Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!
Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 19.07.2012 , 0:45 AM

Kako biste reagovali kad bi vam sutradan vase dete prislo i reklo - Roditelji moji, ja sam gay?
Sta biste prvo uradili, kakav bi odnos bio posle sa vasim detetom?
Jeste li razmisljali nekad na tu temu? Vecina nas na Balkanu toliko osudjuje tu homoseksualnost...
A mozda i nas zadesi to u buducnosti. Je l` bi mogli da posle takvog saznanja izbacite dete iz kuce i da mu kazete da ne zelite vise sa njim da se cujete i vidite i da ga zauvek zaboravite?








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 2 | 19.07.2012 , 1:01 AM

Rekao bih mu:
Sine, u mojoj 'fameliji' nema takijeh gena. Pitaj mater ko ti je ćaća jer ja očigledno nisam i donesi mi ono kanapče iz špajza da se tajo zamakne dok se još vidi napolju....
Shvatio bih to kao lični poraz, kao roditeljski neuspjeh i odrekao bih se samog sebe...Mislim da bi to bio preveliki zalogaj za mene.


Poruku je menjao/la luka83 - Cetvrtak, 19.07.2012, 11:52 AM











547
poruka na forumu
46 1072



post # 3 | 19.07.2012 , 1:01 AM

Nemam decu...ali prekljuce sam drzao Sestrica od 8 meseci u rukama...nemoze se opisati kako je slatko detence i kako je mio i dobar osecaj...a ipak nije moje dete...
Siguran sam da ce mi moje biti jos milije i lepse (svakom je svoje dete najlepse i najbolje)...
Potrudicu se da odradim posao koji roditelj treba da odradi i da izvedem dete na njegov put...Ma koliko mi se to ne bi dopadalo...ipak bih prihvatio sta se tu moze...na kraju krajeva normalan covek mora da podrzi svoje dete...
Nemoj da mi dete bude lopov,narkoman,ubica jer onda bih bio siguran da sam neki zajeb uradio u vaspitavanju...a Gay...to bi bio njegov izbor i ja tu nista nisam kriv...mada ako bude bilo i 2% na mene...nece biti jer ja Obozavam zene lol
Ne pogodilo me...ali morao bih da naucim da zivim s tim...i Gay je covek boze moj


Poruku je menjao/la Hectore - Cetvrtak, 19.07.2012, 1:03 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 19.07.2012 , 2:10 AM

Prihvatila bih to bez ikakvih problema.

Meni moji roditelji pokazuju pravi put,ali mi ne određuju gdje,kako ću i kuda krenuti. Tako ću i ja sa svojom djecom.
Pokazati pravi put i pustiti ih da otkriju svoj put. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Subota, 21.07.2012, 8:35 PM








188
poruka na forumu
15 170



post # 5 | 19.07.2012 , 2:37 AM

Brate pa to bi me u pojam ubilo. Razocaran bi bio. Nesto ljudi moraju da shvate, to je bolest. Jednostavno ne postoji vrsta gde se jebu medjusobno pripadnici istog pola. To je ako mene pitate sve u glavi. Ako hoces da budes peder ti mozes da budes. Tako da ako neko sam hoce da bude peder onda je debil. Kao i sa muzikom. Ti ako resis da ti se neka pesma svidja ona ce da ti se svidja. Ako resis da mrzis tu pesmu ma kolko god ti ona ostala u glavi i kolko jos cujes ritam te pesme ti ces je mrzeti. Jos jednom to je sve u glavi. A ako neko oce svojom voljom da bude gay samo da bi se uklopio u drustvo ili da bi bio drugaciji onda je debil. Ne znam. Kad bi moj sin bio peder ( NEDAO BOG!!! pop ) ja bi ga idalje voleo ali razocarenje bi bilo uvek prisutno.








101
poruka na forumu
218 546



post # 6 | 19.07.2012 , 2:44 AM

Citiraću jednog čoveka koji je rekao "Bolje ćerka kurva nego sin peder!!"
Mada nema takvih u mojoj familiji...zna se ko nosi pantalone :D

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










153
poruka na forumu
3 34



post # 7 | 19.07.2012 , 5:47 AM

Razočarao bih se malo al shvatio bi ga .

Nemam potpis :D xD







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 8 | 19.07.2012 , 3:56 PM

kako rastin sin ili kcerka da budu gay!?
djete odgajas od malena i ucis kakvo da bude covjek,kako da se ponasa
po konfuciju djete se uci cim se rodi...

Be my love?









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 9 | 19.07.2012 , 11:23 PM

Mozda je bolje da ne komentarisem takav dogadaj,jer to je tema o kojoj bi se mnogo dalo govoriti.
Po meni to je jedan strasan poremecaj i nedaj ga Boze nikom



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










896
poruka na forumu
89 981



post # 10 | 19.07.2012 , 11:49 PM

Naravno sa bih ga podrzao bilo cerka ili sin........Evo ja sam bisex,i znam da niko ne bira svoju sudbinu.....a neke stvari treba prihvatiti........... yes yes yes yes yes yes








545
poruka na forumu
58 414



post # 11 | 19.07.2012 , 11:54 PM

Niko se ne radja kao gay, takav se postaje odlukom.

Anti Homoseksualnost !

Da je to dobro, ne bi se tolika prasina dizala oko toga i propaganda, vidjeli smo primjer u Splitu, to valjda jedan od preduslova da udju u eu lol

<3 Bancy <3









21
poruka na forumu
49 754



post # 12 | 20.07.2012 , 0:23 AM

lol sikirče bi radilo :D

Jedini normalan među ludima je lud među ludima koji su sa normalnima a lud je onaj normalan sa ludima mislim ko je bre lud pa svi smo ludi stani malo ako smo svi ludi onda jedni druge smatramo normalnima ali opet smo ludi i kako sad ti čovjeku da objasniš ovo ludilo









97
poruka na forumu
5 64



post # 13 | 20.07.2012 , 1:13 AM

zeznuto, kako nemas tih sklonosti ne mozes ni da shvatis kako se u nekome pojavi to, umjesto po meni normalne privlacnosti prema suprotnom spolu... ali kontam da je to posljedica trauma iz djetinjstva, raznoraznih, koje moje dijete nadam se nece imati

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









882
poruka na forumu
27 382



post # 14 | 20.07.2012 , 1:33 AM

Quote (luka83)
Pitaj mater ko ti je ćaća jer ja očigledno nisam i donesi mi ono kanapče iz špajza da se tajo zamakne dok se još vidi napolju....

Xaxaa crko sam :D













4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 20.07.2012 , 1:54 AM

Ono sto ne zelis ili kazes da nece biti to te na kraju i sustigne.
Stoga, necu da razmisljam o onome sto bi se moglo deseti. Jer to je naslucivanje.

U mnogim porodicama nije bilo ubica, pa mnogi se poubijase.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 20.07.2012 , 10:46 PM

Quote (lemedragon)
Niko se ne radja kao gay, takav se postaje odlukom.

Sad kad spomenu ovu odluku, setih se izjave jedne holivudske glumice sa kojom se u potpunosti slazem. :)
Citiram: "Mislim da su ljudi rodjeni biseksualni i da na osnovu pritiska drustva podsvesno prave izbor.".
Neko se mozda i nece sloziti ali ima istine u ovome.








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 21.07.2012 , 7:45 AM

Covek se muci da stvori dete,zena ga 9 meseci nosi,posle ga treba odgajati. Napominjem : ODGAJATI!
Naravno da bi mi bilo tesko. Puk'o bih od muke. Ali... Svoje se meso ne jede ,tako da bih morao da pognem glavu i teram dalje... Mozda ne bih doyvolio da yivi u kuci sa svojim izabranikom,ali ga iy kuce ne bih mogao isterati. Iz prostog razloga sto bih njegovu homoseksualnost shvatio kao svoj promasaj u vaspitavanju i usmeravanju.
Ipak, to bi bio njegov izbor.
Ne daj Boze nikom.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 18 | 11.08.2012 , 2:47 PM

Ne daj Boze, sto kaze Leksi, ne razmisljam o tome, necu da slutim najgore.








792
poruka na forumu
183 1143



post # 19 | 11.08.2012 , 2:50 PM

Tesko njemu... :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










2
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 11.08.2012 , 3:01 PM

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Pa rekao bi mu : Vidis sine , ti si sad bolestan , i tebi treba lekar, sacekaj tu. Otisao po sibu ili kajis , i isibao bi ga prvo , da nemoze ni setati ni stajati ne sedeti , da se onesvesti od batina. Onda mu zabranio izlazak iz kuce mozda 2-3 meseca da se opameti , i zabranio vidjanje sa svim drugovima , tj sa svim muskarcima.. A da mi dovedemo njegovog momka u kucu , sahranio bi ih sa zemljom obojicu. I onda bi opet iskalio bes nad njim i oterao ga iz kuce , makar u zatvor otisao. Covek toliko da se muci da stvori dete , a ono da bude gay , ne daj BOZE nikome. Homoseksualnost je bolest , BOLEST!


Poruku je menjao/la kaLu89 - Subota, 11.08.2012, 3:07 PM


Forum » Međuljudski odnosi » Dom i porodica » Sta ako bude: Mama, tata, ja sam gay!
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: