Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuče
Tuče






1291
poruka na forumu
106 1817



post # 41 | 15.04.2013 , 7:47 PM

Da citiram Boru hehe :D :)

Quote
Kad dobijem batine nisam kukao
bio sam tucen i ja sam tukao
jer tad, tad sam bio mlad.


Poruku je menjao/la CryTek - Ponedeljak, 15.04.2013, 7:47 PM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










780
poruka na forumu
22 296



post # 42 | 16.04.2013 , 11:25 PM

CryTek
Quote (CryTek)
Kad dobijem batine nisam kukao bio sam tucen i ja sam tukao
jer tad, tad sam bio mlad.
Za tebe je sve obrnuto












1291
poruka na forumu
106 1817



post # 43 | 17.04.2013 , 3:59 PM

Quote (Deniro_Bre)
Za tebe je sve obrnuto
a ? O.o

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










780
poruka na forumu
22 296



post # 44 | 17.04.2013 , 7:10 PM

Sta a?
Nije ni cudo...












1291
poruka na forumu
106 1817



post # 45 | 17.04.2013 , 7:36 PM

Deniro_Bre, ne razumem te uopste o cemu pricas a kapiram da ni sam sebe ne razumes...

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










780
poruka na forumu
22 296



post # 46 | 17.04.2013 , 8:09 PM

CryTek, ne razumem tebe

Added (17.04.2013, 8:09 PM)
---------------------------------------------
CryTek, ajde idi pisi tamo na onoj temi Hoce neko battle (rep) da te vidim













3891
poruka na forumu
137 1064



post # 47 | 17.04.2013 , 8:49 PM

Mladost ludost :D








780
poruka na forumu
22 296



post # 48 | 22.04.2013 , 5:38 PM

Ja sam se bas danas tukao posle skole sa drugom iz razreda jer me je zezao i rekao da ce me zgaziti posle skole.I on ode u wc posle 6 casa,a ja izadjem napolje i cekam ga (nije hteo da se bije jer je p|cka pa je otiso u wc i hteo da ja odem kuci ) i ja ga sacekao da dodje i mi se pobili.Nosio je naocare (suncane) neke skupe i kvalitetne i kako sam ga ispesnicio da sam mu polomio i naocare i napravio oziljak od maocara kod oka.A on je meni samo jedan mali nokaut pa me malo boli vilica












3891
poruka na forumu
137 1064



post # 49 | 22.04.2013 , 6:36 PM

Deniro_Bre, Neka neka valja se malo nagaziti budala :D








621
poruka na forumu
382 3516



post # 50 | 22.04.2013 , 6:54 PM

Quote (Deniro_Bre)
Ja sam se bas danas tukao posle skole sa drugom iz razreda jer me je zezao i rekao da ce me zgaziti posle skole.I on ode u wc posle 6 casa,a ja izadjem napolje i cekam ga (nije hteo da se bije jer je p|cka pa je otiso u wc i hteo da ja odem kuci ) i ja ga sacekao da dodje i mi se pobili.Nosio je naocare (suncane) neke skupe i kvalitetne i kako sam ga ispesnicio da sam mu polomio i naocare i napravio oziljak od maocara kod oka.A on je meni samo jedan mali nokaut pa me malo boli vilica

Hoces i aplauz?

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 51 | 22.04.2013 , 7:35 PM

Quote (Deniro_Bre)
Ja sam se bas danas tukao posle skole sa drugom iz razreda jer me je zezao i rekao da ce me zgaziti posle skole.I on ode u wc posle 6 casa,a ja izadjem napolje i cekam ga (nije hteo da se bije jer je p|cka pa je otiso u wc i hteo da ja odem kuci ) i ja ga sacekao da dodje i mi se pobili.Nosio je naocare (suncane) neke skupe i kvalitetne i kako sam ga ispesnicio da sam mu polomio i naocare i napravio oziljak od maocara kod oka.A on je meni samo jedan mali nokaut pa me malo boli vilica


ne shvatam poentu tvog posta,hvalis se?Hmm...mislis da je ovo za pohvalu?

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 52 | 22.04.2013 , 7:52 PM

Deniro_Bre, Sta sad s tim ? Oces pohvalu, aplauz ? Ne razumem, takve stvari ostaju izmedju onih koji se tuku ne volim hvalisanje i pritom uvelicavanje dogadjaja nismo guslari valjda.

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










86
poruka na forumu
4 44



post # 53 | 22.04.2013 , 8:23 PM

-Mallena-, ako te neki retard provocira i nervira i da kazem zajebava ti prvo trpis to.
A kad ne mozes da trpis i puknes lepo mu se najabes familije i ubijes budalu od batina.

Nisam za tucu,ali kad te neko provocira ne moze se resiti drugacije.


Poruku je menjao/la Mr_Nex - Ponedeljak, 22.04.2013, 8:24 PM











3891
poruka na forumu
137 1064



post # 54 | 22.04.2013 , 8:24 PM

Mr_Nex, Tako je brate :D

Mr_Nex, Imas ti budala koji vole da trpe da ih neko dira mora i to neko sta ces takav je zivot :P








86
poruka na forumu
4 44



post # 55 | 22.04.2013 , 8:32 PM

Hitman-,
Kad te neko provocira,zajebava ti mu lepo kazes jednom da prestane,on nastavi,kazem mu jos jednom,on ponovo nastavi,i sta ti mozes nego da ustanes i prebijes budalu,da vise nikad ne pokusa da te zajebava.
Sa normalnim ljudima nema tuce,a sa budalama ti ne ostaje druga opcija.


Poruku je menjao/la Mr_Nex - Ponedeljak, 22.04.2013, 8:33 PM











621
poruka na forumu
382 3516



post # 56 | 22.04.2013 , 8:36 PM

Quote (Hitman-)
Mr_Nex, Tako je brate Mr_Nex, Imas ti budala koji vole da trpe da ih neko dira mora i to neko sta ces takav je zivot :P


A ima ljudi koji nece se hvaliti nikome oko toga a pogotovo ne na internetu.

Imas ljudi npr koji razmisljaju sta ako se nesto desi... Potuces se sa nekim iako je kreten , nezgodno ga udaris ili on tebe i nesto se desi sto ce te pratiti ceo zivot, onda ceo zivot razmisljas sta bi bilo da si jednostavno bio pametniji.

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









780
poruka na forumu
22 296



post # 57 | 22.04.2013 , 8:37 PM

Sta se hvalim ste ludi????
Tim se nikad ne hvalim !
Samo sam napisao posto je tema tuce kao zbog cega itd....












86
poruka na forumu
4 44



post # 58 | 22.04.2013 , 8:47 PM

Infinity, Ja se ne hvalim,ne moze se niko hvaliti kako je nekome razbio nos.
Ne znam da li si se ti nekad potukao,ali ako te neko provocira ce dan,a ti mu lepo i kulturno kazes da prestane nekoliko puta,a on to ne shvata ozbiljno,ne preostaje drugi nacin da mu stavis na znanje da ne moze sa tobom da se zajebava.
A sto se tice posledica tuce,ako si ti izazvao tucu i razbijes nos nekom ti si kriv i ti ce da platis to na neki nacin,ali ako ti nekom polomis nos u samoodbrani od nekog kretena,ti nisi kriv,on je nasrnuo na tebe a ti se branio.
OVO JE MOJE MISLJENJE,MOZDA SE NEKI SLAZETE SAMNOM A NEKI NE,U SVAKOM SLUCAJU SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE

Added (22.04.2013, 8:47 PM)
---------------------------------------------
Ja nikada ne bih sacekao nekog na ulici i prebio ga.
Ne ulazim u tucu sve dok neko ne predje granicu,do koje moze da se samnom zajebava.
Mrzim ljude koje prave sacekuse na ulici i prebijaju ljude koji im nista nisu uradili,ti ljudi su za mene PI**E.












780
poruka na forumu
22 296



post # 59 | 22.04.2013 , 8:59 PM

Quote (Mr_Nex)
A sto se tice posledica tuce,ako si ti izazvao tucu i razbijes nos nekom ti si kriv i ti ce da platis to na neki nacin,ali ako ti nekom polomis nos u samoodbrani od nekog kretena,ti nisi kriv,on je nasrnuo na tebe a ti se branio.
Ovako da ispricam onu pricu:
Mi u skoli na casu fizike se zajebavamo svi i ovog prozove nastavnica i dobije keca i govori da smo ga mi zvali i da smo ga udarali sto nije istina.I ja ispao kriv i oboje dobili keca i posle casa me udarao po glavi zbog toga,i ja sta da radim pocnem da mu govorim da me ne dira i da nisam ja kriv zbog toga.I tako sapletao me,gurao,lupao po glavi i ja ga odgurnuo od sebe jer je ipak to skola pa necu da se bijem.Onda se on naljutio i rekao da ga sacekam posle skole da ce me zgaziti.Ja mu kazem sto bi se tukli itd... ovaj se naljuti misli da sam p|cka i na kraju sam popizdeo i rekao ajde cekacu te.I posle ovaj otisao u wc jer sigurno nije hteo da se bije jer je video da mi je pukao film i ja ga namerno sacekao ko neki retard.Posle 5 min je izasao i samo navalio na mene,znaci zeza me pred svima i gura me i lupa mi samare.Onda sam ja krenuo naj ozbiljnije da se tucem i onda je on video da se ne kaci samnom.Posle se napravilo neko sranje sa naocarima jer se ogrebao kod oka i krvarilo je.Nisam ja bio kriv samo sam se branio.I sada me boli vilica od njegovih pesnica i gurnuo me je na kapiju i ogrebao sam se jako.Ali morao sam da ga vodim kuci i da objasnim to sve njegovim roditeljima jer nije imao niko da ga vodi.Pa sam mu pomogao jer stvarno to je bilo jako krvavo.I onda je rekao da ce zvati neke tamo da me isprebijaju...itd...kraj price

Added (22.04.2013, 8:59 PM)
---------------------------------------------
To je onaj osecaj kada te boli kur*c za sve samo da ga ubijes.
Znaci tada sam popizdeo kao nikad u zivotu i ne samo da me udara neg me vredja i celoj skoli govori kako me je tukao pa su mi se svi smejali ali su svi videli kako smo se potukli i nije se opametio.Mr_Nex, ja nikog u zivotu nisam sacekao da ga bijem sem njega sada jer je on to prvi trazio.Sta bi ti uradio da ti to radi???
Taj trenutak kada te briga za sve u zivotu,kada bi uradio sve samo da ga prebijes taj osecaj je najgori a posle kad se setis sta si uradio sta onda? Prekasno !!!!



Poruku je menjao/la Deniro_Bre - Ponedeljak, 22.04.2013, 8:57 PM












86
poruka na forumu
4 44



post # 60 | 22.04.2013 , 9:17 PM

Deniro_Bre, Kad sam pomenuo cekanje na ulici,nisam mislio na tebe!


Poruku je menjao/la Mr_Nex - Ponedeljak, 22.04.2013, 9:17 PM





Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuče
Search: