Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » EU ili Kosovo (Da li ste za ulazak Srbije u EU sa ili bez Kosova?)
EU ili Kosovo






265
poruka na forumu
10 131



post # 1 | 26.08.2011 , 1:12 AM

Moje licno misljenje da srbija treba da udje u Eu ali sa kosovom ako nam budu trazili da priznamo kosovo onada nam Eu netreba jer takav uslov netreba da prihvatamo!!!

Reci te svoje misljenje o ovoj temi?

pozdrav svima







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 26.08.2011 , 1:33 AM

Da se ja pitam ne bih ni ulazio u EU..nego pravac na Kosovo da zavedem red..Oni ovde voze BMW, prave vile, imaju posao, a Srbi dole ginu...

Srdjane napravio si 3 teme a ni 1 nije gde treba da bude biggrin


Poruku je menjao/la Mortal - Petak, 26.08.2011, 2:11 AM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2116
poruka na forumu
188 3066



post # 3 | 26.08.2011 , 2:07 AM

di je stavi u muski kutak

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









245
poruka na forumu
9 56



post # 4 | 26.08.2011 , 2:22 AM

Dobar je nema sta wacko

Mk4









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 5 | 26.08.2011 , 2:39 AM

pa polako momak tek poceo, naucice wink smile








1795
poruka na forumu
403 2824



post # 6 | 26.08.2011 , 4:24 AM

EU hahahaha smesno... naravno Kosovo...

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










354
poruka na forumu
28 71



post # 7 | 26.08.2011 , 8:44 AM

Da se ja pitam ja bih prvo licno ove demokrate i ostale beskicmenjake sto su na vladi poslala u zatvor jer su on i prodali Kosovo...Ma daj, evo uhapsili su i Ratka Mladica i Gorana Hadzica, a sad niko ne spominje ulazak u eu... koliko su nas dugo zajebavali da uhapsimo sve haske optuzenike, sad ce verovatno da nam traze da vratimo Kosovo nazad, a meni licno ne treba evropa bez Kosova i Metohije...A ja nemam tri zivota na Planeti da bih mogla docekati mozda neko bolje vreme, a to bi nam bilo moguce jedino kad bih usli u eu.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 26.08.2011 , 8:58 AM

E ovako... Pod jedan kao sto pise Jovana, zezali su nas godinama za te begunce. Sada nista... Pod dva, sta ce nama EU, kad je mi imamo... Imamo Exit, imamo Gucu, Zajecar... Imamo sve, imamo poznate pevace, imamo poznate sportiste, imamo pametne ljude... Sta ce nam vise? Mislite, bice kada udjemo u EU?! Ne! A za Kosovo... To se davno desilo i ne treba da se svadjamo cije je cije, ali davno su ljudi zivote davali i zalivali svojom krvlju cvece... E to vec nece moci... Kosovo je jedna predivna zemlja, kao i Srbija, kao i Makedonija, Grcka, Turska... Sve... Ali ne damo Kosovo bre!
A politicari... Ih, oni samo zaradjuju, nemaju sta da izgube... wacko

Ko si ti?









2116
poruka na forumu
188 3066



post # 9 | 26.08.2011 , 11:04 AM

Quote
Imamo Exit, imamo Gucu, Zajecar... Imamo sve


imamo sve...sem posla

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 10 | 26.08.2011 , 11:05 AM

Quote (KING_)
imamo sve...sem posla

Uvek ima posla..samo treba da hoces da radis...

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 26.08.2011 , 11:07 AM

Quote (KING_)
imamo sve...sem posla

Kad nekima placaju 2 h radnog sata, mogu i svima. A to nema posla, je samo izgovor za lencuge. Imalo ga je, ima ga i imace ga... Covece, lepo uzmes kredit, napravis svoj biznis i pare pljuste... E tada tek ima posla. biggrin

Ko si ti?









354
poruka na forumu
28 71



post # 12 | 26.08.2011 , 11:33 AM

Ma ja verujem u pricu da svako moze da nadje posao ili da stvori neki svoj maleni biznis, bar da ima za sebe.
I jeste da mi imamo i pametne ljude i uspesne sportiste, ali ipak svi odu u neku drugu zemlju jer u Srbiji nema tih uslova za usavrsavanje.
Upoznala sam Djokovica, trenirao je u bazenu u kojem je smesten teniski teren, i naravno covek ode preko jer zna da ce vise uspeti i vece su mogucnosti. Ja ovih dana otvaram svoj salon lepote i naravno u tome mi pomazu moji roditelji jer ja imam tek 17 godina, ali ja ipak znam sta zelim i necu da lepim dupe za stolicu i da cekam da mi pare padnu sa neba ili jos gore da cekam da udjemo u eu.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










1005
poruka na forumu
49 230



post # 13 | 26.08.2011 , 12:33 PM

U EU nikad!!!Ni s Kosovom,ni bez njega!

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









265
poruka na forumu
10 131



post # 14 | 26.08.2011 , 2:28 PM

LJUDI ZAR NEVIDITE DA NAS UCENJUJU ZA NASU TERITORIJU TREBA SRBI DA SE DIGNU I DA IZDAJNIKE LEPO POZATVARAMO I POTAMANIMO angry .A KOSOVO AKO NEMOZE DA SE SACUVA ,ONADA DRUGA OPCIJA DA SE PODELI JA TO NEBI VOLEO ALI BOLJE I TO NEGO NISTA DA SE SACUVAJU SRBI TAMO

pozdrav svima









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 26.08.2011 , 5:43 PM

Ja cu sada dobrovoljno da se bacim pod voz ( kad svi navalite na mene ) al moram da kazem....

Pa ljudi imatel vi oci i usi, mozete li da razmisljate svojom glavom a ne da gutate price s pinka i ostalih stanica, kakvo Kosovo pa ono nije nase od 1999 i nema te sile na ovom svetu ni diplomatske ni vojne koja moze opet da ga dodeli Srbiji...

Pa zar je moguce da iko jos uvek veruje u suprotno ( odnosno ovoj bandi korumpiranoj na vlasti kojima je glavni slogan ne damo Kosovo pa se narod popali, a ne kazu bice vise posla, vece plate, bolji zivotni standard to je ne bitno al ne damo Kosovo... )....

Zalosno je to sto se desilo i naravno neljudski al to je izgubljena bitka i samo se gubi vreme raspravljajuci...

A sto se tice Eu sto da ne, da mozemo ko ljudi na odmor, ili u posetu nekome, da se obrazovani ljudi mogu zaposliti pod boljim uslovima itd nije cela EU kriva zbog nekoliko politicara i njihove politike, sto da budemo izolovani ko misevi u kavezu...

a rat nije resenje nikada ne bitno ko je pobedio ili izgubio u ratu su svi gubitnici, mnogi to govore olako a niko ko zna sta je to ne bi to spominjao...

A sad ozezite al bez vredjanja... wink

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1795
poruka na forumu
403 2824



post # 16 | 27.08.2011 , 2:37 AM

Quote (Anubis)
Ja cu sada dobrovoljno da se bacim pod voz ( kad svi navalite na mene ) al moram da kazem....

Pa ljudi imatel vi oci i usi, mozete li da razmisljate svojom glavom a ne da gutate price s pinka i ostalih stanica, kakvo Kosovo pa ono nije nase od 1999 i nema te sile na ovom svetu ni diplomatske ni vojne koja moze opet da ga dodeli Srbiji...

Pa zar je moguce da iko jos uvek veruje u suprotno ( odnosno ovoj bandi korumpiranoj na vlasti kojima je glavni slogan ne damo Kosovo pa se narod popali, a ne kazu bice vise posla, vece plate, bolji zivotni standard to je ne bitno al ne damo Kosovo... )....

Zalosno je to sto se desilo i naravno neljudski al to je izgubljena bitka i samo se gubi vreme raspravljajuci...

A sto se tice Eu sto da ne, da mozemo ko ljudi na odmor, ili u posetu nekome, da se obrazovani ljudi mogu zaposliti pod boljim uslovima itd nije Cela EU krivazbog nekoliko politicara i njihove politike, sto da budemo izolovani ko misevi u kavezu...

a rat nije resenje nikada ne bitno ko je pobedio ili izgubio u ratu su svi gubitnici, mnogi to govore olako a niko ko zna sta je to ne bi to spominjao...

A sad ozezite al bez vredjanja... wink


Bolje se sam baci, nego ja da te bacim biggrin

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 27.08.2011 , 4:47 AM

Quote (Anubis)
Pa ljudi imatel vi oci i usi, mozete li da razmisljate svojom glavom a ne da gutate price s pinka i ostalih stanica, kakvo Kosovo pa ono nije nase od 1999 i nema te sile na ovom svetu ni diplomatske ni vojne koja moze opet da ga dodeli Srbiji...

Jedino sto cu te ispraviti-Kosovo jos od Tita nije nase.... sad
Samo sa KOSOVOM,moj je stav...
Ne volim EU,ali je neophodno da udjemo u EU...
Kosovo vratiti samo politickim putem....
Mada je to gotovo nemoguce,a verujte i ratnim putem je nemoguce...
Ovako... ostaje nam svima u dushi i srcima sa nadom u vas omladino da cete se potruditi da ga jednog dana povratite u okvire kojima pripada po istorijskom nasledju i pravu.
Ratom ga povratiti ne mozemo. Sve sto smo ratom vracali,uglavnom smo mirom izgubili. Krv je tecnost zivota,a prolivanje iste nije resenje da bi povratili ono sto je oteto posto cemo i mi previse iskrvariti.
Da ne mislite nesto pogresno,ja svake noci placem nad sudbinom KOSOVA I METOHIJE... :'( :'( :'( BOGU SE MOLECI DA CE PRAVDA BITI NA NASOJ STRANI...
jer... KOSOVO JESTE SRBIJA...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 18 | 27.08.2011 , 8:54 AM

Khm.... biggrin
Kosovo je nekada Srbija... Srdjan napisa da politicare treba zatvoriti... Ali cek, malo... Ko bira sve te silne politicare? confused Ja nemam pravo jos da glasam... Mi smo birali sve... Misleci da ce nam biiti bolje... niko ne gleda drzavu, to je istina, svi mi gledamo da smo rodoljubi i neke tamo patriote. Medjutim, to su samo lazi.

Ako neko kaze da ce da umre za svoju zemlju, ceo zivot bi trebao da nosi taj teret, a ne da da trenutak. smile

Ko si ti?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 27.08.2011 , 12:03 PM

Quote (Anubis)
a cu sada dobrovoljno da se bacim pod voz ( kad svi navalite na mene ) al moram da kazem....

Pa ljudi imatel vi oci i usi, mozete li da razmisljate svojom glavom a ne da gutate price s pinka i ostalih stanica, kakvo Kosovo pa ono nije nase od 1999 i nema te sile na ovom svetu ni diplomatske ni vojne koja moze opet da ga dodeli Srbiji...

Pa zar je moguce da iko jos uvek veruje u suprotno ( odnosno ovoj bandi korumpiranoj na vlasti kojima je glavni slogan ne damo Kosovo pa se narod popali, a ne kazu bice vise posla, vece plate, bolji zivotni standard to je ne bitno al ne damo Kosovo... )....

Zalosno je to sto se desilo i naravno neljudski al to je izgubljena bitka i samo se gubi vreme raspravljajuci...

A sto se tice Eu sto da ne, da mozemo ko ljudi na odmor, ili u posetu nekome, da se obrazovani ljudi mogu zaposliti pod boljim uslovima itd nije Cela EU krivazbog nekoliko politicara i njihove politike, sto da budemo izolovani ko misevi u kavezu...

a rat nije resenje nikada ne bitno ko je pobedio ili izgubio u ratu su svi gubitnici, mnogi to govore olako a niko ko zna sta je to ne bi to spominjao...

A sad ozezite al bez vredjanja... wink

Niti se razumem niti pratim politiku a jos sam rodom i bosanka
biggrin
Ja mislim da je Anubis pobedio sve s ovim sto je rekao svaka cast victory
Dali ce Srbija u Eu to neznam al bi bilo dobro za sve one koi nemaju posla koi zive od meseca do meseca a o odmoru mogu da sanjaju takvimljudima treba EU
Neko je rekao ima posla samo ko hoce da radi e pa sreco ima onih koi zele da rade al gde god da odu kazu nazalost ne primamo ali prime pa mesecima nema platu!!!
Quote (srdjan85)
LJUDI ZAR NEVIDITE DA NAS UCENJUJU ZA NASU TERITORIJU TREBA SRBI DA SE DIGNU I DA IZDAJNIKE LEPO POZATVARAMO I POTAMANIMO angry .A KOSOVO AKO NEMOZE DA SE SACUVA ,ONADA DRUGA OPCIJA DA SE PODELI JA TO NEBI VOLEO ALI BOLJE I TO NEGO NISTA DA SE SACUVAJU SRBI TAMO

A ovaj upis mi se ne svidja wacko IZDAJNIKE LEPO POZATVARAMO I POTAMANIMO ovo je ocito neko ko je razocaran i kome nije bilo dosta gledati na tv rata
pa ljudi ja mislim nije narod kriv krivi su samo oni sto su na visljim stolicama od nas a nas mali svet niko ne slusa moze da pisemo do sutra da se potamane kao sto Srdjan kaze ali jel misli neko da ce nesto da se promeni? NECE!!!

Nasa zemlja je jako ljepa nazalost podelita je poslije rata i jos uvek ima onih koi su napeti zalosno je to jbg
neznam kako je onim srbima sto zive sad na Kosovu neznam dali ih neko napada stvarno nista neznam ali ne vidim nikakav problem zasto bi kocilo Srbiju

Kosovo da ne udje u eu ?
Pozdrav celom Balkanu ;):)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 27.08.2011, 12:06 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 27.08.2011 , 5:02 PM

Quote (Srcemoje)
neznam kako je onim srbima sto zive sad na Kosovu neznam dali ih neko napada stvarno nista neznam

juce je pretucen i maltretiran covek od 81 godinu od strane kosovske policije....
To samo kao informacija,da bi ljudi koji ne prate zbivanja znali kakav je status lica kao sto su Srbi,Romi,Goranci...
Taj dekica od 81 godinu sigurno je ugrozavao vlast na Kosovu ,cim je zverski pretucen....Ako postoji ikakva mogucnost da neko toliko star ugrozi policajca,onda takvi ugrozeni policajci ne treba da se bave tim poslom...
Da li ce iko od velikih srpskih politicara reagovati na ovu brutalnost? Naravno da nece... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Obrazovanje » Istorija » EU ili Kosovo (Da li ste za ulazak Srbije u EU sa ili bez Kosova?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: