Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Mladi i sex






1830
poruka na forumu
280 1781



post # 21 | 10.11.2011 , 5:28 PM

DxD, niceg ne treba se stideti svaka cast imas moj naklonost do zemlje ako mi verujes , samo nemoj sada da prljam farmerke xaxaxaxa Respekt svidja mi se tvoje razmisljanje jer vidim da postoji trunka nade za bolje sutra i da nisu se svi ljudi izopacili !!! Danijela kad te poseti Kupidon ili Armor znaces da je pravo vreme za veliku ljubav !!! :D Respekt











1795
poruka na forumu
403 2824



post # 22 | 10.11.2011 , 5:42 PM

Quote (Leksi)
Ja kad vidim kako se danasnje klinke oblace, dodje mi da povracam. Bolje da gole izadju nego i ono malo krpica sto je obukla.

Slazem se... Ali kada kazes da je deci dopusteno sve, to je donekle tacno, ali mnoge odlaze kod drugarice presvuq se bas tako kako izlaze i roditelji nemaju pojma o tome. Misle kako su njihova deta naj, naj.
Slazem se za batine, ali nekako gledano sa moje strane, nikada me bili nisu, a za sebe slobono mogu reci da sam dobro, pamtno, druzeljubivo dete (devojka)... Sve imam, izlazim, ne brane mi nista, a hvala Bogu ponosni su na mene... :)

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 23 | 10.11.2011 , 5:51 PM

Quote (dalmatinka)
e pa mene zanima vase misljenje mislite li da danasnja omladina rano stupa u sexualne odnose i da li je to po vama normalno???

Jeste, danasnja omladina rano stupa u seksualne odnose i to meni nije normalno ali onima koji to rade sa 13, 14, 15, 16 godina jeste... Kad sam bila u osnovnoj skoli niko nije pricao o seksu svi smo tada bili u fazonu prvi poljubac, pa smo se sve stideli da priznamo osecanja... a ovo danas - katastrofa. Onda kad sam bila I godina srednje skole vec su pocele takve price... Na odmoru pricaju drugarice kao moram da spavam sa njim jer ce me ostaviti ili kao rekao je da ce samo malo da ga ubaci (da ne kazem drugu rec) i da ja nista ne brinem i kao bice nezan... To su takve gluposti bre, pa ne znam... I onda kad uradi to onda se kaje i prica kao da je bolelo bla, bla, bla znate vec kako to ide... pa onda kaze da nisu zastitu koristili jer njemu smeta i ne voli vec ce on da ga (znate sta) na vreme... i onda decko raskine sa njom posle toga i razlog navede kao dosadilo mu vise (e kad cujem da neko navede taj razlog za raskid, poludim angry2 ) pa onda ona place mesec dana, ne moze da ga preboli pa joj krivo sto je to sa njim uradila ali proso brzi voz, nevinost vise ne mozes da vratis... I to sam se naslusala sa 16 godina, a sada sa svojih 20 godina sta sve ne cujem, ccc, bolje da ne pisem o tome...

Quote (DxD)
Jer ubacije se tudji stapic u tvoju rupu... xD

lol lol lol ovo moram da nagradim xD
Quote (DxD)
Jos ne shvatam poentu toga

Ima jedna stvar koju ja vise volim od sexa ali necu da kazem sta, nikako lol








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 24 | 10.11.2011 , 5:54 PM

Quote (Tanja91)
ovo moram da nagradim

Ahahah... Ali eto, metaforicki napisano.. :D Ne bih strucno ili ovim prirodnim jezikom.. lol :D

Ko si ti?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 25 | 10.11.2011 , 6:04 PM

Quote (DxD)
Dakle, roditelji su krivi u prvom planu.. A u drugom planu, tu je i drustvo...

Tacno, ja sa mojom majkom pricam o svemu ali bas o svemu i nije me sramota bilo sta da je pitam i mogu samo da zahvalim roditeljima sto nisam kao ta deca jer drustvo zna da te bas upropasti, ali bas, bas...
I sto je najgore, ta deca se hvale kad to urade pa jos zezaju one devojcice koje to nisu, ma katastrofa bre...








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 26 | 10.11.2011 , 6:16 PM

Ja se ne slazem bas da te drustvo moze unistiti. Osoba koja ne zeli (cvrsta je pri toj odluci) ona nece nista da uradi. Moje drustvo pusi travu i to najbolji drugovi i drugarice, koliko su puta oni meni rekli probaj, a ja to nikada uradila nisam, bas iz razloga NIKO ne moze da te natera na nesto sto ne zelim... To sve zavisi od osobe, ako devojka kaze ne to ce biti ne, a najgore je kad kaze ne, a ni ona nije sigurna sta zeli, a sta ne........

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 27 | 10.11.2011 , 6:19 PM

Quote (Nevena92)
Ja se ne slazem bas da te drustvo moze unistiti. Osoba koja ne zeli (cvrsta je pri toj odluci) ona nece nista da uradi. Moje drustvo pusi travu i to najbolji drugovi i drugarice, koliko su puta oni meni rekli probaj, a ja to nikada uradila nisam, bas iz razloga NIKO ne moze da te natera na nesto sto ne zelim... To sve zavisi od osobe, ako devojka kaze ne to ce biti ne, a najgore je kad kaze ne, a ni ona nije sigurna sta zeli, a sta ne........

Ima svakavkih manipulanta... :) Evo, bas danas, na casu moj drug izvadio drogu... :s I to klupa iza mene... I on namesta cigaru sa drogom.. To neka zelena droga, nije u prahu... Kao neka biljka... :s A sta za to reci? :)

Ko si ti?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 28 | 10.11.2011 , 6:30 PM

Quote (Nevena92)
Ja se ne slazem bas da te drustvo moze unistiti. Osoba koja ne zeli (cvrsta je pri toj odluci) ona nece nista da uradi.

Tacno... :)
Quote (Nevena92)
a najgore je kad kaze ne, a ni ona nije sigurna sta zeli

E pa o tome pricam, mnogo vise je takvih danas nego onih sa cvrstom odlukom... drustvo te povuce i gotov si, ovo pricam jer znam osobe koje su bile za primer sto bi se reklo, u osnovnoj skoli a kad su postale srednjoskolke otisle su u aut...
Quote (DxD)
A sta za to reci?

Ccc, ja za ovo nemam komentar... A sta reci za onog koji je pre nekoliko dana uneo pistolj u skolu i pucao u ucionicu, u zid, paracinska gimnazija je u pitanju...








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 29 | 10.11.2011 , 6:36 PM

Quote (Tanja91)
E pa o tome pricam, mnogo vise je takvih danas nego onih sa cvrstom odlukom...

Da, da, mnogo ih je vise...
Quote (DxD)
A sta za to reci?

Hahahaha. Nista, kazes brate, daj i meni malo... lol lol lol lol Ma, isqliras, pravis se da ne vidis. Boli te uvo... :D

Added (10 Nov 2011, 5:36 PM)
---------------------------------------------

Quote (Tanja91)
drustvo te povuce i gotov si, ovo pricam jer znam osobe koje su bile za primer sto bi se reklo, u osnovnoj skoli a kad su postale srednjoskolke otisle su u aut...

Da, da.. Moja jako dobra drugarica je bila pravi primer u osnovnoj, a sada pusi travu itd, itd, ali nju je decko uvuk'o. Jbg. to je kad nemas svoje NE!!1

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 30 | 10.11.2011 , 6:36 PM

Nevena92, И ти си дете ћеро моја, само што то још не знаш :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 31 | 10.11.2011 , 6:38 PM

Quote (Mortal)
И ти си дете ћеро моја, само што то још не знаш

Hahahaha... Dete sam, naravno... Ko kaze da nisam? :D lol

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 32 | 10.11.2011 , 6:39 PM

Nevena92, ahahha... lol A jos imamo kamere i ostala cudesa.. I ipak.. Sta ces.. Njegov problem.. :) A da je glup pa aj, ali ubija znanjem.. A zaebava se.. :/

Ko si ti?









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 33 | 10.11.2011 , 7:36 PM

Quote (DxD)
A da je glup pa aj, ali ubija znanjem..

U jbt. pa ko zna sta je u njegovoj glavi. Aaaa za kamere i ja sam imala kamete, pa, su sve i svasta radili po sk....

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 34 | 10.11.2011 , 7:43 PM

Quote (Nevena92)
U jbt. pa ko zna sta je u njegovoj glavi. Aaaa za kamere i ja sam imala kamete, pa, su sve i svasta radili po sk....

Budale... angry2

Ko si ti?









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 35 | 11.11.2011 , 0:37 AM

Ja sam odrastao u malom gradu gdje je svako svakoga znao i gdje su mogućnosti za bilo kakav razvoj i nepredovanje bili ograničeni. Sve se znalo. Ko, kako, s kim? U maloj sredini se ne može ništa sakriti. Čudi me iskreno da se vi išćuđavate ovakvom ponašanju pubertetlija. Kada sam bio 6. razred sa mnom u odjeljenju je bila djevojčica koja je imala seksualne odnose sa starijim momčićima. Imao sam još dvije drugarice u to doba koje su bile starije godinu dana od mene i takođe su imale odnose. Znači, sa 12, odnosno 13 godina i to je nama tada bilo prihvatljivo, što ne znači da da smo se svi sa tim slagali, a smatrali da smo ne neki način sazreli za to (mislim na krug društva u kome sam bio). Naravno, bilo je mnogo više one djece koja su malo zaostajala za našim tempom života, što je sasvim normalno. Hoću da kažem da neka djeca zaista brže odrastaju od drugih, kako psihički, tako i fizički. Sad mi nije jasno, kad se ovo moglo dešavati u maloj sredini, kako je tek bilo u razvijenijim gradovima. Ne vidim mjesta čuđenju. Toga je bilo oduvijek, samo što je to bilo u malo manjem broju nego danas. O srednjoj školi neću ni da pričam.
Ne podržavam rane sexualne odnose, ali neke tikve je teško držati pod kontrolom.


Poruku je menjao/la luka83 - Petak, 11.11.2011, 5:01 AM











6
poruka na forumu
3 28



post # 36 | 11.11.2011 , 0:42 AM

iskreno matram da su u tim godinama nezrele za sex.....

gabrijela hufnagel









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 37 | 13.11.2011 , 6:16 PM

Ma dajte ljudi.Ne mogu da shvatim,da netko ozbiljan i pomislja da je normalno sto deca od 12-13 godina imaju redovan sex.
Ne necu tvrditi da nema dece od 12 godina koja se upustaju u to,ali tvrdim da to ne rade iz sexualnih pobuda vec iz nekih drugih razloga.Kako je moguce da devojcica tog uzrasta prica i hvali se kako to radi i kako je to normalno,a sa druge strane nezna odgovor na banalna pitanja kao sto su

- Da li moze da se zatrudni u vodi
- Moze li da ostane trudna preko gacica
- Moze li se povratiti nevinost

Dakle ona legne pod momka samo da bi se dokazala i da moze sa tim da se hvali.
Sa duznim postovanjem uvazavam sva misljenja,ali za mene to nije normalno



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 38 | 13.11.2011 , 11:03 PM

tomo47, :respect:

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 39 | 14.11.2011 , 0:41 AM

tomo47, nisam ja rekao da je to normalno. Rekao sam kako smo ja i moje društvo gledali na te stvari dok smo bili u tim godinama. Čista retrospektiva. Djeca ne bi trebala da stupaju u sexualne odnose sa 12,13 godina, ali činjenično stanje je takvo da se to dešava. Ja sam o tome govorio kao o pojavi. Stoji priča da se to radilo iz želje zbog dokazivanja i bržeg odrastanja. Motivi su razni. Moja poenta je da nekada ne možemo da utičemo na odluke djece u tom uzrastu. :) ;) Radoznalost čini svoje i često svjesno idu u pogrešnom pravcu.


Poruku je menjao/la luka83 - Ponedeljak, 14.11.2011, 1:19 AM











2523
poruka na forumu
87 1228



post # 40 | 14.11.2011 , 5:13 PM

Quote (luka83)
tomo47, nisam ja rekao da je to normalno.


Prijatelju zao mi je sto si se osetio prozvanim,ali veruj mi kad sam ovo pisao nisam imao u vidu tvoj post, nego sam rezimirao sve napisano.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Search: