Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!
Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!




LUD?
167
poruka na forumu
17 130



post # 21 | 12.08.2012 , 5:53 AM

Quote
Prihvatila bih to bez ikakvih problema.

Meni moji roditelji pokazuju pravi put,ali mi ne određuju gdje,kako ću i kuda krenuti. Tako ću i ja sa svojom djecom.
Pokazati pravi put i pustiti ih da otkriju svoj put.

By_The_Way_, pa neverujem da bi odreagovala tako hladno...
a inace ne postoji pravi put samo onaj koji ti izaberes...
ja mislim da on to nebi smeo da dodje da mi kaze...
bolje mu da se ubije nego da to uradi...
onako slatko bi ga seckao ruke noge...


Poruku je menjao/la MFTTL - Nedelja, 12.08.2012, 5:54 AM











1005
poruka na forumu
49 230



post # 22 | 12.08.2012 , 7:15 AM

Ne bih da mislite da sam neuracunljiv ali ubio bi ga od batina a posle se odrekao njega.
Moj stav je takav da je homoseksualnost bolest i da to treba da se leci. Protivi se zakonima prirode i ne znam kojem idiotu je palo na pamet da uradi tako nesto sa osobom istog pola.

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 23 | 12.08.2012 , 9:14 PM

Ja bih se pre odrekla deteta delikventa, ljencuge, bitange, poltrona, parazita, nego da mi dodje to i kaze.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1
poruka na forumu
1 0



post # 24 | 13.08.2012 , 0:51 AM

rece jednom stariji covjek ja te donio , ja te odnio i u pravu je. ubi hljeb u hajvanu nemas ti tu sta trazit svoj put ,njegov put angry2








792
poruka na forumu
183 1143



post # 25 | 13.08.2012 , 9:16 PM

Vuci se u svoju sobu xocu detaljan izvestaj o tvom kretanju.

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










363
poruka na forumu
65 485



post # 26 | 13.08.2012 , 9:50 PM

A sto se ti sine ne drogiras kao ostala deca? :)








2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 27 | 14.08.2012 , 5:25 AM

Jako mnogo tesko bi prifatio to.
Definitivno bi probao da promenim njegov stav oko toga na bilo kakav nacin.


Poruku je menjao/la GHosT_R1DeR - Utorak, 14.08.2012, 5:26 AM








349
poruka na forumu
53 753



post # 28 | 17.08.2012 , 7:46 PM

ko nema jos dece tu medju nama na ec nemoze to da shvati ko ima jako se boji tih reci
a to ne znam kako bih prihvatio

NEKA SILA BUDE SA TOBOM







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 29 | 17.08.2012 , 8:52 PM

Verovatno mi je još rano da razmišljam o tome, ali to bi me dovelo do ludila. Verovatno bih mu nabacivao prodavačice ljubavi, zabranjivao bih mu izlaske i sl. (to, naravno, ako se izjasni pod mojim starateljstvom). Ako je 18+, jednostavno bih ga se odrekao, ne bi postojao za mene, pošto nikako ne bih mogao da mu pomognem.








896
poruka na forumu
89 981



post # 30 | 20.08.2012 , 5:52 PM

Quote (cp6uja)
Verovatno mi je još rano da razmišljam o tome, ali to bi me dovelo do ludila. Verovatno bih mu nabacivao prodavačice ljubavi

Ako nisi cuo,za decka nebitno odakle,njemu su roditelji isto to uradili,samo sto su ga prisiljavali na sex sa zenskim osobama jer je bio gay,zakazivali mu sastanke i zakljucavali ga u maloj sobi sa starijim zenama,pa su ga vodili raznim svestenicima i babama da mu iseraju djavole......
Posle nekoliko nedelja toga decko je skocio sa mosta... :( ...kakvo kod da je ipak je tvoje... :(
Bitno da je zivo i zdravo....Zar bi roditelji onima kojima se deca rode sa poremecajima i npr. Daunovim Sindromom,trebali da ga se odreknu samo zato sto je drugacije od drugih.
cp6uja, Cenim tvoje misljenje ali ipak.
Mislim da oni koji to rade ne rade zbog sebe nego zbog drugih...jer ih je stid zbog drustva i okoline.








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 31 | 20.08.2012 , 10:08 PM

Uzeo bi flasu rakije i pitao sebe u cemu sam pogresio, naravno odreko bih ga se... uzid








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 32 | 21.08.2012 , 5:17 PM

Quote (kaLu89)
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Pa rekao bi mu : Vidis sine , ti si sad bolestan , i tebi treba lekar, sacekaj tu. Otisao po sibu ili kajis , i isibao bi ga prvo , da nemoze ni setati ni stajati ne sedeti , da se onesvesti od batina. Onda mu zabranio izlazak iz kuce mozda 2-3 meseca da se opameti , i zabranio vidjanje sa svim drugovima , tj sa svim muskarcima.. A da mi dovedemo njegovog momka u kucu , sahranio bi ih sa zemljom obojicu. I onda bi opet iskalio bes nad njim i oterao ga iz kuce , makar u zatvor otisao. Covek toliko da se muci da stvori dete , a ono da bude gay , ne daj BOZE nikome. Homoseksualnost je bolest , BOLEST!

Ti si cist primer kako ne treba postupiti... :)

Ako se to meni desi, prihvaticu naravno. Ne bih svoje dete nikad izbacila iz kuce. Ne bih sa njim imala isti odnos kao pre normalno, ali bih prihvatila to sto je gej. Dete ce biti uceno da bude normalno kao vecina, a on ce sam shvatiti kom svetu pripada kada bude odrastao i ja tu ne mogu nista. Sa tim se rodis. I pre bih prihvatila da mi dete bude gej nego da bude bolesno tj. da boluje od neizlecive bolesti.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 33 | 21.08.2012 , 5:28 PM

naravno da bih prihvatila kad bi imala djete.. i lazu svi koji kazu da bi ga se odrekli :o ..

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









411
poruka na forumu
326 425



post # 34 | 21.08.2012 , 6:01 PM

Quote (kaLu89)
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Pa rekao bi mu : Vidis sine , ti si sad bolestan , i tebi treba lekar, sacekaj tu. Otisao po sibu ili kajis , i isibao bi ga prvo , da nemoze ni setati ni stajati ne sedeti , da se onesvesti od batina. Onda mu zabranio izlazak iz kuce mozda 2-3 meseca da se opameti , i zabranio vidjanje sa svim drugovima , tj sa svim muskarcima.. A da mi dovedemo njegovog momka u kucu , sahranio bi ih sa zemljom obojicu. I onda bi opet iskalio bes nad njim i oterao ga iz kuce , makar u zatvor otisao. Covek toliko da se muci da stvori dete , a ono da bude gay , ne daj BOZE nikome. Homoseksualnost je bolest , BOLEST!

e vidis kad bih sutra dobio cerku bio bih neuporedio srecniji ako bi ona bila lez nego da uzme nekog kao ti za decka ili muza. ovo nije bolest. neko luci manje a neko vise odredjenih hormona, a to sto je dopusteno da crkva ima toliki uticaj na srbe je problem svih nas.
ako bi moja deca bila homo to kod mene nista ne bi promenilo. nije to do vaspitanja, nego do prirode.








20
poruka na forumu
4 99



post # 35 | 21.08.2012 , 6:16 PM

i'am not a gay but ay want to have a children








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 36 | 23.10.2012 , 7:34 PM

Quote (Tanja91)
Ako se to meni desi, prihvaticu naravno. Ne bih svoje dete nikad izbacila iz kuce. Ne bih sa njim imala isti odnos kao pre normalno, ali bih prihvatila to sto je gej. Dete ce biti uceno da bude normalno kao vecina, a on ce sam shvatiti kom svetu pripada kada bude odrastao i ja tu ne mogu nista. Sa tim se rodis. I pre bih prihvatila da mi dete bude gej nego da bude bolesno tj. da boluje od neizlecive bolesti.

Hahahaha lol ne smejem se tebi nego mi smesna tema :D Ovaj ahhahahaha lol xD Slazem se sa tobom ali da se ne lazemo tesko da to moze tek tako da se desi ako su uslovi odrastanja deteta normalni ;) Jos uvek se smejem,ne znam sto hahahahhaha :D lol








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 37 | 24.10.2012 , 12:44 PM

Moonchild007, smesna ti tema? O.o Sto? Ja mislim da je ozbiljna. :D
I ne mogu da se slozim sa tobom. :) Nisu bas ti uslovi odrastanja deteta presudni. Sa tim se radjas i takav si kakav si, ne moze ni okolina da te promeni ako se rodis i osecas kao gej. Bar ja tako mislim. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 38 | 24.10.2012 , 2:08 PM

Quote (Tanja91)
Nisu bas ti uslovi odrastanja deteta presudni. Sa tim se radjas i takav si kakav si, ne moze ni okolina da te promeni ako se rodis i osecas kao gej. Bar ja tako mislim.

Ne mogu ni ja sa ovim da se slozim :D Ne mislim da se sa time radjas vec da vaspitanje i drustvo utice na to mada mozda gresim...I da malko mi smesna tema lol iako jeste ozbiljna ;)








51
poruka na forumu
11 69



post # 39 | 24.10.2012 , 2:57 PM

Odlepio bi totalno...i rokno se :D









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 40 | 24.10.2012 , 7:57 PM

Verovatno bi' ga zadavio, a potom izvrsio samoubistvo ! :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks



Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!
Search: