Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Onaj "treći" u vezi (partner na stand by)
Onaj "treći" u vezi






68
poruka na forumu
1 7



post # 1 | 21.06.2012 , 7:35 PM

e ovako,poceo sam da se vidjam sa jednom devojkom koja je u vezi vec par godina,i svidjamo se jednom drugom,ja tog njenog decka poznajem ali se ne druzimo,ali opet mi glupo sto rasturam vezu,neam pojma sta da radim da li da nastavim sa njom?ona kaze mozda ce da raskine mada meni svejedno


Poruku je menjao/la ningo89 - Cetvrtak, 21.06.2012, 7:36 PM








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 2 | 22.06.2012 , 1:58 AM

Idi do kraja i onda je šutni. Takva ne zaslužuje bolje ;)









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 3 | 22.06.2012 , 7:41 AM

ma dajjj luka83, previse si brutalan!

Added (22 Jun 2012, 7:38 AM)
---------------------------------------------
ningo89, ona kaze da ce da raskine, ali nece dok joj ti ne ponudis vezu...

Bilo kako bilo, usao si u minsko polje u kom neko mora da strad, a pazi da to ne budes ti!
Jako ruzno ces se osjecati ako se ona ipak odluci za ovog drugog, a ti spoznas da si bio nista vise nego "bracni ispomocnik", komad mesa,...

Moj najiskreniji savjet ti je da bjezis ti iz toga dok ne bude kasno, ako vec nije, a ovo sto je luka rekao je isuvise rizicno, mozda cak i neizvodivo jer ipak mi nismo masine, nego smo ljudi od krvi i mesa, misli i osjecanja... Da uprostim - primices se u toku te osvee pa ces samo sebe da zeznes!

Dakle, najbolje po tebe jeste da bjezis i da se vise ne upustas u takve veze!

Pored toliko slobodnih djevojaka, ti pristajes biti drugi nekoj??

Je l toliko sebe ne volis kad pristajes biti skriven?

Da se zaljubila u tebe, ostavila bi njega bez razmisljala, da voli njega, sa tobom ne bi nista pocinjala, a ne drzala tebe ili njega kao rezervu!

Na kraju krajeva, kako si siguran da si ti jedini "drugi"?
Mislis da i tebe ne bi sutra tako magarcila da ostavi ovog i krene sa tobom u vezu?

Zar ti nije iz ponizenja pomisao da mozda u jednom dan spava sa obojicom, vrlo moguce i izvodivo, znam neke slucajeve?!

Ne znam, ja bih se bojala bolesti, ako nista!

Added (22 Jun 2012, 7:41 AM)
---------------------------------------------

Quote (ningo89)
ali opet mi glupo sto rasturam vezu


Ne rasturas TI vezu, ONA je rastura!

Tvoje je da trazis, njeno je da da ili odbije!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 22.06.2012 , 8:42 AM

Strasti si vec podelio sa njom,sta ce ti vise?
A njoj ce opet trebati neko treci...
Tako da,slusaj savet ove cure iznad i ne brini igumane za manastir....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









68
poruka na forumu
1 7



post # 5 | 22.06.2012 , 10:41 AM

Ako uskoro ne raskine batalicu je,sad nam je lepo vidjamo se po ceo dan...znam da nije lako izadji iz duge veze pa je donekle razumem,od skoro se vidjamo pa cu da sacekam jos malo da vidim sta i kako a do tad mora da se krijemo...ali se isto toga bojim da meni ne uradi tako nesto i malena potpuno se slazem sa tobom lepo receno sve...

Added (22 Jun 2012, 10:41 AM)
---------------------------------------------
mada po njenoj prici ona ceka jos malo da vidi stvarno kakav sam ja ,pa da predje kod mene da bude 100% sigurna da necu samo da je iskoristim i onda ostane bez ijednog decka...vreme ce pokazati a ja definitivno vise necu da ulazim u takve veze,prrvo ja da se stavim na mestu njenog decka i tako nesto da mi se desi pa ne znam kako bih odreagovao nije stvar uopste za zezanje...









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 6 | 22.06.2012 , 10:51 AM

Prebaceno u Medjuljudski odnosi » Ljubav...








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 7 | 22.06.2012 , 11:15 AM

Mallena:), ja brutalan?!? Đevojka kalkuliše, testira, donosi konačnu odluku kad je njoj ćeif, dvojicu vuče za nos....Ako momak ne zadovolji ostaće sa sadašnjim provjerenim ovjerenim mužjakom...U ovoj priči samo ona je brutalna. Poznajem takve osobe u dušu. Ta bi se klackala cio život; patila za bivšim i budućim ljubavima. Moj 'brutalni' savjet nosi jednim dijelom istu poruku kao i tvoj: 'Mani se takvih osoba ako ti je stalo do sebe!', kao i podsticaj za kažnjavanje (prevaspitavanje) gospođice ako ovaj momak ima apetit za takvo što. Neko treba da je nauči pameti prihvatajući nezahvalnu ulogu sudije i egzekutora.


Poruku je menjao/la luka83 - Petak, 22.06.2012, 12:13 PM











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 22.06.2012 , 11:15 AM

Kao sto ti Mallena rece to ti je polje mina. I to onih kasetnih tenkovskih.
Koliko je kriva ona sto svrlja i mrda repom, toliko si kriv i ti.
Jer ocito te kopka ako je tako olako s tobom, da bi danas sutra mogla i tebe tako varati.

Ja licno, nikad ne bih ostavila nekoga koga volim, ko me postuje, i s kim imam sve(pod ovim sve smatram mir, lep odnos, normalnu konverzaciju) radi nekoga ko mi se svidja, strasti, ili slicno. Jer to nije dugog veka.

Ali ako ti nisi siguran da zelis biti s njom ozbiljno a ona to zasigurno i ocekuje od tebe, ona bolje karte na sto, pa kud puklo da puklo.

Ti u toj vezi ocito popunjavas praznine koje njoj fale, i opcija si B.
Zar te majka tvoja rodila da kupis mrvice sa tudjeg stola? Mislim da nije.
Stoga, samo se okreni. Znas kako kazu, more je puno riba. Samo treba malo vise obratiti paznju.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










68
poruka na forumu
1 7



post # 9 | 22.06.2012 , 1:21 PM

pa ona kaze da joj u vezi nije dobro,mnogo se svadja sa njim i dosadilo joj sve,vreme ce pokazati,ja cu da nastavim sa njom pa kako bude,jer mii se svidja mnogo,i nadam se da ce uskoro da bude samo moja,ne mogu ja da se krijem bzvz mi je to...






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 10 | 22.06.2012 , 1:23 PM

pa bro ako joj je sa njim smor,ono love is gone nek priceka malo i over
e onda vas dvoje sacekate malo,dok se stvari smire i lagano u vezu..
sta drugo da ti kazem

Be my love?









68
poruka na forumu
1 7



post # 11 | 22.06.2012 , 3:19 PM

pa tako je najbolje,mada nikad ne znas sta da ocekujes uvek moze nesto neocekivano da se desi,zato i ne razmisljam mnogo kako bude bude...








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 12 | 22.06.2012 , 3:29 PM

Samo da znas velika je razlika izmedju ''svidja mi se'' i ''volim je'' :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










113
poruka na forumu
86 2717



post # 13 | 22.06.2012 , 8:53 PM

Danas on sutra ti :( :( :(

DD11









20
poruka na forumu
22 113



post # 14 | 22.06.2012 , 9:13 PM

Ne znam za tebe ali znam za nju :)Izmedju vas dvojice,izabrala bih tebe.Jer da je on onaj pravi,meni se nikad ne bi mogao svideti ti...Opet,mozda ti i ovaj odgovor pomogne :)








205
poruka na forumu
6 144



post # 15 | 22.06.2012 , 9:52 PM

To što radi njemu ,uradiće i tebi ,tako da ne vidim svrhu u tome da budeš sa njom ,jednostavno je 'iskoristiš' ako već možeš i šutneš je ,kad već sama traži nešto tako .. :)











547
poruka na forumu
46 1072



post # 16 | 22.06.2012 , 11:04 PM

Quote (Mallena:))
ma dajjj luka83, previse si brutalan!


Nema tu brutalnosti...vidjati se s drugim iza ledja svojeg momka i cak sta vise "Ogovarati ga" (to sto tebi govori o njemu i problemima s njim nije lepo) govori dovoljno o njoj kao osobi...Ako nesto ne ide onda ne ide...bolje je biti Solo nego u losoj vezi...da ima i kap karaktera prvo bi raskinula pa tek onda s tobom pocinjala nesto...a ona ovako kako je vec luka rekao...racuna s kime i kako joj je bolje...sto se jako protivi nekim mojim "Normalnim pravilima Veze" jer u ljubavi nema matematike...ili volis ili ne volis...a onaj ko voli on i nemora da bira jer iste sekunde zna kojim putem mora da ide i ne zanimaju ga ostale mogucnosti...
Takve cure samo treba j...t (Muskarci ne odbijaju besplatan sex) i onda nogirat jer na kraju krajeva "Danas to radi njemu...za kojim mesec to ces biti ti"


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 22.06.2012, 11:06 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









68
poruka na forumu
1 7



post # 17 | 23.06.2012 , 11:27 AM

ok hvala vam na savetu,moracu ja to lepo da razmislim








400
poruka na forumu
56 795



post # 18 | 23.06.2012 , 11:57 AM

ako to radi njemu, i tebi ce.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 19 | 23.06.2012 , 1:48 PM

Ja smatram da mene neko sa kim sam u vezi treba da zadovoljava i ispunjava u svakom pogledu! Ako ima rupa kojima ja cepove trazim sa strane, to implicira da ja i taj moj momak nismo savrsen par, a zasto da pristanem na nesto manje od savrsenstva kad vec mogu da biram?! Okrenem se i idem dalje traziti nekog sa kim se vise podudaram...

Nema smisla nekog praviti budalom, jer... svi smo mi na kraju krajeva ista .ovna i niko nema te zasluge u univerzumu da omalovazava tudji zivot, vrijeme, emocije,... i igra se sa tim!

Zato sam luka83, rekla da si brutalan jer si upotrijebio isuvise ruzne rijeci i kad bi se one sprovele u djelo, bilo bi to jako ruzno djelo! A ko smo mi da joj sudimo, neka bezgresan baci prvi kamen?!

Djevojka je ocito puna komplexa, ima manjak samopouzdanja i visak malogradjanstva i stvarno je veliko pitanje kako ces TI sa takvom osobom zavrsiti da se sad ova situacija odvije onako kako ti trenutno mislis da ti najvise odgovara- da bude samo tvoja! Bojim se da bi kratak period bila samo tvoja! Bojim se da bi tebe to saznanje kako je prethodnu vezu zavrsila pratilo tokom vase citave veze, mozda cak preslo u paranoju, a velike su vjerovatnoce!

Dobro iscitaj sve nase komentare i zapitaj sam sebe TREBA LI MENI SVE TO?

Ako je stvarno ljubav u pitanju i smatras da biste mogli sve prepreke da predjete, samo naprijed, za to vrijedi!
Ali, ako ti se samo svidja i ne vidis dalje od nosa od te pocetnicke zaslijepljenosti i zaljubljenosti,... bolje nemoj upropastavati ni sebe ni nju! Ona ce ostati bez jedine dragocjenosti- momka, a ti bez dragocjenog vremena i jos dragocjenijeg povjerenja u zene i ljude generalno, jer, ne zaboravi:

Koga je mlijeko oprzilo i u jogurt duva!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 23.06.2012 , 1:53 PM

Nije ona samo kriva.

A sta je sa muskarcima koji se vidjaju iza ledja svojih cura ne samo s jednom ili vise njih.
Lako je nju kriviti.
Koliko je kriva ona, kriv je i on. I tu nema dalje.
Sta se on mesa kao sveca u vezu koja toliko traje. Pa cak i da ne stima sve kako treba.

Ma koliko da mi se neko svidja, i da je u vezi, ja nikad ne bih bila nikome opcija, nikome stvar za jedno vece, dva ili tri.
Ali nikada.
Gde je tu samopostovanje???? Gde je moralnost ona za koju svi kazemo da je imamo? Izgubilo se to M u ustima, a?

Svi tracaju o svima. Cak muskarci vise nego devojke.
Ali to nece ni jedno musko da prizna.
Cak se javno i hvalite kakva je bila, da li to zna ovako, i lagace svaki koji kaze da to nije istina.

To sto je napisao Luka jeste brutalno u jednu ruku, ali je brutalnije biti kao kondom te veze.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Onaj "treći" u vezi (partner na stand by)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: