Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Analni sex






2477
poruka na forumu
63 201



post # 1 | 09.05.2011 , 10:06 PM

Analni seks je kod nas jos uvijek taboo tema. Rijetko neko javno govori o tome, a ipak se praktikuje - i to ne rijetko. U danasnje vrijeme analni seks spada u "tajne" zelje muskaraca, ali nerijetko ga i zene prizeljkuju! Kod analne erotike ili analnog seksa za ljubavnu igru koristi se regija oko anusa (cmar). Pri tome se muski spolni organ penis pazljivo gura u anus. Anus je osjetljiva erogena zona. Dodiri prstima ili jezikom predstavlja za mnoge muskarce dodatnu stimulaciju.

U zapadnom svijetu se anus, zbog njegove uloge u izbacivanju nepotrebnih materija iz tjela, cesto smatra gadljivim. Kod vecine ljudi postoji neka vrsta neugodnosti u vezi sa analnom erotikom. Anus se smatra kao sexualna taboo zona. Ali ako se ta barijera neugodnosti prevazidje, analni sex moze za oba partnera predstavljati jedan potpuno novi seksualni dozivljaj sa povecanom dozom nadrazenosti. Samo kroz uski otvor na anusu povecava se draz oba partnera.

Na sta treba obratiti paznju pri analnom seksu?
Higijena je kod svih analnih praktika veoma vazna. Anus treba da je njegovan (ocistiti i nekom kremom namazati). Analni sex je ugodan kada se debelo crijevo isprazni. Analni otvor ne proizvodi tecnosti, tako da se preporucuje koriscenje krema za laksi ulaz penisa u anus.

Ko praktikuje analni seks?
Sve vise ljudi "pronalazi" sebe u praktikovanju ove vrste sexualnog odnosa. Do skoro je analni sex bio karakteristican samo za homoseksualne odnose. Ipak, u zapadnim zemaljama Evrope, u prosjeku, 40% muskaraca i 42% zena je imalo iskustva sa analnim seksom.

Kako se "vrsi" analni seks?
Anus je donji izlaz probavnog trakta. Tim otvorom upravlja jedan misic koji inace drzi anus zatvorenim i otvara se samo pri "stolici".

Da bi se spolja uslo u anus, mora se koristiti mali pritisak. Da bi se lakse uslo ili, bolje receno, ukliznulo u otvor, preporucuje se, koriscenje kreme. Treba da je namjenski proizvedena za sexualne odnose i da je kupljena u apoteci. Druge vrste krema bi mogle ostetiti kondom koji koristite.

Aktivniji partner treba neko vrijeme da izdrzi u poziciji, da bi dao vremena anusu da se rasiri. "Ulazenje" se mora za svaki slucaj lagano i njezno obavljati jer bi inace moglo doci do povreda ili bolova u anusu. Eventualno bi trebalo istovremeno jos stimulisati neki sexualno nadrazljiv organ, npr. klitoris. Orgazam moze dovesti do suzavanja anusa, gdje bi se penis koji se nalazi u anusu jos vise stimulisao. Strpljenjem i vjestinom bi praktikovanje ove sexualne "tehnike" moglo za oba partnera biti zadovoljstvo.

s ta se desava poslije analnog sexa?
Poslije analnog sexa treba paziti na to da ne dodje do sexualnog kontakta u vagini, jer bi mogle nastati infekcije. Ali, nakon pranja muskog polnog organa naravno da mozete voditi ljubav do mile volje. Koje opasnosti postoje kod analnog seksa?

Praktikovanjem analnog seksa bez kondoma mogu se prenijeti bolesti kao sto su hepatitis ili sida.












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 2 | 10.06.2011 , 0:15 AM

Da je Gospod to zeleo i na dupe bi se deca mogla praviti.... wacko

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 10.06.2011 , 0:24 AM

Quote (badule)
Da je Gospod to zeleo i na dupe bi se deca mogla praviti....

Upravo.









1595
poruka na forumu
37 284



post # 4 | 19.06.2011 , 9:04 PM

Ma pustite to idite gdje je sigurnije u vaginu wink

We do not forgive,
We do not forget,
EXPECT US!!!










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 5 | 02.07.2011 , 1:11 PM

Po meni,dosta osetljiva tema.Svako od nas ima svoje mišljenje i vlastita iskustva.Međutim,mogu da predložim: svako ko nije probao,treba da proba (ne sa svakim,to ipak mora biti birana osoba)Iz ličnog iskustva i ako sam se tome dosta dugo odupirao, mogu da kažem da je to sasvim OK.I sad vidim da ne treba sputavati ama baš ništa što pričinjava zadovoljstvo vama i osobi sa kojom ste.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 02.07.2011 , 2:15 PM

Neka proba ko hoce,ja NE,hvala...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1595
poruka na forumu
37 284



post # 7 | 02.07.2011 , 2:43 PM

Quote (badule)
Neka proba ko hoce,ja NE,hvala...

Hehe nebih ni ja smile

We do not forgive,
We do not forget,
EXPECT US!!!










1005
poruka na forumu
49 230



post # 8 | 02.07.2011 , 3:19 PM

Jeste,ovo je veoma osetljiva tema ali"100 ljudi-100 cudi"

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 9 | 02.07.2011 , 4:23 PM

Ne bih to nikad probala! dont








347
poruka na forumu
24 174



post # 10 | 02.07.2011 , 4:49 PM

Pa, ljudi, samo mogu odgovoriti na vase komentare: gresite! smile S druge strane, ukusi su razliciti-rece djavo i sede u koprive... smile

Licila je na list koji sluti vetar...









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 11 | 02.07.2011 , 6:04 PM

MA NEEEE.....











1981
poruka na forumu
10 51



post # 12 | 21.07.2011 , 9:14 AM

jock

djadjule









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 13 | 22.07.2011 , 8:54 AM

Ja kad sam bio u godinama da ucim o sexu najvise,pojavile su se istocne lepotice kod nas. Ja sa njima lepo pricao po ruski i mi se sprijateljili.
Sve te profesionalne dame radile su sve za pare,ali....najvise su mrzele anal...I to toliko da o tome nisu htele ni da pricaju....
Moj je stav jasan i iskazao sam ga... STO U DUPE PORED TAKVE ....
A i previse mi je to pederski...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 14 | 22.07.2011 , 2:55 PM

Quote (badule)
STO U DUPE PORED TAKVE ....
A i previse mi je to pederski...

hahaha baš tako!
Moj dobar drug je praktikovao anal sa svojom bivšom. Jednom prilikom, dok je "hiltovo", na borer mu se okačio ostatak paprike biggrin
Ne želim da znam šta si doručkovala ovog jutra!











372
poruka na forumu
60 249



post # 15 | 23.07.2011 , 3:23 PM

ahahahaahahaahhahaah.....
ne,ne...neka hvalaaa

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 24.07.2011 , 1:57 AM

Quote (luka83)
Moj dobar drug je praktikovao anal sa svojom bivšom. Jednom prilikom, dok je "hiltovo", na borer mu se okačio ostatak paprike

Punjene paprike ili...?

Sto bi rekli Sremci: IZESH PRICHU.... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2477
poruka na forumu
63 201



post # 17 | 02.08.2011 , 11:05 PM

fujjj happy











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 18 | 02.08.2011 , 11:19 PM

Quote (luka83)
Moj dobar drug je praktikovao anal sa svojom bivšom. Jednom prilikom, dok je "hiltovo", na borer mu se okačio ostatak paprike

oj zgadio si mi sex al skrozzz fuj .....probo jesam al nijsam sazno sta je jela tog dana hahhahah fujjjjjjjjjjjjjj cry cry surprised surprised smile








978
poruka na forumu
107 1318



post # 19 | 03.08.2011 , 0:08 AM

Kakvi ostatci paprike, o cemu vi, probao jesam i nema u tome nista lose... al prvo se malo treba uputit u neke stvari pa tek onda, a ne gurni pa sta bude... prvo niti je bolno za djevojku jer je sve u opustenosti i njeznosti muskarca respect (tj mene) a drugo niti ima neugodnih mirisa a kamoli ostataka hrane ... ok , sto se tice sadasnjosti moja zena ga ne voli i ja to postujem... shy tako da ne treba navaljivat na nesto, to jednostavno dodje, desi se, uzivas i to je to... i jos nesto ako je djevojka neuredna, neurdna je u svakom smislu a ne samo u predjelu anusa... oops

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










347
poruka na forumu
24 174



post # 20 | 03.08.2011 , 0:54 AM

Igortehno, potpuno si u pravu. Naime, ukoliko zena vodi racuna o higijeni i koristi irigator, a pri sexu neki od lubrikanata, zagarantovano je obostrano uzivanje.

Licila je na list koji sluti vetar...



  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: