 07.01.2012 , 11:27 PM

Quote (Leksi)
Pametan, dobar, inteligentan covek ne moze da bude rasista.
Kao prvo, pamet mu ne dozvoljava da mrzi narod radi boje koze.
Kao drugo, dobrota mu ne dozvoljava da ih ne voli.
Kao trece, inteligencija mu ne dozvoljava da bude primitivan!


Zaboravila si najvazniju, Covek ne zna sta je sex dok ne proba sve boje sveta :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 67 | 07.01.2012 , 11:28 PM

Quote (OgnjenR23)
Zaboravila si najvazniju, Covek ne zna sta je sex dok ne proba sve boje sveta

Nisam. Tu si ti da me dopunis, gde ja propust napravim :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 68 | 07.01.2012 , 11:29 PM

Vidis sta je dopuna :). :D i Popuna :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 69 | 08.01.2012 , 0:14 AM

Volim sve ljude na svetu ali Albance/Šiptare prezirem i voleo bih da ih zadesi nesxto bilo sta bolest prirodne katastrofe bombardovanje ma bilo sta samo da ih nema...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 70 | 08.01.2012 , 0:23 AM

Quote (lukacar95bre)
Volim sve ljude na svetu

Onda znaci da ne volis sve ljude sveta.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 71 | 08.01.2012 , 0:26 AM

Quote (Leksi)
Onda znaci da ne volis sve ljude sveta.


Jedino Siptare i Amere ne podnosim ali ae nisu kao Siptari! Siptare ne podnosim znaci jedini narod na svetu koji mrzim iz duse ih mrzim Amere donekle ali ne toliko ima njih dobrih ali Siptari auuuu nmg recima da izkazem kolko ih mrzim, kako da volim nekog ko mi cepa drzavu ubija drugare, kako da volim nekog ko mrzi mene ne ide to...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 72 | 08.01.2012 , 0:45 AM

Quote (lukacar95bre)
kako da volim nekog ko mi cepa drzavu ubija drugare, kako da volim nekog ko mrzi mene ne ide to...

Luka, za to su krivi oni sto sede u vladama, a ne ljudi kao ljudi.
Ljudi su igrom slucaja ovce koji ne razmisljaju svojim mozgovima nego imaju par mozgova koji ih dovodi do propasti.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 73 | 08.01.2012 , 0:49 AM

Leksi, mlad je on, propaganda je cudo :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 74 | 08.01.2012 , 0:50 AM

Quote (OgnjenR23)
Leksi, mlad je on, propaganda je cudo

Znam.
Zao mi je sto je tako mlad zivot da kazem zaludjen politikom i tim temama o kojima cak ni ja nisam
kompetentna da diskutujem. Ali dobro.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 75 | 08.01.2012 , 0:52 AM

Po njegovom razmisljanju ja bih trebao da mrzim i hrvate i bosance i crnogorce i albance pa cak i madjare :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 76 | 08.01.2012 , 1:10 AM

OgnjenR23, brata sam izgubio na ratistu, i nekoliko drugova koji su bili bez oruzija njih ne na ratistu nego ovako ili su ubijeni negde oko reke ili su samo nestali kada bi otisli na juzni deo i nemoj da mi pricas koga da volim koga ne, ubijeni su svi od Siptarske ruke dabogda im se osusila, i ne kazem da mrzis sve ja samo iznosim moje misljenje a ti nemoj da mrzis ni Hrvate ni Bosance ni Madjare ni ja ih ne mrzim ali Albance mrzim i tu je kraj, i nemoj da mi pricas da sam mlad i nezreo za nesto sto znam kako je i sto mogu da vidim svakodnevno, zivim u tom okruzenju gde ti po ceo dan smetaju i Euleks i Kfor po ceo dan su Je***i helikopteri kruze gore dole hapse mi drugove koji posle mesec dana zatvora u Euleksu jednostavno izgube razum, i nemogu da volim takve ljude to je moje misljenje i dovoljno sam star da znam ko mi misli dobro a ko zlo zato, Šiptare ne mogu da smislim!








790
poruka na forumu
58 477



post # 77 | 08.01.2012 , 1:12 AM

Quote (lukacar95bre)
OgnjenR23, brata sam izgubio na ratistu, i nekoliko drugova koji su bili bez oruzija njih ne na ratistu nego ovako ili su ubijeni negde oko reke ili su samo nestali kada bi otisli na juzni deo i nemoj da mi pricas koga da volim koga ne, ubijeni su svi od Siptarske ruke dabogda im se osusila, i ne kazem da mrzis sve ja samo iznosim moje misljenje a ti nemoj da mrzis ni Hrvate ni Bosance ni Madjare ni ja ih ne mrzim ali Albance mrzim i tu je kraj, i nemoj da mi pricas da sam mlad i nezreo za nesto sto znam kako je i sto mogu da vidim svakodnevno, zivim u tom okruzenju gde ti po ceo dan smetaju i Euleks i Kfor po ceo dan su Je***i helikopteri kruze gore dole hapse mi drugove koji posle mesec dana zatvora u Euleksu jednostavno izgube razum, i nemogu da volim takve ljude to je moje misljenje i dovoljno sam star da znam ko mi misli dobro a ko zlo zato, Šiptare ne mogu da smislim!

izgubio sam strica, koji je bio pukovnik na kosovu, izgubio sam djeda koji je bio rezervni kapetan, izgubio sam dve sestre u hrvatskoj, najboljeg prijatelja u Gackom, mislis da ja nisam nikog izgubio?

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 78 | 08.01.2012 , 1:21 AM

Quote (OgnjenR23)
izgubio sam strica, koji je bio pukovnik na kosovu, izgubio sam djeda koji je bio rezervni kapetan, izgubio sam dve sestre u hrvatskoj, najboljeg prijatelja u Gackom, mislis da ja nisam nikog izgubio?


Ali ti vise ne zivis u takvom okruzenju, jel znas sta radi Euleks kada te uhapsi, 2 druga su mi uhapsili, kada su izasli bili su nikakvi, ovo ti je jedan od primera, nacrtaju ti stubice na zidu bojom znaci i kazu ti ako se ne popnes za 1min ubiju Boga u tebi, u Kosovskoj policiji su zastupljeni isto dosta Albanaca kao i crnaca, znaci KPS policija, kada uhapse nekog Srbina ima posebni crni koji ga posebno k****u i posle ljudi izlaze poremeceni zbog tih nekih koji su dosli iz ko zna koje zemlje da nam zavode red, a sve to namestaju nama Srbima zasto skoro nijedan Albanac nije pronadjen za zlodela koja je ucinio po Kosmetu, samo Srbi jednostavno ne mogu da ih smislim! Zivim u takvom okruzenju gde nema slobode kretanje je ograniceno, zatvorili su nam PUNKT okolni putevi su neasfaltirani i sta treba sve njih da volim i da se pravim kao demokrata sam sve mi je to lepo i super, necu volim svoju zemlju volim svoj narod postujem tudje narode ali Albanci nisu narod oni su monstrumi!








790
poruka na forumu
58 477



post # 79 | 08.01.2012 , 1:31 AM

Pazi, znam kako je, :) nemoj da mislis da te odgovaram od toga, ti imas pravo na svoje misljenje i ja ga podrzavam

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 80 | 08.01.2012 , 1:35 AM

Quote (OgnjenR23)
nemoj da mislis da te odgovaram od toga, ti imas pravo na svoje misljenje i ja ga podrzavam


Hvala na podrssci a i ne mogu da kucam ima mnogo toga da se iskuca da ti dokazem kakvi su Šiptari monstrumi ali me mrzi pa cist primer ti je ZUTA KUCA msm stvarno je to zalosno, mozda si i cuo da se snimio film u Francuskoj koji prikazuje Srbe da kidnapuju Albance i vade im i prodaju organe, stvarno strasno dokle ce ovaj svet da izvrce pravu istiinu, film je ja mislim prekinut sa prikazivanjem ali stvarno je to nesxto sto coveka natera na bes,mrznju, kada neko pljuje i laze o tvom narodu. Takve stvari se ne oprastaju!


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Rasizam (Vase misljenje o rasizmu)
Search: