Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Prostitucija






15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 21 | 11.03.2011 , 10:32 AM

Pa vodi ih kući...msm,kad su ti dobre... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 22 | 11.03.2011 , 4:06 PM

Dobar dan imateli sitnis za pozajmiti

Steta prespavacu na ulici

to ima svagdje de se god okrenete

biggrin


Fajlovi: 4915344.jpg (9.9 Kb) · 4272114.jpg (9.1 Kb) · 4796410.jpg (147.3 Kb)








1449
poruka na forumu
105 688



post # 23 | 11.03.2011 , 11:17 PM

Quote (badule)
A eto prostitucija je na zapadu dobila i svoj pravni okvir i u puno zemalja prostitutke placaju pausalni porez i bave se tim poslom kao i trgovci,kovaci,plasticari.... ,KUDA IDE OVAJ SVET?

kada je vlast videla da ih se ne moze otarasiti ni na koj nacin pametno su uradili i rekli--daj bre barem da se i od njih ogrebemo PDV i takse st o da makroi kupe svu lovu za sebe

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 24 | 12.03.2011 , 0:38 AM

Quote (badule)
Ne zelim ni da gledam,ali ne zaboravite da je i ona to dobila od nekoga... te stoga upamtite... Zastita i sigurni partneri su najbolji cuvari Vaseg zdravlja.... 99% prostitutki je iz ovog ili onog razloga naterano da radi taj posao... Samo 1% uziva u tome sto radi,ali taj jedan posto je ionako umno poremecen...

Koji vam je djavo, pa to zlo nam je iza ledja. Mi devojke treba da se pazimo ko oci u glavi i da neidemo nigde kasno bez muske pratnje. Uzmite citajte oglase. "Trazi se mlada lepa zgodna devojka za cuvanje dece u Holandiji"
Na ovo ko nasedne, cim predje granicu uzmu joj pasos i nek joj je Bog u pomoci. Drogiraju ih, tuku, pa valjda ste gledali "Reakciju" na B92, tamo je moglo svasta da se cuje, ispovedanje devojcica od 16 godina.

Quote (scorpio978)
ada je vlast videla da ih se ne moze otarasiti ni na koj nacin pametno su uradili i rekli--daj bre barem da se i od njih ogrebemo PDV i takse st o da makroi kupe svu lovu za sebe

Pa tim ku*vama najvise para donose ti biznismeni, one zadrigle i debele veprove nece niko, pa onda mrcina plati da se zadovolji.

Ja vec rekoh, svaki 3 boluje od side. Ovako lepo nadjete sebi osobu svog zivota ili ona nadje vas, ispitate sve moguce i nemoguce, taj ako voli i bos po trnju ce proci, pasce travu i brace lisce i dokazati da mu je stalo i da iskreno voli, pa tek onda ono sto treba, a ne nepoznaju se ni dva sata i vec se k*es*uli.

Mnogo je bolesti, mnogo je muke i sekiracije, bar ja moram da budem autoritet i glumim babarogu bratu i sestri i ucim ih sta treba, a sta ne... Brat mi je u tim godinama kad nerazmislja, boli ga uvo za sve. Sve te kur*ice sam rasterala, te copor devojke me ne zanimaju, milion divnih devojki ima pa nek nadje neku koja valja. I nasao je, sad se ne odvajaju i malo, malo pa kaze "e bila si u pravu, al bi se za*ebao"












1449
poruka na forumu
105 688



post # 25 | 12.03.2011 , 11:21 AM

Quote (sandra1000)
bar ja moram da budem autoritet i glumim babarogu bratu i sestri i ucim ih sta treba, a sta ne

oni ti mogu biti bas zahvalni na tome -- nezahvalno je pomagati drugima i pomagati im da shvate zivot onakvog kakav jeste a ne kakav je na filmu

nauce ponesto i misle da su uhvatili boga za mu.a a za to je ponajvise krivo drustvo sa kojima su--a i zensko drustvo lose moze uticati na mlade momke kojima su jedine stvari na umu--s.x i dobra zabava po svaku cenu


!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 26 | 12.03.2011 , 3:30 PM

Quote (scorpio978)
su--a i zensko drustvo lose moze uticati na mlade momke kojima su jedine stvari na umu--s.x i dobra zabava po svaku cenu


pa eto moja drugarica vec vodila ljubav..
pitam ja nju kako je ( onako, jer mi je cudno ) a ona kaze super..
ona ima 16. god a njen decko ima 23. godine...
i eto pre 3. dana ona posalje mojoj drugarici, ja necu vise da dolazim u skolu, planiram bebu i to wacko
ja sam se frapirala kad sam cula...
i eto..
vec oko 2. nedelje ( mozda malo manje ) ina ne dolazi u skolu...
mozda eks njoj je zabavan, ali...
sta ako je napusti decko?
ili ko zna sta.. mozda boluje od neke bolesti ( sto dalje )...

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 27 | 12.03.2011 , 10:48 PM

Quote (DxD)
vec oko 2. nedelje ( mozda malo manje ) ina ne dolazi u skolu... mozda eks njoj je zabavan, ali... sta ako je napusti decko? ili ko zna sta.. mozda boluje od neke bolesti ( sto dalje )...

to sto ne dolazi u skolu dobaer je izgovor nasla
da je vodila ljubav je u redu ali dokle je to ona isla kada planira bebu
za to mora proci vise od 5-6 nedelja kako bi i zxnala da li je beba u pitanju

a momci kada cuju tako nesto begaju ko muve bez glave i ostavljaju ih naravno--sto bi se momak vezivao za ceo zivot zbog jedne glupace--ona je samo jos jedna od onih lakovenih cura koj je u krevet otisla na foru VOLIM TE

kada ti je rekla-SUPER JE-moras je pitati da ti i opise to SUPER jer ona u tim godinama i nema pojma sta je u S>XU i u ljubavi to SUPER

Added (12 Mar 2011, 10:48 PM)
---------------------------------------------
a da je 100% udarena u tikvu to stoji wacko wacko wacko wacko


!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 28 | 13.03.2011 , 7:29 AM

alienhunter, ti ces kao robovlasnik ,da hvatas vanzemaljke i da ih prisiljavas na sex,ti .... zlokobni podvodacu i beskrupulozni vanzemaljski makrou jedan biggrin biggrin biggrin
salu na stranu ,u Pazovi ima dosta objekata sa curama za provod,ali neka hvala... Ima jos uvek snage u meni da se druzim sa curama koje nisu u tim vodama.....
Upamtite,DOKLE GOD POSTOJI I JEDNA MUSTERIJA ZA NJIH ,DOTLE CE I POSTOJATI PROSTITUTKE..... ne postoje one zbog sebe ,vec zbog potraznje.... cista ekonomija... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 29 | 13.03.2011 , 8:49 AM

Quote (scorpio978)
a da je 100% udarena u tikvu to stoji


i nakon toga...
sama, bez igde ikoga sa bebom rukama
kud ce ona?
mozda je porodica nece prohvatiti...
al neka..
ne bih ja da resavam tudje probleme smile
dokle je sveta i vega, prostitucija ce biti u zivotnim krugovima...

Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 30 | 13.03.2011 , 4:33 PM

Quote (DxD)
ona ima 16. god a njen decko ima 23. godine...

to sto je sa 16 godina, manje vise je problem... sedam godina nije tolika razlika, ali ne u tom periodu... nije isto kad devojcica ima 16 a on 23, i nije isto kad kad devojka ima 20 i 27... zato sto su ljudi zreliji i drugacije se razmislja...
glupa je ako je mislila da decko od 23 godine je samo voli i nece vise nista od nje... devojke u tom periodu ne treba ni da pomisljaju da spavaju bez zastite, ne samo zbog ne zeljene trudnoce nego prvenstveno zbog raznih bolesti... ona muska recenica CUVAM TE JA, od toga nema nista, ne mora muskarac da svrsi u devojci da bi ona ostala trudna... ZNACI ZASTITA UVEK... i ne brinite devojke bice vremena da spavate i bez zastite...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 31 | 13.03.2011 , 6:10 PM

MarijanaBK1, da...
i eto nema je u skoli
ne verujem ni da ce dolaziti vise...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 32 | 14.03.2011 , 0:51 AM

Quote (scorpio978)
oni ti mogu biti bas zahvalni na tome -- nezahvalno je pomagati drugima i pomagati im da shvate zivot onakvog kakav jeste a ne kakav je na filmu
nauce ponesto i misle da su uhvatili boga za mu.a a za to je ponajvise krivo drustvo sa kojima su--a i zensko drustvo lose moze uticati na mlade momke kojima su jedine stvari na umu--s.x i dobra zabava po svaku cenu

Svaka cast na konstataciji. Pa bre jel znas koliko se sve promenilo. Nista vise nije lepo i cisto, iskreno... malo, malo pa neko gleda da te za*ebe nesto, namerno idu s ciljem da te uniste. Ja sam starija, ne fizicki koliko mentalno. Strah me bre kad su moji van kuce, ko bijabola sam neka, stalno mi neke crne misli. Brat mi je u tim godinama kad ga nezanima sta ce stariji reci, aj stariji, nego pametniji, iskusniji. Droge oko nas na kile. U tim krugovima se krecu klinke koje se .... za lovu. Po skolama se slikaju i snimaju, a jos im se tela nisu ni ravila. Ovde u kraju imamo jednu klinku koja je dr*ala svim decacima po skoli, slikala se i snimala gola, sto u kuci sto u skoli. Nevidim zasto devojcice/devojke/zene grade svoj imidz preko one stvari kad to moze na milion drugih nacina.
Danas te bre niko nepostuje, evo ti ova ku*vetina kod Beogradske Arene. Klasicna sponzorusa i nifomanka, boli je uvo sta ce drugi da kazu i to ako neki neznaju to gde su je snimili je ulica. Ladno se mentolka po*ebala na sred ulice. Momku svaka cast, njega niko ne spominje niti ce, jer, musko je, ali ona, vecina nece to da pricna ali ovakve nama normalnim lupaju etikete d*olja.

Kapiram ja da je sad lose vreme, ali nemoramo sad po svaku cenu da dusu prodamo djavolu zbog nekog auta ili garderobe i sminke wacko

Quote (badule)
Ma da. Ja samo kažem da je puno njig prisiljeno na prostituciju. Bio sam u Moldaviji i gledao kako roditelji dovode decu našim i albanskim makroima za par stotina maraka. Tamo je pakao za žensku decu,a bogami i za mušku. Više nisam siguran ima li tamo Boga?

Badulence moje.... zbog takvih se ja bojim same sebe. Oci bi im viljuskom kopala! Mamu im njihovu deci su nasli zivote da unistavaju. I uvek govorim, " BOZE, BOZE... KOME TI SVE DECU DAJES"
pola planete nemoze da ima decu, pate bre, a zasluzu ju ih, oni pravi divni roditelji.

Quote (DxD)
pa eto moja drugarica vec vodila ljubav..
pitam ja nju kako je ( onako, jer mi je cudno ) a ona kaze super..
ona ima 16. god a njen decko ima 23. godine...
i eto pre 3. dana ona posalje mojoj drugarici, ja necu vise da dolazim u skolu, planiram bebu i to
ja sam se frapirala kad sam cula...
i eto..
vec oko 2. nedelje ( mozda malo manje ) ina ne dolazi u skolu...
mozda eks njoj je zabavan, ali...
sta ako je napusti decko?
ili ko zna sta.. mozda boluje od neke bolesti ( sto dalje )...

PA sto ti je to cudno... pa sutnuce on nju, ziva bila pa videla. Ima da je razapne ko Hrista, a za to ce biti sama kriva.

Prvo, kakvo ona moze zadovoljstvo da pruzi momku kome je samo k*es u glavi, on nju gleda kao zenski polni organ, e ne kao devojku koja se zaljubila.
Drugo, nemozes ceo zivot da jedes cokoladu... na kraju ti se smuci.

Quote (scorpio978)
a momci kada cuju tako nesto begaju ko muve bez glave i ostavljaju ih naravno--sto bi se momak vezivao za ceo zivot zbog jedne glupace--ona je samo jos jedna od onih lakovenih cura koj je u krevet otisla na foru VOLIM TE

kada ti je rekla-SUPER JE-moras je pitati da ti i opise to SUPER jer ona u tim godinama i nema pojma sta je u S>XU i u ljubavi to SUPER

Added (12 Mar 20

HA HA HA ovo je skroz tacno. Odkud ona zna sta je ispravno i sta se kako radi kad joj je prvi put. A drugo i on je mlad, sta on blentavi nju moze da nauci, natako dve ipo ribe na onu stvar i vec je je*ac biggrin

Quote (alienhunter)
paaa prostitucije je uvek bilo i bice....nego pravi problem je sto nije legalizovana..treba lepo legalizovati jer se ukinuti ne moze...sve devojke ce tada izi na redovne preglede i bice zdrave a jos ce placati porez drzavi ...kud ces lepse...a i ja bih mogao da otvorim na fruskoj gori jednu lepu kucicu za druzenje..LEGALIZACIJAAA JUHUUU

IZvini sto te pitam ovako, ali iskreno je pitanje jer gresis sto ovo govoris!
Ti si musko, imaces zenu, a mozda i zensku decu... Da li bi se slozio sa time da ti cerke i zena rade na takvom mestu. A i kakva korist od tih lekarskih pregleda kad je ku*va, ku*va? Niti moze biti zena, a nemoze ni majka, to ti je etiketa za ceo zivot! Sad me verovatno razumes i znas gde si pogresio.

Quote (MarijanaBK1)
ne mora muskarac da svrsi u devojci da bi ona ostala trudna...

A ako ne svrsi u njoj kako moze drugcije devojka da zaglavi? biggrin Objasni mi?

Sta je bre vama, sta vi mislite da se deca lako prave, dajte bre pa u jednom mesecu imate 5 plodnih dana, niste plodni ceo mesec.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 33 | 14.03.2011 , 9:58 AM

Quote (sandra1000)
A ako ne svrsi u njoj kako moze drugcije devojka da zaglavi? Objasni mi?

Sta je bre vama, sta vi mislite da se deca lako prave, dajte bre pa u jednom mesecu imate 5 plodnih dana, niste plodni ceo mesec.

zato sto pored sperme ima jos neka voda koja u sebi sazdrzi spermatozoide, ne mogu tacno da vam objasnim, ali pitaj bilo kog ginekologa i reci ce ti. Znam da je to 100% tacno zato sto sam isla na predavanje o tome i pricali su... ali u tome je problem sto u Srbiji malo ko posvecuje paznju tinejdzerima, kad bi ovakvih predavanja bilo vise, mozda bi se nesto makar malo promenilo...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1449
poruka na forumu
105 688



post # 34 | 14.03.2011 , 10:40 PM

Quote (MarijanaBK1)
zato sto pored sperme ima jos neka voda koja u sebi sazdrzi spermatozoide, ne mogu tacno da vam objasnim, ali pitaj bilo kog ginekologa i reci ce ti. Znam da je to 100% tacno zato sto sam isla na predavanje o tome i pricali su... ali u tome je problem sto u Srbiji malo ko posvecuje paznju tinejdzerima, kad bi ovakvih predavanja bilo vise, mozda bi se nesto makar malo promenilo...

happy happy happy happy happy strava si---i sta bude--devojka se okupa u toj vodi i onda zacne-verovatno se kupa na mlad mesec happy happy happy happy

pa gde se ta voda treba naci da bi devojka zatrudnela--u njoj ili gresim--a svaka voda KOJA U SEBI SADRZI SPERMATOZOIDA zove se SPERMA---postoji lucenje te vode u toku polnog odnosa pre same ejakulacije da muskarac toga i nije svestan--jer on ceka trenutak pre ejakulacije da ga izvadi i na taj nacin zastiti sebe i devojku--a ni nezna nista o toj vodi ako je prethodno dospela do devojke ILI SE ONA NJOME OKUPALA happy happy happy

Added (14 Mar 2011, 10:28 PM)
---------------------------------------------
ZEKIM SE LEPI--nemoj se ljutiti - svi mi ovde komentarisemmo svkakve teme i mnogo toga novoga naucimo-kiss smile

evo ja sam danas naucijo jednu novu stvar--nikada vise nakon sexa necu devojkama dozvoljavati da se kupaju u vodi -- pogotovu ako je mlad mesec-- za svaki slucaj da ne ostane neka trudna-- biggrin cool biggrin cool biggrin biggrin

Added (14 Mar 2011, 10:40 PM)
---------------------------------------------

Quote (badule)
Zar nam ne moze biti lepo i sa partnerom koga smo odabrali za ceo zivot? THAT IS THE QUESTION!

dok sam citao tvoje izlaganje dosao sam na jednu ideju po kojoj mislim da imam odgovor na to pitanje wacko wacko wacko

mada mi se toliko misli sada vrzma po glavi ne bih to mogao srociti kako valja a i opsirnije je malo--nesto kao - teorij jednog dzentlmena i muskarca - kada budem mogao sacinicu od toga jedan obimniji clanak sa sa naucno potkrepljenim cinjenicama i postovacu ovde smile smile smile

ako budem poceo filozofirati preterano prerasce to i u dokumentarac--ali onda cu morati pozvati sve ucenije glave sa ovoga sajta po tom pitanju( biggrin one sto se kupaju vodom necemo biggrin ) kako bi sve ispalo kako valja---evo BADULE ce rezirati happy biggrin cool


!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 35 | 15.03.2011 , 1:06 AM

Quote (MarijanaBK1)
zato sto pored sperme ima jos neka voda koja u sebi sazdrzi spermatozoide, ne mogu tacno da vam objasnim, ali pitaj bilo kog ginekologa i reci ce ti. Znam da je to 100% tacno zato sto sam isla na predavanje o tome i pricali su... ali u tome je problem sto u Srbiji malo ko posvecuje paznju tinejdzerima, kad bi ovakvih predavanja bilo vise, mozda bi se nesto makar malo promenilo...

Zbijaju sale i lupetaju gluposti, smeju se ko sasavi i to je njihovo ozbiljno shvatanje seksualnog obrazovanja. Imali smo mi to u skoli, ma bezi bre, cirkus ko da je dosao a ne tim lekara kogi govori o ozbilnjoj temi wacko Bili jednom i vise ne. Videli ljudi sa kakvim idiotima imaju posla pa batalili.

A ovo sto si rekla... hm, pa nisam bas toooooooooliko upucena ali znam dovoljno da to nije tako kod svakog muskarca, vecini muskaraca se sperma oslobadja putem ejakulacije, neki svrce kad te vide golu biggrin a neki nemogu uopste da svrse, nesvidjas im se biggrin biggrin biggrin salim se sada, ali sve je to od coveka do coveka, U vecini slucajeva je tako kao sto kazes. Zato sto decko nevadi alatku na vreme pa svrsava u devojku ili odma nakon ejakulacije opet rade one stvari, tad je vec moguce da u polnom kanalu ( urethra ) se zadrzi semena tecnos toja moze da dovede do zaceca. Glupo je da sad polemisem o sexu ovde, otvori temu pa cemo da se bavimo alatkama, ovde nema smisla biggrin

Quote (scorpio978)
strava si---i sta bude--devojka se okupa u toj vodi i onda zacne-verovatno se kupa na mlad mesec
pa gde se ta voda treba naci da bi devojka zatrudnela--u njoj ili gresim--a svaka voda KOJA U SEBI SADRZI SPERMATOZOIDA zove se SPERMA---postoji lucenje te vode u toku polnog odnosa pre same ejakulacije da muskarac toga i nije svestan--jer on ceka trenutak pre ejakulacije da ga izvadi i na taj nacin zastiti sebe i devojku--a ni nezna nista o toj vodi ako je prethodno dospela do devojke ILI SE ONA NJOME OKUPALA

Ha ha ha... seksomanu! biggrin biggrin biggrin biggrin












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 36 | 15.03.2011 , 8:06 AM

Scorpio,SEREŠ ... A dobri smo... smile kakvu ti to oplodnu tečnost nudiš? Jel to oglas,pa da te banujem zbog reklamiranja... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 37 | 15.03.2011 , 11:41 AM

Quote (scorpio978)
strava si---i sta bude--devojka se okupa u toj vodi i onda zacne-verovatno se kupa na mlad mesec

ja nisam rekla da se devojka kupa u njoj, to je mala kolicina koju retko ko primeti... uostalom, ako lazu ginekolozi i doktori lazem i ja... i ne ljutim se, samo govorim ono sto su meni pricali... uostalom jedan kondom kosta sigurno mnogo manje, nego abortus i pelene, ae to i manje vise, ali kad dobijes polnu bolest za to nema leka, a ni para koje bi izvadile situaciju... Cinjenica je da ne treba verovati muskarcima, koliko samo udatih zena ima problema sa kojekakvim bolestima, samo zato sto je muz joj ide od kurve do kurve... a da ne pricam o ovim klinka, cist primer je DxD drugarica, juce je bio sa njom, danas sa drugom, a sutra sa trecom... ali vi muskarci to ne mozete da shvatite, vama je lepo, niko nece uperiti prst u vas, to je zenina sramota...

Quote (sandra1000)
Zbijaju sale i lupetaju gluposti, smeju se ko sasavi i to je njihovo ozbiljno shvatanje seksualnog obrazovanja. Imali smo mi to u skoli, ma bezi bre, cirkus ko da je dosao a ne tim lekara kogi govori o ozbilnjoj temi Bili jednom i vise ne. Videli ljudi sa kakvim idiotima imaju posla pa batalili.

nismo mi to imali u skoli, imali smo u domu zdravlja, bili su stariji zenski ginekolozi, koje su nam govorile sta su one sve dozivele za vreme njihovog dugogodisnjeg rada... verovali ne bi od kakvih su sve bolesti zene bolovale i koliko je klinkica od 14-15 godina ostajalo trudno... poenta je u tome, kad se necemu najmanje nadas moze da te iznenadi... e sad nekoga prijatno nekoga neprijatno... u ovom slucaju samo neprijatno...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 38 | 15.03.2011 , 11:55 AM

Ne shvataj te reči oštro ,kao mač koji bi te sekao., već figurativno... Pa svi to radimo... Pa zezam se smile ,zato i stoji smeško

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 39 | 15.03.2011 , 5:54 PM

OK ok --neznam ja mislijo da nisam nesto lose rekao pa si se uvredijo

i potrebno nam je neko ovakvo mesto za razonodu - da se druzimo se..mo i zezamo kada nam vec u kuci i na poslu ne dozvoljavaju smile smile

nastavljamo dalje cool cool cool

Added (15 Mar 2011, 5:54 PM)
---------------------------------------------

Quote (MarijanaBK1)
ali vi muskarci to ne mozete da shvatite, vama je lepo, niko nece uperiti prst u vas, to je zenina sramota... Quote (sandra1000)

u pravu si--kada muskarac spava sa vise zena onda je cool cool cool FRAJE|R cool cool cool a za zenu surprised surprised surprised kazu da je KURVA surprised surprised surprised

!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 40 | 15.03.2011 , 6:59 PM

Quote (scorpio978)
ada muskarac spava sa vise zena onda je FRAJE|R a za zenu kazu da je KURVA
!!!

zalosno...

Ko si ti?



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Search: