Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Onaj "treći" u vezi (partner na stand by)
Onaj "treći" u vezi






68
poruka na forumu
1 7



post # 21 | 23.06.2012 , 9:46 PM

ja cu nastaviti da se vidjam sa njom za sada tajno,ali opet mi krivo za tog momka ,mada ja ga samo znam na cao cao,bolje bi bilo da sto pre zavrsi sa njim,jbg i ja zapeo pored toliko devojaka za nju...








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 22 | 23.06.2012 , 10:20 PM

Quote (luka83)
Idi do kraja i onda je šutni. Takva ne zaslužuje bolje

Mallena:), Ružno i brutalno!? Nikako! Brutalno dobro?! Svakako! Prije bih ovom savjetu prišio epitet konkretnog, u krajnjem slučaju grubog, sa subliminalnim karakterom!
Kad ti meni kažeš za navedeni post da je ružan i brutalan, zvuči mi kao prekor anti-feminističkog stava. Da odmah pojasnim. Mladić je ispričao svoju priču. Moj izbor je da mu vjerujem, iako ga ne poznajem, jer posmatram i njega i nju kao tipove ljudi. Na osnovu toga je i moj komentar uniseksualan. Da je bila obrnuta situacija, dao bih isti komentar. Eh, sad je pitanje da li bi onda rekla da je to brutalno? Možda bi mi rekla:'Ne pravi kurvu od djevojke!' Ovo su samo moje špekulacije.
Poenta je bila:'Nemoj da te namagarči, kloni je se. Ukoliko uđeš u takvo kolo, budi makar kolovođa i nek upamte kako gaziš opancima!' Još jednom citiram:
Quote (luka83)
Idi do kraja i onda je šutni. Takva ne zaslužuje bolje

Pažljivo pročitaj i shvatićeš da se samo radi o opisu tipa osobe, kategorizaciji, dok si ti shvatila bukvalno, sa akcentom na prvoj rečenici!

Quote (Mallena:))
A ko smo mi da joj sudimo, neka bezgresan baci prvi kamen?!

Kad već imamo DŽizus-Biblijske-momente, mislim da i bezgrešni anđeli, u borbi sa 'pregrešnim' demonima ne koriste lotos maramice, već nešto oštro. Tako i mi kad-kad moramo postupiti oštro sa ovakvim tipovima osoba (djevojku ne poznajem, mislim samo na opisani tip čovjeka), jer samo 'pravo u čelo' nekada donosi pravi rezultat. Jednako je:
Quote (Mallena:))
Koga je mlijeko oprzilo i u jogurt duva!

Sve što sam rekao potkrepljujem empirijskim znanjem!


Poruku je menjao/la luka83 - Ponedeljak, 25.06.2012, 2:11 AM









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 23 | 25.06.2012 , 7:25 AM

Quote (luka83)
Kad ti meni kažeš za navedeni post da je ružan i brutalan, zvuči mi kao prekor anti-feminističkog stava. Da odmah pojasnim. Mladić je ispričao svoju priču. Moj izbor je da mu vjerujem, iako ga ne poznajem, jer posmatram i njega i nju kao tipove ljudi. Na osnovu toga je i moj komentar uniseksualan. Da je bila obrnuta situacija, dao bih isti komentar. Eh, sad je pitanje da li bi onda rekla da je to brutalno? Možda bi mi rekla:'Ne pravi kurvu od djevojke!' Ovo su samo moje špekulacije.


luka83, polako! Moj stav je niđe veze sa suludim feministickim nacelima!

Ja mislim da je tvoj savjet brutalan, to je moje misljenje i ne vjerujem da ga mozes pobiti!

No hard feelings!

Quote (luka83)
Pažljivo pročitaj i shvatićeš da se samo radi o opisu tipa osobe, kategorizaciji, dok si ti shvatila bukvalno, sa akcentom na prvoj rečenici!


Inace nisam bukvalna i veoma dobro shvatam imanentne poetike, vjeruj mi!

I nemojmo se vise nadovezivati jedno na drugo, otici ce presiroko, a smatram da nije vrijedno!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 24 | 25.06.2012 , 10:26 PM

Quote (Mallena:))
luka83, polako! Moj stav je niđe veze sa suludim feministickim nacelima!

Nisam ni tvrdio da je tako. Rekao sam zvuči, što ne mora da znači da je tako, kao što i moj post tebi zvuči brutalno, a u stvari nije! Između brutalnog i pravednog postoji razlika!
Quote (Mallena:))
Ja mislim da je tvoj savjet brutalan, to je moje misljenje i ne vjerujem da ga mozes pobiti!

Pobijati subjektivno mišljenje je teška rabota, ali to nije bio moj primarni cilj. Cilj je bio da razbijem sliku muškog šoviniste koju je tvoj prijekorni komentar generisao.
U krajnjem slučaju nisam naišao ni na jedan argument ili dokaz kojeg bi pobijao.
Quote (Mallena:))
Inace nisam bukvalna i veoma dobro shvatam imanentne poetike, vjeruj mi!

Vjerujem ti...Ali, omaši se ponekad, zar ne?

Quote (Mallena:))
No hard feelings!

Absolutely not!
Imao sam pravo na još jednu repliku! :D











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 25 | 26.06.2012 , 8:16 AM

Quote (ningo89)
e ovako,poceo sam da se vidjam sa jednom devojkom koja je u vezi vec par godina,i svidjamo se jednom drugom,ja tog njenog decka poznajem ali se ne druzimo,ali opet mi glupo sto rasturam vezu,neam pojma sta da radim da li da nastavim sa njom?ona kaze mozda ce da raskine mada meni svejedno


Znaci umesao si se u vezu drugima
Pa ovako :
Ona je u duzoj vezi sto znaci zaljubljenost koja se radja kod tebe i nje je kod njih nestala privukao si ju k sebi necim a cim to ti najbolje znas
Sta da radis ili ne radis moras sam znati
ako ti je draga zaljubio si se u nju nastavi mozda i uspes ako ona isto oseca
Nebi ju sutnula nakon svega nogom kao sto Luka kaze!
a zasto?
Zato sto ti je draga i svidja ti se tako da to neces moci uciniti
Nemoj da mislis da je njoj lako nije sigurno duga veza je i navika i sta znam druga ljubav neko zaljubljenost samo
daj joj vremena docaraj joj ono sto joj s njim fali i veruj ne samo u ljubav nego i u sebe
kazi ja mogu ja hoci ja zelim ;) :)
Bori se ali ako vidis ona se ne bori ona ne pokazuje ono sto bi trebala odustani i nadaj se pokusace ona kad vidi da si digao ruke
jer devojke najcesce to i rade kad im okrene tip ledja onda shvate sta su mogle imati ali jbt ponekad je i kasno jer on zaista ohladi i nema volju da ju ceka.
Sve najbolje ps Maja :)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 26.06.2012, 8:19 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1
poruka na forumu
0 0



post # 26 | 26.06.2012 , 9:48 AM

Brate ti lepo spavas sa njom, sve to dokumentujes i das decku... Em si sebe zadovoljio, time i nju (ako umes), a i decku pomogao da mu stoka ne nabija rogove po gradu i da mu se ne smeju...








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 27 | 26.06.2012 , 12:05 PM

Nikada nisam shvatila zašto ne volim ovakve teme..

Uglavnom. Tačan i pravi odgovor ne postoji. Mišljenja su podijeljenja.
Jedni će reći ostani s njom,a drugi da ne ostaneš. Tako da tuđe mišljenje baš i ne važi.

Moj savjet je da uradiš onako kako ti hoćeš. Uvijek jedna strana pretegne,a ti znaš koja je to strana. Ne treba razmišljati šta ako,jer baš to šta ako nas dovede do pogrešne odluke. ;)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Utorak, 26.06.2012, 12:06 PM








68
poruka na forumu
1 7



post # 28 | 29.06.2012 , 9:08 PM

ona je jos sa tim deckom,kaze glupo joj da raskida jos to jest ne zna kako da mu kaze,mi smo zajedno vec 10-ak dana ali super nam je za sada,ja bih vise voleo kad bi ona raskinula odma ali i ovako mi nije lose jedino mi zao tog decka znam ga ovako iz vidjenja,kad lepo razmislim ako je to njemu uradila moze isto tako i meni,kaze mi da se mnogo zaljubila u mene,sad koliko je dobro da se veruje takvoj devojci nemam pojma nisam ni ja pametan,a i strah me je ako se mnogo zaljubim mala je zeznuta situacija ,nadam se da cu dobro da prodjem :-d

Added (29 Jun 2012, 9:08 PM)
---------------------------------------------
razmislio sam lepo,najbolje da se vidjam sa njom ponekad ono kao friend with benefits ;-d samo zezanje nikakva obaveza,necu da rizikujem da me nekad zajebe kao njega a i bolje da se zezam sad dok sam mlad









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 29 | 29.06.2012 , 11:12 PM

ningo89, pametno Ningo ! Pametno!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










68
poruka na forumu
1 7



post # 30 | 05.08.2012 , 12:54 PM

:)

Added (30 Jul 2012, 5:37 PM)
---------------------------------------------
e ovako odlucio sam da se ne vidjam vise sa njom dok ne raskinu posto je jos zauzeta,sta je bilo bilo je,vidjam stalno njenog decka znamo se ovako nista posebno ali glupo mi da ga pogledam u oci mnogo mi krivo pored toliko slobodnih ja zapucao za ovu zauzetu,oni su jos zajedno ,ne znam da li da mu kazem da ga devojka vara sta vi mislite?ili da kad raskinu da se vidjam sa njom ovako ali da ne budemo u vezi.help stvarno ne znam sta da radim ,ova ljubav ponekad moze biti jako komplikovana :-D

Added (05 Avg 2012, 12:54 PM)
---------------------------------------------
ljudi dajte jos neki savet poludecu stvarno se nerviram hocu da stavim vec jednom tacku na to









1449
poruka na forumu
105 688



post # 31 | 05.08.2012 , 12:54 PM

Da li sumnjate u vernost svoje devojke ili decka happy ne mislim na gejeve happy

!!!









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 32 | 05.08.2012 , 12:55 PM

ajoj..svaki dan..zezam se naravno...ne bi mi smetalo da me ima sex sa njim ali bi zavrsio sa njom...a i ne bi to ona mni napravila..ne zna kako ..;DD..;P








1449
poruka na forumu
105 688



post # 33 | 05.08.2012 , 12:55 PM

neznam dragane nisam bas siguran u to tvoje ONA TO NE ZNA

mozda te samo isuvise voli i ne zeli
a da neznaju devojke kako da prevare partnera i jos to da ovaj ne sazna u to nisam bas siguran


!!!









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 34 | 05.08.2012 , 12:55 PM

Zene varaju redovno svoje partnere,ali za razliku od muskaraca,ne pece ih savest.... jednostavno nastave dalje ... zene su rodjene za prevaru.... muskarci su uglavnom instrumenti u rukama hirurga-zene.... cool

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 35 | 05.08.2012 , 12:55 PM

Quote (scorpio978)
neznam dragane nisam bas siguran u to tvoje ONA TO NE ZNA
mozda te samo isuvise voli i ne zeli
a da neznaju devojke kako da prevare partnera i jos to da ovaj ne sazna u to nisam bas siguran

moguce...one bi same sebe prevarile a kamoli nas...;D..;)))









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 36 | 05.08.2012 , 12:55 PM

ja nemam boy-a
tako da prevare nema
i ja UZIVAM biggrin

Ko si ti?









603
poruka na forumu
29 96



post # 37 | 05.08.2012 , 12:55 PM

Ne drmaju mene hormoni kao moje drugove biggrin
Tako da sa devojkama samo easy... ima vremena smile

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 38 | 05.08.2012 , 12:56 PM

Quote (Danilo)
Ne drmaju mene hormoni kao moje drugove
ima vremena

takodje biggrin

Ko si ti?









108
poruka na forumu
7 9



post # 39 | 05.08.2012 , 12:56 PM

ja verujem svojoj devojci jer je ona najj admin admin admin !
veruj te mi da se retko srece takva devojka.

Gidra









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 40 | 05.08.2012 , 12:56 PM

Quote (Gidra0808)
ja verujem svojoj devojci jer je ona najj

ako ti njoj verujes
onda je super
mani se sta drugi pricaju smile

Ko si ti?



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Onaj "treći" u vezi (partner na stand by)
Search: