Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Prostitucija






352
poruka na forumu
57 512



post # 101 | 19.02.2012 , 4:20 AM

Quote (DaniloSandra)
Mogu samo da kazem da se u potpunosti slazem sa tobom

:) :) :) Ne moras da zamaras prste :)

Added (19 Feb 2012, 3:20 AM)
---------------------------------------------
Taman sam ja sve napisala i umesto tebe :D


If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









275
poruka na forumu
487 4191



post # 102 | 19.02.2012 , 10:27 AM

Dzrava ako je odlucna u resavanju nekog problema,u ovom slucaju,prostitucije,moze da resi problem za relativno kratko vreme,ali naravno da hoce da osudjuju i privode vece zverke a ne sitne jajare a kada i te jajare privedu i osude,obicno bivaju pusteni na uslovnu ili na vrlo kratke zatvorske kazne,sto je zalosno...ali takva nam je realnost,kao sto je sve pod uticajem korupcije i mita,tako tom "valu" nije odolilo ni pravosudje a ni murja...kao sto kaze,i posten covek se moze kupiti samo se mora posteno platiti...toliko o toj temi....sto je mnogo zalosno ali tako je...

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









233
poruka na forumu
151 1281



post # 103 | 19.02.2012 , 12:23 PM

Quote (ImFamous)

Ne moras da zamaras prste
Added (19 Feb 2012, 3:20 AM)
---------------------------------------------
Taman sam ja sve napisala i umesto tebe


Xexexe :p nja nja nja :P pa svako ima svoje misljenje a moje se podudara sa tvojim ;)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 104 | 16.03.2012 , 7:42 PM

Kao i na vecini postova koji se doticu neceg neuobicajenog, prisutna je mrznja, netolerancija, osudjivanje... Strasno...

Pre svega treba da se zapitamo zasto je neko postao promiskuitetan, pa onda da donosimo nas sud o tome.
Videh da su neki vec pisali o tome, pa cu se ja nadovezati... Prostitucija predstavlja ozbiljan problem, kada iza nje stoji kriminal. Mislim na belo roblje, narkomanija, makroi i sl. - To su sve kriminalne radnje, je l' te... Na taj nacin se ugrozava neciji zivot, integritet licnosti, a to nije dozvoljeno, pre svega nije ljudski. Mnoge devojke su vrbovane, otete, maltretirane ne bi li se bavile ovim poslom, a iza svega toga stoje osobe sa drzavnog vrha ili neko ko je zasticen kao beli medved od strane istih. Dakle, problem je u drzavnom aparatu.

Prostitucija je najstariji zanat i nikada se nece iskoreniti. Ali bi se mogao reducirati, kada bi se poboljsao standard u zemlji, pa da zene ne moraju da sire noge kako bi zaradile.

Koliko je studentkinja, koje se bave prostitucijom, kako bi sebe izdrzavale i popele se na drustvenoj lestvici i postigle neke ciljeve u zvotu. To ne treba osudjivati. Ne kazem da sad to treba svi da rade, vec da s obzirom u kakvom vremenu i uslovima zivimo, bojim se da se jedino na sexu moze posteno zaraditi, nazalost.

Ima tu i onih koje to rade iz zadovoljstva, pa spoje lepo i korisno i eto love. I ja to pozdravljam! Ako je to njen izbor, neka je - njeno pravo.

Mada, mislim da je vecina zena primorana na to, bilo od strane nekih "nadredjenih" ili zbog situacije koja ih je zadesila i to je zaista tragicno...

Sve u svemu... Po meni je gadan onaj ko ide po ulicama trazeci usluge doticnih i daje im novac za to. Koliko taj neko treba da bude jadan (u mentalnom smislu) da bi placao za sex?! Sex je precenjena stvar, a neko je to "osetio" i brze bolje nasao se tu da profitira. Sto da ne?! Ovce i sluze za sisanje! :)

Elem, ako je prostitucija problem, onda je treba saseci u korenu, a koren je onaj ko nudi novac za sexualne usluge, a ne ona koja ih pruza.


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 16.03.2012, 11:11 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










365
poruka na forumu
101 771



post # 105 | 09.04.2012 , 2:20 AM

Jednostavan odgovor, da ne zeli nebi to ni radila...
Ako je do para, posao se moze naci, samo malo truda. Mislim zatovoljstvo + kes :D

Sta se setas po mom profilu jedan!









34
poruka na forumu
1 9



post # 106 | 09.04.2012 , 6:37 AM

Quote (DxD)
e u tome je problem
ne rezmisljaju sta ce biti posle
najvaznije da se "zabave" i ako ( mislim ako ) dobiju neku bolest, svi su im krivi
a najvaznije je zabavljaju...
pa covece, uzmi knjigu uci i neces raditi te "poslove"!!!

Nema ti od knijega danas nista,ljudi zavrse fakultete pa sjede kod kuce,danas ti samo mogu da rade babini sinovi kcerkice i tako to,ja evo trazim posao sad ce 2god,gdje god sam otisao prvo sa vrata me pita [Ko te Poslao] Niti pita koju sam skolu ucio niti da li immam radnog iskustva nista,danas ti je samo stela i ako imas koga da te ugura u kakvu firmu,tako ovo za prostituciju,narod radi svasta jedni ubijaju za pare,jedni lazu,drugi kradu,pa tako i ova prostitucija sve to tako ide u krug,cak je i u vrijeme faraona bilo vise prostitucije nego trgovine drugim resursima...neka svako radi sto zna i umije to je moje misljenje///

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









96
poruka na forumu
4 8



post # 107 | 09.04.2012 , 7:40 AM

Sto se tice djevojaka-zena koje su u to usle svjesno i koje su zeljele time da se bave nemam nista protiv neka rade ono sto zele i misle da je najbolje za njih . A za djevojke koje su prisiljene,primorane na razno razne nacine mislim da tu treba zakon da resava stvari :)... Treba zastitit takve osobe

Volim te Lejla <3









275
poruka na forumu
487 4191



post # 108 | 09.04.2012 , 12:23 PM

Quote (badule)
strasno je sto uvlace decu u to... mislim da i to moze da se spreci,ali .... vlast to ne radi ... zasto???


brate,zato sto je dosta "ljudi" na pozicijama koji koriste takve usluge...sve se moze resiti kada se hoce...samo ako drzava stane iza tog projekta...znaci brate,sve,ali kao sto sam rekao postoji mnogo dokaza koji bi ih mogli ugroziti ako krene da ruse taj "sistem" tako da nije nikome u interesu da to sprece...jbg TUZNO ALI ISTINITO ...

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









72
poruka na forumu
33 214



post # 109 | 09.04.2012 , 12:51 PM

za PARE angry2











2462
poruka na forumu
299 2356



post # 110 | 09.04.2012 , 3:29 PM

Mene je uvijek bilo strah prostitucije.

Inače,ja lično,odobravam prostitucija koja se radi dobrovoljno i žene koje su odabrale da se tim bave. A što se tiče prisline prostitucije,to je već druga stvar. Ali kao što znamo to je najstariji zanat tako da toga nikada neće nestati i da se o tome nema baš mnogo govoriti. :)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 111 | 23.05.2012 , 8:29 PM

Ipak je to najstariji zanat.. i bice ga dok je svijet ai vijeka!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 112 | 23.05.2012 , 8:31 PM

Quote (MallenaBobbie)
Ipak je to najstariji zanat.. i bice ga dok je svijet ai vijeka!

rep+ za ovo








219
poruka na forumu
57 643



post # 113 | 23.05.2012 , 9:55 PM

žalosno je šta se sve dešava na ulicama, a da se o tome malo priča... svaka čast za temu



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 114 | 23.05.2012 , 10:23 PM

Quote (demonlog)
žalosno je šta se sve dešava na ulicama, a da se o tome malo priča


Zalosnija je ona nedefinisana prostitucija koju niko nece nazvati tim imenom, a trebalo bi!

Koliko djevojaka nezvanicno prodaju svoje tijelo za pice, "status", voznju autom,.... e to je zalosno, jadno, strasno!!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









373
poruka na forumu
11 216



post # 115 | 06.06.2012 , 6:48 PM

Quote (Mallena:))
Koliko djevojaka nezvanicno prodaju svoje tijelo za pice, "status", voznju autom,.... e to je zalosno, jadno, strasno!!!

Slazem se sa tobom :) danas se svaka druga prodaje za pare angry2

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 116 | 07.06.2012 , 1:00 PM

Quote (Stefan-)
danas se svaka druga prodaje za pare


Bar da je tako, ja ih ne bih zalila...

Nazalost, ali nazalost se prodaju za mizeriju!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 117 | 07.06.2012 , 1:13 PM

Prostitucija i grdjevina su 2 najstarija zanata.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









61
poruka na forumu
0 4



post # 118 | 07.06.2012 , 2:21 PM

nemam rijeci

Pivo, vino, sljiva, loza, to je moja dijagnoza.









62
poruka na forumu
1 20



post # 119 | 28.06.2012 , 11:50 PM

Pa meni je ovo sve strašno. Možda su pare glavni motiv onih devojaka koje se same opredele za prostituciju. Međutim, čutajući knjigu "Ispovest iz harema" (istinita priča devojke iz Beograda) shvatih da su tu devojku namamila dva muškarca da će joj obezbediti posao u inostranstvu. Ja već ne mogu da poverujem koliko ti malouman treba da budeš da ne proveriš sve pre nego što kreneš, već samo tako odeš i stigneš do JAR ili gde već, gde je bila u haremu sa još puno devojaka. Nekako je, srećom, uspela da se izvuče iz tog lanca i da se vrati živa u Srbiju. I kad smo već kod ovoga, može li neko da mi preporuči neku sličnu knjigu, volim takve knjige, po mogućnosti neka neko pošalje link knjige koja se može čitati na netu.

oskcd









896
poruka na forumu
89 981



post # 120 | 29.06.2012 , 0:15 AM

Niko se ne prostituise....i ne drogira "navodim primer" iz zabave....utvrdjeno je da zenske osobe samohrane majke na taj nacin zaradjuju za decu,i za krov nad glavom......
Naravno da to nije nacin....ali tu su upletene razne osobe koje obecaju nesto....a onda izadju iz te jagnjece koze i tu sledi pakao.....i nema natrag naravno........
Takodje se dele naravno na one koje zele samo novac i to rade iz zabave....a onda bolest pa ulica i na kraju grob! ! ! !

JA BI SVE TO SASEKAO U KORENU! ! !


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Prostitucija
Search: