Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Koja je svrha postojanja coveka?
Koja je svrha postojanja coveka?






411
poruka na forumu
326 425



post # 41 | 26.09.2013 , 0:22 AM

Quote (sanjchy905)
U pravu si totalno, ljudi bi trebalo da vise razumeju jedni druge, da vise komuniciraju uzivo, da se manemo ovih drustvenih mreza.

ne bi se u potpunosti slozio sa ovim. evo, ovde komuniciraju ljudi koji ne bi komunicirali u 'realnom" svetu. btw iz bosne, makedonac iz makedonije, mi iz srbije..








85
poruka na forumu
7 30



post # 42 | 26.09.2013 , 8:59 PM

Quote (Kokiko92)
ne bi se u potpunosti slozio sa ovim. evo, ovde komuniciraju ljudi koji ne bi komunicirali u 'realnom" svetu. btw iz bosne, makedonac iz makedonije, mi iz srbije..

Pa dobro, al meni ovo nije potpuno uredu da se komunicira samo preko drustvenih mreza, prvo da se komunicira uzivo. Pa tek onda ovde kao nesto dodatno.

sanjchy905









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 43 | 28.09.2013 , 3:20 PM

sanjchy905, htjela sam naglasiti da ponekada ljudi znaju sve,a ne znaju ništa. Postoje pametni ljudi i oni koji se prave. Postoje glumci i oni koji to žele biti. Itd,itd..
Ja volim komunikaciju preko društvenih mreža i interneta,jer ljudi se upoznaju lakše.. Ali da se naša čitava komunikacije svede na to,ne. To bi bilo žalosno.

Svako ima svoj smisao života. Ovi,koji su ovdje rekli da postoji samo jedna,griješe.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Subota, 28.09.2013, 3:20 PM








74
poruka na forumu
11 70



post # 44 | 28.09.2013 , 7:01 PM

Quote (Kokiko92)
postoje sile osim te bozije..
Pa ja ne znam na kakve ti to "sile" misliš...Bilo šta to da je, ta neka "viša sila" ili kako god, to jedino može da predstavlja tog nekog tvorva, tj. Boga.Sad različiti ljudi veruju u različite bogove...Zavisi ko kako veruje, misli...Savko misli da je ono njegovo pravo.

Added (28.09.2013, 7:01 PM)
---------------------------------------------

Quote (Kokiko92)
postoje sile osim te bozije..
Pa ja ne znam na kakve ti to "sile" misliš...Bilo šta to da je, ta neka "viša sila" ili kako god, to jedino može da predstavlja tog nekog tvorva, tj. Boga.Sad različiti ljudi veruju u različite bogove...Zavisi ko kako veruje, misli...Savko misli da je ono njegovo pravo.

Volimo hašiš, oči nam se cakle! *__*









411
poruka na forumu
326 425



post # 45 | 28.09.2013 , 7:50 PM

Quote (milica333)
to jedino može da predstavlja tog nekog tvorva, tj. Boga

ne. ali...

srecan ko moze nadati se da ce
iz mora zabluda ikada isplivati!
treba nam bas ono sto ne mozemo znati,
a s' onim sto zna, covek ne zna sta ce.
al' nek ovakav sumor nam ne kvari
ovoga casa lepo preobilje....








792
poruka na forumu
53 326



post # 46 | 02.10.2013 , 7:31 PM

Svrha je da zivis i to je to .









velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 47 | 10.10.2013 , 9:22 PM

hm,da...da pruxzi ruke ka njoj da otera njen strah ka sebi,da zagrli nejn strah i skoci s anjim u ambiszbog radi voljeneneosobe..a svra,svrha je dva dinara,hvala

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









792
poruka na forumu
53 326



post # 48 | 11.10.2013 , 2:36 PM

Da zivis zivot











85
poruka na forumu
7 30



post # 49 | 11.10.2013 , 11:34 PM

Quote (By_The_Way_)
sanjchy905, htjela sam naglasiti da ponekada ljudi znaju sve,a ne znaju ništa. Postoje pametni ljudi i oni koji se prave. Postoje glumci i oni koji to žele biti. Itd,itd.. Ja volim komunikaciju preko društvenih mreža i interneta,jer ljudi se upoznaju lakše.. Ali da se naša čitava komunikacije svede na to,ne. To bi bilo žalosno.

Svako ima svoj smisao života. Ovi,koji su ovdje rekli da postoji samo jedna,griješe.

U pravu si! :) Ovaj vid komunikacije treba da bude samo dodatan svakodnevnom zivotu, naravno da je potreban, ali ne i najpotrebniji. Ljudi zivite zivot, a sto se tice interneta, iz njega izvlacite neke informacije, a da se bude po citav dan na fejsu, to je uzaludno trosenje zivota da vam ja kazem. Takva sam ja bila u prvom, nisam shvatala da mreza ljude cini jos glupljim ako izopacimo to da kazem ''blejanje'' na mrezi. Znaci sto krace, to bolje. Moj savet. Pozz

sanjchy905









792
poruka na forumu
53 326



post # 50 | 14.10.2013 , 10:08 PM

Quote (sanjchy905)
sanjchy905, htjela sam naglasiti da ponekada ljudi znaju sve,a ne znaju ništa. Postoje pametni ljudi i oni koji se prave. Postoje glumci i oni koji to žele biti. Itd,itd.. Ja volim komunikaciju preko društvenih mreža i interneta,jer ljudi se upoznaju lakše.. Ali da se naša čitava komunikacije svede na to,ne. To bi bilo žalosno. Svako ima svoj smisao života. Ovi,koji su ovdje rekli da postoji samo jedna,griješe.
I to svakako :D











73
poruka na forumu
8 73



post # 51 | 02.12.2013 , 6:56 PM

Nedavno sam gledao na tv-u tačnije kanal History emisiju "Drevni vanzemaljci" imaju veoma zanimljive ideologije da li je još neko promotrio njihovo mišljenje i argumente koje su iznosili u emisijama?

"Ja sam svoju glavu dao za svoju riječ!"



Forum » Obrazovanje » Istorija » Koja je svrha postojanja coveka?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: