Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 8 of 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Nevjerstvo-Prevara






1449
poruka na forumu
105 688



post # 141 | 17.09.2012 , 1:44 AM

anubise stvarno si OK svaka cast cool cool cool

!!!










poruka na forumu
REP OFF



post # 142 | 17.09.2012 , 1:44 AM

Kako DA-NE!!!! biggrin








785
poruka na forumu
27 121



post # 143 | 17.09.2012 , 1:45 AM

Pa sad.
Mislim da to zavisi od tipa coveka.
Nisu svi ljudi isti.
Svi mi imamo razlicito misljenje.
I onaj ko vara kada bude prevaren nije mu sve jedno>
>Pa se posle pita: zasto li sam varao kad mi je ona bila sve sto mi treba>
>Trenutno ne znam kako je biti prevaren ali svakako znam kako je kad varas>
>Ja osecam savest ali ne tako jaku da bih devojci rekao da sam je prevario>
>Ali eto znam i tako je uvek bilo>
>Istina se uvek sazna>
>Tako je sad i zauvek<











502
poruka na forumu
17 70



post # 144 | 17.09.2012 , 1:45 AM

da,zavisi dal ti je decko/devojka KRe***

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!










poruka na forumu
REP OFF



post # 145 | 17.09.2012 , 1:45 AM

Moja vrlina tj. mana je uspeshnost slaganja rechi...Umem lepo govoriti...pogotovo zenama,slatkorechivo...Ubedljivo...Govorio sam stvari koje mi nisu bile lagarije u tom momentu i koje sam tada osecao...Zbog toga sam imao situacije u kojima dolazi do lomljenja...Imao sam na dlanu i telo i dushu,ali sam odbio...Ne jedanput...Imam zenu pored sebe kojoj sam jednom dao obecanje i malo mi je falilo da ga prekrshim.Kakav bi ja chovek bio kada bi tako neshto uradio...Svaki dan kuva za mene,pere mi i chuva me...zgodna i sexy,lepa zena...Pa,zar mi treba vishe...Ponekad se izgubim u srcu i zalutam,pa kroz shalu odem daleko gde me udare svakakva osecanja...Ponese me kao list na vetru,iz dushe rechi kao muzika...i nose me...Koliko sam samo srca povredio svojim jezikom,zavevshi ih,pa im krila uzeo...Na kraju ispadnem losh,a nisam rdjav chovek.Zao mi je...


Poruku je menjao/la anonimus79 - Sreda, 27.04.2011, 6:58 AM








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 146 | 17.09.2012 , 1:45 AM

Ko se igra tudjim osecanjima treba biti svestan da se sve vrati kao bumerang...ko drugom krila lomi,jednom ce svakako i svojstvena slomiti...











71
poruka na forumu
58 571



post # 147 | 17.09.2012 , 1:45 AM

sandra1000, ajooooj B)

anumood









576
poruka na forumu
34 295



post # 148 | 17.09.2012 , 1:45 AM

nikako ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









348
poruka na forumu
103 726



post # 149 | 17.09.2012 , 1:46 AM

Quote (Davor)
da ne citiram ceo tekst mislim da je covek pojasnio neke stvari, inace ovde svi napali na muskarce a svako ko ima imalo nekog iskustva mogao je da se uveri u "Zensko POSTENJE" tako da je prozivanje sa bilo koje strane suvisno...


Ja sam nekako shvatila da se ova tema odnosi na prevaru partnera i da nije naglaseno da li je ON prevario NJU, ili ONA NJEGA. Kako ste dosli do sovinizma i feminizma nije mi jasno uopste. U svakom slucaju, stojim iza toga da stav vezano za prevaru ne zavisi od pola (m/f) vec od osobe.

Sto se tice ludaka ima ih svuda nisu samo kod nas, samo sto mi nekako kasnije prihvatamo njihovo postojanje jer nam je to uvek kao na filmu tamo negde daleko u USA.

A sto se tice devojaka, ima dosta logike da se momci ljute jer par puta sam videla kako devojke grubo reaguju kad im decko pridje i nikako mi nije bilo jasno zasto. Kad sam ja bila mladja i cesce izlazila NE SECAM SE IKADA da se nisam upoznala sa nekim ko je prisao. Naravno u toku razgovora odlucis da li ti se osoba dopada ili ne za dalji kontakt, ali ne znam zasto su devojke postale okrutne.

Srecna sam sto imam coveka pored sebe i sto ne moram da trazim partnera u ova luda vremena :(

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










834
poruka na forumu
212 1454



post # 150 | 17.09.2012 , 1:46 AM

e ovako nikada nisam prevario voljenu osobu.imao sam mnogo prilika da to uradim ali nisam tako da smatram ako ja mogu da se suzdrzim zasto ne bi i ona mogla i ne,ne bih oprostio jer bih imao osecaj da me sa tim cinom potcenjuje.








11
poruka na forumu
1 0



post # 151 | 17.09.2012 , 1:46 AM

ima jedna pametna...kada treba da biras izmedju prve i druge
Uvek biras drugu,jer da je prva bila dobra druga nebi ni postojala :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 152 | 17.09.2012 , 1:46 AM

Ako bi oprostila ne bi to koristila kao izgovor jedino ako nešto nije vezano za to. Mislim ako se oprosti,oprosti se. Iskreno,varala sam. Grizla me savjest. Priznala sam i svako sebi. Mislim da je tako i najbolje. :)








228
poruka na forumu
9 89



post # 153 | 17.09.2012 , 1:46 AM

Ja nisam nikad priznao ali nisam za to, ali koji kurac da radim kad ce svaka isto uraditi :) zato sam i sa ovom sto sam zapatio odma na pocetku kad sam imao zilion sansi i iskoristio ih xD

ODGOVOR DA :D dok ne bude familije :D








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 154 | 17.09.2012 , 1:46 AM

Quote (Dragan)
Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?

Kao prvo tesko da bih oprostio a kada i bi ne bi mi to bio izgovor za lose trenutke u vezi...
Ne bih se kajao sto sam je ostavio jer je to i zasluzila...
Nisam u zivotu varao...

Added (24 Nov 2012, 1:23 AM)
---------------------------------------------

Quote (Dzontras)
Ja nisam nikad priznao ali nisam za to, ali koji kurac da radim kad ce svaka isto uraditi

Ti bi mogao malo da pripazis na recnik,vidim da si vec kaznjavan :p








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 155 | 24.11.2012 , 1:40 AM

Quote (badule)
A najbolji lek je da okrenes ledja i zatvoris ta vrata svog zivota za sobom.
Da nadjes snage u sebi za to,da prevazidjes bol...
I da nastavis da trazis nekog ko ce da te voli koliko i ti nju...

Kao i uvek,pametno zboris ;)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 156 | 24.11.2012 , 1:57 AM

Quote (Srcemoje)
RAK

Muškarac Rak: Teško prašta, i može se osvetiti i posle mnogo meseci, pa i godina, čime će zaista zbuniti voljenu osobu. Ipak, muški Rak nije toliko zlopamtilo koliko je paničar, pa ne ume da reaguje na pravi način.

Potpuno netacno angry2 :p






I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 157 | 24.11.2012 , 2:07 AM

Quote (Srcemoje)
Žena Jarac: Romantični idealista, sposobna da voli trojicu istovremeno (jednog na javi, a dva u mašti), ali neverstvo ne prašta, jer previše drži do sebe. Kad shvati da je prevarena, vezu prekida naglo, a često se plaši da će partner zloupotrebiti njenu odanost, ako primeti koliko joj je stalo do njega.

Aahahha najcool mi je ono sposobna da voli trojicu lol

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
  • Page 8 of 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Search: