Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Analni sex






114
poruka na forumu
11 85



post # 41 | 06.11.2011 , 8:53 PM

Ja sam imao za devojkom sex u anal i na pocetku je sve uzasno i njoj i meni je bilo prvi put... Ali posle drugog puta dolazi do preokretaja... Naravno vise volim vaginalnu stranu al pocela devojka da trazi i analno...

Tako devojke imam neki osecaj da posle drugog puta ce te vi sami traziti analno... Treba probati :)

Placene ubice nikad ne umiru, samo idu u pakao da se regrupisu









502
poruka na forumu
17 70



post # 42 | 06.11.2011 , 11:08 PM

Da?xd

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









114
poruka na forumu
11 85



post # 43 | 07.11.2011 , 0:04 AM

Sanjica imamo nesto zajednocko sto volimo :)

Placene ubice nikad ne umiru, samo idu u pakao da se regrupisu









255
poruka na forumu
22 349



post # 44 | 22.01.2012 , 9:40 PM

:D :D Nije uvek lose kad ti mali postane komunalac. yes











352
poruka na forumu
57 512



post # 45 | 16.02.2012 , 8:28 PM

Muskarci vole to iz vise razloga.Jer je 'prljavo',navodno nije 'svakidasnje',imaju osecaj nadmoci nad zenom jer ume da boli ako se ona ne opusti....itd.To je nesto jako intimno i zbog toga ne treba to raditi sa bilo kim,vec sa nekim sa kim smo i vise nego bliski.Probala jesam sa deckom sa kojim sam dugo u vezi,par puta.Jednom mi je bilo lepo,ali posto mi u principu nije prijalo ne radimo to vise.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









576
poruka na forumu
34 295



post # 46 | 19.02.2012 , 2:32 PM

Quote (tomo47)
Po meni,dosta osetljiva tema.Svako od nas ima svoje mišljenje i vlastita iskustva.Međutim,mogu da predložim: svako ko nije probao,treba da proba (ne sa svakim,to ipak mora biti birana osoba)Iz ličnog iskustva i ako sam se tome dosta dugo odupirao, mogu da kažem da je to sasvim OK.I sad vidim da ne treba sputavati ama baš ništa što pričinjava zadovoljstvo vama i osobi sa kojom ste

Brate svaka ti na mestu ;) Treba probati malo je drugaciji osecaj ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









6
poruka na forumu
1 0



post # 47 | 19.02.2012 , 3:38 PM

sex je sirok pojam...ako svedemo sex na misionarski sex sa zenom i svrsavanje po stomaku to bi trajalo 2 mjeseca....mislim da treba probati sve sto je u pitanju 1-1 pa i analni..i normalno je da ako uziva trazice ...:)








279
poruka na forumu
69 637



post # 48 | 19.02.2012 , 5:52 PM

Probala i definitivno mi se ne svidja....Sto rece neko toliko dobrih poza da mi anal stvarno nije potreban.Imam ja dobar citat kad neko kaze ''Jebem te u dupe"" onda ja kazem "Sto u dupe pored prave rupe".
P.S izvinjavam se na vulgarnosti....

Lepi,silni,grozni!Zeljan sam te i ja,
Da banes pod maskom druga ili gosta;










2
poruka na forumu
0 0



post # 49 | 19.02.2012 , 7:36 PM

"ako svedemo sex na misionarski sex sa zenom i svrsavanje po stomaku to bi trajalo 2 mjeseca...."
u potpunosti se slazem! :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 50 | 19.02.2012 , 7:49 PM

Nemam ništa protiv. Ko voli neka izvoli. :)






"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 51 | 19.02.2012 , 7:55 PM

Kako kome... Meni se svidja.

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 52 | 19.02.2012 , 8:01 PM

Quote (badule)
Neka proba ko hoce,ja NE,hvala...

Quote (u17r4)
Hehe nebih ni ja

slazem se sa vecinom.... hvala, ali neka hvala...

sto kaze moj drug badule:

Quote (badule)
STO U DUPE PORED TAKVE ....

istina... gj

:P









365
poruka na forumu
101 771



post # 53 | 13.04.2012 , 2:01 AM

Drago mi je sto ima ova tema :D
Meni se desilo ness takvo...
Seksovali se mi sve cool i ja ga izv. kad ono ljuspa od graska lol
Ljudi nemojte to raditi, procicete kao ja shocked

Sta se setas po mom profilu jedan!









714
poruka na forumu
119 927



post # 54 | 13.04.2012 , 2:05 AM

Quote (ljutiposkok)
Seksovali se mi sve cool i ja ga izv. kad ono ljuspa od graska

Jojjjj a shta da je jela pasulj? lol lol lol em miris em ukus lol lol lol :p

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









39
poruka na forumu
4 -26



post # 55 | 13.04.2012 , 2:59 AM

Gledam i ne verujem da li je moguce da su nasi ljudi toliko neobrazovani sto se tice sexa vec mesecima citam razne teme na tu temu i ne verujem svojim ocima! O cemu bre vi pricate kakvi hemoroidi kakav grasak paptika boranija i ostalo povrce! Sex i sve vezano za erotiku i sexualni nagon i potrebe je normalno, ne postoje ni jedan muskarac ili zena koji makar jednom dnevno nemaju sexualnu fantaziju, jer ako niste znali prilikom takvih mastanja ili stvarnih radnji oslobadja se dopamin ili hormon srece ista supstanca koja se oslobadja kada se uzme droga ili se jede cokolada, to sto je kod nas tabu u svetu je normalno desetinama godina! Ajde mogu da razumem ove iz Bosne njima vera i ta sranja ne dozvolajavaju a sta je sa ovima ostalima nemam pojma, smisao zivota je ako niste znali ljubav i sex naravno posle dece jer to najvise jednog muskarca ili zenu moze da zadovolji nisu ni pare ni kuce ni kola vec samo SEXXXXXXX i sto je sex u vezi raznovrsniji i sarolikiji to je veza cvrsca ili jaca!

Added (13 Apr 2012, 2:59 AM)
---------------------------------------------
A sto se tice analnog sexa odlicannnnnnnnn jeeeeeeeeee ja sam svoje partnerke dovodio do extaze, neke su mi priznale da vise puta dozive vrhunac analno nego vaginalno, a i meni odgovara jer one razgazene kad svrse 2-3 puta i procure vise nije zanimljivo a analno je usko kao da je prvi put tako malo lepo njoj malo lepo meni! Naravno to podrazumeva da muskarac mora da zna kako da zenu zadovolji i dovede je do vrhunca mi muskarci smo prosti samo dobro stegnu punu saku i trljalj sa zenama je to vec malo veci posao! I jos jednom savet za sve vazi probajte obavezno moze da pruzi obostrano zadovoljstvo! I samo da znate tajna je u obicnom medicinskom vazelinu nema nista bolje :D baloni baloni baloni baloni baloni









547
poruka na forumu
46 1072



post # 56 | 13.04.2012 , 3:18 AM

Nije zvaka za seljaka :p
Tako da nije ni Analni sex za decu i neiskusne...muskarac koji ume i bez penetracije zadovolji zenu a ovo oko hrane sto je prica...to je toliko "fuj" da je to nemoguce jer te zenske osobe ja nebih ni motkom od 2 metra dotakao iz cistog razloga jer ne vode racuna o licnoj higijeni sto je na Prvom mestu uopsteno u zivotu
nego da se vratim na temu...da li sam probao ili ne moja je stvar ali bez neznosti,higijene i nekog znanja cak ni vaginalni sex 90% zena niti muskaraca ne uziva...(muskarci da onih 3 sekunde na kraju 3 minuta celog sexa)
Tako da ... prvo naucis...onda probas...pa onda znas...i na kraju ne lupas na nekom forumu gluposti ;)

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









159
poruka na forumu
12 117



post # 57 | 13.04.2012 , 8:11 AM

Brateee pojma vi o sexy nemate.... ako vam je to tabu tema bolje da ja nista ne pricam.... dok bre ne probate ama sve osim gay fora nista bre niste proziveli i doziveli....zivot je kratak punite sve rupe i rupice dok su na zenama... nema biranja...

Od biraca nema jebaca, matori.

Mrsave, debele, sisate, ravne, celave, dugokose.... aj debele preskocite :) to je teska ljubav...

Added (13 Apr 2012, 8:11 AM)
---------------------------------------------










1449
poruka na forumu
105 688



post # 58 | 14.04.2012 , 0:44 AM

Veskica, je to sasvim OK formulisala cao
a za papriku ne zelim davati komentar - trebam tek ici vecerati - ovo mi nikako nije trebalo sada procitati :o - mislim da cu otici na spavanjac gladan ove noci :(

Added (14 Apr 2012, 0:44 AM)
---------------------------------------------
Veskica, je to sasvim OK formulisala cao
a za papriku ne zelim davati komentar - trebam tek ici vecerati - ovo mi nikako nije trebalo sada procitati :o - mislim da cu otici na spavanjac gladan ove noci :(


!!!









29
poruka na forumu
4 69



post # 59 | 14.04.2012 , 4:45 AM

Koje opasnosti postoje kod analnog seksa?

Praktikovanjem analnog seksa bez kondoma mogu se prenijeti bolesti kao sto su hepatitis ili sida.

Da je to tacno znas kolko njih bi bilo bolesno
a sto se tice rokanja u bulju svaki muskarac bi to voleo al je problem sto to nece svaka devojka,jbg boli ih
mene nervira to sto dok ga ubacis preznojis se,a ona jadna samo vristi.e kad se razradi onda je ok :D :D :D

Added (14 Apr 2012, 4:45 AM)
---------------------------------------------
[font=Arial][color=red] da vam ispricam nestoooo!!! pitam ja devojku jesi gladna duso,kaze ona ma jok jela sam pre sat vremena snicle.ja kazem dobro ajmo onda kod mene.stigli mi kod mene kuci i bacimo se na sex.uhvatim ja nju od pozadi i reko aj malo da je rokam u bulju,ubacim joj ga u bulju i rokaj misko,zamisli izvadim ga ja kad na mom polnom organu viri ljuska od graska.ja joj kazem: pa sto lazes da si jela cnicle kad si jela grasak :D :D :D cudi se ona kako to ja znam.


buhahahahakikikighaghagha!!! duhovit nema sta..............................
Ja sam ti kao kokain,jednom se druzis samnom i ne mozes bez mene.Pa sad druzi se ako smes hiiihiihhih!!!










526
poruka na forumu
339 4044



post # 60 | 14.04.2012 , 11:39 AM

NEEE...nebih nikad to meni lici pederski lol guraj de je sigurnije :D


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Analni sex
Search: