Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Masa ili Definicija? (Sta vam se vise svidja kod muskarca masa ili definicija ?)
Masa ili Definicija?






564
poruka na forumu
128 1154



post # 1 | 17.01.2012 , 0:27 AM

Sta se vama vise svidja ?

Post mijenjao: Dejan












377
poruka na forumu
54 303



post # 2 | 17.01.2012 , 0:39 AM

Masa :D












57
poruka na forumu
2 45



post # 3 | 17.01.2012 , 2:32 AM

prvo masa, pa zatim odrzavati definiciju :D

MK4









255
poruka na forumu
22 349



post # 4 | 17.01.2012 , 2:46 AM

Uvek definicija :)
Masa trosi previse energije i sa velikom masom nikada necete imati dobru kondiciju :D
Idealno...nesto kao nas odbojkas Miljkovic yes











70
poruka na forumu
31 371



post # 5 | 17.01.2012 , 4:50 AM

MASA i definicija ...

$V@LER









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 6 | 17.01.2012 , 8:25 AM

Po meni, i jedno i drugo,ako je moguce...
Iako imam masu, vise sam za definiciju...

:P









790
poruka na forumu
58 477



post # 7 | 17.01.2012 , 9:58 AM

Quote (HELLDečak)
Uvek definicija
Masa trosi previse energije i sa velikom masom nikada necete imati dobru kondiciju
Idealno...nesto kao nas odbojkas Miljkovic


Kao prvo hoces da kazes da Ratko Nikolic ili Aleksandar Sapic nemaju kondicije? Posto je tvoja tvrdnja besmislena. Ja sam ceo zivot imao Ogromnu masu, pa mi je i sad kondicija na zavidnom nivou, iako imam visak od nekoliko kg. Neko je po prirodi krupan, a neko ima predispozicije za definiciju i to je to. Ne mogu svi biti manekeni, neko mora da bude kao od Stene odvaljen.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










979
poruka na forumu
107 551



post # 8 | 17.01.2012 , 11:05 AM

OgnjenR23, objasnio neke stvari :D












255
poruka na forumu
22 349



post # 9 | 17.01.2012 , 7:50 PM

Quote (OgnjenR23)
Kao prvo hoces da kazes da Ratko Nikolic ili Aleksandar Sapic nemaju kondicije? Posto je tvoja tvrdnja besmislena. Ja sam ceo zivot imao Ogromnu masu, pa mi je i sad kondicija na zavidnom nivou, iako imam visak od nekoliko kg. Neko je po prirodi krupan, a neko ima predispozicije za definiciju i to je to. Ne mogu svi biti manekeni, neko mora da bude kao od Stene odvaljen.

Kao prvo, nisam ih ni spominjao :D Govorim o normalnim smrtnicima gde po pravilu oni sa manjom masom i definisanim telom imaju mnogo vise kondicije. Profesionalne sportiste nisam spominjao.
Kao drugo....A, gde ti je drugo? :D :D
Kao trece, besmisleno je kad neki bucko prica nekome ko je u sportu vec 21 i kusur godina o kondiciji. :D
Kao cetvrto, ako si ti od stene odvaljen, ja sam IRONMAN za tebe :D
...Besmisleno je da jedan drugog potiremo i recicu da masivni ljudi, sportisti, a pritom mislim na misicnu masu, imaju ogromnu snagu i eksplozivnost, ali mana je sto je to kratkorocno. Zato i tvrdim da isklesani ljudi sa manjom telesnom masom mogu da izdrze mnogo duze i vise napor koji im je treningom nametnut od ubojitih masivnih masina :D
Quote (OgnjenR23)
Neko je po prirodi krupan, a neko ima predispozicije za definiciju i to je to

Ovo su izmislili lenjivci koji nisu utrosili dovoljno vremena na svoj somatski razvoj :D Rad je 90 % uspeha u svemu, pa tako i oblikovanju tela :) Prirodne predispozicije su uvek dobrodosle jer ce vas pre dovesti do cilja. :D
Ne bih voleo da se naljutis na mene. Sve je ovo na prijateljskoj bazi a ti imas pravo da se ne slazes sa mnom u ovoj temi :D











790
poruka na forumu
58 477



post # 10 | 17.01.2012 , 9:36 PM

Quote (HELLDečak)
Ovo su izmislili lenjivci koji nisu utrosili dovoljno vremena na svoj somatski razvoj Rad je 90 % uspeha u svemu, pa tako i oblikovanju tela Prirodne predispozicije su uvek dobrodosle jer ce vas pre dovesti do cilja.
Ne bih voleo da se naljutis na mene. Sve je ovo na prijateljskoj bazi a ti imas pravo da se ne slazes sa mnom u ovoj temi

:) naravno :) Ja sam prirodno krupan i sa svojih 105kg i visinom od 193 ne mogu biti manekenske gradje, a uz to sam bio i profesionalni sportista, bar 2 sezone, pre nego sto sam primoran da napustim sport. Rad je 99% uvek bio, samo 1% je talenat ili predispozicija.

Voleo bih da stanemo jedno uz drugo, :) pa da vidimo :) da li si ti za mene Ironman :). Ljudi mi ne veruju kad kazem koliko sam visok jer sam vrlo sirok i krupan ;) pa delujem nize :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










255
poruka na forumu
22 349



post # 11 | 18.01.2012 , 3:59 AM

Quote (OgnjenR23)
Rad je 99% uvek bio, samo 1% je talenat ili predispozicija

Necemo traziti dlake u jajima :D
Quote (OgnjenR23)
Voleo bih da stanemo jedno uz drugo, pa da vidimo da li si ti za mene Ironman :). Ljudi mi ne veruju kad kazem koliko sam visok jer sam vrlo sirok i krupan pa delujem nize

Verujem ti da si sila od coveka. :D Ipak, ne prilici nam da se igramo decijih igara. ;)
Dovoljno je da zamislis dzudistu od 98 kilograma ciste celicne mase :D Pozz











1449
poruka na forumu
105 688



post # 12 | 18.01.2012 , 10:04 AM

Quote (HELLDečak)
Ipak, ne prilici nam da se igramo decijih igara.

pa vi se vec igrade - pretvorili ste ovu temu u okrsaj titana -
neznam koim se sportom ognjen bavijo ali mislim Ognjen bavi ali jedan prijateljski sparing mec sa IRONMENOM u humanitarne svrhe ne bi uopste bio na odmet - i tako da ja takodje kao dzudista i u ovome sou dobrovoljni sudija mogu reci samo HADZIME i neka sou pocne
zekim se naravno - malo sale nije na odmet -jel da - a sto se moga licno misljenja tice i iskustva nekog - studiozan radna fizickoj spremi mora biti zasebno odvojen posebnim terminima treninga od tehnickog i to sa minimumom od dana razlike -a ne podeljen kao jedan segment treninga - sto mu opet dodje barem ovko ili onako 6 dana jakog fizickog i psihickog napora tokom nedelje i pored ostalih obaveza ako neko zeli profesionalno i uspesno se baviti onim sportom koji je odabrao -

a kao sportisti edukativno uticete na mladje i sportiste u povoju pogotovu sto vec imate toliko iskustva iza sebe

!!!









731
poruka na forumu
726 2357



post # 13 | 18.01.2012 , 11:03 AM

Ja sam uvijek za Scorpio-definiciju! ;) :D

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










69
poruka na forumu
8 67



post # 14 | 22.01.2012 , 10:04 AM

ja sam do 7-8 razreda imao samo masu posle toga sam počeo redovno ići u teretanu i trenirati košarku.....sada mi je ostala samo definicija a masu sam odbacio.......tako da ko god hoće i spreman je potruditi se može baciti masu i nabaciti sebi definiciju....

Ako sam ti pomogao ili ti se sviđaju moji postovi POVEĆAJ MI REPUTACIJU ili pošalji POKLON :D

/´¯/)............(\¯`\
/....//........... ...\\....\
/....//............ ....\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯ `\....\¯`\
/./.../..../..../.|_......_| .\....\....\...\.\..
(.(....(....(..../.)..)..(..(. \....)....)....).)
\................\/.../....\. ..\/................/
\................. /........\................../
_____..)/.._______..)/..________..)/.._










57
poruka na forumu
24 158



post # 15 | 22.01.2012 , 10:48 AM

Prvo masa-pa onda definicija!!!!

Nemozete dobiti masu ako idete na definiciju :D

Sto te ne ubije ojaca te...









234
poruka na forumu
7 133



post # 16 | 22.01.2012 , 11:24 AM

Definicija :)








70
poruka na forumu
27 456



post # 17 | 22.01.2012 , 11:45 AM

Masa je mama :D








564
poruka na forumu
128 1154



post # 18 | 23.01.2012 , 4:44 PM

Quote (wayayaya)
Prvo masa-pa onda definicija!!!!

Nemozete dobiti masu ako idete na definiciju

pa ja idem pa sta dobijem.. lol salim se to si upravu mada nije lose i jedno i drugo u odredjjenim granicama naravno












136
poruka na forumu
33 436



post # 19 | 23.01.2012 , 4:55 PM

Quote (Talvisota)
Masa je mama

sve se moze kako hoce ali ja ipak msm da je bolja masa
a i sam furam to pa ... :D



"Bosanac95 is not a hacker or programmer, he just loves to experiment"











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 20 | 23.01.2012 , 4:56 PM

Ja definiciju dobijem preko noci, a masu nikako... :(

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)




Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Masa ili Definicija? (Sta vam se vise svidja kod muskarca masa ili definicija ?)
Search: