Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Nevjerstvo-Prevara






56
poruka na forumu
40 218



post # 101 | 21.05.2012 , 0:47 AM

Sta znam, nisu svi ljudi isti, neko postane"neurachunljiv, a neko ne... :p ako je verovati onoj:"Sto trezan misli-to pijan govori", onda taj nije iskren u vezi ... :p


Poruku je menjao/la backo023 - Ponedeljak, 21.05.2012, 0:48 AM

goraXxus Cafenuss









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 102 | 21.05.2012 , 4:27 PM

Prevara je samo onda ako nekog prevaris.Ako si uhvacen u prevari onda nisi uspeo nikoga da prevaris. :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









145
poruka na forumu
8 60



post # 103 | 21.05.2012 , 4:44 PM

Ne !!!

Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti.










18
poruka na forumu
3 18



post # 104 | 25.05.2012 , 8:20 PM

kad sam pijan ne znam na kojoj sam planeti pivo
naravno da NE nono

Witch King of Angmar









37
poruka na forumu
0 0



post # 105 | 25.05.2012 , 8:38 PM

Uglavnom se pijane osobe lako iskoriste,tako da krivim trezne.Zene koriste pijanog muskarca da naprave ljubomornu suparnicu ili da se osvete bivsem.Muskarci to rade dosta redje i cak napomenu bar dva puta da si malo vise popila,osim u slucaju da se oboje vec loze jedno na drugo.








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 106 | 25.05.2012 , 8:42 PM

Quote
Da li pijanstvo opravdava prevaru?


Ne...








349
poruka na forumu
53 753



post # 107 | 25.05.2012 , 9:45 PM

apsolutno da alkohol ne opravdava postupke zato ne

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 108 | 17.09.2012 , 1:39 AM

Quote (badule)
Nijedno izmenjeno stanje ljudske psihe nije i ne moze da bude opravdanje za nesto sto se pocini tokom trajanja tog izmenjenog stanja.
Prevara je nesto sto je neko nameravao da pocini i niko ga nije na to prisiljavao.
Uostalom ako mu ili njoj alkohol toliko izmeni psihu da ucini ono sto ne namerava,zar mu,odnosno njoj,mesto nije na nekoj klinici za odvikavanje?

Kralj,sta drugo reci,potpuno se slazem ;)








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 109 | 17.09.2012 , 1:39 AM

Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?








904
poruka na forumu
96 378



post # 110 | 17.09.2012 , 1:39 AM

EVO JEDAN SAVET ZA SVE KOJI SU U VEZI I ZA ONE KOJI CE U NIMA BITI, AKO STE PREVARENI, KOLIKO GOD DA VOLITE TU OSOBU PAKUJTE KOFERE I IDITE IZ NJENOG ZIVOTA, JER ROVAC SUMNJE IMA DA VAM ROVARI PO MOZGU SVAKI PUT KAD VAM SE NESTO UCINI SUMNJIVO, PORUKA, POZIV, POGRESNA REC...BILO STA. TO JE DOZIVOTNA ROBIJA I VELIKA MUKA OD KOJE VECINA OBOLI OD ZIVACA I PADNE U DEPRESIJU.

U PRAVOJ LJUBAVI SE NE DESAVAJU PREVARE!

AKO DODJETE U ISKUSENJE DA PREVARITE DOOOOOOOOBRO RAZMISLITE DA LI OSOBA S KOJOM STE U VEZI ZASLUZUJE TO, U KOME JE PROBLEM U VAMA ILI NJOJ. PRVO RASCICTITE PREDHODNU VEZU PA ZAPOCNITE NOVU, AKO VAM JE DO KRESA NEMOJTE NI DA BUDETE U VEZI I BACITE SE U PROMET, TAKO NECETE MOCI NIKOGA DA POVREDITE!












6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 111 | 17.09.2012 , 1:39 AM

moj nacin je da prepustim njoj da to prva uradi,,,,naravno ako joj dodje do toga...a kad je ja primetim ili sazna...nema da bih rekao gotovo je ili tako nesto...onda je nekako prestanem voleti na taj nacin sto se i ja vidjam sa drugima dok i ona iako smo mi mi u vezi...pa je tako prebolim i dobijam obostrano zadovoljstvo..;D..;))..ali nikada ja ne bih zapoceo prvi jer to nije moj stil...ako mi se cura ne svidja onda ne bih ni bio sa njom uopste...;)








904
poruka na forumu
96 378



post # 112 | 17.09.2012 , 1:39 AM

Quote (dragan_93)
moj nacin je da prepustim njoj da to prva uradi,,,,naravno ako joj dodje do toga...a kad je ja primetim ili sazna...nema da bih rekao gotovo je ili tako nesto...onda je nekako prestanem voleti na taj nacin sto se i ja vidjam sa drugima dok i ona iako smo mi mi u vezi...pa je tako prebolim i dobijam obostrano zadovoljstvo..;D..;))..ali nikada ja ne bih zapoceo prvi jer to nije moj stil...ako mi se cura ne svidja onda ne bih ni bio sa njom uopste...;)

pa tako se sida prenosi, i milion drugih bolesti. Jedan flert i kod mene je kraj. Nek flertuje nekoj drugoj, mene ima da postuje! A ti Dragane procitaj sta je klamidija, pa mi kazi dal bi ostao sa devojkom posle prevare










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 113 | 17.09.2012 , 1:40 AM

Quote (sandra1000)
EVO JEDAN SAVET ZA SVE KOJI SU U VEZI I ZA ONE KOJI CE U NIMA BITI, AKO STE PREVARENI, KOLIKO GOD DA VOLITE TU OSOBU PAKUJTE KOFERE I IDITE IZ NJENOG ZIVOTA, JER ROVAC SUMNJE IMA DA VAM ROVARI PO MOZGU SVAKI PUT KAD VAM SE NESTO UCINI SUMNJIVO, PORUKA, POZIV, POGRESNA REC...BILO STA. TO JE DOZIVOTNA ROBIJA I VELIKA MUKA OD KOJE VECINA OBOLI OD ZIVACA I PADNE U DEPRESIJU.
U PRAVOJ LJUBAVI SE NE DESAVAJU PREVARE!

AKO DODJETE U ISKUSENJE DA PREVARITE DOOOOOOOOBRO RAZMISLITE DA LI OSOBA S KOJOM STE U VEZI ZASLUZUJE TO, U KOME JE PROBLEM U VAMA ILI NJOJ. PRVO RASCICTITE PREDHODNU VEZU PA ZAPOCNITE NOVU, AKO VAM JE DO KRESA NEMOJTE NI DA BUDETE U VEZI I BACITE SE U PROMET, TAKO NECETE MOCI NIKOGA DA POVREDITE!

slazem se sve....isto to mislim.... zavrsi jednu pa onda udji u drugu vezu...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










904
poruka na forumu
96 378



post # 114 | 17.09.2012 , 1:40 AM

CISTA RACUN, DUGA LJUBAV!











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 115 | 17.09.2012 , 1:40 AM

Cure bravo,sve ste rekle... Ne znam sta bih jos mogao dodati...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 116 | 17.09.2012 , 1:40 AM

Quote (sandra1000)
pa tako se sida prenosi, i milion drugih bolesti. Jedan flert i kod mene je kraj. Nek flertuje nekoj drugoj, mene ima da postuje! A ti Dragane procitaj sta je klamidija, pa mi kazi dal bi ostao sa devojkom posle prevare

ajoj...nema sanse!!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 117 | 17.09.2012 , 1:40 AM

Quote (dragan_93)
ajoj...nema sanse!!!!

JEDNA DEVOJKA SE K*ESNULA SA NEKIM MOMKOM U JEDNOM BEOGRACKOM KLUBU "STEFAN BRAUN", POSLE NEKOLIKO NEDELJA DOBILA JE JAKE BOLOVE U STOMAKU, OTISLA KOD GINEKOLOGA I PREGLEDOM JOJ USTANOVE DA IMA BAKTERIJE MRTVOG COVEKA U SEBI. LIK S KOJIM SE PO*EBALA JE BIO NEKROFIL, PRIJAVILA GA POLICIJI I U STANU MU JE NADJEN LES.
A TAKVIH BUDALA IMA DA TI NEBUDE DOBRO, ZARAZI SE SIDOM I ONDA NAMERNO S CILJEM IDE DA UNISTI I TUDJI ZIVOT, JER AKO ON NEMOZE DA ZIVI NEMORA NIKO DRUGI.
SAD SI MLAD, LUD I NISTA TI NIJE BITNO, KAD PORASTES POZELECES ZENU, NARAVNO POSTENU, JER KURVU NIKO NE ZELI ZA ZENU, PA POZELIS DECU, DVOJE-TROJE... JER STO VISE DECE IMAS TI SI BOGAT COVEK, PA LETOVANJA, PA IZLASCI, PA ZIMOVANJA, PA SVASTA-SVASTA-SVASTA JOS, UZIVAS SA SVOJOM PORODICOM PUNIM PLUCIMA, ZNAS DA SI FER IGRAC I VERUJES SVOJOJ ZENI I TI SI SREDIO SVOJ ZIVOT.










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 118 | 17.09.2012 , 1:40 AM

Quote (sandra1000)
JEDNA DEVOJKA SE K*ESNULA SA NEKIM MOMKOM U JEDNOM BEOGRACKOM KLUBU "STEFAN BRAUN", POSLE NEKOLIKO NEDELJA DOBILA JE JAKE BOLOVE U STOMAKU, OTISLA KOD GINEKOLOGA I PREGLEDOM JOJ USTANOVE DA IMA BAKTERIJE MRTVOG COVEKA U SEBI. LIK S KOJIM SE PO*EBALA JE BIO NEKROFIL, PRIJAVILA GA POLICIJI I U STANU MU JE NADJEN LES.
A TAKVIH BUDALA IMA DA TI NEBUDE DOBRO, ZARAZI SE SIDOM I ONDA NAMERNO S CILJEM IDE DA UNISTI I TUDJI ZIVOT, JER AKO ON NEMOZE DA ZIVI NEMORA NIKO DRUGI.
SAD SI MLAD, LUD I NISTA TI NIJE BITNO, KAD PORASTES POZELECES ZENU, NARAVNO POSTENU, JER KURVU NIKO NE ZELI ZA ZENU, PA POZELIS DECU, DVOJE-TROJE... JER STO VISE DECE IMAS TI SI BOGAT COVEK, PA LETOVANJA, PA IZLASCI, PA ZIMOVANJA, PA SVASTA-SVASTA-SVASTA JOS, UZIVAS SA SVOJOM PORODICOM PUNIM PLUCIMA, ZNAS DA SI FER IGRAC I VERUJES SVOJOJ ZENI I TI SI SREDIO SVOJ ZIVOT.

da, da ima jedan snimak sto su pustali prvog decembra...videcu da nadjem na yt pa cu da postavim... kako se momak zarazio sidom...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 119 | 17.09.2012 , 1:41 AM

prevara ne!

a te side i mrtvi ljudi...
pa to su zarazeni mozgovi necim bolesnim
gde ja zivim...


Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 120 | 17.09.2012 , 1:41 AM

MOJ TATA LEPO KAZE "KO SE CUVA I BOG GA CUVA"





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Search: