Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li mi imamo pravo da zavirujemo u partnerovu intimu...?
Da li mi imamo pravo da zavirujemo u partnerovu intimu...?






1795
poruka na forumu
403 2824



post # 1 | 22.12.2011 , 9:04 PM

Kondom u njegovoj tasni (nedostatak kondoma), kopanje po dzepovima, provera po telefonu, raspitivanja okolo i ostale "detektivske" stvari, uglavnom se zavrsavaju njegovom-njenom recenicom: "sta kopas po mojim stvarima, sta se desava sa tobom, ti si lud-a ako mislis da te varam" itd...

Zanima me, da li je ta provera po njegovim-njenim licnim stvarima recept za savrsen brak ili ili je to oruzje koje se koristi samo u slucaju nuzde, ako se vec neko vrijeme sumnja na partnera?

Takodje, volela bih da popricamo malo o ljubavniku-ljubavnici za njega-nju uvek saznamo u "4 oka". Mislim, kada izade na videlo stvarno je nbt. na koji nacin se za prevaru saznalo...

Zanima me vase misljenje, nadam se da nema slicnih tema... ;)


Poruku je menjao/la Nevena92 - Petak, 23.12.2011, 1:40 AM

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 22.12.2011 , 10:26 PM

nisam za to da preturam po partnerovim stvarima, jer ne volim da neko cacka moje iako nemam sta da krijem... mogu da krenem da trazim jedino ako sumnjam (nazalost sumnje se ispostave tacne), ali da bih krenula da sumnjam moram da nadjem neki razlog za to, ili jednostavno oseti se kad odnos zahladni... a sad da ja stalno razmisljam o tome da li me vara, oa to je odmah veza osudjena na propast... opustis se i uzivas pa koliko traje - nek traje...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










131
poruka na forumu
44 452



post # 3 | 22.12.2011 , 10:35 PM

Ja sam licno protivnik tih stvari, ne preturam, ali ne dozvoljavam ni da se pretura po mojim stvarima.... Sta imam kazem u lice, a ona ako nesto krije njena stvar.... Pre ili kasnije sve izadje na videlo.... :)

Budi ono sto jesi, jer zivot je isuvise kratak da bi bio neko drugi...









790
poruka na forumu
58 477



post # 4 | 23.12.2011 , 1:36 AM

To bi bilo prvi i poslednji put da uradi, ako ne moze da ima poverenja u mene, ne trebamo ni da budemo u vezi.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 5 | 23.12.2011 , 1:39 AM

Slazem se, ja sam protiv toga. Ja nikada nisam preturala, ali desilo mi se jednom da sam uzela telefon i citam poruke (kao trazim dokaz, a dokaza nigde) :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










790
poruka na forumu
58 477



post # 6 | 23.12.2011 , 1:46 AM

Nema goreg dokaza nego kad uhvatis devojku u krevetu sa cimerom ili sa najboljim drugom, s kojim si odrastao, a oni se kunu da nije bilo nista :). Mislim da ne treba ici dalje :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 7 | 23.12.2011 , 10:00 AM

Quote (MarijanaBK1)
nisam za to da preturam po partnerovim stvarima, jer ne volim da neko cacka moje iako nemam sta da krijem... mogu da krenem da trazim jedino ako sumnjam (nazalost sumnje se ispostave tacne), ali da bih krenula da sumnjam moram da nadjem neki razlog za to, ili jednostavno oseti se kad odnos zahladni... a sad da ja stalno razmisljam o tome da li me vara, oa to je odmah veza osudjena na propast... opustis se i uzivas pa koliko traje - nek traje...

U potpunosti se slazem! ZIVIO GOVORNIK! xD

:P









514
poruka na forumu
128 1462



post # 8 | 23.12.2011 , 10:47 AM

Pa i ja se slzem sa svima vama,ali ako se jednom desi,tj. uhvatite vaseg partnera kako razmenjuje,npr. poruke,sa nekom osobom,a tu osobu ne podnosite i ne zelite da ima ista sa vasim partnerom,da li ce i dalje da se ponasate hladno i dapustite to KOLIKO TRAJE NEK TRAJE ili ce da mupreturate po stvarima,proveravate tel,raspitujete se unaokolo i tome slicno...








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 9 | 23.12.2011 , 2:18 PM

Nemamo!

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









146
poruka na forumu
4 28



post # 10 | 23.12.2011 , 2:37 PM

Kada se ozenite i udate tada cete promeniti misljenje.

Drum'n'bass, Hip Hop, Reggae - Sex, Gudra, Prti Be Ge !

PRTI DO SMRTI !










790
poruka na forumu
58 477



post # 11 | 23.12.2011 , 2:50 PM

Bobanfox sumnjam da cu promeniti misljenje ;)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 12 | 23.12.2011 , 3:02 PM

Evo ja sam udata.
Imam vise godina braka neko danasnje klinke veze.
Jer se sve svodi na jedno vece :) Bravo za mene.
Nikada ali bas nikada mi nije na ovaj moj ludi um palo da preturam muzu po dzepovima, da proveravam njegov lap top, jer radi posla ga mora imati, ili mobitel. Mozda zato sto nemam ni razloga, jer mu verujem.
Nikada mi nije dao zabranu da se koristim istim, ali naravno kakva bi zena bila ja da ne bih posumnjala ako bi mi zabranio, onda bih znala da tu nesto smrdi, ista je stvar i sa mnom.

Sto kaze Ognjen, poverenje igra tu najvazniju ulogu, ako se ne veruje jedno drugom, dzabe je. To je isto kao graditi kucu na losem temelju.
Nije to to.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 13 | 23.12.2011 , 3:09 PM

Nikada to nisam radila. Stvarno je ružno i nema potrebe za tim!








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 14 | 23.12.2011 , 3:19 PM

Quote (Leksi)
Nikada mi nije dao zabranu da se koristim istim, ali naravno kakva bi zena bila ja da ne bih posumnjala ako bi mi zabranio, onda bih znala da tu nesto smrdi, ista je stvar i sa mnom.


Slazem se... :D

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 23.12.2011 , 3:29 PM

Nevena92, brak moje drugarice bio je stvarno idila, sve do onog trena
kad joj je muz zabranio da takne njegov fon, na sta je ona histerisala. Jer ne moze sve da bude super,
i odjednom sutra, da se desi takav preokret, a to je prvi znak da nesto ne valja. Nazalost.
I danas nisu u braku vise, jer je muz prevario sa njenom rodjenom sestrom. E tu se sad ja pitam, kakva je to sestra? Ali isto tako, kakav je to muz?

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 16 | 23.12.2011 , 3:35 PM

Quote (Leksi)
Nevena92, brak moje drugarice bio je stvarno idila, sve do onog trena kad joj je muz zabranio da takne njegov fon, na sta je ona histerisala. Jer ne moze sve da bude super, i odjednom sutra, da se desi takav preokret, a to je prvi znak da nesto ne valja. Nazalost. I danas nisu u braku vise, jer je muz prevario sa njenom rodjenom sestrom. E tu se sad ja pitam, kakva je to sestra? Ali isto tako, kakav je to muz?


To je uzas, znam kako je tvojoj prijateljici, sve mi je jasno. :)

Zao mi je takvih ljudi, sto ih neljudi zeznu

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 17 | 23.12.2011 , 5:08 PM

Quote (OgnjenR23)
To je uzas, znam kako je tvojoj prijateljici, sve mi je jasno. Zao mi je takvih ljudi, sto ih neljudi zeznu


Nazalost ti neljudi shvate tek onda kad izgube osobu kraj sebe. I umesto da uce na tudjim greskama, uce na vlastitim.
Steta sto moja drugarica nije osvetoljubiva, pa da joj vrati istom merom :) Ja sam je nagovarala, ali nece ona :) Neka se i njena seka malo strese. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1795
poruka na forumu
403 2824



post # 18 | 23.12.2011 , 5:32 PM

Quote (Leksi)
I danas nisu u braku vise, jer je muz prevario sa njenom rodjenom sestrom. E tu se sad ja pitam, kakva je to sestra? Ali isto tako, kakav je to muz?


Draga moja, ja se pitam kakva je to sestra...? To ti je ona cuvena recenica koju sve cesce cujem: "pre ce te zajebati rodjena sestra, brat, nego neprijatelj"....

Nije ona prvi slucaj. Mnogo puta sam bas to cula. Samo mi jedno nije jasno, da li je ta "sestra" normalna? Sta kao "zaljubila" se, pa, je resila da spava sa zetom...? Ovaj svet je nacisto poludeo...

Iskreno, ja da se "spandjam" sa oz. covekom (pre bih sebi ruq skratila, nego to uradila), pitala bih se uvek, pa, ako je on prevario zenu sa mnom, sto ne bi i mene sa tamo nekom... Realnost je ta, da danas ne mozes vise ni najmilijima da verujes...

Aaaaa sto se tice moje teme, ja nisam za te provere, ali bas kao sto kaze moja draga drugarila Leksi, kada ti muz, decko, zabrani ili pocne da krije svoj telefon, naravno da bih se zapitala i pocela da sumnjam u njega... To je moje skromno misljenje...


Poruku je menjao/la Nevena92 - Petak, 23.12.2011, 5:34 PM

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 23.01.2013 , 8:34 AM

Quote (Nechy92)
Kondom u njegovoj tasni (nedostatak kondoma), kopanje po dzepovima, provera po telefonu, raspitivanja okolo i ostale "detektivske" stvari, uglavnom se zavrsavaju njegovom-njenom recenicom: "sta kopas po mojim stvarima, sta se desava sa tobom, ti si lud-a ako mislis da te varam" itd...

Zanima me, da li je ta provera po njegovim-njenim licnim stvarima recept za savrsen brak ili ili je to oruzje koje se koristi samo u slucaju nuzde, ako se vec neko vrijeme sumnja na partnera?

Takodje, volela bih da popricamo malo o ljubavniku-ljubavnici za njega-nju uvek saznamo u "4 oka". Mislim, kada izade na videlo stvarno je nbt. na koji nacin se za prevaru saznalo...

Zanima me vase misljenje, nadam se da nema slicnih tema..


Nisam bila u takvom stanju ali se secam da sam posumljala jednom i tad dok se on tusirao pretresla hendy :D
Bilo je to pre 10g mislim <_< 7 dana prije toga bio je na odmoru s drugarima kad sE vratio bio je nekako cudan

pitala sam sta mu je naravno nije nista :D
Dok se on tusirao uhvatila sM priliku da prekopam njegov hendy sto nije lepo nikako ali muka natjerala :D i naravno bile su sms koje mi se nisu svidele ali ajde te sms vec sledio je poziv istog broja.

Pitala sam ko je ona kao njegova skolska drugarica koju sreo nakon mnogo g kazem pa ok ako je tako zasto se krijes kad ona zove ili ne pricas bez da ja pitan

Dobila saM odgovor da sam ti rekao ljutila bi se <_<
ali eto frajer je nastavio s tim pa smo tad i prekinuli mozda se ponadao necemu ali na kraju ostao bez i jedne .
Istina je poverenje je najbitnije ali kaze jedna svabska poslovica :D :D Vertrauen ist gut, Kontrolle ist besser! :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 20 | 06.04.2013 , 3:34 PM

Nemamo pravo narusavati niciju privatnost.. ni to sto smo neciji "partner" nam ne daje za pravo..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li mi imamo pravo da zavirujemo u partnerovu intimu...?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: