Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Mladi i sex






275
poruka na forumu
86 399



post # 1 | 09.11.2011 , 11:46 AM

Do ove teme sam dosla tako sto sam cula dvije ''cure'' u kaficu kako pricaju jedna drugoj kad su i skim su spavale prvi put zapravo sokiralo me to sto su i jedna i druga rekle da su nevinost izgubile sa 14 godina i tu sam ostala u soku..Pa mi je u glavu doslo pitanje koliko njih danas tako rano ima sexualne odnose,da li oni to smatraju normalnim??? I onda sam dosla kuci malo progooglala o toj temi i iznenadila se koliko mladih misli da je to ''cool'' izgubit nevinost tako rano,iako ih pola nezna kakve to posljedice moze donit od nezeljene trudnoce do spolno prenosivih bolesti...Vecina njih se informirala preko neta i oni misle da znaju sve kako se pazit i cuvat..po meni to nije normalno jer ''djevojka'' sa 14 godina nije ni priblizno spremna ni zrela da tako nesto napravi,jer ce se za koju godinu sigurno kajat sto je tako mlada se upustila u sexualne odnose pogotovo ako je to napravila sa nekim kome nije bilo stalo do nje nego do samog cina jer je u vecini slucajeva tako...

e pa mene zanima vase misljenje mislite li da danasnja omladina rano stupa u sexualne odnose i da li je to po vama normalno??? (ako postoji vec ovakva tema obrisite je,ja sam trazila ali nisam nasla)

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 2 | 09.11.2011 , 2:43 PM

Vremena su se promenila, pa i danasnja deca.
Kako moj cale kaze, postali su hibridni, razvijeniji, ali ipak mislim da su premladi da stupaju u tim godinama u seksualne odnose.
Dalmatinka moja, toga ima svugde. Cak se upuste i u grupni seks, sto je meni bila uvek tabu tema, u tom smislu, ako ti nije dovoljan jedan muskarac, nece ti biti dovoljni ni njih 100 da je oko tebe.

Pricala sam vec, mislim nisam sigurna, da sam imala drugaricu koja je se u 15-oj godini udala i iste godine rodila dete, do 18-te imala je 4 dece. Jer to je htela. Tako da svako sebi zna najbolje, a to sto njihovi roditelji ne primete, to je njihov propust.

A to isto da se hvale, pa ja to cujem svakodnevno jer radim na takvom mestu gde svake veceri slusam od muskaraca kako se hvale ko je spavao s mladjom. Ma da se zgrozis.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 3 | 09.11.2011 , 2:52 PM

Quote (dalmatinka)
jedna i druga rekle da su nevinost izgubile sa 14 godina

Zao mi ih je... Samo to mogu da kazem :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









275
poruka na forumu
86 399



post # 4 | 09.11.2011 , 2:58 PM

Leksi, moja danas se sve svodi na sex di god se okrnese,ali isto ovo mi ne ide u glavu da sa 14 godina spavas sa nekim uglavnom uzas teski...
Quote (Leksi)
u 15-oj godini udala i iste godine rodila dete, do 18-te imala je 4 dece. Jer to je htela.

neznam mila jel htjela i li se dogodilo imam i ja frendicu isto tako malo je starija i svima je govorila da je htjela toliko dice a na kraju se ispostailo da se desilo kako se kod nas kaze....
Quote (Mortal)
Zao mi ih je... Samo to mogu da kazem


ma nema tu zaljenja nego dobre odgojne mjere kakve sm mi imali :D

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









114
poruka na forumu
11 85



post # 5 | 09.11.2011 , 5:52 PM

dalmatinka dobrodosla u 21 vek sad se nevonost skida sa 12 godina.... nazalost

Meni se gadi... Jer je to neznanje, foliranje, manipulisanje... Ne znaju deca to pa ih neko stariji manipulise... Jbg zapad sve cini svoje i ne zelim da pricam i nerviram se... raspad sistema, deca deca...

Placene ubice nikad ne umiru, samo idu u pakao da se regrupisu







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 09.11.2011 , 6:09 PM

na ovo nemam komentar... slazem se sa vama u svemu i samo mogu da kazem koliko su danasnja deca povodljiva i nemaju svoje ja... i ja sam isto tako cula neke klinke prosle godine kako pricaju da kad ode na more ima da spava sa nekim... svaka rec je suvisna.. ali ja imam jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu, a moze da se nadoveze na ovo... svi se slazemo da je rano u 15godina, ja iskreno kazem manje vise godine u pitanju je zrelost (ali sa 13-14 nisu sigurno zrele).. svi znamo da su nase babe i prababe se u 15 godina udavale i radjale decu... naravno svesna sam ja da one nisu isle u skolu i da nisu imale znanje koje mi imamo, ali svejedno dosta njih je docekalo duboku starost i bili su mnogo zdraviji nego mi.. moje pitanje je sledece: zasto kritikujemo devojcice kako sad su poludele, i u 15 gube nevinost kad su to radile i nase babe samo sto naravno one su bile udate... ja ih samo krivim, sto su u prici ako je neko to uradio mora i ona i sto lete od momka do momka... :S

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










275
poruka na forumu
86 399



post # 7 | 09.11.2011 , 6:32 PM

Quote (MarijanaBK1)
zasto kritikujemo devojcice kako sad su poludele, i u 15 gube nevinost kad su to radile i nase babe

problem je u tome sto su se one pretezno udavale zbog neimastine i viska dice u kuci,znam da ruzno zvuci ali tako je bilo onda i od tad su se neke zene opametile i nikad nebi pustile da to napravi njihovo dite jer su i sam svjesne da to nije u redu i da klinke tribaju savjetovat o takvim stvarima....mislim da nijdna klinka koliko god ih mi pravdale nisu zrele ni sa 13,14 pa ni sa 15 godina jer se jos razvijaju kako fizici tako i psihicki....

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 8 | 09.11.2011 , 7:01 PM

Da, da, ti si ostala u soq kad si to cula, a ja sve to znam odavno. Sedim sa drugaricom i ona mene pita pre 4. god. kako je moguce da nisam imala seks, a tada smo imale 15. god. Posle toga sam sela i razmisljala... Pitala sam se sve vreme ko nije ovde normalan (da li ja sto slusam to ili ona sto se time hvali)... Moja sestra ima 12.god i kad pomislim da su te devojcice 2.god. starije od nje, a vec ''isqsne'' zgadi mi se. Ona tako nesto da uradi za 2. god, pa, ja bih je ubila od batina,iskreno (iako znam da to nece povratiti njenu nevinost)...
Problem je sto se vremena menjaju, pre su se nase bake udavale tako sto se brak ugovori pre vremena, mame su ulazile nevine u brak, a sada je to drugacije. Ali iskreno po meni nisu ta deca kriva, vec roditelji, jer se pricom mnogo utice na dete, a i takodje danas na tv mozete videti svasta, ali svasta... U svakom drugom filmu srecomo sek. scene i mnogo, mnogo losih stvari za decu... Ja mislim da se pricom sve postize... ;)

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 9 | 09.11.2011 , 8:47 PM

Quote (Nevena92)
Ja mislim da se pricom sve postize


I batinama. Ja sam dete koje je dobilo najvise batina na svetu. Nema cim nisu me tukli. I bila sam nemirna, cak i na ulici zivela pola meseca, svasta nesto. Jer sam bila nemirna do zla boga.
Upravo sam i navise nestasluka pocela raditi kad je mama mislila da prica moze resiti sve ali vraga, tada dete jos gore, znam po sebi. Pa je onda promenila pricu i batine sam dobijala.

I hvala joj, hvala na svakom samaru, i na svakom udracu kajisem, jer nisam postala dama lakih morala, nisam pocela da se drogiram, nisam alkoholicarka, i nisam glupa.
A s druge strane, hvala ocu sto me napravio :) Sto me nije bacio u genocid :) hahahhah

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










275
poruka na forumu
86 399



post # 10 | 09.11.2011 , 9:02 PM

Quote (Nevena92)
Da, da, ti si ostala u soq kad si to cula,

jesam mila sokirala sam se zbog te price u kaficu di te cuju svi koji side do njih...
Quote (Leksi)
Upravo sam i navise nestasluka pocela raditi kad je mama mislila da prica moze resiti sve

bas tako nema toliko od price nista koliko god se o tome govorilo da prica moze rijesit sve...

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 09.11.2011 , 9:35 PM

Pa ne mogu reci da su klinci ovo, ono, jer sam i ja klinka. :) Dakle, danasnji problem je globalizacja.. Kada pogledam samo MTV-emisije, smuci mi se... Oni sta rade, pa to tek rade ljudi od 30. god... Mislim, al aj... Svi sada jure da vode to... Lomatanje po krevetu... I sto? Da bi se hvalio/la zbog ko zna cega... Ja licno nisam jos stupila u to lomatanje i meni je to malo... La fuj... :D Jer ubacije se tudji stapic u tvoju rupu... xD Mislim lako objasnjenje.. :D Manje vise, ne planiram to, bar ne jos, jer i ne mogu planirati.. :D TO se desi.. Nekako.. :D A za moderne klince... Batina je iz Raja izasla. :D

Ko si ti?









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 12 | 09.11.2011 , 10:55 PM

Quote (Leksi)
I batinama

Slazem se da nekada pomazu, ali bas onda kad ne mozes recima vise pomoci osobi. Ne znam nisam za batine, od mojih nikada nisam dobila batine (lazem, jednom od oca u 4.god). Ipak, pricom sam mnogo dobila i iskreno da su me bili ja bih terala inat. Takva sam, ako me bijes, ja cu to namerno raditi...

Added (09 Nov 2011, 9:55 PM)
---------------------------------------------

Quote (dalmatinka)
jesam mila sokirala sam se zbog te price u kaficu di te cuju svi koji side do njih...

Da, da, razumem te... Ima svasta draga, svasta...

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










275
poruka na forumu
86 399



post # 13 | 09.11.2011 , 11:40 PM

Quote (DxD)
Jer ubacije se tudji stapic u tvoju rupu... xD

hahahhaha al si me nasmijala lol

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 14 | 10.11.2011 , 2:40 PM

dalmatinka, pa realno.. Jos ne shvatam poentu toga.. Mozda kada bude proslo to, tek onda.. A sada.. Necu shvatiti, nikako. :D

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 10.11.2011 , 3:30 PM

Sad nekom to odgovara nekom ne, u svakom slucaju ostacu suzdrzan na ovu temu... B)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 16 | 10.11.2011 , 3:59 PM

Quote (Nevena92)
Slazem se da nekada pomazu, ali bas onda kad ne mozes recima vise pomoci osobi.


Treba uvek, veruj. I moja mama je tako mislisla, pa sam postala jos gora. Bila sam u stanju da je saslusam, izadjem vani i uradim neku glupost, i to ne malih razmera.
Ali hvala joj za batine. Naucile su me, da mi polni organ nije supermarket u kojem je rasprodaja, nego da cenim sebe i svoje telo. Imao je tu udela i tata, jer me odvukao u drustvo u kojem se lose pricalo o zenama, toliko da ni onaj film sto znimise Srpski film, je mala beba, kako su se izivljavali.

Ti kao roditelj, imas pravo sve dok je dete pod tvojim krovom da radis sta zelis, osim ako nisi neki super ludjak, koji mu lomi ruke, ili da mu prislonis dlan na peglu i tome slicno. Ali batine pomazu.

A ove mackice i tigrice imaju srece sto im ja majka nisam.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 17 | 10.11.2011 , 4:14 PM

Super tema Dalmatinka ;)

Nazalost u danasnje doba izgleda sve normalno postalo tako da nije ni cudno nesto kad se cuje.
Mnogo je curica koje su sa 10g razvijene a tek sa 12g ona je kao ja pre sa 15g :D
Pa meni izaziva bjes kad vidim kod ginekologa majke koje dovode devojcice sa 12-13g da joj dok propise tablete
ta majka umesto da s njom razgovara da ju sacuva jos par godina ona njoj daje zeleno svetlo s tom kao da joj kaze ceri e sad mozes uhhhhh
Mada nisu roditelji uvek krivi moze da je iz super porodice d aje mirno dete kuci a izvan kuce katastrofa te curice nisu svesne da ce za koju g da cuju za sobom uf vidi onu nema ko ju nije .
Kao sot Mortal kaze Zao mi ih majkemi takvima nepomazu ni batine one ako su to namerile uraditi moze da rade sta zele ako se takva rodila .
Laksi to sto ti kazes majka te savetovala tako je i mene i jos je znala reci napravis li glupost nema te :D :D
Sa decom treba lepo smireno razgovarati gledati da dete stekne poverenje u majku a ne da je se plasi kad ima poverenje majka moze da utece na nju a ako je se plasi ona ce kuci glumiti dobricu a vani svetska ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 18 | 10.11.2011 , 4:26 PM

Srcemoje,
Delim ja tvoje misljenje, ali ipak mislim a to i Dalmatinka kaze, da smo mi odgojene strozije, da se znalo ko je stariji. Ko kosi a ko vodu nosi. Danas je deci dopusteno sve. Apsolutno sve.
Ja kad vidim kako se danasnje klinke oblace, dodje mi da povracam. Bolje da gole izadju nego i ono malo krpica sto je obukla.

S decom s kojojm se od prve godine zivota ne prica, a seti se da treba pricati u njenoj petnaestoj to odmah pisi propalo.

Ja priznajem, bila sam nemirna za troje dece. Cak sam i sebi ugrozavala zivot skakajuci sa velikih visina cisto da prkosim a na kraju prkosila sam sebi :) I to me kostalo sada. Ali bilo sta bilo. Zivot ide dalje.

I da, meni je moja isto tako kao tebi govorila :) ahhahaha znaci nije moja mama samo Gargamel bila :)
Ne treba ni biti prestrog, ali granica se mora znati.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 19 | 10.11.2011 , 5:11 PM

au ja u to vreme nisama ni znao sta je grad a kamo li nesto vise , preterano je prvo ta deca mislim deca jos ni tinedzerke nisu nisu videla dalje od svog zelenog nosa cccc krivo je drustvo za to samo drustvo , skolski psiholozi trebaju da se pozabave takvom temom !!!

Informaticarko stvarno sveseno razmisljas samo tako nastavi !!! Respekt ( ko ne razume ko je Informaticaraka to je DxD) :D


Poruku je menjao/la Impi - Cetvrtak, 10.11.2011, 5:20 PM











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 20 | 10.11.2011 , 5:19 PM

Quote (Impi)
au ja u to vreme nisma ni znao sta je grad a kamo li nesto vise , preterano je prvo ta deca mislim deca jos ni tinedzerke nisu nisu videla dalje od svog zelenog nosa cccc krivo je drustvo za to samo drustvo , skolski psiholozi trebaju da se pozabave takvom temom !!!

Informaticarko stvarno sveseno razmisljas samo tako nastavi !!! Respekt

Dakle Impi.. :D Ne pomaze psiholog.. Covek kad umno poremeti se od svog rodjenja, gotovo.. Lekovi, batine, nista ne pomaze... :) To se od pocetka decijeg odrastanja treba prikazati na los nacin.. :) Jednostavno, ja se nisam smuvala u odeljenju.. :D Jedina devojcica koja nije... Znas koliko me briga? lol Ja znam da cu se kad tad zaljubiti i to pravo.. A ne da se smuvam samo da bih se hvalila.. Ne, nisam takva. Takodje, koji crni eks? Briga me! :D Kao da sam razmisljala o tome... Naravno da ne... Dakle, roditelji su krivi u prvom planu.. A u drugom planu, tu je i drustvo... ;) Tako da ima vise faktora koji uticu na deciji um. :)

Ko si ti?



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Mladi i sex (Stupaju li danas mladi prerano u sexualne odnose?)
Search: