Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Nevjerstvo-Prevara






52
poruka na forumu
1 0



post # 121 | 17.09.2012 , 1:41 AM

sto se tice rovca tu si potpuno u pravu








904
poruka na forumu
96 378



post # 122 | 17.09.2012 , 1:41 AM

Quote (akisa)
sto se tice rovca tu si potpuno u pravu

kad je ljubav u pitanju tu sam za sve u pravu ;)












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 123 | 17.09.2012 , 1:41 AM

Quote (sandra1000)
kad je ljubav u pitanju tu sam za sve u pravu wink


naravno wink biggrin
inace mrzim neko da nekoga prevari, jer ko zna mozda ce i opet...

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 124 | 17.09.2012 , 1:41 AM

nisu svi momci koi pokusavaju svama flertovati UZASNI(ludi nepoverljivi i bolesni) zbog raznih budala nemora cela muska po pulacija ispastati(a da zaboravijo sam vi devojke ni jednu bolest ne prenosite i medju vama nema takvih koje idu i pokusavaju zaraziti sve zato sto nijma zivot prpada)vec samo smo mi muskarci bezosecajni

evo devojke po vama jednog scenarija flerta u klubu kaficu danju ili nocu(evo neka to bude BRAUN
plrdje lik(fin momak) kerusi(jer tamo fine cure ne izlaze samo prave ribe(koje se kresu na prvi pogled)baci pogled kanjoj a iz zbunja iskacu 2 pandura bacaju te na sto stavljaju misice na ruke trpaju u maricu i uz zavijajuce zvuke sirene vode u stanicu

tamo te malko makljaju onako kulturno civilizovano(pa ljudi mi idemo k a jevopi a ne u 16 vek)i postavljaju pitanja tipa--jeli bre ti civilizovani majmune ti li si pokusao da cure pogledom startujes(sa cu ja tebe pendrekom startujem pa ce ti vidis svoga boga) JE SI LI TI NARKOMAN DILLER PODVODNIK REJPISTA PEDOFIL NEKROFIL aaa so me gledas takooo bree majmune pa ti malo pendrekm opere zube(ceek malo da te procistim ostalo ti ne sto izmedjuzuba--salju patrolu BIU i CIU da provere tvoju gajbu da nema tamo mozda koih leseva da ne cuvas ili gais mozda gudru da ne krijes mozda tamo neke maloletnice koje prvo silujes i kasnije prodajes u belo roblje

dok cekaju izvestaj sa terena ovi ovamo u stanici da budu kao malo civilizovani jer su ti svo odelo dok su te u maricu guali izguzvali ponudili uljudno da ti ipeglaju malo to odelo kosulju bubrege cisto tek onako dok cekas da sse ne dosadjujes a i da se bre brate vidi kako je proevropski nasa policija usmerena pa kada te puste da ceo svet brate vidi kako su te oni lepo ispeglali

najzad stize i taj famozniizvestaj sa terena---sefe okej je nije on jedan od NJIH mozete ge pustiti

nakon toga oni vam se uljudno izvinjavaju zbog male neugodnosti pustaju na slobodu a medijima koji su sa nestrpljenjem pred stanicom iscekivali neki nagovestaj kakve ekstra price sa tugom u ocima govore da je sve OK i da se ne cude sto ispitanik ovako jadno i izubijano izgleda jer stepenice su na prvome spratu krive jadnicak mi smo mu govorili da pazi kud stje a on nije poslusao i eto iako smo mi svim naporima pokusali to da sprecimo pao niz njih i mlo se ugruvao

odvoze te nazad do kluba izvinjavaju se zbog male neprijatnosti(znate kako je ovo se vec ranije desavali a mi iz predrostoznosti(nadam se da me shvatate gospodine)morali da reagujemo(svi siu muskarci stoka)i pustaju na slobodu

ti srecan kao da si dobio na nacionalnoj lutriji krstis se ljubis zemlju oi kojoj odis dizes ruke ka nebesima i zahvljujes bogu(gospode moglo je i vece sranje da me sdesi HVALA TI

posto sada svi a tek sad i ti znaju da si OK lik bez ikakvog pretresa i provere te pustaju u klub i sa ponosom ti dodeljuju godisnju krarticu sa kojom ovde mozes da kreses sve zivo sto hoda na dve noge(jer vec kopulacija sa cetvoronoznim bicima je po paragrafu 95/3 statuta o sexsu na javnom mestu u prostorijama sa vise od 80 kvadrata zakonika drzave srbije)nazalost zabranjena--sta ce mo kad je gazda tako rekao

ponosno ti karticu stvis u cep od kaputa dva prsta da viri iz revera nakrivis se cepas kroz klub u fazonu MA MENE BOLE BRIGA prilazis nekim curama onako ih seretski pogledas bacis im koi sarmantni osmeh a one tebe lepo oteraju u pizdu materinu i jos dopijes pice dva od njih po svome ORMANI (posto si ga na buvljaku kupijo--a i sta ima veze polovina od ovih kao cura ovde se oblaci tamo il ikod kineza)odelu
SA OCES BRE MAJMUNA OD NAS VIDI NA STA LICIS KO DA TE JE TERETNJAK 2-3- PUTA PREGAZIJO VIDI OCI TI SE UKRSTILE KO DA SI PJIO 5 DANA ZUBE(KOJE ZUBE)NISI PRAO 3 NEDELJE VIDI SVI TI POISPADALI(U STANICI ENO OSTALI NA STEPENICAMA(jebene stepenice kad ce vec da pozovu majstora da poravi to da se posteni ljudi vise na njih ne saplicu)TI CES SA NAM DA FLERTUJES MAGARINO ajde is is tamo da sada ne zovemo sintere da strpaju u buvaru za gde i jes

kada sumiras celo vece i nisi se nesto bog zna kako proveo--curu nisi nasao-brk nisi omastio-batina i malo vredjanja si dobijo -i sam se pitas zbog cega-ZBOG JEDNOG JEBENOG POGLEDA I LESA NEKOG MANIJAKA I NJGOVOJ SOBI

nista onda frajeri pred svaki izlazak nemojte to zaboraviti da vezete oci da ne najebete na ovaj nacin a u STEFAN BRAUN ni sa vezanim ocima nemojte izlaziti ko zna sta ce se tamo jos novoga izdesavati--pa batine mozes dobiti i iz sasvi nekog drugog razloga-ko zna sta su tamo za to vreme tii muskarci svinje jos gluposti napravili

iako se tamo POSTENE cure kresu za samo jedan pogled--bolje ti brajo posteno plati kurvu i mirna ti glava

OVO VAMA CURAMA DODJE PO MLKO GRUBO I UVREDLJIVO ALI CINJENICE SU TAKVE I JA IH NE MOGU IZOBLICAVATI KAKO SE VI NEBI NALJUTILE dry dry dry dry dry

posle svega ovoga ako me ne lincujete ja sam jos i dobro prosao--SAMO MOLIM VAS NEMOJTE POLICIJU DA ZOVETE--
ja sam u stvari za vasu informaciju OKORELI FEMINISTA ali nisam mogao istrpeti ovu neprevdu imorao sam skinuti ovu ljagu koju sta bacili na muski pol
surprised surprised surprised surprised surprised surprised
sanjice zaista mi je zao tvoje prijateljice i okolnosti do kojih je to sve dovelo ali ne mozete ni reci da mi muskarci moramo nositi sa sobom celokpnu medicinsku dokumentaciju kao i uverenje od psihijatra da nismo NEKI TAMO OD ONIH samo da bi mogli prici njima ili baciti jedan sarmantan pogled ka njihovom stolu wink wink wink wink wink wink


!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 125 | 17.09.2012 , 1:42 AM

au, sada treba ovo procitati...
ma ne mogu... biggrin

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 126 | 17.09.2012 , 1:42 AM

pa ne mozes

lakse je ici linijom manjeg opora=--ne gledati cinjenicama u oci--prihvatati prvo ono sto neki kazu i ne ispitvati ili zamarati se kako ti kazes sve okolnosti i svrstavati ama bas sve da li muske ili zenske u grupe tih ljudi iako ste nesto cuke sam o jednom pojedincu a ne o celokupnoj populacii

eto ovo je sazetak--nadam se da sada nije preopsirno i da ces imati odviti malo vremena da makar ovo ako ne ono gore malo procitas i porazmislis eto kao tek onako da ne bude da si otisla na spavanje a da ni o cemu pre toga nisi razmisljala


!!!









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 127 | 17.09.2012 , 1:42 AM

Quote (scorpio978)
malo procitas i porazmislis

procitano
inace nista nije bolje ni ovde...
cim pogleda neki muskarac neku devojku, ona zovne svog gorilu i ipsuje ti sve
ili muskarac muskarca ( jos gore ) pa mozes lagano da popijes batine

Ko si ti?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 128 | 17.09.2012 , 1:42 AM

Quote (sandra1000)
JEDNA DEVOJKA SE K*ESNULA SA NEKIM MOMKOM U JEDNOM BEOGRACKOM KLUBU "STEFAN BRAUN", POSLE NEKOLIKO NEDELJA DOBILA JE JAKE BOLOVE U STOMAKU, OTISLA KOD GINEKOLOGA I PREGLEDOM JOJ USTANOVE DA IMA BAKTERIJE MRTVOG COVEKA U SEBI. LIK S KOJIM SE PO*EBALA JE BIO NEKROFIL, PRIJAVILA GA POLICIJI I U STANU MU JE NADJEN LES.

aj gadosti...zati pazi s' kime i kada? ;D









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 129 | 17.09.2012 , 1:42 AM

Quote (dragan_93)
aj gadosti...zati pazi s' kime i kada? ;D


koja gadost...
uzas, koliko covek ima mozga
ovome mozak je velicine atoma...

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 130 | 17.09.2012 , 1:42 AM

Ja rekoh ludaci su medju nama... wacko











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 131 | 17.09.2012 , 1:43 AM

i jesu, samo se pretvaraju da su fini i dobri
a kada ih upoznas ocaj...

Ko si ti?









416
poruka na forumu
30 155



post # 132 | 17.09.2012 , 1:43 AM

Prevare-Bez.Najjbolje sve cisto kao suza.Uostalom ako mi se neka cura svidja,a u vezi sam,lepo bih raskinuo devojci i rekao joj,nego da se posle oseca prevarenom.

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 133 | 17.09.2012 , 1:43 AM

Quote (petar93nis)
Prevare-Bez.Najjbolje sve cisto kao suza.Uostalom ako mi se neka cura svidja,a u vezi sam,lepo bih raskinuo devojci i rekao joj,nego da se posle oseca prevarenom.

da...
pa vidi...
povredjujes joj srce kada je prevaris...
sve cisto i.

Ko si ti?









1449
poruka na forumu
105 688



post # 134 | 17.09.2012 , 1:43 AM

ma sve se vi cure vredjate u prevari dry dry dry dry

pretpostavljam da samo i uzimate u obzir kada vas prevare wacko wacko wacko wacko

Added (03 Feb 2011, 11:59 PM)
---------------------------------------------
nemojte biti bas toliko licemerne---muskarci takodje imaju srca--i njihova mogu biti isto toliko povedjena smile smile smile smile


!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 135 | 17.09.2012 , 1:43 AM

Mogu Vam za to dati milion primera...ličnih...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









52
poruka na forumu
4 4



post # 136 | 17.09.2012 , 1:43 AM

Ako biste oprostili,da li bi to kasnije koristili kao izgovor za sve sto lose krene u vezi?Ako biste ostavili osobu koja vas je prevarila,da li biste se kajali,ili zaboravili?Da li ste vi nekada prevarili voljenu osobu?Ako jeste,sta mislite,sta je bilo presudno u odluci da izneverite partnera?

nikada ne bi oprostila prervaru i nikada ju nisam oprostila desilo mi se to. naime bila sam ljuta na njega, ali nije mi bilo žao. ne znam zašto da mi bude žao kad nije ni njemu. tako da sam prešla prekor toga i krenula dalje sa svojim životom bez njega. i nisam nikada prevarila voljenu osobu, niti bi ikada prevarila. šta će mi netko još ako imam nekog tko je tu uvijek za mene



Poruku je menjao/la Amy - Petak, 25.02.2011, 1:35 AM








336
poruka na forumu
14 114



post # 137 | 17.09.2012 , 1:44 AM

nikad ne bi prevario devojku.......................a vi koji zelite samo sex onda ne mojte da ulazite u vezu..............nego idite u striptiz barove...........pa ce neka mozda hteti..... biggrin








130
poruka na forumu
45 279



post # 138 | 17.09.2012 , 1:44 AM

Mislim,da bi moja ljubav do čovjeka,koji me prevario,umrla onog trena,kad bi mi to učinio. Ostavila bi ga bez kajanja i nebi mu se osvečivala time,da bi ga sama prevarila nekim tipom,jer bih bila onda na istom nivoju kao on.A i nebi mogla,da budem intimna s čovjekom,sa kojim me ne bi vezala međusobna ljubav i poštovanje.
A sama,ne bi nikad prevarila svog partnera.Ako bi se moja ljubav ohladila,najprije bi raskinula sa svojim partnerom,jer mislim,da bi čovjek,kojeg sam voljela dovoljno,da sam bila s njim,zaslužio barem,da se oprostimo kao ljudi,među kojima je postojalo nešto divno.


Poruku je menjao/la atanya - Petak, 25.02.2011, 10:59 AM

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
– Dr. Seuss










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 139 | 17.09.2012 , 1:44 AM

Quote (scorpio978)
iako se tamo POSTENE cure kresu za samo jedan pogled

Quote (scorpio978)
nemojte biti bas toliko licemerne---muskarci takodje imaju srca--i njihova mogu biti isto toliko povedjena

da ne citiram ceo tekst mislim da je covek pojasnio neke stvari, inace ovde svi napali na muskarce a svako ko ima imalo nekog iskustva mogao je da se uveri u "Zensko POSTENJE" tako da je prozivanje sa bilo koje strane suvisno...

Ako neko ne moze da bude u vezi uvek se moze dogovoriti s nekim veza bez obaveza ili povremeno vidjanje...

A sto se tice teme ko te zaje*o jednom ma koliko se vi trudili da ga promenite zajeba*e vas opet i to prvom prilikom tako da samo mu/joj treba pokazati kapiju po mogucnosti vratiti mu/joj sa najboljim drugom/drugaricom ili osobom koja jos je najbliza pre raskida (jako sam osvetoljubiv po tom pitanju tako da bi dao sve od sebe da oseti na svojoj kozi maksimalnu psihicku bol, a ne da joj pruzim zadovoljstvo da me vidi povredjenog)...

al dobro svako ima svoje misljenje...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









146
poruka na forumu
4 28



post # 140 | 17.09.2012 , 1:44 AM

DA ali ne treba preterivati.
Taman posla salim se - joj naopako ! ! !
Cini mi se da bi me Bog odmah kaznio.

Drum'n'bass, Hip Hop, Reggae - Sex, Gudra, Prti Be Ge !

PRTI DO SMRTI !




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Nevjerstvo-Prevara (sva moguća pitanja u jednoj temi)
Search: