Magazin

Početna » Magazin » 2013 » Novembar » 30

Isplaćuje se i menja Ronalda: tri gola i asistencija Bejla protiv Valjadolida!
U prvom subotnjem meču 15. kola Primere, Atletiko Madrid je savladao Elče na gostovanju sa 2:0 (0:0), a dan je obeležio Geret Bejl sa tri gola uz asistenciju u pobedi Reala nad Valjadolidom sa 4:0.

Odolevao je Elče Atletikučak do 63. minuta, kada je Koke najavio pobedu tima Dijega Simeonea. Jedanaest minuta kasnije, sjajan pas Adrijana kroz odbranu Elčeaomogućio je Košti da postigne 14. prvenstveni gol, i nastavi trku sa Kristijanom Ronaldom (17 pogodaka). Atletiko se ovim trijumfom i sa 40 bodova na čelu tabele izjednačio sa Barselonom, kojoj u nedelju predstoji duel sa Atletik Bilbaom.

U duelu dve ekipe iz donjeg dela tabele, Seltaje posle dva poraza savladala Almeriju sa 3:1, pa je ovaj tim ostao u zoni ispadanja. Do trijumfa je ova ekipa došla posle preokreta, Susoje iznenadio domaćine, ali je do poluvremena Oreljana izjednačio. Već do 59. minuta bilo je 3:1 zahvaljujući golovima Oubinje i Čarlsa, pa je Selta došla do četvrte pobede u Primeri.

Pošto Kristijana Ronalda nema u timu zbog povrede, "dirigentsku palicu" preuzeo je Geret Bejl, koji je sa tri gola uz asistenciju vodio Real do pobede od 4:0 nad Valjadolidom.

Pogotke je postizao redom - glavom, desnom i na kraju levom nogom, a u međuvremenu, elegantnim pasom asistirao je Benzemi. Njegov performans je sa klupe Valjadolida ispratio srpski fudbaler Antonio Rukavina, koji nije ulazio u igru.

Ammir   (02.12.2013 5:04 PM) [Sadrzaj]
Meni je i Bale i Neymar dobar, al' neymara ne volim radi njegovih simulacija. lol
Al dobro oba su tek dosla pa cemo vidjeti dalje kako ce se snaci. :)
Bale je placen 91M€ :D

0   Spam
Bosankaaa   (01.12.2013 1:02 PM) [Sadrzaj]
Tu smo ;)

Ako je dao tri gola , ne znaci da je opravdao odma tolike pare koje su date za njega :D i bas je tesko postici pogotke ekipi koja je 17 na tabeli a i past ce jos vise, kad se sve utakmice ovog kola odigraju :)

0   Spam
Nikolakuzzz   (01.12.2013 9:42 PM) [Sadrzaj]
Bejl konstantno igra dobro. iz utakmice u utakmicu je bolji i bolji. pa ako Neymar vredi 60, bejl je sigurno mnogo vise

0   Spam
Ammir   (02.12.2013 5:06 PM) [Sadrzaj]
Pa ako cemo po tome ko je na kom mjestu, sta bi trebali da kazemo za Ajax ?? Svaka ekipa moze da iznenadi favorita.
Eto ti prijer Kopenhagen, dobio galatu i 1-1 s' juvetom.