Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuče
Tuče




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 21 | 22.03.2013 , 10:55 PM

Ja ipak i dalje SMATRAM da je fizički obračun N E P O T R E B A N!!!!!!!

Nismo zivotinje, ljudi smo.. kakvi takvi!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









979
poruka na forumu
107 551



post # 22 | 22.03.2013 , 11:09 PM

Ma često viđam tuče koje su u početku 1v1 dođu momci da se obračunaju i na kraju taj što počne da ga prima uvijek ima ekipu koja se na kraju umijesa i prebiju tog momka bez veze... Samo mi je radi toga žao svih njih. Obično nisam pretjerano pravio probleme možda sam se  potukao u zadnje 4 godine u vrh glave 2-3 puta...zapravo to se desilo u parku kod škole dečko me je provocirao rekao sam mu da me čeka vanka da se pobijemo jedan na jedan...Počeo sam da ga udaram oborio sam ga na pod i tad ulijecu 2 njegova druga i mene dobro nahlupaju...eh onda sam ja njih jednog po jednog docekivao navece i dobro namarisao... Od tada nikada vise nisam imao takve probleme ! :)












3891
poruka na forumu
137 1064



post # 23 | 22.03.2013 , 11:27 PM

Kad ides 1 vs 1 uvijek treba imati svoju ekipicu,posto ne znas hoce li taj neko dovesti svoje ljude.


Poruku je menjao/la Hitman- - Ponedeljak, 01.04.2013, 9:05 PM








253
poruka na forumu
25 197



post # 24 | 23.03.2013 , 0:18 AM

A i kada se bijem ja ga uzmem u grif i bacim ga k'o vreću ...
Ne upotrebljavam šake u tučama samo čvrsti grif :)


Poruku je menjao/la BjutifulMan - Subota, 23.03.2013, 0:22 AM

My Life my Rules !









81
poruka na forumu
3 27



post # 25 | 24.03.2013 , 1:19 PM

Evo jos uvek me boli desna strana od udarca kojeg sam zadobio pre nekoliko sati.
Posli smo ja i jos 2 prijatelja u neki kafic da popijemo po neku, a prvi put da smo trezni svo troje.  Na putu tacnije u centru grada ja naletim na moje 3 kolege (istog godista) i krece ono pozdravljanje. Momke sam vidjao samo na poslu i to nekih 3 meseca. Dvojica su kul likovi, treci je nevidjeni idiot.
Odmah sam primetio da su ''zagrejani'' i na jednom pocinjee vredjanje druga i kolege. (prvi put se vide) a ja stao onako u sredini i nisam nigde.
Drug dobio pesnicu za nista, obezbedjenje se umesalo nekako smo ih razdvojili.  Kasnije policija privela ovog kolegu pijanicu, a mi konacno usli u kaficu.
Posle pola sata kako su nam pokvarili vece, a cekale su nas neke cure, mi izadjemo i da krenemo kuci. Opet ispred kafica meni prilazi drugi kolega, dosta razvijeniji od mene i pita zasto je policija privela kolegu P. ?
-Otkud ja znam, ima li malo razloga, rekoh.   I on onako iznenada mene razvali pesnicom ili polu pesnicom da tako kazem,(ali boli) poceli su da nas razdvajaju i opet uleti obezbedjenje na ulicu iz kafica i ovog na zemlju bace nama kazu, momci prijatno vece, slobodni ste, sve najbolje.

Eto kakvi sve ljudi postoje. Kolege, radimo zajedno, pijemo kafu, druzimo se na poslu 3-6 meseci i evo prva pijanka vidis ko koliko vredi.  Iskreno, malo sam se i pazio da ne ispadne na gore jer opet ja trebam sa tim ljudima da radim u istoj firmi. Bolje jedna pesnica, a oni otisli u pritvoru.

Sta vi mislite? Da li vredi takvim osobama obracati paznju na poslu i ubuduce? Ja uvek za sebe kazem kad sam pijan: ''ako sam popio, nisam mozak popio'' ali za ovo nemam reci.


Poruku je menjao/la Cvikerash - Nedelja, 24.03.2013, 1:23 PM








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 26 | 24.03.2013 , 2:54 PM

Quote (Cvikerash)
Sta vi mislite?
Mislim da je bolje da se kloniš takvih osoba, ali istovremeno moraš dati do znanja da ne smije niko da te udari kad mu se ćefne ... bez posljedica. Nekad moraš biti lud da bi te ostavili na miru  ;)


Poruku je menjao/la luka83 - Nedelja, 24.03.2013, 5:26 PM











2963
poruka na forumu
797 10239



post # 27 | 24.03.2013 , 3:08 PM

Quote (luka83)
Mislim da je bolje da se kloniš takvih osoba, ali istovremeno moraš dati do znanja da ne smije niko da te udari kad mu se ćefne ... bez posledica. Nekad moraš biti lud da bi te ostavili na miru
Potpuno se slazem sa tobom...

Quote (Cvikerash)
''ako sam popio, nisam mozak popio''
tako sam i ja sebi uvek govorio... jer, i kad popijem, razmisljao sam 100 na sat, i pazio da se ne dogode neka sra*a...a sto se tice takvih osoba, ne znam sta da ti kazem, osim isto sto i luka, kloni se baraba, ali ne dozvoli da te provociraju i tako olako udare misleci da si neki sonja...  mada, sve je to nekako u proslo vreme i moglo da se sredi, a sada jedan samar kosta 100.000 dinara... Drzava nam sve upropastila, pa i te pijanke :D

:P









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 28 | 24.03.2013 , 4:25 PM

Cvikerash, Budel ti nesto *rao samo ga iz prve nategni (al ga zvekni da nezna gdje mu je dupe,a gdje glava) i obori onda je tvoj nema veze koliko on bio. :D








81
poruka na forumu
3 27



post # 29 | 24.03.2013 , 5:21 PM

Ono cega se najvise plasio i on i njegov prijatelj (kolega) je da ne zaglave u policiju. To se da primetiti jer kako je na ulici policija pritisnula ovog Robina, na cosku je ovaj mene provocirao i jedva cekao da ja njemu uzvratim na sta ja nisam ni pomisljao jer bi kasnije ispalo, evo i ja njih udaram da bi mogli da ''uzvrate'' trostruko. Ovako je ostalo da smo ja i drug dobili po pesnicu i mogu da kazem da su oni ti koji treba da se stide kad me vide u treznom stanju.
Imao sam bokser kod sebe u kaputu od kog se ne odvajam i bio je na ruci svo vreme ali ga nisam upotrebio jer znate sta biva ako se on upotrebi. Drugo opet sam razmisljao da su to kolege koje cu opet na poslu da sretnem kad-tad.

Deki87, ma dacu ja njima do znanja. Ovaj Robin poceo tu nesto da preti tucom, a ja sam njemu otvoreno reko da sledeci put ako misli da me bije nek' gleda da me ubije jer u suprotnom videce ko sam ja.  (platicu ljude, 100-150evra po osobi unakazice ih)
Neki tu prolaznici sto su posmatrali situaciju kazu daj gajbu piva i zavrsice u bolnici ali sam iskulirao takve ponude.
Jos mi u glavi ne ulazi da su ljudi bezobrazni i da nemaju obraza. Kad je neko miran, treba biti jos bolji prema njemu. Stideo bih se da udarim osobu koja mi ne uzvraca.






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 30 | 26.03.2013 , 11:58 AM

A grif bi bio....?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









780
poruka na forumu
22 296



post # 31 | 30.03.2013 , 6:47 PM

Quote (Mallena♥)
Zar stvarno nema druge opcije? Pa sve zavisi ako te neko zeza probas prvo da popricas sa njim pa onda ako krene da te vreca i hoce da se bije onda udri ga da se opameti
Quote (Mallena♥)
Da li ste nekad bili pretučeni? Jesam i to vise puta jer su svi pi*ke ne smeju 1 na 1
Quote (Mallena♥)
Da li ste vi sa ekipom nekog pretukli? Ne samo 1 na 1 ili ja na njih dvojicu,trojicu
Quote (Mallena♥)
Da li je taj dogadjaj povukao posljedice? Daaaa da svi pricaju o tebi da si mangup i da hoces da bijes i malu decu i da si nasilnik sto ja stvarno ni jedno od toga nisam
Quote (Mallena♥)
Da li ste uopste za tuču ili ne? Ne mislim da moze i recima sve da se sredi ali kad nema izbora onda mora da se bije
Voljela bih da mi ovdje objasnite zasto dolazi do tog cina? Pa kao uvek neko nekog zeza i taj se naljuti ili neko nekog udara po glavi itd.. pa mu pukne film pa ih tako razvali da se opamete,a mene jednostavno nadju neke budale na ulici i diraju me onda ja krenem da se branim sa cime stignem daska,cigla,sipka,kamenje,pesnica,noge,glavom ..

Added (30.03.2013, 5:47 PM)
---------------------------------------------
ali nekad ekipa na ekipu naravno moje ekipe je vise ima nas oko 120-30 kad se okupimo moli boga da te ne diramo hahahah













81
poruka na forumu
3 27



post # 32 | 01.04.2013 , 0:42 AM

Slazem se da su besmisleni ali je cinjenica da takve (kolege) osobe cesto budu jos agresivnije ako se kontaktira policija. Ja licno ne mogu da ih formulishem jer ako covek ne zeli tucu sto je logicno da nijedna pametna osoba to ne zeli, zasto oni navaljuju, a pritom govore da samo slabici zovu policiju u pomoc. Pa sta sad, sa mojih 65kg naspram njegovih 95kg ja treba da se pravim pametan da se tucem s njim, da mi unakazi lice i da me na svakom sledecem susretu zlostavlja i maltretira, a ja kao slabic da ne pozovem policiju i da trpim to zlostavljanje. Mislim, to je besmisleno!









4
poruka na forumu
0 0



post # 33 | 09.04.2013 , 0:46 AM

Zar stvarno nema druge opcije?
Zavisi,jer danas je došlo takvo vrijeme da i ako ga iskuliras on opet ide za tobom i diše ti za vratom,zadirkiva i dobacuje..Neko vrijeme se to moze tolerirti ali kada predje mjere granica jbg..
Da li ste nekad bili pretučeni?
Nisam nikad bio pretucen,rijetko kad neka modrica nista vise.
Da li ste vi sa ekipom nekog pretukli?
Nikad
Da li je taj dogadjaj povukao posljedice?
Nije
Da li ste uopste za tuču ili ne?
Voleo da se to rijesi normalnim putem,ako se neko hoce iskazati ima toliko sportova(kicbox,boks,tkw itd..)Udju u ring i neka se tu dokazivaju.


Poruku je menjao/la NemanjaBoyka - Utorak, 09.04.2013, 0:47 AM











3891
poruka na forumu
137 1064



post # 34 | 09.04.2013 , 11:42 AM

Tucemo se zbog toga da zavezemo usta tome ko nas dira ili onoga koga mi volimo. :D

Danas je djaba nekome reci prestani ne driaj me vise necu ni ja tebe,to je kod nas obrnuto sto mu vise govori on je gori.

Imo sam ja slicnu situaciju ali se nisam htio tuci sa tim likom posto smo svaki dan u autobusu,idemo svaki dan zajedno ali ako bude jos diro zna se sat slijedi.






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 35 | 09.04.2013 , 12:24 PM

.

Quote (Hitman-)
Imo sam ja slicnu situaciju ali se nisam htio tuci sa tim likom posto smo svaki dan u autobusu,idemo svaki dan zajedno ali ako bude jos diro zna se sat slijedi.
Ti 'oces da se bijes sa drugarom ? Ako si pametan, ne bi dozvolio da dodje do toga. Ja sam impulsivan decko, pa se nikada nisam pobio ili bio pretucen zato sto ponekad moras da se ugrizes za jezik i izbrojis do 10. Iskuliraj ga sledeci put, nasali se na svoj racun, jer ako se pobijete stvoricete mrznju izmedju sebe.
Boj se ne bije macem, vec perom.


Poruku je menjao/la Marko - Utorak, 09.04.2013, 12:25 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









780
poruka na forumu
22 296



post # 36 | 09.04.2013 , 1:53 PM

Hitman-,  da bijes druga a??????
Ti namerno hoces da se posvadjate jel tako?












3891
poruka na forumu
137 1064



post # 37 | 09.04.2013 , 6:34 PM

MarkoDeniro_Bre, E vi momci kad bih ja sad vama objasnio sta je tu bilo pito bi vas onda da li bil sevi potukli ili ne.

Quote (Marko)
Ako si pametan, ne bi dozvolio da dodje do toga.
Marko

A jesam li se ja mozda potukao i dozvolio da dodje do toga? :D

Nzm citas li xD ?     :D

Vas dva ste bukvlano shvatili da sam se ja htio tuci,a lik je prvi kreno da zadirkuje,ja mu fino kazem nemoj vise a on opet.








42
poruka na forumu
2 49



post # 38 | 09.04.2013 , 6:47 PM

Nisam sklon nasilju, tako da je moja poslednja tuča bila u 5om osnovne, dakle pre čak 12-13 godina. Smatram da je to nepotrebno, ne izlažem sebe takvim situacijama da sa nekim moram da se bijem, naročito da me neko izaziva, pa da iz čistog impulsa nekog udarim. E, sad, ako neko bude nasrnuo na mene, naravno da ću se braniti, ali, hvala Bogu, do sad nisam imao takvih problema, jer uglavnom gledam svoja posla.








42
poruka na forumu
3 7



post # 39 | 09.04.2013 , 7:12 PM

Sta sad kao on je prvi poceo,ma ne nego on to angry2 su prepirke za malu djecu  najbolje se proci tuce(ako je ikako moguce).Tuca nije nikom nista dobro donijela i prema tome najbolje se proci toga   :p

Coutinho10









780
poruka na forumu
22 296



post # 40 | 15.04.2013 , 7:14 PM

Hitman-, pa ajde reci

Added (15.04.2013, 7:14 PM)
---------------------------------------------
Hitman-,  pa sta ako te on zadirkuje reci nam sta ti je tacno govorio i radio







Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuče
Search: