Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Prostitucija






317
poruka na forumu
25 328



post # 121 | 29.06.2012 , 0:32 AM

Stvarno ne razumem one koje se svojevoljno bave time... pre bi prosila nego se time bavila..

madness.....









188
poruka na forumu
15 170



post # 122 | 29.06.2012 , 0:56 AM

Kurvi je uvek bilo i uvek ce ih biti. U 99% kurvi rade to zbog novca. 1% zena su primorane na to (kriminal).








27
poruka na forumu
2 22



post # 123 | 29.06.2012 , 3:55 PM

pos'o ko pos'o bitno je da se nesto radi :D








62
poruka na forumu
1 20



post # 124 | 29.06.2012 , 4:40 PM

Kulirate vi mene, niko da preporuči neku dobru knjigu na ovu temu. I po mogućnosti da može da se čita na internetu. P. S. to da ne bude "Ispovest iz harema" jer sam već pročitala. Ali, oni koji nisu pročitali, savetujem da pročitaju, čita se u jednom dahu. Veoma poučna knjiga.

oskcd









16
poruka na forumu
1 0



post # 125 | 29.06.2012 , 8:14 PM

80 posto devojaka ne zele da rade i dodju do te situaciju da moraju da daju p**** da bi prezivele dan... Znam jednu iz mog kraja koja bi za kutiju sobrana izlupala se sa nekim...! ocigledno da je kriza i u tom poslu.. nazalost sudbina ih naterala.. ne do bog nikom.!

Added (29 Jun 2012, 8:14 PM)
---------------------------------------------

Quote (oskcd)
Ispovest iz harema

daj link za taj :D

Pssss Mujo kaki :D









62
poruka na forumu
1 20



post # 126 | 29.06.2012 , 8:42 PM

Quote (uvekprvi)
daj link za taj

http://www.delfi.rs/ka1un9254/delfi_knjige_ispovest_iz_harema.html evo ovako, a trebalo bi da može da se nađe negde i cela knjiga na netu, al sad ne mogu da nadjem

oskcd









135
poruka na forumu
10 43



post # 127 | 29.06.2012 , 9:12 PM

mislim da je to najcesce zato sto nemogu da nadju posao a trebaju im pare.....bar ja tako mislim








62
poruka na forumu
1 20



post # 128 | 29.06.2012 , 10:03 PM

Ma ja mislim da posao moze da se nadje, ako se potrudi. Pa pre cu cistiti WC, nego raditi u lancu prostitucije.

oskcd







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 129 | 30.06.2012 , 4:32 PM

Quote (oskcd)
"Ispovest iz harema"

Quote (oskcd)
oni koji nisu pročitali, savetujem da pročitaju, čita se u jednom dahu. Veoma poučna knjiga.


Isuvise lako stivo, "knjiga" u rangu grabljivice i sl.

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









153
poruka na forumu
3 34



post # 130 | 20.07.2012 , 5:24 AM

prostitucija ?
Ma kakvi bjež tamo ja bih to zaklo prvom prilikom.

Nemam potpis :D xD







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 131 | 20.07.2012 , 1:25 PM

Quote (DxD)
valjda ste culi za devojku koja je prenela namerno sidu ili ko zna sta vec i prenela nekim mladim ljudima
ja sam samo cula, nisam videla
a ovi koji su zarazeni ubili su je od batina ( mrtva je )


gledo sam video :( strasno
pa sta ja znam,valjda kontaju zaraditi tako ako drukcije ne mogu..ipak nemoze se zivjeti od vazduha,al msm da grese sto ulaze u to...ipak postoji rjesenje za sve...

Be my love?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 132 | 20.07.2012 , 10:11 PM

Retko ko u prostituciju ulazi dobrovoljno.
Ali,na nesreću,tu se vrti puno love,pa su razne prevare i iskorišćavanja u opticaju.
Devojke,deca i momci koji su uvučeni u to uglavnom nemaju nikakve koristi od svog rada.
Ali..eto... To je najstariji zanat ,postojao je pre nas ,postojaće i posle nas.
Za mlade koji još ne razumeju život u potpunosti,dovoljno je reći,da ne veruju nikom i da ne dozvole da ih niko uvuče u taj svet.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









411
poruka na forumu
326 425



post # 133 | 28.09.2012 , 12:17 PM

posto ima 8 stranica, nisam hteo sve da citam, tako da ne znam, da li se ovo pomenulo. naime, davno sam cuo da je jedna devojka pocela ovima da se bavi samo zbog dzeparca, i sto je jos gore, i svoju drugaricu je uvukla u ovo. ne znam detalje ali samo po sebi je ovo odvratno. mislim da svi mozemo da shvatimo da neko pocinje da se bavi ovim, ako nema drugog izlaza, tj. zbog materijalne situacije, ali zbog dzeparca je meni neshvatljivo.








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 134 | 22.12.2012 , 8:02 PM

(sandra1000)
STA IH JE TO NATERALO

Novac!
To je nasa ogromna boljka... Pare ljude kvare...
(sandra1000)
NA STA SU MISLILE, KAKO IM POMOCI

Dajte im posao, valjan, da se moze lepo ziveti od plate, i eto ti manje prostitucije...
samo u ovoj nasoj Srbiji, samo otkaz mozes da dobijes, realno...

:P









267
poruka na forumu
180 789



post # 135 | 23.12.2012 , 8:57 PM

Zavisi kako ko gleda na to....najstariji zanat na svetu...hmmm...po meni, posao kao svaki posao...pa ko hoce nek izvoli :D








75
poruka na forumu
12 -4



post # 136 | 23.12.2012 , 10:47 PM

Njih je naterala lenjost jer ponudi kurvi najbolji posao i platu ona se uvek vraca kurvanju,one to vole zele ne mogu se menjati pateticne su zalosne ali legalizacija bih donela dosta novca bucetu i turisticki hit....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









267
poruka na forumu
180 789



post # 137 | 24.12.2012 , 3:19 PM

Sta mislite.....dali ima prostitucije i kod onih sto su zaposleni....konkretno u firmama....znate ono...za bolje radno mesto,platu....








577
poruka na forumu
548 3795



post # 138 | 24.12.2012 , 3:39 PM

Ma koliko nekome bila odvratna prostitucija, nekome je to zivotni izbor. Svaka zena ima prevo da radi sta hoce sa svojim tijelom, ne kaze se dzabe da je to najstariji zanat na svijetu. Po meni je mnogo veci problem sto ima zena koje se prinudno bave prostitucijom i vise bih voljela da se neko time pozabavi, a one koje se time da kazem dobrovoljno bave valjda imaju dovoljno mozga da se bave i svojim zdravljem.
Dakle legalizacijom bi se stvari stavile pod kontrolu i mozda bi se tako pomoglo i onim zenama koje su primorane na to.
Potreba za prostitucijom postoji i verovatno ce uvijek postojati. Ljudska vrsta je visoko seksualizovana, a nemaju svi podjednake mogucnosti za seksualni odnos.Ali ono sto legalizacija moze ucniti jeste zastita zena koje se prostitucijom bave.Prostitucija nije ni prijatan ni lak nacin dolaska do novca."(Danas)
Makroi cesto kontrolisu i iskoristavaju zene u prostituciji i najcesce uzimaju sav novac koje one dobiju,uz to ih i prebiju.
Prednosti legalizacije uglavnom se svode na mogucnost da se smanji kriminal, zloupotreba zena, polne bolesti, ali i da se naplati porez na promet od cega znacajnu korist ima drzavna kasa. Drzava za sada cuti,ali se zna i govori da ne postoji nijedan argument protiv legalizacije.
Neprihvatljivost legalizacije prostitucije svakako ima i dublji temelj.Vjerovatno je drzavu i drustvo sramota da prizna da uzima prihod & porez od prostitutki samim tim ukazuje na licimjernost drzave koja ne zeli otvoreno priznati da zaradjuje na prostituciji,ako bi se legalizovala.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 139 | 24.12.2012 , 5:05 PM

ovako ....pisem ono sto znam...dakle vecini devojaka je to najbrzi nacin da dodje do love za krpice i lude izlaske da budu vidjene i sta ti ja znam ,neke se prodaju za kredit od 2 km ili kutiju cigareta ,a nisu socijalno ugrozene sta vise u srednjem su stalezu ,pojedine su placale fakultete zaradivsi novac na taj lagani nacin ...znaci kako god opet su i tu zene u prednosti .... :)








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 140 | 24.12.2012 , 6:16 PM

Neka se legalizuje, i neka se naprave bordeli koji ce biti odobreni od strane drzave, i neka se tu uposle devojke koje hoce da zaradjuju na taj nacin, a ove koje i dalje budu radile po ulici u zatvor i to je to, svi srecni i zadovoljni. Nema svakojakih bolestina koje pokupite od ovih sa ulica, devojke koje rade u tim bordelima redovno da odlaze na preglede i to je to, nek zaradjuju kako treba, da se ne smrzavaju oko puta vise i ima stipse ljudi pa dobiju uslugu a ne plate samo ih isteraju iz koli e ovako to nece moci... Znaci jedini nacin LEGALIZACIJA PROSTITUCIJE u Srbiji... :) Ako neko ima bolju ideju neka kaze ili neka zauvek cuti. lol Drugog resenja nema 100% :)


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Search: