Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Mladi i sex






4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 41 | 14.11.2011 , 5:27 PM

tomo47, ma opušteno :) Imao sam potrebu da pojasnim svoj stav, a izvini što sam te imenovao. Čisto prijateljski ;)











507
poruka na forumu
25 327



post # 42 | 14.11.2011 , 5:57 PM

Igraju se deca......

Bolje da se j,bu nego da se drogiraju ili ginu u ratovima....

Samo nek se sexualno obrazuju da ne zarade razne bolesti.....i da se ne kaju posle








275
poruka na forumu
86 399



post # 43 | 14.11.2011 , 6:16 PM

Quote (larisa)
Bolje da se j,bu nego da se drogiraju ili ginu u ratovima....

pa meni ni jedno,ni drugo ni trece nije bas za dicu od 14 godina mozda sam zaostala al koliko su zreli sa 14 godina da se kako ti kazes j,bu po mom misljenju nebi tribali tako rano stupat u seksualne odnose,a jos manje da se drogiraju i da idu u ratove..

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 44 | 14.11.2011 , 6:54 PM

Jao brate mili! Uporedjujes rat i smrt sa eksom.. Pa gde to ima!? angry2
Pod jedan, zna se ko ide u rat... Muska deca.... I cak i dan danas, ne zna se ko je umro za svoju porodicu, otadzbinu i drzavu. A vec je poznato da muskarci imaju ranija ta krevetna iskustva od devojaka... Jednostavno, smrt ne mozes porediti sa kvazi uzivanjem.. To su totalno suprotni pojmovi...

Ko si ti?









365
poruka na forumu
101 771



post # 45 | 13.04.2012 , 2:09 AM

Cure ma samo pucajte, niste vi mlade nego sooper za ness novo.. :)

Sta se setas po mom profilu jedan!









547
poruka na forumu
46 1072



post # 46 | 13.04.2012 , 9:17 AM

Neznam kako ovo da kazem da ne ispadne glupavo...pa cu samo da onako kratko pokusam da dam komentar
Naucno je dokazano da zenska deca ulaze ranije u pubertet nego muska i da skoro duplo brze sazrevaju...tako da Muskarac od 12 godina nije plodan dok je zensko sa 12 godina vec plodno i sigurno tu hormoni vec rade...bez nekog normalnog pristupa roditelja sa 14 godina MNOGO njih je izgubilo nevinost samo zato sto je "Sex" taboo tema izmedju roditelja i dece
e sad to je ono "naucno,sistematski i ankete" ja licno mislim da je to MNOGO rano za sex i nekako mi o tome grozno da mislim...kad sam ja imao 13-14 godina i navece izadjem u grad sa mojom simpatijom pa ono drzanje za ruke a meni se cini da sam najveca faca u gradu...a sad sa istim tim godinama nezna se ko koga j...
definitivno strasno (neko rece da se igraju...a posle puni domovi odbacene dece...zbog njihove igre sjebu nekom zivot) jer su mladi glupi i neiskusni
PS: naknadno sam procitao ovo za ratove...i mogu vam reci da za svoju zemlju(otadzbinu) nikad nisi premlad da ratujes


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 13.04.2012, 9:23 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









834
poruka na forumu
212 1454



post # 47 | 13.04.2012 , 9:59 AM

sta ces doslo vreme da klinke cim skinu pelene obuku tange ..i pre izgube nevinost nego mlecni zub :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 48 | 15.04.2012 , 6:46 PM

Quote (vuk-samotnjak)
sta ces doslo vreme da klinke cim skinu pelene obuku tange ..i pre izgube nevinost nego mlecni zub
:D :D :D

Ma nisu cure krive priroda je :D
Svako u svoje vreme ne zlim osudjivati nikog samo reci pamet u glavu nije to lizalo :p :p
Mislim ko stupi mlad u sex mora sam da zna sta radi jer poslije ...... nema kajanja :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 49 | 15.04.2012 , 7:12 PM

Po meni su za sve krivi roditelji. Moja majka je davno meni objasnila šta je to i kako i šta treba da se radi da ne bi došlo do nečega što ne želim. Rekla mi je isto tako da to uradim kada ja hoću i s kim hoću,ali da to ne bude neko ko toga "nije vrijedan". I rekla mi je da to ne radim prije 18 godine. Ja sam to sve prihvatila,ali je opet nisam u potpunosti saslušala. Spavala sam s dečkom sa 16 godina i znam šta radim danas. Nisam,hvala Bogu, ni ostala trudna niti sam se zarazila nečim. Uglavnom roditelji su za sve zaslužni,a ta djeca nisu kriva. To što se među mladima širi priča kao ako nisi spavao sa nekim nisi kul je totalna glupost. Većina ljudi ovdje takve cure smatra finima i slatkima,a one koje su spavala sa samo jednim dečkom kurvama. A i roditelji i to dijete samo sebi treba da izgradi stav šta ono hoće. Mene je drugarica ranije "nagovarala" da spavam s nekim dok ja to nisam htjela. Kada sam to htjela to sam i uradila.

I nemojte se tome čuditi nego to objasnite roditeljima i djeci. A i kada pogledam razliku između moje mame i mene malena je. Ja sam prvi put spavala s nekim sa 16 kao i ona i njene sestre. A i glupo je gledati omladinu danas i prije 50 godina. Sve se mjenja. I u svakoj generaciji će biti "onakve" omladine. :)








228
poruka na forumu
9 89



post # 50 | 16.04.2012 , 4:13 PM

A to jeste ,tu si u pravu skroz ,samo sto Sex vec gubi svoje pravo znacenje,jer bar po meni,sex treba ima sa onim koji ti odistinski znaci itd itd, a ne tako sa nekim ako si u nekoj kratkoj aferici pa ono ajde, cisto posto nisam dugo ,ajde decko mi je pa mogu sa njim, isto kao i dosta njih sto tako radi reda stupaju rano u odnose,eto nismo pre,sad cemo, i sad smo kul,kako muski tako i cure, I magarac zna da gura i da zapne...Pa posle tek misli sta je uradio... :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 51 | 16.04.2012 , 5:07 PM

Moja najbolja prijateljica je skinula mrak sa 13 i kada mi je toi priznala sokirao sam se! spavala je sa deckom koji je od nje stariji 2 godine, pa ni on nije bio za pohvalu! strasno je to sto je njima sve to cool, ali meni je to uzasavajuce! iako ona izgleda kao da ima 21, ima samo 13 i koliko god da joj pricam da to nije normalno, jbg... takva je - kakva je :P

MareX









75
poruka na forumu
12 -4



post # 52 | 16.04.2012 , 6:22 PM

ma sve je to zbog glupih roditelja...tata pritiskao mamu a mama dahce dete pred vratima slusa...onda mama cerki nabavi komp i net a da bi dete lakse gledalo lakse xxx sajtove...danas decija svest brze sazreva nego telo a onda dopunica za gole slikice pa ostale stvari...TU SU SVI KRIVCI..

Kako bi reagovali kada bi vas muvalo dete od 12 god?????????????????????

Lako je osuditi a kakvi ce te vi biti roditelji???????????????

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









228
poruka na forumu
9 89



post # 53 | 17.04.2012 , 4:02 AM

@ Mx official, pa pametni su i ona i on..ali ajde..mlado ludo sta da kazem..








363
poruka na forumu
65 485



post # 54 | 14.08.2012 , 2:36 AM

Ma kakav seks sa 12/13 godina. Mozes sazreti, biti "cool" ili kako vec i provoditi se odlicno bez seksa u tako ranom dobu!









188
poruka na forumu
15 170



post # 55 | 14.08.2012 , 4:01 AM

Ma ja cu da vam kazem sta je to...nije to 21. vek...to su kurve...uvek je bilo takvih kroz celu ljudsku istoriju samo sad to vise nije tabu tema pa se zna. Inace uvek je bilo. I odmah da vam kazem nisu roditelji krivi. Zajebite vise roditelje da krivite. Mnoga deca imaju mnogo dobre roditelje ali jednostavno takvi su. Brate ne moze roditelj da ti zabrani da pusis cigare ili travu ili sta ja znam. Ne moze. On ce da ti kaze da ne smes, ima da te kazni, ali svejedno ti kad izadjes van kuce sve je na tebi da li ce da prihvatis ili ne i tu niko ne moze da te zaustavi. Brate roditelji mi nikad nisu pricali da ne pusim ili takve stvari, ja sam sam odlucio i tako je. Nikad u zivotu nisam dim povuko i nikad i necu. Milion puta su mi drugari nudili kao ae povuci samo jedan dim, nista ti nece bude i ja znam da od jednog dima ne moze nista da bude ali jednostavno sam sebi reko ne i tu je kraj price. Imam 18. godina i jos se moze reci da sam mlad ali dovoljno sam pametan da znam sta je dobro za mene a sta nije. Isto tako znaju i te devojke da je to lose da tolko rano imaju sexualne odnose ali to je njihova odluka i niko tu ne moze nesto da promeni. Jednostavno uvek ce postojati ljudi koju su bezvredni i jeftini.








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 56 | 14.08.2012 , 6:47 PM

Quote (_Nazgul_)
Ma ja cu da vam kazem sta je to...nije to 21. vek...to su kurve.

Sokirana sam tvojom izjavom...
Ima i takvih, ali 80% devojaka spava sa deckom mnogo ranije nego sto bi trebalo iz ljubavi prema toj osobi i ne bi li ga zadrzala sto je greska, a tu onda samo one na kraju ispastaju jer bivaju povredjene..Krivi su ti muskarci sto zele *ex sa tako mladim curama a ne one...Jos dobiju takav epitet... <_<











8
poruka na forumu
14 295



post # 57 | 14.08.2012 , 6:58 PM

Quote (_Nazgul_)
Ma ja cu da vam kazem sta je to...nije to 21. vek...to su kurve...uvek je bilo takvih kroz celu ljudsku istoriju samo


Nisi upravu... KRIVI SU RODITELJI, niko se ne rodi kao losa osoba! To moze samo postati zbog nedostatka roditeljske brige i sl. zbog okoline drustva i slicno. zbog ne adekvatne edukacije mladih! Ima dosta mladih koji su pametni i lijepo odgojeni...

A suzana ispada sad samo muskarci zele sex! Nemoj bgti... pa znam ja curica koje su gore od muskaraca... to je podjednako!!! zavisi od osobe...

Only God can judge me...









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 58 | 14.08.2012 , 7:05 PM

Quote (BosnianBoy)
pa znam ja curica koje su gore od muskaraca..

Ja sam gora od dosta muskaraca...xaxaxa njam











8
poruka na forumu
14 295



post # 59 | 14.08.2012 , 7:07 PM

Quote (suzana85)
Ja sam gora od dosta muskaraca...xaxaxa


Al ti nisi maloletna curica ;)

Only God can judge me...









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 60 | 14.08.2012 , 10:01 PM

Quote (_Nazgul_)
Ma ja cu da vam kazem sta je to...nije to 21. vek...to su kurve..

Ovako nesto izjaviti i ostati ziv je ziva sreca.
Blago tebi kad tako razmisljas.

Ocito si imao problema sa istima, jer kad se misli na kurvu to je ona sto daje svakom samo tebi nece.

Pocnite od vas muskaraca, kako se ophodite prema devojkama? I sve ce vam biti jasno!
Dovoljno je samo jednom recenicom da im poljuljate samopouzdanje i da ih pretvorite u najgore.
Setite se pre vremena, koliko se cast devojke cenila, s kojim se postovanjem pricalo, a na ovo sad se zgrozavam.
Univerzalno ime za devojku je ONA, pa to se ni tim kurvama ne izgovara, jer sva devojka ima ime.

Istina je, da je mladez danasnja previse opustena, bez dnevnih obaveza, bez sportskih akivnosti, i samim tim, da se bleji po 24h na kompjuteru ili vani, jednog dana dovodi do pucanja psihe, i teznje da se bude mangup, i slicno.

Naime, one se ponasaju onako kako se vi ophodite prema njima, stoga ponasajte se bolje.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Search: